-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia warszawskiej pręguski, wstępne imię dostała "MERENGA" [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S21139RX6YI/AAAAAAAAB1g/VVIfGdYUJfw/DSC_0549bc.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S2113yC541I/AAAAAAAAB1c/CVEQLhOFuFA/DSC_0547bc.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S2113zZWM-I/AAAAAAAAB1Y/nAEaT10bkwY/DSC_0543bc.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S211X4JyEXI/AAAAAAAAB00/ge7l81JEJZA/DSC_0482bc.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S211XlzdoAI/AAAAAAAAB0w/Gj4avbP9zuc/DSC_0480bc.jpg[/img] -
MONIT zamieszkał u nowych "rodziców" w Gliwicach :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
No to nie możemy się doczekać efektów zdjęciowych na nowym sprzęcie :) I uściski dla Monita! -
Rico - teraz Kaj! redcat mówi, że już go nie odda :) Kaj ma DS!
doddy replied to mru's topic in Już w nowym domu
Ola, Sasa młodnieje w oczach :) A jak ze zdrówkiem? Lepiej troszkę? -
5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny z tego miotu to normalnie jakieś szalone! Jutro idę do małej, krzywej na sesję ;] -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Pragniemy troszkę podsumować ostatnie działania. Pragniemy podziękować firmie [URL="http://www.coffeshop.com.pl"]www.coffeshop.com.pl[/URL] za szereg projektów graficznych jakie nam przygotowują już bardzo długi czas, zawsze możemy na Was liczyć. Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji kolejnego, większego projektu, ale co to będzie na razie nie zdradzimy :) Podziękowania składamy także drukarni TEAM SERWIS za bezpłatny druk ulotek (uzbierało się tego 10 tyś. ulotek). Podziękowania dla Studia Filmowego ODEON za przekazanie 36kg karmy Royal Canin Digestive Low Fat dla Gastona oraz wszystkim tym, którzy pamiętają o karmie dla naszych podopiecznych. Karolinie, za pilotowanie naszych przesyłek oraz wystawianie non stop bazarków, za przygotowywanie posłanek dla naszych psów i czynny udział w życiu fundacji :) A ja osobiście dziękuję za czas wolny jaki z Wami spędzałam i energią jaką przekazywaliście mi do dalszego działania. Podziękowania także składamy na ręce Izy i Przemka z Warszawy, którzy ostatnio wspomagają nasze psiaki darami rzeczowymi w postaci kołder, kocy, poduszek. Kolejne podziękowania wraz z wyrazami szacunku należą się dziewczynom, które ogłaszają nam psiaki. Dziewczyny, dzięki Wam nasi podopieczni mają szanse na znalezienie domów, a to jest przecież najważniejszym celem naszych działań. Oczywiście nie możemy zapominać o wszystkich DT, którzy na co dzień mieszkają z naszymi psami, ucząc je normalnego życia i dając namiastkę domu (m.in. Marta, Piotr, Ania, Agnieszka od Kony, Agnieszka od Arona, Jagienka od Bonda, Kana, Agnieszka od Migotki, Maciek). I na koniec podziękowania dla wszystkich tych, którzy czynnie nam pomagają, uczestniczą w pomocy psiakom typu bull, tym wszystkim którzy już nam pomogli, a także tym którzy dopiero zamierzają to zrobić. Poniżej fotka ostatnich darów od Izy i Przemka. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S2xmSl8AnjI/AAAAAAAAB0Q/OiA_0VHcHSc/s912/Obraz.jpg[/IMG] Jeśli ktoś chciałby pomóc nam w jakiś sposób, poniżej przedstawiam listę najpilniejszych potrzeb: - dary rzeczowe - koce, kołdry, poduszki, - gąbka tapicerska - z niej bowiem szyjemy posłania dla naszych psiaków, - karma, - smycze, obroże, - klatki kennelowe - ogłaszanie psiaków - roznoszenie ulotek o zbiórce 1% oraz ogólnych (możemy je przesłać pocztą na wskazany adres) -
5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Wieści od Manty: [quote][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Witam, witam :) Manta chyba już się dobrze zadomowiła, zaczęła wydawać różne śmieszne odgłosy ( mruczenia, ziewania itp.) Szczeka na telewizor, na Bartka, na kota... ogólnie jest głośno. Mały cały czas z nią szaleje.... wczoraj popuścił w majtki ze śmiechu.Sunia w nocy gramoli się do łóżka liże i podgryza nas. Mi ściąga gumkę z włosów i ciągnie za grzywkę lub kucyk. Męża też nie oszczędza. Rano wkładam ją do małego i jego budzi. Jak wstaniemy lub wracamy do domu cieszy się i merda ogonkiem. Jutro z Bartkiem i Mantą idziemy do weterynarza. A tak..... ciąąąągle mokro u nas.[/FONT][/COLOR][/quote] -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
doddy replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Jak Sofinka stoi z finansami? -
Mandolina na zimowo [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S2wfo-yb9II/AAAAAAAAByw/C1-J0sTsFwo/DSC_0458a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S2wfhJkCxcI/AAAAAAAAByk/jorRXynCXNo/DSC_0455a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S2wfhJXnd0I/AAAAAAAAByg/bRcBtNMhF-I/DSC_0399a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S2wfhG_-pkI/AAAAAAAAByc/C69-4cKMx9o/DSC_0393a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S2wfgwcnEBI/AAAAAAAAByY/W6uKNppA4b8/DSC_0389a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S2wfg0K5WyI/AAAAAAAABy8/yjZTjxXrZho/DSC_0387a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S2RTAeMLT1I/AAAAAAAABvo/Mky2_j2TxyQ/DSC_0277a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S2RTA6EuohI/AAAAAAAABvs/4DhgfIu6DPA/DSC_0279a.jpg[/img]
-
Już 20kg?? A dopiero co była małą kruszynką...
-
Chudzinka DAISY znaleziona w PŁOŃSKU - ma już DOM!!!!!!
doddy replied to ewick73's topic in Już w nowym domu
Czekamy na tekst do ogłoszeń ;) -
A te argentyny nie mają jakiś chipów, tatuaży? Co by właściciela namierzyć.
-
5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
No piękny kawaler z Aronka :) My na weekend umówieni na kolejną wizytę państwa z ok. Wawy. -
Chudzinka DAISY znaleziona w PŁOŃSKU - ma już DOM!!!!!!
doddy replied to ewick73's topic in Już w nowym domu
Docha, dzięki Ci wielkie! Oj ja nie wiem, czy Daisy by chciała po lasach z myśliwymi hasać. Co ja ją widzę u Agi to ona ciągle leży. :) Taka sunia przed kominek dla myśliwego. -
Bardzo ładnie chłopczyk rośnie. Będzie przepięknym kawalerem. :)
-
5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
A rodzina zwariowała na jej punkcie :) -
Może ciotki od argentynów by pomogły przy białasach.
-
AST NERO po 9 miesiącach znalazł swój własny domek :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Oj oby, oby :) Nam pozostaje tylko trzymanie kciuków :)