Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Od dziś Rumba już z nami nie mieszka :diabloti:
  2. Będzie przedadopcyjna na Stefana :evil_lol: A Klementyny ja Ci nie adoptowałam, więc ja nie robiem wizyty poadopcyjnej bom nie mam prawa :oops: Nikos się ucieszy na obiekty latające. Ciekawe czy da radę :evil_lol:
  3. A żebyś wiedziała :) Ale najpierw muszę iść na korki do cioci blue.berry. A potem do Ciebie :)
  4. To tak jak ja jestem fanką Twoich świnek bo uwielbiam oglądać ich zdjęcia! Zdjęcia w ruchu są super i obym kiedyś do takich doszła...
  5. Bo Mamba ma coś w swoim wyrazie pyska ;) Na każdym zdjęciu potrafi dziwna mine strzelić.
  6. Mi sie wizualnie podobają cięte... ale sama bym nie ucięła. :lol:
  7. Paranoją są fryzjerzy u długowłosych psów... Chyba na rottkach czytałam kiedyś dyskusje jak to sędziowie tłumaczyli, że zakaz ciecia nie tyczy sie psow wystawowych...
  8. Mnie intrygowalo zawsze farbowanie psow i tatuowanie np. niepigmentowanych miejsc...
  9. Oto jak Rumba se zrobiła podnóżek z Mamby: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/227/607a14d3a9a1a3fc.jpg[/IMG][/URL]
  10. Oto jak Rumba se zrobiła podnóżek z Mamby: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/227/607a14d3a9a1a3fc.jpg[/IMG][/URL]
  11. Klamka chciała Ci pomóc w sprzątaniu. Jaka dobra sunia :evil_lol:
  12. Chcieli uśpić. ;) Bylo podejrzenie skornych problemow.
  13. Wiek postaramy się ocenić jak dojedzie do Wawy ale najlepiej będzie wiadomo jak odczytamy tatuaż. Wieś: Justynów.
  14. Zmiencie tytuł na bardziej optymistyczny skoro domek jest strzałem w 10 ;)
  15. Ja tam wystaw nie lubie to tam najgłośniej to szczekaja ludzie a nie psy...
  16. Vectra, w razie co to ślepy będzie mieszkać w łazience i będzie mieć święty, anielski spokój. :evil_lol:
  17. Ja jestem zdania, że jak pies nie ma nic ciekawego do przekazania to lepiej ciachać :evil_lol: Ślepego Ci wykastruje to będzie jak baba ;)
  18. Vectra, ja od razu uprzedzam, że zwrotu nie przyjmuje :evil_lol:
  19. To powoli możesz nowe posłanko szykować ;) Już ja Ci go dostosuje do życia w rodzinie. U mnie będzie mieć dobry wstęp. Wprawdzie same baby ale damy radę.
  20. My na razie nie oceniamy nikogo, bo w sumie nie wiadomo czy ślepy na przykład się nie zgubił. Otóż wiemy od mieszkańców wsi, że błąkał się od dłuższego czasu (kilka tygodni). Mam nadzieję, że uda mi się wydedukować ten tatuaż i cokolwiek się o nim dowiemy. Przede wszystkim też musimy go zacząć leczyć...
  21. Pogadaj z Franiem, że kolega jest niepełnosprawny i konkurencją nie będzie a ja pogadam ze ślepym, że chce go do domu wariatów oddać by mu rozweselić życie.
  22. Andzia, spoko. Pojadę do Babic, staffika wystawię a potem założę wątek na dogomanii, że w Babicach błąka się ślepy pies i kto pojedzie. :eviltong:
  23. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/226/2007baecb01dc750.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/200/fcf5663001148733.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/200/5decc3f6e3483b6c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/200/d4db0fd3de689ee4.jpg[/IMG][/URL]
  24. Lola dziś została zabrana z Lecznicy. Nie dostaje juz leków. Wyniki ok. Poza lekkim podniesieniem mocznika. Dostanie więc 1 worek karmy RC RENALa na odciążenie nerek przez miesiąc. Dziś byłam z szaloną przez godzinę na polach wilanowskich. Oj zdrowa jest bankowo, bo ręce mam 2 razy dłuższe niż normalnie tak ciągnęła :diabloti: Pomimo iż jest zabezpieczona spotem Frontline i obrożą Preventic zrzucałam jej kleszcze... Jakoś się jej czepiają te niedobroty... Nowa wersja tatuażu do sprawdzenia to XNH 315 Jakoś jej pogięłam ucho i coś takiego wymyśliłam. Ogólnie nadal szukamy najlepszego domu.
×
×
  • Create New...