Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Dzisiaj Nero ma wizytę kontrolną u weta. Pewnie po niej na chwilę nas odwiedzi z Martą to dopstrykam mu jakiś fotek. :)
  2. Dobrze, że coś pospaliście. Kana, ona w razie co strasznie wszystkie drzwi otwierała u tych Rosjanów.
  3. A schronisko ją wysterylizuje?
  4. Lepiej dajcie się tej astce wyspać. Po tym w jakim domu była sen jest jej baardzo potrzebny. Nie ukrywam, że mi też... więcej się nie pisze na takie akcje wyciągania psów. Kana, wierzę że dasz jakoś radę.
  5. Możesz powiedzieć grzywce, że jak będzie niegrzeczna to przyjedzie do Was na DT Roki :) On baaaardzo nie lubi piesecków.
  6. Kana, ale Twoja czy Ady tymczasowiczka będzie Tosia? Bo ja to muszę mieć jakieś imię, które się przez nas nie przewinęło, a Tosia już jest (mieszka u Uranowej). :)
  7. Jak nie wyschnie to weźmiesz ją do łóżka, jak na normalnego człowieka przystało. Przecież amstaffa bierzesz na DT a nie jakąś grzywkę.
  8. Koleżanka, która jutro także trafia na DT do Trójmiasta. [url]http://www.dogomania.pl/threads/177577-AMSTAFFKA-szukamy-transportu-z-Wawy-do-GdaA-ska-do-DT?p=13880406#post13880406[/url]
  9. Niepotrzebny :) Załatwimy wszystko jutro i będzie z głowy. Jeszcze tylko karmę dla Kany muszę wynaleźć i mogę jechać.
  10. Rozmawiałam z panem. Jutro rano jestem z nim umówiona na odbiór suni. Jutro zawożę obie sunie do Gdańska.
  11. Fajnie by było, aby też ktoś dorzucił się do utrzymania suniek - tj. np. karmy lub transportu.
  12. My możemy sunie dowieźć do połowy drogi w razie co.
  13. Ja wierzę że się odnajdą. Znam wiele przypadków, że psy odnajdowały się nawet po pół roku zupełnym przypadkiem.
  14. Potrzebujemy pomocy na tym wątku. [url]http://www.dogomania.pl/threads/177577-AMSTAFFKA-szukamy-transportu-z-Wawy-do-GdaA-ska-do-DT?p=13879059#post13879059[/url]
  15. Potrzebujemy pomocy na tym wątku. [url]http://www.dogomania.pl/threads/177577-AMSTAFFKA-szukamy-transportu-z-Wawy-do-GdaA-ska-do-DT?p=13879059#post13879059[/url]
  16. Sunia została znaleziona 3 tygodnie temu w Puszczy Kampinowskiej. Przygarnął ją pan mieszkający w Łomiankach. Początkowo trzymał ją w domu, spała w łóżku, ale... Sunia ma ogromne pokłady energii i w radości skoczyła na dziecko wywracając go. Po tym "incydencie" trafiła do kojca na dworze. Siedzi tam do dzisiaj i oczekuje na przyjazd schroniska z Józefowa, które ma ją odebrać. Sunie zgodziła się wziąć na DT Kana. Jest jednak już pierwsza przeszkoda - transport. [B]Potrzebny jest pilny transport z WARSZAWY DO GDAŃSKA.[/B] Apelujemy o pomoc dla suni, bo to dla niej szansa na uniknięcie schroniska. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S0zW-7KdDnI/AAAAAAAABSY/StfrKBMrLw4/Ewa%20086.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S0zW_IE6H9I/AAAAAAAABSc/FB0GOpYOHME/Ewa%20078.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S0zW_G2mKII/AAAAAAAABSg/3nKGVotEDcc/Ewa%20096.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S0zW_ZvV81I/AAAAAAAABSk/k0W87_FG4-Y/Ewa%20097.jpg[/IMG]
  17. Neruś coraz lepiej. Chodzi już na dłuższe spacery. Z psami super jak dotąd. Wczoraj była u niego w odwiedzinach p. Marta z mężem, zainteresowani jego adopcją (państwo interesowali się nim jeszcze w trakcie pobytu w schronisku). Teraz musimy podtuczyć Nerusia i sprawdzić jak reaguje na koty, bo u pani Marty jest sunia astka i 2 koty. Tymczasem 2 fotki od Marty (tymczasowej opiekunki Nercia) [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S0zQ6aV_UJI/AAAAAAAABSQ/_ApVxBTl1p8/DSC00774.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S0zQ6aV_UJI/AAAAAAAABSQ/_ApVxBTl1p8/DSC00774.jpg[/img]
  18. W sobotę o 16 jesteśmy umówione z Martą na wizytę u Gapy. Gapa w ostatni weekend została wysterylizowana.
  19. Będziemy wdzięczni za pomoc w plakatowaniu :)
  20. Piękny Pudzio w tym tygodniu zostanie pozbawiony klejnocików. Cioci Blue.berry dziękujemy za piękny plakat.
  21. Dziewczyny dawajcie znać co z astem z budy. Z tego co mi wczoraj Magda powiedziała to nie wyglądał za ciekawie. W razie co mogę pomóc transportem.
  22. Od razu było wiadomo, że nie ma 11 miesięcy, więc dotychczas był ogłaszany z wiekiem 2 lat.
  23. 14.10.2007. Data urodzenia Gastona (Diego).
×
×
  • Create New...