Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Chyba takie uroki dużych miast, że panowała w nich zwiększona moda na bullowate i teraz właśnie w tych miastach są najbardziej zapełnione schroniska.
  2. Ciotka, ze mnie słaby owczarkarz już. Jeszcze Brenusia mi choruje.
  3. Poszukuję osoby z Krakowa, która dobrze sobie radzi z wizytami przedadopcyjnymi. Potrzebujemy sprawdzić Pana, który myśli o adopcji Diego, dzielnica Prądnik Biały.
  4. Poszukuję osoby z Krakowa, która dobrze sobie radzi z wizytami przedadopcyjnymi. Potrzebujemy sprawdzić Pana, który myśli o adopcji Diego, dzielnica Prądnik Biały.
  5. Błagam, obfoćcie bullowate oraz DC + napiszcie cokolwiek o nich.
  6. Ponieważ Ania u której jest Gaston mówi, że cały czas leci mu z oczu, jutro umówiliśmy mu wizytę okulistyczną u dr Garncarza. Dodatkowo, ogłosiłam nieco niuńka. Jak damy radę to zrobimy jeszcze allegro dzisiaj. [url]http://www.adopcjapsa.pl/[/url] [url]http://www.adopcje.org[/url] [url]http://www.adpedia.pl[/url] [url]http://www.adsy.pl[/url] [url]http://www.alegratka.pl[/url] [url]http://animalia.pl/ogloszenia.php[/url] [url]http://www.autogielda.pl/zwierzeta_domowe.html[/url] [url]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3[/url] [url]http://www.drobne.centrumofert.pl/[/url] [url]http://www.dwukropek.pl[/url] [url]http://www.eoferty.com.pl/[/url] [url]http://www.etablica.com/[/url] [url]http://www.ewarszawa.com[/url] [url]http://www.e-zwierzak.pl[/url] [url]http://www.gielda.bai.pl/[/url] [url]http://www.gieldaogloszen.pl/[/url] [url]http://www.gumtree.pl/[/url] [url]http://www.karusek.com.pl/ogloszenia.php[/url] [url]http://www.krakvet.pl/forum/viewforum.php?f=5[/url] [url]http://www.kokosy.pl[/url] [url]http://www.kupiepsa.pl[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/ks-cat,20010,0.asp[/url] [url]http://www.mojpupil.pl/[/url] [url]http://www.**********/ogloszenia/index.php[/url] [url]http://www.najpewniej.pl[/url] [url]http://www.nasza.warszawa.pl[/url] [url]http://www.oferta.com.pl/[/url] [url]http://www.ofertownia.pl[/url] [url]http://www.ogloszenia.24polska.pl/[/url] [url]http://ogloszenia.4lapy.info/L-ogloszenia/[/url] [url]http://ogloszenia.adverts.pl/[/url] [url]http://www.ogloszenia.moje.pl/index.php[/url] [url]http://www.ogloszenia.tasdj.pl/?rodz=psy[/url] [url]http://ogloszenia.yellowpages.pl/[/url] [url]http://www.ojej.pl[/url] [url]http://www.olx.pl[/url] [url]http://www.pajeczyna.pl/[/url] [url]http://www.pchlitarg.info.pl[/url] [url]http://www.petsy.pl[/url] [url]http://www.petworld.pl/[/url] [url]http://www.pineska.pl/[/url] [url]http://www.polskastrefa.eu/[/url] [url]http://www.psy.pl/adopcje/[/url] [url]http://www.rozglos.net[/url] [url]http://serwis.atena.vip.interia.pl/[/url] [url]http://www.sprzedasz.pl[/url] [url]http://www.szybko-sprzedam.pl[/url] [url]http://www.tablica.com[/url]
  7. Mało amstaffowy ten Twój nabytek ciotka Kana. :) Ale jęzor ma uroczy!
  8. Rozmawiałam ze schroniskiem w Jędrzejowie i Gładyszewie. W czwartek dostaniemy informacje mailem o bullowatych oraz o innych psach w typie rasy. Cześć psów na stronie nie jest aktualna, m.in. pani się wydaje, że nie ma już tej suni: [url]http://www.wetserwis.com.pl/schronisko/albums/userpics/10001/normal_TA-249_suczka_w_schronisku_przebywa_od_13.03.07.JPG[/url]
