Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Sterylkę się robi 2 tyg od cieczki, by nie dostała ciąży urojonej :) Lepiej w samej ciąży urojonej nie robić, bo hormony są w zawyżonym poziomie.
  2. [quote name='zuza911']Ok, postaram się jutro go poogłaszać. Pod warunkiem, że wymyślę jakiś znośny tekst ;)[/QUOTE] Jak będziesz mieć za dużo czasu, to chętnie doślę Ci kolejne psiaki do ogłoszeń. :loveu:
  3. Dałam anons o suni na f. amstaffów.
  4. Nie pytałam ile Gapa waży. Ale pewnie ok. 30kg. Jest bardzo ładnie zbudowana, nie za gruba, proporcjonalna. Wojtku, jak ze sterylką Vivy? Umówiliście się już z wetem?
  5. Strasznie szkoda, że nie mamy możliwości zabierania wszystkich psów i oceniania ich zachowań w "normalnych warunkach", domowych.
  6. Andzia, lepiej nie. ;) Dajmy Marcie szansę na nadrobienie braków wychowawczych z Kseną, co pewnie potrwa spokojnie kilka miesięcy. Lepiej, przy warczącym psie na swoich właścicieli, nie dokładać kolejnych szczeniaków. Namiary ogłoszeniowe: 0501 797 018 [email][email protected][/email] [url]www.fundacja-ast.pl[/url] Fajnie, że pomożecie w ogłaszaniu. Dzięki wielkie. :)
  7. Justyna, raczej jest amstaffką. Fajna sunia się wydaje. Warto by było ją wysterylizować, tylko nieco sie martwię o opiekę pooperacyjną.
  8. Dom u Marty na razie odpadł. Raczej będziemy szukać Nera innego domku. Marta jest bardzo fajną osobą, ale jej sunia jest tak na maxa niewychowana, że nie jest dobrym pomysłem branie psiaka z adopcji. Dodatkowo myślę, że z kotami też prędzej czy później by był kłopot. Za to Wam powiem, że Nero perfekcyjnie znosi podróże autem. Wczoraj w aucie spędził z nami pół dnia.
  9. Jenny19, jak zwykle ogromne podziękowania!
  10. Witamy nowych właścicieli :)
  11. Acroba, dzięki za szybką odpowiedź. Myślę poważnie nad zabraniem Cziko do nas do Fundacji. Napiszę Ci pw za kilka minut, bo mam parę pytań.
  12. Mariss, skąd wzięłaś ogłoszenie o psie? Z kim konkretnie można by o nim porozmawiać i jego sytuacji? Czy ktoś w PL pilotuje jego sprawę?
  13. Dwie ostatnie fotki: [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1MFTjddqqI/AAAAAAAABas/76kkMnAs-yc/DSC_0030.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1MFTz1qdhI/AAAAAAAABaw/PrrDthWAbrI/DSC_0038.jpg[/img]
  14. Ciąg dalszy fotek: [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1MFfHSMQHI/AAAAAAAABbE/c0N1ZI1B7wI/DSC_0049.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1MFFogQsVI/AAAAAAAABag/RzlzzLfNc5A/DSC_0009.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1MFFaHcXAI/AAAAAAAABbM/CAMjQB7H9L0/DSC_0002.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1MFFquuF-I/AAAAAAAABac/8BBm3k63Sx0/DSC_0006.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1MFF9sTLGI/AAAAAAAABak/0BuJqL-tgGo/DSC_0015.jpg[/img]
  15. Wczoraj byliśmy na wizycie poadopcyjnej u Gapy (Hesi). Gapa świeżo po sterylce, ale wszystko ładnie się wygoiło. Sunia wyrosła bardzo fajnie, a stojące uszy dodają jej tylko uroku. Jest doskonałą kompanką dla syna Ani i Janusza. W domu nie sprawia kłopotów, czasami jak powracają zapędy niszczycielskie to zostaje w klatce. Ostatnio wzięła się za buty i jaśki, więc klatka powróciła do łask. Na dworze Gapa bawi się ze wszystkimi psami. Z uwagi na stojące uszy, ludzie nie mają póki co obaw w stosunku do niej. Poniżej kilka fotek, niestety słabych, bo Gapa ciągle próbowała wszystkich zalizać. :mrgreen: [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1MFTxsGQfI/AAAAAAAABa4/_NcF_Yg1EEg/DSC_0041.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1MFUD4O8AI/AAAAAAAABa8/PoG-FOc_SgY/DSC_0042.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1MFT5wv1SI/AAAAAAAABa0/FkXN6wA5kZE/DSC_0040.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1MFFphyuRI/AAAAAAAABbY/eCfxWW7VOL4/DSC_0004.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1MFfKJUOII/AAAAAAAABbA/4K622chKa3w/DSC_0048.jpg[/img]
  16. Niestety kolejna bida ma marne szanse przez głupotę właścicieli i weterynarza: [url]http://www.dogomania.pl/threads/177854-Astek-lub-jego-mix-do-adopjcji-lub-uspienia-PROSZE-O-OGLOSZENIA-DT-NA-CITO?p=13910858#post13910858[/url]
