Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Sortis, Lukann, ruda76 dziękuje Wam za pomoc. Cóż mogę napisać o Stefanie po pierwszej dobie... W sumie nic złego, tylko superlatywy. Teraz właśnie leży na boku koło mnie i skrzeczy od czasu do czasu. W domu jest grzeczny, śpi w łóżku. Nie przejmuje się jak w coś wpadnie. Z sukami ok. W sumie nawet ani razu sie z nimi nie przywitał, nie powąchał. Kotków nie lubi jak już pisała Ruda. Na "kici kici" od razu się nakreca. Bardzo lubi się przytulać. Co do tatuażu. Hmmm 4 znaczki są. Bankowo w środku jest x74x. Będę próbować rozgryźć tatuaż w polskim ZK i czeskim (bo są podejrzenia, że może być chłopak z Czech).
  2. 200zl my damy od Andreasa. Co do płatności Murko piszę Ci pw.
  3. Stefan już u mnie w domu w Warszawie. Cóż można napisać? Obrazowo... KUPA NIESZCZĘŚCIA!!! Zdjęcia nie oddają rzeczywistości... Jest łysy, pogryziony, niewidomy, zaniedbany... zarazem ufny, łagodny, lgnący do człowieka. Stefan z tego co mi się na razie wydaje, rzeczywiście nie widzi. Świetnie jednak sobie radzi. Dobrze chodzi po schodach, nie ma obaw że w coś wpada, wyczuwa nosem i łapami jak się poruszać by było dobrze. Ma chorobę skóry, wygląda to na nużycę. Jednak dokładnie zeskrobiny pobierzemy w poniedziałek. Na razie został wykąpany w Hexodermie. Jest grzeczniutki, świetnie jechał samochodem, swietnie został sam w domu, świetnie dogaduje się z moimi psami. Traktuje je jakby nie istniały :crazyeye: w sumie nawet się z nimi nie przywitał... wolał tulić się do mnie. Jest strasznie za człowiekiem. Bardzo chętnie się przytula, nie obawia się brania na ręce. Od jutra zaczynamy lekkie szkolenie (ułatwiające nam współpracę i wspólne życie). Ja osobiście czuje się jakbym yorka se do domu przywlokła :lol: [B]Bardzo proszę miłośników tej rasy o pomoc finansową na leczenie Stefana. [/B] Jutro kupię dla niego Royala Hypoalergenic i obrożę Preventic.
  4. Ogłaszajcie ją najlepiej jako kundelka. U nas od marca jest zastój w adopcjach... wszyscy sie boją po pogryzieniach.
  5. Stefan już u mnie w domu w Warszawie. Cóż można napisać? Obrazowo... KUPA NIESZCZĘŚCIA!!! Zdjęcia nie oddają rzeczywistości... Jest łysy, pogryziony, niewidomy, zaniedbany... zarazem ufny, łagodny, lgnący do człowieka. Stefan z tego co mi się na razie wydaje, rzeczywiście nie widzi. Świetnie jednak sobie radzi. Dobrze chodzi po schodach, nie ma obaw że w coś wpada, wyczuwa nosem i łapami jak się poruszać by było dobrze. Ma chorobę skóry, wygląda to na nużycę. Jednak dokładnie zeskrobiny pobierzemy w poniedziałek. Na razie został wykąpany w Hexodermie. Jest grzeczniutki, świetnie jechał samochodem, swietnie został sam w domu, świetnie dogaduje się z moimi psami. Traktuje je jakby nie istniały :crazyeye: w sumie nawet się z nimi nie przywitał... wolał tulić się do mnie. Jest strasznie za człowiekiem. Bardzo chętnie się przytula, nie obawia się brania na ręce. Od jutra zaczynamy lekkie szkolenie (ułatwiające nam współpracę i wspólne życie). Ja osobiście czuje się jakbym yorka se do domu przywlokła :lol: [B]Bardzo proszę miłośników tej rasy o pomoc finansową na leczenie Stefana. [/B] Jutro kupię dla niego Royala Hypoalergenic i obrożę Preventic.
  6. Do mnie Monika na razie się nie odezwała. Dziś z Bugsikową przywiozłyśmy ślepego Stefana vel Bolusia do Warszawy. Mam go w domu. O nim napiszę w jego wątku.
  7. Dziękuję za link do wątku. Wiemy już o suni. Ma ona swój wątek na forum amstaffów. Jednak na razie my nie mamy jak pomóc. Adopcje bullowatych stoją w miejscu a my zabieramy na razie same chore i ślepe psiaki ze schronisk.
