Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Szukam ciotek, które pomogłyby w ogłaszaniu naszych psiaków.
  2. Szukam ciotek, które pomogłyby w ogłaszaniu naszych psiaków.
  3. Soczi jest w DT. Czeka na kilka operacji. Nika zbiera fundusze na nie. Sunia pewnie zostanie już w DT.
  4. Oby teraz Gaston znalazł dobry dom, w którym będzie chciany i zostanie do k. swych dni. A byli właściciele... niech spróbują go odebrać :) Życzymy powodzenia.
  5. Dziewczyny nie trafiły jakieś bullowate do schroniska?
  6. Tu są aktualniejsze psy. Tam jest dużo już nieaktualnych.
  7. Ano aluzja. W końcu pies w potrzebie, no nie? :ghost_2:
  8. Jeden jest w grupie FCI, drugi w adopcjach. Od dawna tak jest. :)
  9. Mogę mu powiedzieć, że namierzyłam go z netu. Nie ma co takich chronić. Niech chociaż mandat zapłacą.
  10. Wiemy już, że nasz Gaston nazywał się DIEGO. Świat jak się okazuje jest mały... Otóż Diego vel Gaston, rzekomo uciekł za pieskami... właścicielem był młody chłopak. Była rodzina wiedziała, że pies trafił do schroniska, ale ojciec zakaz odbierać psa, bo... go nie lubił. Zdjęcie Gastona, z czasów jak miał właściciela: [url]http://goleczewo.futbolowo.pl/goleczewo/?p=galeria&kat=32&idim=4&tcol[/url] Będziemy starali się uzyskać adres właścicieli, książeczkę oraz poznać wiek psiaka.
  11. Jak dasz radę to prześlij mi pełne dane właścicieli na pw. Może byśmy ich odwiedzili :)
  12. Rzeczywiście to nasz Gastonek. Dowiedz się proszę jak najwięcej o nim. Chociaż wiek.
  13. Sprawdzimy, czy reaguje na imię Diego. A jesteś coś w stanie o psie napisać? Ile ma, jak się zachowuje, czy wcześniej był leczony na niewydolność trzustki. Cokolwiek co da nam o nim informacji.
  14. Kateczka, a może to "nasz Gaston"? Został zabrany ze schroniska, jest biało rudy, ciapaty i ma cięte uszy. [url]http://www.fundacja-ast.pl/content/view/771/65/[/url]
  15. Wiem, dlatego czekamy na zdjęcia.
  16. No właśnie się pytałam czy to ta i podobno to inna, kolejna. Jutro dostanę zdjęcia to będzie wiadomo. Ta podobno siedzi na posesji z ONkiem.
  17. My dla odmiany dostaliśmy tel z prośbą od przytuliska pod Warszawą, aby znaleźć DT dla suni amstaffki w wieku 6 miesięcy. Sunia znaleziona 3 tyg temu w lesie. Obecnie przebywa w kojcu, w nieocieplonej budzie, bez słomy u jakiegoś faceta. Ma trafić do schroniska w Józefowie.
  18. 2 dni temu w ok. Warszawy (Błonie) znaleziono amstaffkę. Sunia ma chip, niestety nie zgłoszony do baz: 972000000112448 Pilnie szukamy właścicieli suni. Sunia błąkała się od grudnia po okolicy. Może ktoś ją skojarzy jako sunię np. schroniskową. [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S0tNWhUmsjI/AAAAAAAABSI/pZ6Y7Y16ncs/Zdj%C4%99cie007.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S0tNWmpjGCI/AAAAAAAABSM/uHUxBMRVyzA/Zdj%C4%99cie009.jpg[/img]
  19. 2 dni temu w ok. Warszawy (Błonie) znaleziono amstaffkę. Sunia ma chip, niestety nie zgłoszony do baz: 972000000112448 Pilnie szukamy właścicieli suni. Sunia błąkała się od grudnia po okolicy. Może ktoś ją skojarzy jako sunię np. schroniskową. [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S0tNWhUmsjI/AAAAAAAABSI/pZ6Y7Y16ncs/Zdj%C4%99cie007.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S0tNWmpjGCI/AAAAAAAABSM/uHUxBMRVyzA/Zdj%C4%99cie009.jpg[/img]
  20. Bardzo się cieszę, że taka fajna rodzina. Czekamy na rozwój wydarzeń :)
  21. Rozmawiałam rano z Martą. Nero coraz lepiej i zaczyna się rozkręcać. :) Piszczy już zostawiany sam w domu. Na szczęście piszczy cichutko. Zostaje na wszelki wypadek w klatce. Świetnie dogadał się z Tosią i Gumpem. Rozwolnienia nie ma. Bardzo chętnie je, a wręcz za bardzo, bo ciągle go ciągnie do śmieci, do worków z karmą.
  22. Właśnie weszłam na wątek i co mi się nasunęło patrząc na fotki, to fakt iż psiak jest mixem. Może nie naciągajcie go pod pita skoro nic z bullowatego w nim nie ma, to będzie miał większe na dom. Jednak ludzie obawiają się psów po "walkach".
  23. Zdrówko ok. Ale domku nie widać. Pomimo ogłoszeń nikt o lalkę nie dzwoni :(
×
×
  • Create New...