  9. Rufus trafił do hotelu z uwagi na demolkę.
  10. Czas na noworoczne podsumowania :) Mamy podsumowanie z Akcji "Chruma mówi jeść" i zebrana kwota to 1600zł, ale ostateczna to 2000zł bo dorzucili się pracownicy oraz szefostwo. WIELKIE DZIĘKI! W Akcji Zima udało się uzbierać 539zł. Połowa kwoty zostanie rozdysponowana przez gdyńskie schronisko. Zebraliśmy także dużo darów. Połowę już przekazaliśmy i oczekuje ona na transport do Gdyni, druga połowa trafiła do Magdy do hotelu. W nowym roku do docelowego domu trafiła Lalka. :multi: Migotka przeprowadziła się do DT do Wawy. Rufus trafił do hotelu, z uwagi na swoje skłonności do demolki. Zaktualizowałam pierwszy post.
  11. Czy ktoś może wstawić aktualne zdjęcia + opisy bullowatych i DC ze schroniska?
  12. Domyślam się, że znalezione w gminie trafiają do schroniska w Jędrzejewie. Sporo tych psiaków tam mają... Andzia, nie masz kogoś kto tam jeździ? Jakiegoś wolontariusza.
  13. Rozmawiałam z Jędrzejewem. Jutro będzie w pracy pani, która zajmuje się prowadzeniem strony, więc dowiem się które psiaki są nadal w schronisku. Z tego co widzę jest tam spaniel, DA, rottki.
  14. Może powoli pomyślimy o tych właśnie schroniskach aby im pomóc? Bo w takich schroniskach najtrudniej o adopcje.
  15. Cudny i kochany jest strasznie. Ina, dzięki za maile. Drugi ogromna niespodzianka! Łał Odpowiem Ci jak wszystko poogarniam bo jestem wstecz hen hen daleko.
  16. Dzięki za szybką odpowiedź.
  17. Dziewczyny napiszcie które psy jaki mają stosunek do innych zwierząt. Szukamy psów, które zgadzają się z innymi psiakami.
  18. Relacja właścicieli z pierwszej nocy Lalki: [quote]Witam, Lalka chyba już się oswoiła z nowym domem i z nami. Pierwszą noc przespała bezproblemowo, choć wybrała sobie kanapę w salonie więc spała sama - owinięta kocykiem. Potem, dziś w dzień, kładła się już na łóżku z mamą i Cocosem. Cocosowi przeszło i dziś jej wcale nie "napastuje". Bardzo ładnie się ze sobą bawią - w domu Cocos kładzie się i pozwala się jej "zagryzać", a na dworze (w ogródku) ganiają się nawzajem (głównie ona jego). Ponieważ Cocos ciągle nadal chce z nami grać w piłkę, ona też włącza się w zabawę i np. kradnie mu piłkę sprzed nosa. Lalka załatwia w ogródku jedynie siusiu. W celu załatwienia "twardszych" potrzeb prosi o wyprowadzenie za ogrodzenie - a przynajmniej tak nam się wydaje, bo w ogródku kupki nie robi, a jak wydawało nam się, że poprosiła o wyjście i wyszliśmy, zrobiła od razu. To nawet w sumie lepiej, bo mniej potem sprzątania... Przesyłam dwa zdjęcia, jedno z wczoraj, jak Lalka poszła spać na kolanach a drugie z dziś, jak bawiła się swoja nowa zabawką na kanapie. Pozdrawiam, Tadeusz.[/quote] I fotki: [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S0M1jc72uNI/AAAAAAAABKU/8LDaqWbkXXA/S5002131.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S0M2Om4QbII/AAAAAAAABKY/nl2U1Md3Oo8/S5002133_2.jpg[/img]
  19. Żeby to było takie proste to już bym dawno gdzieś w głuszy siedziała. :)
  20. Ula, jest do adopcji :cool3:
  21. Roki ma lepsze i gorsze dni. Prawda jest taka, że jest raczej mało przewidywalny.
  22. On od początku odwijał się na np. Twoje odciągnięcie smyczy. Więc miał warunkowane na smakołyki głaskanie + smycz. I dokładnie przedwczoraj było: głask - smakołyk głask - smakołyk głask - ostrzeżenie i próba wzięcia smakołyka.
×
×
  • Create New...