-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
AST NERO po 9 miesiącach znalazł swój własny domek :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj Nero ma wizytę kontrolną u weta. Pewnie po niej na chwilę nas odwiedzi z Martą to dopstrykam mu jakiś fotek. :) -
A schronisko ją wysterylizuje?
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
doddy replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Ja wierzę że się odnajdą. Znam wiele przypadków, że psy odnajdowały się nawet po pół roku zupełnym przypadkiem. -
Potrzebujemy pomocy na tym wątku. [url]http://www.dogomania.pl/threads/177577-AMSTAFFKA-szukamy-transportu-z-Wawy-do-GdaA-ska-do-DT?p=13879059#post13879059[/url]
-
Sunia została znaleziona 3 tygodnie temu w Puszczy Kampinowskiej. Przygarnął ją pan mieszkający w Łomiankach. Początkowo trzymał ją w domu, spała w łóżku, ale... Sunia ma ogromne pokłady energii i w radości skoczyła na dziecko wywracając go. Po tym "incydencie" trafiła do kojca na dworze. Siedzi tam do dzisiaj i oczekuje na przyjazd schroniska z Józefowa, które ma ją odebrać. Sunie zgodziła się wziąć na DT Kana. Jest jednak już pierwsza przeszkoda - transport. [B]Potrzebny jest pilny transport z WARSZAWY DO GDAŃSKA.[/B] Apelujemy o pomoc dla suni, bo to dla niej szansa na uniknięcie schroniska. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S0zW-7KdDnI/AAAAAAAABSY/StfrKBMrLw4/Ewa%20086.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S0zW_IE6H9I/AAAAAAAABSc/FB0GOpYOHME/Ewa%20078.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S0zW_G2mKII/AAAAAAAABSg/3nKGVotEDcc/Ewa%20096.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S0zW_ZvV81I/AAAAAAAABSk/k0W87_FG4-Y/Ewa%20097.jpg[/IMG]
-
AST NERO po 9 miesiącach znalazł swój własny domek :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Neruś coraz lepiej. Chodzi już na dłuższe spacery. Z psami super jak dotąd. Wczoraj była u niego w odwiedzinach p. Marta z mężem, zainteresowani jego adopcją (państwo interesowali się nim jeszcze w trakcie pobytu w schronisku). Teraz musimy podtuczyć Nerusia i sprawdzić jak reaguje na koty, bo u pani Marty jest sunia astka i 2 koty. Tymczasem 2 fotki od Marty (tymczasowej opiekunki Nercia) [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S0zQ6aV_UJI/AAAAAAAABSQ/_ApVxBTl1p8/DSC00774.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S0zQ6aV_UJI/AAAAAAAABSQ/_ApVxBTl1p8/DSC00774.jpg[/img] -
HESIA i VIVA - szczeniaki PITBULLKI - OBIE W SUPER DOMACH
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
W sobotę o 16 jesteśmy umówione z Martą na wizytę u Gapy. Gapa w ostatni weekend została wysterylizowana. -
Będziemy wdzięczni za pomoc w plakatowaniu :)
-
BULLMASTIFF PUCIO - uratowany przed uśpieniem - MA SUPER DOM!!!!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Piękny Pudzio w tym tygodniu zostanie pozbawiony klejnocików. Cioci Blue.berry dziękujemy za piękny plakat.