-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
ASTKA SISI zamieszkała w nowym domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dzięki wielkie! :) -
AST NERO po 9 miesiącach znalazł swój własny domek :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Jutro Martusia od Nero jedzie do Gdańska! A ja dziś byłam w Nidzicy, więc w sumie mi już nigdzie w PL nie jest daleko. :) Tym bardziej, że ja to dzisiaj planowałam tylko wycieczkę do weta z Holy i później spotkanko ze znajomymi pod Wawą. A tu wyszło spotkanko z MARCHEWĄ w Nidzicy i kolejny psiak w hotelu. -
ASTKA Skrzywdzona ale nadal pełna nadziei. Już w nowym domu!
doddy replied to MARGOL's topic in Już w nowym domu
Co do rtg i słów wetki o obciążaniu łapki. To nie jest do końca tak, że pies obciąża łapę gdy bo nie boli. Psiak raczej stara się to robić w taki sposób, aby go to nie bolało. Ale to nie wyklucza bólu u psiaka. Czasami warto zrobić RTG bo może np. udało by się łapę przywrócić do sprawności w jakiś sposób. Tylko wtedy samo odczytanie zdjęcia powinno być przez wprawionego weta. Czy w badaniu palpacyjnym jest wszystko ok z biodrami, więzadłem krzyżowym i rzepką? To dość częste dolegliwości u bullowatych dlatego też pytam. -
Piękny pituś red nose - "odrzut" po walkach?W SWOIM NOWYM DOMKU!!!
doddy replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Wieści są. Załatwianie się Rufusa w domu wynika ze stresu. Ogólnie mocno się chłopak stresuje zostawiany samemu. Ciężko łapie kontakt z przewodnikiem na spacerach. Widać, że był uczony komend ale nieudolnie. Teraz Magda pracuje z nim nad patrzeniem na nią, a potem nad resztą. -
AST NERO po 9 miesiącach znalazł swój własny domek :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Byłam wczoraj u Marty w pracy. Od ciotki jednak ciężko wyciągnąć informacje, bo powiedziała, że sami musimy zobaczyć czy jest lepiej :) bo ona go widzi codziennie. -
Chudzinka DAISY znaleziona w PŁOŃSKU - ma już DOM!!!!!!
doddy replied to ewick73's topic in Już w nowym domu
Ciotki, ja tylko napiszę mały off co do szelek, abstrahując zupełnie od sytuacji Daisy. Psy, które np. były uczone chodzenia przy nodze na smyczy, ale się tego nie nauczyły, były szarpane przez człowieka, psy dużych rozmiarów mający dużą siłę, są specjalnie przekładane na szelki w celach szkoleniowych. A to po to, że pies który nigdy w szelkach nie chodził nie czuje się z początku komfortowo i "lepiej chodzi" co daje przewodnikowi możliwość warunkowania od początku poprawnego chodzenia. Czekamy na wieści z nowego domu, jak im się żyje z Daisy. -
Chudzinka DAISY znaleziona w PŁOŃSKU - ma już DOM!!!!!!
doddy replied to ewick73's topic in Już w nowym domu
Aga rozmawiała z nową rodzinką Daisy. Daisy już powoli testuje nowy domek, tak jak testowała Agę. Ponieważ jednak dom został poinstruowany na samym początku jak reagować na złe zachowania, problem został zniwelowany w zarodku. Radość i miłość słychać w głowie w czasie rozmowy z nową rodziną. Jestem bardzo ciekawa relacji Ani ze spotkania. -
Nie dla mięsniaków! Bullowate wszelakie - przytulisko w Klembowie!
doddy replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Mała_czarna, zamęt to robią pracownicy którzy nie wiedzą jakie psy są w schronisku... pracownik powiedział jasno, że białego amstaffa nie ma w schronisku. Jak widać jednak jest. -
5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
O Merengę za to dość duży odzew. Nawet godzinkę temu była rodzinka u nas ją poznać. -
Nie dla mięsniaków! Bullowate wszelakie - przytulisko w Klembowie!
doddy replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Na prośbę dziewczyn usunęłam posty. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Zachęcam do zajrzenia na wątek psiaka, który został porzucony przez wynajmujących mieszkanie. Może ktoś skojarzy go z jakiegoś schroniska. Psiak zbiera na kastrację oraz hotelik. [url]http://www.dogomania.pl/threads/180001-AMSTAFF-NERO-spadek-po-wynajmujAE-cych-mieszkajAE-cy-we-wA-asnych-odchodach-POMA-A?p=14122249#post14122249[/url] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3nL9x99TRI/AAAAAAAACEE/zwOOntJOcmM/3.jpg[/img] -
Zachęcam do zajrzenia na wątek psiaka, który został porzucony przez wynajmujących mieszkanie. Może ktoś skojarzy go z jakiegoś schroniska. Psiak zbiera na kastrację oraz hotelik. [url]http://www.dogomania.pl/threads/180001-AMSTAFF-NERO-spadek-po-wynajmujAE-cych-mieszkajAE-cy-we-wA-asnych-odchodach-POMA-A?p=14122249#post14122249[/url] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3nL9x99TRI/AAAAAAAACEE/zwOOntJOcmM/3.jpg[/img]
-
Zachęcam do zajrzenia na wątek psiaka, który został porzucony przez wynajmujących mieszkanie. Może ktoś skojarzy go z jakiegoś schroniska. Psiak zbiera na kastrację oraz hotelik. [url]http://www.dogomania.pl/threads/180001-AMSTAFF-NERO-spadek-po-wynajmujAE-cych-mieszkajAE-cy-we-wA-asnych-odchodach-POMA-A?p=14122249#post14122249[/url] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3nL9x99TRI/AAAAAAAACEE/zwOOntJOcmM/3.jpg[/img]
-
DIEGO pitbull red nose ma super domek, bo został w DT na stałe :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Extra minki strzela :) -
ASTKA SISI zamieszkała w nowym domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Zuza, dzięki że jesteś na posterunku. :) -
ASTKA SISI zamieszkała w nowym domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
W poście 46 wszystko napisałam :)