Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Dzień bry. Vectra nie chcesz muminka z likwidowanej pseudohodowli? Bo facet ma bullki i chce się ich wyzbyć. 5 suczek - do wyboru do koloru. W weekend chyba się po nie przejadę do Poznania i mogę Ci przywieźć :evil_lol:
  2. Właśnie kurier dostarczył kalendarze z amstaffami, te co wystawiała Andzia na allegro. Anitko, wystawisz je ponownie? Ja też wystawię równolegle. Tylko myślę nad ceną. 15zł?
  3. Selket, my dublujemy swoje ogłoszenia poza allegro. ;)
  4. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111401[/URL] Proszę zajrzyjcie na ten wątek. Sunia wymaga DT. A ogólnie wydaje mi się, że już ją gdzieś widziałam.
  5. Dziś ogłosiłam Tosię i Tyrona na szybko. Pewnie od jutra nie będę mieć czasu więc plisss pomóżcie i ogłaszajcie pikusie. Potrzebna jest pilna pomoc dla pitbullki znalezionej w Skierniewicach - bo w środę ląduje w Korabiewicach. I dla bulli z pseudohodowli.
  6. Wszędzie gdzie się da :evil_lol:
  7. Dzięku Puma. Rumby nie musisz dawać. Bastera nie dawać. Stefan jedzie do Uli do Białegostoku. ;) Jeszcze Hakana daj - to szczeniak - jego wątek jest na niebieskim. Ja właśnie ogłaszam Tyrona i Tosie. Kto jeszcze pomoże???
  8. margo, jestesmy w trakcie załatwiania tej akcji. Bardzo prosze na razie nie rozpowszechniać tego linku ;) nie chcemy by ktos kupil te psy. jezeli ktos natomiast chce pomoc to poprosze o pw. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111401[/URL] Proszę zajrzyjcie na ten wątek. Sunia wymaga DT. A ogólnie wydaje mi się, że już ją gdzieś widziałam.
  9. [B]Cioteczki, pilny apel o pomoc w ogłaszaniu naszych psów. W szczególności TYRON, FOCUS - bo potrzebny nam pilnie wolny kojec bo są psy do odebrania z tragicznych warunków. [/B] [B]LOLA - też byłby wolny kojec w razie co. [/B] [B]TOSIA - jest w domku tymczasowym. [/B] [B]Proszę pomóżcie. Jak ogłaszaliśmy wspólnie to dziennie odbierałam po 20 telefonów. A teraz jak ogłaszam sama to odbieram po 1,2 a często 0.[/B]
  10. Nawet nie pytaj... Nawet debile przestali dzwonić. Ja właśnie siedzę i ogłaszam pikusie. Na razie siedze w Tysonie bo musimy go pilnie oddać. Potrzebuje szybko miejsca u Darii.
  11. Puma, dawaj tylko te które są do adopcji i te które sa bezpośrednio pod naszą opieką.
  12. Na stronie głównej fundacji masz opis ogólny czym fundacja się zajmuje. ;)
  13. To przecież Nowy Dwór :lol: Już nie robię off topicu. ;)
  14. [quote]Dzisiaj bylam w lecznicy Mastif, ktora polecila mi Neris.[/quote] To ta sama lecznica o której pisałam ;) Cieszę się, że jesteś zadowolona.
  15. U nas też. Ale faktem jest, że ja chwilowo psów nie ogłaszam bo nie mam czasu :oops:
  16. Ewusek, w Nowym Dworze jest dobra lecznica i lekarz o imieniu Dariusz. Leczy Altera z super efektami. To taka najdłużej działająca lecznica w samym Nowym Dworze. Jak zapytasz o największą lecznicę to każdy Ci pokaże.
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/255/2070b0fa8f74035f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/214/9f242e66747888d9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/214/b3bf7a103117ba72.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/213/b2f31b65f6a346ce.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/255/0965dac5f7c5df1b.jpg[/IMG][/URL]
  18. Najnowsza propozycja tatuażu to 8742. To by mogło pod czeski podchodzić. Czy ktoś może sprawdzic poza granicami PL? Otóż w ferworze szukania wlaściciela pojawił się ślad, że ktoś kiedyś w ok. Łodzi spotkał staffika z czeskiej hodowli. Pewny jest środek 74. Reszte trzeba metodą prób i błędów. 8,0,B,O. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/255/2070b0fa8f74035f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/214/9f242e66747888d9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/214/b3bf7a103117ba72.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/213/b2f31b65f6a346ce.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/255/0965dac5f7c5df1b.jpg[/IMG][/URL]
  19. To husky ;) Mam nadzieję, że bullowatych nadal nie ma. A ten bokser to jest ten z wcześniejszych zdjęć?
  20. Na 90% jest raczej 874. Sprawdzałam bardziej pod zero bo w jego wieku to raczej 0 powinno tam być. Ale i normalnie i po oliwce prędzej tam 8 widzę. Ale z tymi tatuażami to ja już różne historie widziałam... Na koncu jest jakby dziwny znaczek. Ciężko go podpasować pod normalną polską literę. Ale tłumaczyłam to faktem, że może tatuaż się rozmazał. Najbardziej to w H można by podciągać a i też niekoniecznie...
  21. Oktawia, może o zdjęcia Kropki poproś Elę z palucha.
  22. Instrukcję obsługi przeczytałam nawet 2 razy. Raz by zobaczyć co to ma, a drugi raz mają aparat w rękach. Jednak szczerze, to mało co się wywiedziałam z tej instrukcji. Może też dlatego, że tam jest tylko rozwiązanie A i B które jest na obrazku w książce. A w rzeczywistości mi wychodziło C i nijak nie umiałam tego podpasować ani do A ani do B. Ja się muszę przyznać, że dla mnie obiektyw taki, siaki to czarna magia... Co, po co i dlaczego - nie mam zielonego pojęcia.
  23. To nie wiem czy szybciej na te korepetycje nie powinnam się zgłosić :lol: takie zachęty, prezenty hmm... Żeby bawić się na manualu, trzeba jeszcze cokolwiek liznąć by wiedzieć chociaż czym można kombinować. Ja np. ISO jeszcze nigdy nie używałam. A tak wogóle to moim marzeniem jest też robienie dobrych zdjęć w pomieszczeniach. Z tego co oglądam wielu ludzi ma problem w foceniu w pomieszczeniach (nawet takich, którzy na codzień robią coś fajnego). Wiem, wiem trzeba ćwiczyć, ćwiczyć, kwiczyć he he. Ja nawet chętnie poćwiczę ale ze względu na to, że lubie wiedzieć co jak i do czego służy to najpierw musi mi ktoś wszystko wytlumaczyć. Tj. który przycisk jest do czego, którym pokrętełkiem kręcić i po co to wszystko. Wtedy już będę o 1/4 mądrzejsza i będę ćwiczyć.
  24. Ewa, ja nie mam Photoshopa ;) Jak dobrze pójdzie i kiedyś Beti spotka się z Andrzejem, to dopiero wtedy będę mieć. Ja zdjęć raczej nie "podrabiam" już w programach. Czasamy tylko potnę, później zmniejszę i wklejam.
×
×
  • Create New...