-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
HESIA i VIVA - szczeniaki PITBULLKI - OBIE W SUPER DOMACH
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Sterylkę się robi 2 tyg od cieczki, by nie dostała ciąży urojonej :) Lepiej w samej ciąży urojonej nie robić, bo hormony są w zawyżonym poziomie. -
AST NERO po 9 miesiącach znalazł swój własny domek :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuza911']Ok, postaram się jutro go poogłaszać. Pod warunkiem, że wymyślę jakiś znośny tekst ;)[/QUOTE] Jak będziesz mieć za dużo czasu, to chętnie doślę Ci kolejne psiaki do ogłoszeń. :loveu: -
Dałam anons o suni na f. amstaffów.
-
HESIA i VIVA - szczeniaki PITBULLKI - OBIE W SUPER DOMACH
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Nie pytałam ile Gapa waży. Ale pewnie ok. 30kg. Jest bardzo ładnie zbudowana, nie za gruba, proporcjonalna. Wojtku, jak ze sterylką Vivy? Umówiliście się już z wetem? -
AST NERO po 9 miesiącach znalazł swój własny domek :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Andzia, lepiej nie. ;) Dajmy Marcie szansę na nadrobienie braków wychowawczych z Kseną, co pewnie potrwa spokojnie kilka miesięcy. Lepiej, przy warczącym psie na swoich właścicieli, nie dokładać kolejnych szczeniaków. Namiary ogłoszeniowe: 0501 797 018 [email][email protected][/email] [url]www.fundacja-ast.pl[/url] Fajnie, że pomożecie w ogłaszaniu. Dzięki wielkie. :) -
Justyna, raczej jest amstaffką. Fajna sunia się wydaje. Warto by było ją wysterylizować, tylko nieco sie martwię o opiekę pooperacyjną.
-
AST NERO po 9 miesiącach znalazł swój własny domek :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dom u Marty na razie odpadł. Raczej będziemy szukać Nera innego domku. Marta jest bardzo fajną osobą, ale jej sunia jest tak na maxa niewychowana, że nie jest dobrym pomysłem branie psiaka z adopcji. Dodatkowo myślę, że z kotami też prędzej czy później by był kłopot. Za to Wam powiem, że Nero perfekcyjnie znosi podróże autem. Wczoraj w aucie spędził z nami pół dnia. -
ARVENKA - pokiereszowana amstaffka - zamieszkała w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Jenny19, jak zwykle ogromne podziękowania! -
Witamy nowych właścicieli :)
-
HESIA i VIVA - szczeniaki PITBULLKI - OBIE W SUPER DOMACH
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dwie ostatnie fotki: [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1MFTjddqqI/AAAAAAAABas/76kkMnAs-yc/DSC_0030.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1MFTz1qdhI/AAAAAAAABaw/PrrDthWAbrI/DSC_0038.jpg[/img] -
HESIA i VIVA - szczeniaki PITBULLKI - OBIE W SUPER DOMACH
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ciąg dalszy fotek: [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1MFfHSMQHI/AAAAAAAABbE/c0N1ZI1B7wI/DSC_0049.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1MFFogQsVI/AAAAAAAABag/RzlzzLfNc5A/DSC_0009.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1MFFaHcXAI/AAAAAAAABbM/CAMjQB7H9L0/DSC_0002.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1MFFquuF-I/AAAAAAAABac/8BBm3k63Sx0/DSC_0006.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1MFF9sTLGI/AAAAAAAABak/0BuJqL-tgGo/DSC_0015.jpg[/img] -
HESIA i VIVA - szczeniaki PITBULLKI - OBIE W SUPER DOMACH
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Wczoraj byliśmy na wizycie poadopcyjnej u Gapy (Hesi). Gapa świeżo po sterylce, ale wszystko ładnie się wygoiło. Sunia wyrosła bardzo fajnie, a stojące uszy dodają jej tylko uroku. Jest doskonałą kompanką dla syna Ani i Janusza. W domu nie sprawia kłopotów, czasami jak powracają zapędy niszczycielskie to zostaje w klatce. Ostatnio wzięła się za buty i jaśki, więc klatka powróciła do łask. Na dworze Gapa bawi się ze wszystkimi psami. Z uwagi na stojące uszy, ludzie nie mają póki co obaw w stosunku do niej. Poniżej kilka fotek, niestety słabych, bo Gapa ciągle próbowała wszystkich zalizać. :mrgreen: [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1MFTxsGQfI/AAAAAAAABa4/_NcF_Yg1EEg/DSC_0041.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1MFUD4O8AI/AAAAAAAABa8/PoG-FOc_SgY/DSC_0042.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1MFT5wv1SI/AAAAAAAABa0/FkXN6wA5kZE/DSC_0040.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1MFFphyuRI/AAAAAAAABbY/eCfxWW7VOL4/DSC_0004.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1MFfKJUOII/AAAAAAAABbA/4K622chKa3w/DSC_0048.jpg[/img] -
Rozmawiałam dzisiaj z Agatą i Kona vel Kora jest obecnie nad morzem i poznaje uroki plaży i małych dzieci :)
-
połamana, pogryziona, w ciąży...AMSTAFKA...Świercze Ma dom
doddy replied to Ewusek's topic in Już w nowym domu
Wieści Lalkowo Mrówkowe. :mrgreen: [quote]Witam, po tygodniu przesyłam kolejne 4 zdjęcia Lalki. Byliśmy u lekarza w Legionowie (ten polecony przez Was lekarz z Nowego Dworu jest akurat na urlopie). Tak poza tym, to Lalka już się całkiem zadomowiła. Będzie też miała u nas drugie imię - "Mrówa" (Mrówka, Mróweczka). Mrówa faktycznie lubi spać pod kołdrą. Ogólnie wygląda na zadowoloną i szczęśliwą u nas. Byliśmy już raz (w niedzielę) na spacerze w lesie (no, tak prawie w lecie, bo ze względu na zaspy śnieżne do samego lasu nie dało się dojechać) - bardzo jej się wycieczka podobała, w samochodzie była bardzo grzeczna poza tym, że przelazła natychmiast z bagażnika na tylne siedzenie i próbowała nawet przełazić aż do kierowcy. Cocosa już prawie zamęczyła zabawą. Pozdrawiam, Tadeusz[/quote] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1C9o6xBzQI/AAAAAAAABW0/83IW58Fd6cE/IM_S5002166.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1C9pKmwLDI/AAAAAAAABW4/s38uLbowjjo/IM_S5002192.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1C9pEhI5uI/AAAAAAAABW8/ksrSx98I2Wc/IM_S5002179.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1C9puwpMdI/AAAAAAAABXA/FPAQaFh7-Gw/IM_S5002159.jpg[/img]