-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Asiaczek, podatek jest, w kwocie 1zł. Ponieważ jest tak niski, niewiele osób zarazem myśli o jego płaceniu :) Administracjom nie chce się go przyjmować, bo to dodatkowe papierki i tak koło się zamyka. Jeśli chipowałaś psa na akcji bezpłatnej, to te chipy były wpisane do bazy mazowieckiej. W Identyfikacji musisz sprawdzić czy jest wpisany numer. Wystarczy wklikać numer na stronie www.
-
Piękny pituś red nose - "odrzut" po walkach?W SWOIM NOWYM DOMKU!!!
doddy replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Pan Rufus dzisiaj został odstawiony do hotelu do Magdy w celu nauki zasad dobrego zachowania. :mrgreen: [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S28GXXhfWOI/AAAAAAAAB4k/5X-k0mN6lRo/DSC_0641.jpg[/img] -
Ale urosła! Czas leci, Cola rośnie.
-
Sigma jest kolejnym przykładem psiaka, potwierdzającym że psom z wyrokiem eutanazji powinno się dać szansę za wszelką cenę. Sunia jest FENOMENALNA! W hotelu jest ulubienicą p. Basi, która wypowiada się o niej w samych superlatywach. Sigma pięknie trzyma czystość, nie niszczy nic sobie w boksie, nie rozrzuca. Czyściutka sunia. Na spacerach nie ciągnie, a chodzenie z nią stanowi ogromną przyjemność. Jak się zaaklimatyzowała, to rzeczywiście wykazuje agresję do psów i kotów. W domu podejrzewam jednak, że będzie super przymilną sunią, chętnie spędzającą czas na kanapie z właścicielem u boku. Zdjęć mało i słabe, więc w tygodniu wybierzemy się na długi spacer i coś dopstrykamy. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S28EHPkfnyI/AAAAAAAAB30/vP7SkPtcQn0/Obraz%20004.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S28EHaeL8XI/AAAAAAAAB34/np2AGa84qwU/Obraz%20008.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S28EHlRx5VI/AAAAAAAAB38/EPmUO8JozHs/Obraz%20012.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S28EIFWtqjI/AAAAAAAAB4M/ABiYzs6aLto/Obraz%20016.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S28Ec4ra1EI/AAAAAAAAB4U/BINRZwTJL7E/Obraz%20019.jpg[/img]
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
doddy replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Super fotki! Poza tymi z drogi... -
I ostatnie 4 fotki: [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S277xKenVFI/AAAAAAAAB2s/I7j73bZSu5w/Obraz%20022.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S277w2KkGuI/AAAAAAAAB2k/x4fNxHq6qwM/Obraz%20019.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S277wn9bvNI/AAAAAAAAB2c/IpUI1TYx9Cg/Obraz%20016.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S277_P3HhcI/AAAAAAAAB24/zKezBqIiv_M/Obraz%20040.jpg[/img]
-
Byliśmy dzisiaj w hotelu. Z uwagi na padający śnieg fotek zrobiłam tylko kilka. Głównie rozmawialiśmy o psach, co się wydarzyło, któremu czego brakuje pod względem wychowawczym. Co do Garo i jego zachowań: Garo na dzień dzisiejszy jest idealnym psiakiem do adopcji. Bardzo ładnie współpracuje z człowiekiem, chętnie się szkoli, nauczył się aportowania. Wykonuje wszystkie komendy (lekki problem jest z warowaniem na śniegu, bo nie do końca się kładzie), wraca z aportem do przewodnika. Nie wyje już zostawiany sam i nie jest tak histeryczny jak na początku. Nie załatwia się absolutnie w boksie. Myślę, że problemem podczas zostawiania go samego w domu może być znoszenie przez niego rzeczy na posłanie. Gdy jest sam, na posłanko znosi wszystko, włącznie np. z małymi tekturkami gdzieś wynalezionymi. Nie niszczy ich jednak, a kolekcjonuje. W kontaktach z psami punktem zapalnym mogą być zabawki. Jedzenie nie jest dla niego ogniwem do bójek. Nic tylko szukać mu domu, póki co takowy się nie zgłosił. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S278nAgfkwI/AAAAAAAAB3M/aA_j6jGVkec/Obraz%20055.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S277_Yc2j-I/AAAAAAAAB3U/O4cueuYwuJU/Obraz%20054.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S277_KrfcbI/AAAAAAAAB3c/BMSo4UfZ8Fs/Obraz%20051.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S277-zeRyNI/AAAAAAAAB3k/ujtSRoAkcvw/Obraz%20036.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S277-yjEslI/AAAAAAAAB2w/8SGw52rG3PM/Obraz%20025.jpg[/img]
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
doddy replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Basia, podaj link do wątku astki z małym jeśli go ma. Czy sunia siedzi z małym w budzie? Może da radę jakoś im pomóc? Co się dzieje z oczkami? Może jakaś konsultacja u okulisty? -
Chudzinka DAISY znaleziona w PŁOŃSKU - ma już DOM!!!!!!
doddy replied to ewick73's topic in Już w nowym domu
Angel, ogromne podziękowania za bazarek. -
5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Pięknisia Marta: [img]http://images36.fotosik.pl/144/61faca639c302affmed.jpg[/img] [img]http://images38.fotosik.pl/253/2a027dee1439d12emed.jpg[/img] -
Chudzinka DAISY znaleziona w PŁOŃSKU - ma już DOM!!!!!!
doddy replied to ewick73's topic in Już w nowym domu
919 znaków ma Twój tekst. -
Chudzinka DAISY znaleziona w PŁOŃSKU - ma już DOM!!!!!!
doddy replied to ewick73's topic in Już w nowym domu
Możesz napisać 2 wersje. Krótką do 300-500 znaków i dłuższą, bo portale różnie przyjmują. -
Rico - teraz Kaj! redcat mówi, że już go nie odda :) Kaj ma DS!
doddy replied to mru's topic in Już w nowym domu
Jak piszesz o Sasie, to jakbym czytała o Mambie. Ale i tak nasze babcie są najlepsze! :) -
Chudzinka DAISY znaleziona w PŁOŃSKU - ma już DOM!!!!!!
doddy replied to ewick73's topic in Już w nowym domu
A ja proszę o tekst do ogłoszeń.