  8. Bardzo ładne zdjęcia. A Platfusik ma krok... fajtułapki :lol: Jak on tymi nóżkami wywija :evil_lol:
  9. Już wcześniej pisałam, że 10 maja odbędzie się impreza w Świętej Krowie w Krakowie, z której dochód będzie przeznaczony na naszą fundację. :multi:
  10. Dziękuje firmie Inforsys za wydrukowanie 500 plakatów ogólnych. Dziękuje Blue.Berry za projekty i stałe robienie plakacików. Jutro jedziemy po Stefana do Rudej. Ruda wzięłam naklejki, plakaty z psami i kilka ogólnych też Ci wezmę. 100 plakatów zostaje wysłanych do Krakowa. Będą wywieszane razem z zaproszeniami na impreze majową. Nadal nie ma wizji na domki psów wymienionych ostatnio, gdyby ktoś miał chwilę na ogłoszenia. Jeśli się uda, to Bugsikowa pożyczy jutro klatkę dla Luxa bo chyba jakoś w weekend przyjeżdża do Warszawy. Z tego co zrozumiałam - karmę dla Luxa Natalko załatwisz z Moniką? Rybon - ciężko pisać jak postępować z głuchym psem. Podobnie jak ze słyszącym tylko głównie pod kontrolą (smyczą, zamkniętym terenem), często też wykorzystuje się obrożę wibracyjną. Chętnie zobaczymy Twój nabytek ;) To ja spadam, Ruda - do zobaczenia jutro.
  11. To ogłaszaj Tosie a reszte doślemy. P.S. Strona fundacji moze nie działać bo demena jest nieopłacona.. Dopiero jutro ją zapłacę.
  12. Imiona same sobie nadają, albo jadąc z nimi w aucie coś wymyślamy po drodze patrząc na lewo i prawo i szukając nazw. Wesoło masz :) A ta Twoja sunia ma jakiś wątek? Ci od odbytu się do mnie wogóle nie odzywają...
  13. Na Tosie nic a nic się nie szykuje... Choć nie wiem czemu... Na razie szykuje się plan tylko na Zosie i Lole. Rumba w sumie też raczej na razie nieaktualna. Zostaje Ruda, Zonka, Tosia, Shila, Lux, Tyron, Focus do ogłaszania.
  14. Pomyślcie o kasowaniu swoich hopków i postów nic nie wnoszących do tematu. Szczerze to wchodzę na wątek by przeczytać jakieś konkretne wieści a co post czytam pierodłki. Wiem, ze chcecie by wątek był u góry ale kasujcie swoje poprzednie posty cioteczki.
  15. Samobójca z Warszawy :diabloti:
  16. Na szczęście choć jedna sunia w domku. Domek też szykuje się na Zochę (już można jej nie ogłaszać) i na Lolę (teraz już tę Loleczkę). Domek dla Loli - w Wałbrzychu, ludzie którzy chcieli wczoraj adoptować Rudą ale Ruda miała mord w głowie na ich psa. Przyjadą do Loli w przyszłym tygodniu.
  17. Lala ma domek w Marysinie :)
  18. Beti, módl się by staffik dogadał się z Frankiem Vektry to szybko pojedzie do domu. ;)
  19. Dzięki ruda. Wydrukujesz sobie, czy Ci przywieźć w sobotę?
  20. I Ruda nadal u Moniki. Państwo maja pieska ale Ruda miała mord w gębie i się z pieskiem nie dogadała :)
  21. doddy

    Metamorfozy

    Alterek. Do dzis chory na nerki ale od 8 miesięcy ma nowy, kochający dom a od dziś nawet nową koleżankę. [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/5993/alter1uo1.jpg[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/228/fa89a3be82c4a7e4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/200/050d18d3412c0536.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/201/7026a1a167ba8a38.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/228/7c29e892c16566de.jpg[/IMG][/URL]
  22. Dziś Alter dostał ode mnie spóźniony prezent :eviltong: tj. Rumbę. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/228/fa89a3be82c4a7e4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/200/050d18d3412c0536.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/201/7026a1a167ba8a38.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/228/974146f5c6f9a2dc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images33.fotosik.pl/228/7c29e892c16566de.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images30.fotosik.pl/201/db3fe54b9a86f712.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images28.fotosik.pl/201/c2c470d2c7703024.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images28.fotosik.pl/201/ba31080d7e48eb5f.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images28.fotosik.pl/201/af8821c40a5747f3.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images33.fotosik.pl/228/6582909ee7a12c8e.jpg[/img][/URL]
  23. Rumba od dziś już ze mną nie mieszka :) Przeprowadziła się kilka km dalej i zamieszkała razem z Alterem(dla niewtajemniczonych, oddany przez nas do adopcji - ma swój wątek). Rumba na razie przeprowadziła się tymczasowo ale mam nadzieję, że niedługo PitR6 napisze, że mam temat przenieść do Happy Endów. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/228/7c29e892c16566de.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/201/db3fe54b9a86f712.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/201/c2c470d2c7703024.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/201/ba31080d7e48eb5f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/201/af8821c40a5747f3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/228/6582909ee7a12c8e.jpg[/IMG][/URL]
  24. W sumie jeszcze nie, napiszę wszystko w wolnej chwili.
×
×
  • Create New...