-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Piotrek, głowę mogę Ci dokleić jeśli sobie życzysz :) Jutro wielki dzień Migi. Ciekawa jestem w ile zdemoluje kołnierz i ubranko pooperacyjne... Link do wątku nowych podopiecznych 5 szczeniaków. [url]http://www.dogomania.pl/threads/178258-5-szczeniaczkA-w-w-typie-AST-w-DT-szukajAE-nowych-najlepszych-z-najlepszych-domkA-w?p=13942897#post13942897[/url]
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Link do wątku nowych podopiecznych 5 szczeniaków. [url]http://www.dogomania.pl/threads/178258-5-szczeniaczkA-w-w-typie-AST-w-DT-szukajAE-nowych-najlepszych-z-najlepszych-domkA-w?p=13942897#post13942897[/url] -
Kilka dni temu ta piątka została podrzucona pod Straż Miejską k. Warszawy. Wszystkie niuńki wyglądają na mixy aścików. Co z nich wyrośnie, ciężko nam powiedzieć, rodzice są bowiem nieznani. Są: 3 dziewczynki z kokardkami 2 chłopców Wszystkie szczeniaki oczekują na najlepsze z możliwych domy! 2 szczeniaki mają DT w Warszawie. 1 szczeniak u Agnieszki24 w Kielcach. 2 szczeniaki u Jagienki42 w Krakowie. Prośba, aby cioteczki pomogły ogłaszać maluszki. Link do galerii: [URL]http://picasaweb.google.pl/FundacjaAST/Szczylki_celes#[/URL]
-
AST NERO po 9 miesiącach znalazł swój własny domek :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Coś mi się pokręciło z tym wtorkiem... Wizyta u weta dzisiaj. :) Miałam 1 tel w sprawie Nero. Ale raczej nic z tego nie będzie. Szukamy domu w dalszym ciągu. -
[B]PILNE W ok. Warszawy przebywa sunia amstaffka z małymi szczeniakami na dworze. Właściciel wczoraj został zabrany do zakładu karnego, zaś policja sunię wystawiła na dwór. Ponieważ gmina nie ma podpisanej umowy na wyłapywanie bezdomnych psów nie ma co zrobić z psami (Legionowo miało podpisaną umowę z Krzyczkami). Psy w ostateczności pojadą do Chrycynna o ile schronisko zgodzi się je przyjąć, czyli oddział II Krzyczki. Ostatnich dwóch astów nie przyjęli. Myślę, że udałoby się od gminy uzyskać pieniądze na psy chociaż na szczepienia. [/B]Dzisiaj do suni pojedzie Iwona, która zajmowała się wyłapywaniem psów dla schroniska w Chrycynnie i oceni sytuację. Najprawdopodobniej jest jednak ona tragiczna z uwagi na mrozy! Jak się domyślacie jesteśmy zawaleni psami, że szok... Mamy 24psy obecnie i musimy je utrzymać. Jak wiecie, wcale nie ma ogromnych ilości wpłacających, więc z dnia na dzień sytuacja robi się coraz mniej fajna. Nie wiem już co robić. SZUKAMY PILNIE TYMCZASU DLA MATKI Z DZIEĆMI!
-
AST NERO po 9 miesiącach znalazł swój własny domek :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Nie wysyłałam Ci nic, bo dzisiaj dziewczyny odwaliły kawał roboty z ogłoszeniami. Za kilka dni podsumuję wszystko i na pewno zasypię Cię prośbami. -
AST NERO po 9 miesiącach znalazł swój własny domek :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Powiem tylko: ŁAŁ!!! Wszystko aktywowałam na bieżąco, bo akurat pracuję w międzyczasie. Allegro jak możesz też mu zrób. Zuzia, jestem pełna podziwu dla Twojej pracy!