Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Strasznie się cieszę i czekam na wieści od nowych rodziców. :) Kawał dobrej roboty ciotki.
  2. Kastracje zniósł dobrze i samopoczucie też ma super pomimo braku klejnotów. Zupełnie nie interesuje się raną. Ponieważ Garo jest strasznie fajny, ze strony schroniska został zachipowany i zaszczepiony to czas mu szukać domu, co by teraz nowym właścicielom pokazywał jaki jest fajny.
  3. Jak Sokołów to pan ma blisko Ostrów Mazowiecką. Z Ostrowi jednak psy bullowate w hotelach w Wawie bądź Radomiu. Do Wawy ma Pan niecałe 100km. Białystok 110km. I w Białymstoku i w Wawie niestety psów jak mrówków.
  4. Tak. Oprócz guzów, mocno odbiły się na niej ataki padaczki jakie miała. Na razie miała 2 podczas pobytu u nas.
  5. Różne są guzy. Niektóre są twarde inne miękkie. Wszystkie przytwierdzone.
  6. Aga, kawał dobrej roboty odwaliłaś przy Maniuni. Wielkie podziękowania na Twoje ręce i wyrazy podziwu. Mam cichą nadzieję, że po krótkim urlopie jakiś mały szkrab zamieszka u Ciebie na DT.
  7. Najda się zwie. Pewnie coś pokręciłam. :oops2:
  8. Mamy pierwszą pomoc w postaci deklaracji wpłaty na kwotę 50zł.
  9. Pilnie potrzebny DT dla 7 miesięcznej astki. Jest w schronisku. Biało ruda, a'la Gaston.
  10. Dziewczyny pasują do reszty stada. :)
  11. Widziałam wczoraj Kaja na żywo. Ola, on fajnie wygląda w normalnej wadze. :)
  12. Dzisiaj wielki dzień!
  13. Czy w schronisku są jakieś bullowate? Na pierwszej stronie nie widzę, więc pytam.
  14. Andzia, a dacie radę sprawdzić czy sunia ma chip?
  15. Są ogłoszone cały czas i podnoszone raz na jakiś czas, aby były w aktualnościach. [url]http://www.fundacja-ast.pl/content/view/728/62/[/url]
  16. Właśnie nie ma schroniska... stąd problem co z sunią po obserwacji i pomysł eutanazji.
  17. Tak. 10 dni to okres jaki został do zakończenia 15 dniowej obserwacji.
  18. Ja jak przeczytałam w treści o myśliwych to przeszły mi przez głowę od razu myśli o Fiodku i Sarze. Aga, teraz jak dzwonią do nas osoby ze znalezionymi psami, prosimy o zdjęcia nawet MMS, co by sprawdzić czy to nie Twoje zguby.
  19. Justyna, a jaki jest koszt sterylki w schronisku? I czy sunia mogłaby w dobrych warunkach przebywać po zabiegu? Jak będziecie w schronisku, zróbcie lepsze fotki.
  20. Alterkowi na główkę pomogła bardzo kastracja :) Teraz się taki misio przytulak zrobił. A Rumba... jak nie zapoznaje się jej z psami na dworze to każdego można jej przyprowadzić do domu i jest komitywa od razu. Nero zaskakująco szybko dochodzi do siebie. Je za trzech, waga powraca. Oby tylko jeszcze taki grzeczny pozostał jak jest dotąd. :) Jako mały off, apel: Kolejna sunia astka, która ma zostać uśpiona za 10 dni... Zbieramy na hotelik, pomocy. [url]http://www.dogomania.pl/threads/177769-ZABIJCIE-JAE-czyli-fatalna-historia-kolejnej-ASTki-ZBIERAMY-NA-HOTEL-POMA-A-I-TY?p=13896596#post13896596[/url]
×
×
  • Create New...