  17. Modliszko, czy ta czarno biała sunia, ma coś z lewą tylną łapką? Czy tylko taki efekt na zdjęciu?
  18. Kana, nie mam gg w tej chwili. Wycena za: - wszystkie szczepienia - chip - sterylizację w lecznicy u Izy jest na koszt 150zł (za wszystko). Także będę Cię prosić abyś w miarę możliwości wszystko u niej zrobiła. :) Na pw podam Ci nr tel jak tylko znajdę. Wstaw jakieś fotki swojej piękności.
  19. Ciotki, może zabierzmy go chociaż do hotelu??? Szkoda, by został uśpiony bo właściciel ciapa (bądź wet, skoro to błąd formalny). Czy jest szansa, że ktoś dorzuci się do hoteliku? My mamy strasznie dużo psiaków i niestety deklaracji na nich tylko kilka. Teraz bierzemy sunię ze Skarżyska z wyrokiem.
  20. Dzięki dziewczyny za pamięć o suni. Imię jej pewnie wymyślimy jak już do nas przyjedzie. Może sama sobie coś dobierze. :)
  21. [quote name='agaga21']wrzuciłam sunię na nk.może ktoś się dorzuci do hoteliku.[/QUOTE] Dzięki Agaga21.
  22. Zrobiłam jej teraz fotki, niezbyt pikne, bo ona ciągle chodzi, albo leży. Ale na nich widać jak wygląda. Na dworze ma wiecznego irokeza od zimna i wydaje mi się, że jeszcze gorzej wyszła.
  23. Rozmawiałam dzisiaj z Agatą i Kona vel Kora jest obecnie nad morzem i poznaje uroki plaży i małych dzieci :)
  24. Wieści Lalkowo Mrówkowe. :mrgreen: [quote]Witam, po tygodniu przesyłam kolejne 4 zdjęcia Lalki. Byliśmy u lekarza w Legionowie (ten polecony przez Was lekarz z Nowego Dworu jest akurat na urlopie). Tak poza tym, to Lalka już się całkiem zadomowiła. Będzie też miała u nas drugie imię - "Mrówa" (Mrówka, Mróweczka). Mrówa faktycznie lubi spać pod kołdrą. Ogólnie wygląda na zadowoloną i szczęśliwą u nas. Byliśmy już raz (w niedzielę) na spacerze w lesie (no, tak prawie w lecie, bo ze względu na zaspy śnieżne do samego lasu nie dało się dojechać) - bardzo jej się wycieczka podobała, w samochodzie była bardzo grzeczna poza tym, że przelazła natychmiast z bagażnika na tylne siedzenie i próbowała nawet przełazić aż do kierowcy. Cocosa już prawie zamęczyła zabawą. Pozdrawiam, Tadeusz[/quote] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1C9o6xBzQI/AAAAAAAABW0/83IW58Fd6cE/IM_S5002166.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1C9pKmwLDI/AAAAAAAABW4/s38uLbowjjo/IM_S5002192.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1C9pEhI5uI/AAAAAAAABW8/ksrSx98I2Wc/IM_S5002179.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1C9puwpMdI/AAAAAAAABXA/FPAQaFh7-Gw/IM_S5002159.jpg[/img]
×
×
  • Create New...