Udało mi się wygospodarować chwilkę czasu, więc wstawiam rozliczenie dotychczasowych wpłat na księżniczkę Sisi:
[B]Wpłaty:[/B]
Pinkmoon 40zł (pozostałość ze zbiórki na Trolla - ukłon za pamięć o Sisi)
Mirosława K. 35zł
Marta B. 70zł
Kardoe 100zł
Katarzyna Sz. 39,99zł
Iwona A. 50zł
Rorewa 150zł
Katarzyna S. 20zł
RAZEM: 504,99zł
[B]Wydatki:[/B]
weterynarz 32zł
[COLOR=DarkRed][B]RAZEM NA KONCIE SISI NA DZIEŃ 18/02/2010 jest 472,99zł[/B][/COLOR]