-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
W którym schronisku jest psiak? I jaki jest ostateczny termin odebrania psa ze schroniska, aby nie został uśpiony? Jaka jest nazwa miejscowości, w której psiak został znaleziony i w której odbywają się szkolenia? Czy możesz wpłynąć na schronisko, aby odroczyli termin eutanazji? Co ważne, czy ktoś z Was chciałby się zrzucić na hotelik dla bidaka, aby nie został uśpiony?
-
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
doddy replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Na prośbę Magdy, wrzucam 2 filmiki Zosi. Mam nadzieję, że mi się uda... [URL]http://www.youtube.com/watch?v=YuXXNlgtAvM[/URL] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=rV2RVNVOn9U[/URL] -
połamana, pogryziona, w ciąży...AMSTAFKA...Świercze Ma dom
doddy replied to Ewusek's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj ogłoszę niunię z tym tekstem i zobaczymy czy będzie jakiś odzew. -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzięki wielkie Pinkmoon za pomoc dla Czarusia. Jesteś nieoceniona! -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Imię zostało. Był kąpany początkowo w kagańcu dla bezpieczeństwa, ale przy wycieraniu już był bez i chętnie się miział. W ogóle bardzo go ciągnie do domu. -
połamana, pogryziona, w ciąży...AMSTAFKA...Świercze Ma dom
doddy replied to Ewusek's topic in Już w nowym domu
Ja to bym coś jeszcze dopisała, aby ładniej było :) Np. jakiego domu szukamy, że bez dzieciów, bez psów, że odpowiedzialnych, że domku z ogrodem bądź mieszkania z windą itp. Miasto i nr tel też by się przydały :) Zdjęcia cudne. Jak już będzie całościowy opis, to chętnie ją zacznę ogłaszać. -
Amstaffka ALMA ma super dom u Radka w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Post edytowany. :p -
połamana, pogryziona, w ciąży...AMSTAFKA...Świercze Ma dom
doddy replied to Ewusek's topic in Już w nowym domu
Delph, ogromna prośba o napisanie tekstu o Lalce :) -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czaruś wczoraj został wykąpany. Bardzo mu się podobało :) -
BULLTERRIERKA MALINKA zamieszka w super, extra domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
U Malinki wszystko dobrze. No prawie wszystko. Po sterylce i mastektomii doszła bardzo szybko do siebie. Po nich miała pobierany wymaz z gardła, ponieważ antybiotyki nie działały. Przy okazji miała wyczyszczone ząbki. Ustalono antybiotyki, na które jest "wrażliwa" i obecnie jest doleczana. Dodatkowo Malina się przeprowadziła do innego DT :) Do Maćka od Kasi Fetowej, gdzie jest pojedynczym zwierzakiem. Bardzo dobrze to na nią wpłynęło. Była szansa super domku w Krakowie, jednak z powodu choroby adopcja nie doszła do skutku, czego bardzo żałujemy. -
ONek, astka, SZCZENIAKI, i inne-DAJ IM SZANSE NA NOWE ZYCIE
doddy replied to Ninka's topic in Już w nowym domu
W sobotę zabraliśmy kolejnego amstaffa ze Swarzędza (był w schronisku 5 dni). Oddaliśmy go na obserwację w kierunku pawro do lecznicy. Niestety dziś już wiemy, że ma parwo. Tak więc parwo niestety szaleje w dużym stopniu w schronisku. [url]http://www.dogomania.pl/threads/173044-Zostawili-psa-astka-przywiazanego-do-ogrodzenia-z-kartkAE-na-pastwAE-losua-POMOCY?p=13530804#post13530804[/url] -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziewczyna, która go przywoziła do Magdy powiedziała że został oddany przez właściciela. -
[quote name='agnieszka24']Byłyśmy dziś na kontroli u weta. Osłuchowo jest już bardzo dobrze. Nadal obie dziewczyny dostaja anytbiotyk. Mała kaszle juz bardzo żadko - tylko rano. Niepokojąco jest tylko to, że strasznie się gryzie i drapie. Pojawiają się kolejne zmiany skórne.. Takie małe swędzące strupki. Wiem, że na zeskrobinie nic nie wysło, ale wetka podejrzewa nużycę. :placz: Obramówki oczu robią się łysawe. Jutro mała dostanie Advocata.[/QUOTE] Plus, że Advocat działa także na świerzba w razie co.
-
AMSTAFF ROKI prosi o grosik na swój hotelik - bo ma dług prawie 1600zł
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dzięki za pamięć. Niestety Roki nie załapał się na sobotnią sesję. Ostatnich psów zdjęcia nie wyszły, bo było zbyt ciemno. :-( -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jest strasznie dziwny... ze zmiennymi nastrojami od radości po katatonię, mało ukazujący swoje emocje, zmieniający w sekundy swoje zachowania ze skrajności w skrajność, jakby wycofany, ale zarazem bez typowych oznak. Ten pies jest straszną zagadką. Najlepiej by było, aby dziewczyny ze schroniska wydobyły nr tel do właściciela, może on by nam wyjaśnił co było powodem oddania go do schroniska. -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
-
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Sobotni Czaruś: