-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Uroczy jest :) I trzeba go rzeczywiście jako kundelka ogłaszać. :) Na kundelka znalazła dom Merenga :) -
Sunia w typie molosa - teraz koczuje na stałe w dt!
doddy replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
No to się Buba doigrała. Tak to jest jak się zjada drzwi... :) -
U nas niestety brak miejsca w obu hotelikach, bo jesteśmy zapsieni po czubek głowy. Sami myślimy o pomocy dla 3 suczek amstaffek z Bytomia chorych, ale ograniczają nas możliwości zarówno lokalowe, jak i finansowe. Jest jeszcze nowo powstała Mazowiecka Fundacja Opieki nad Zwierzętami w Warszawie. Fundacja ma się zajmować rasami uznanymi za agresywne. Mają oni swoje własne zaplecze i hotel. Kontakt: Mazowiecka Fundacja Opieki nad Zwierzętami Ul. Prawnicza 35, 02-495 Warszawa KRS 0000336129, NIP 5272610790, REGON 141985771 tel.: 0-661029058, 022-8230172, e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
Chudzinka DAISY znaleziona w PŁOŃSKU - ma już DOM!!!!!!
doddy replied to ewick73's topic in Już w nowym domu
Super wieści! Ania, ogromne podziękowania dla Ciebie za bieżący kontakt! -
Nawet te ciężkie przypadki, które niemal w latach już siedzą mają non stop ogłoszenia i mało kto dzwoni. Prawidłowość jest taka, że najszybciej znajdują domy psiaki młode, ładne, zdrowe i dobrze wychowane. Ludzie głównie kierują się wyglądem psiaka, nie zaś charakterem. Pierwszy problem zaczyna się, gdy psiak ma powyżej 2-3 lat. Ludzie nie chcą ich adoptować, bo kierują się stereotypem, że już nic się ich nie da nauczyć. Drugi problem to ewentualne problemy wychowawcze, tj. niszczenie, ewentualna agresja, ludzie niestety nie rozumieją zbyt tych problemów i ogromu pracy z nimi, bądź podchodzą do tych kwestii zbyt lekkomyślnie. Biorą psiaka, a potem oddają tłumacząc, że sobie nie poradzili. Trzeci problem to psiaki chore. Dużo psiaków chorych długo szuka i szukało domów, psy z nowotworami (np. Zelda, Holy), z chorobami serca (np. piękny King), czy z cięższymi jak niedorozwój móżdżku (Nuka, Maxmara). Czasami jednak zdarzają się happy endy i jak dla mnie to takie przypadki są ukoronowaniem naszych działań. :)
-
Anuka, jak chcesz to wyślij fotki na mail w dużej rozdzielczości to je wstawię normalnie. [email][email protected][/email]
-
Alicja, ja też nie :) Ale wydedukowałam, że pręgusek amstaff nadal bez domu, a jakiś Gucio już jest w domu. :)
-
To ten ast nie jest Guciem? Można się pogubić w wątku, nie ma co. :)
-
[Bytom] Rudo - biała amstaffka Niestety o suni wiemy niewiele. Niedawno trafiła do schroniska. Ma coś z oczkiem. Idealnie by było, aby znalazła DT lub DS. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5Kls9XQAzI/AAAAAAAACY8/aL-artjU9Eo/bytom1.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5Klsz8K0kI/AAAAAAAACZA/C4ng6WQCebA/bytom2.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5KltAIzL6I/AAAAAAAACZE/9pbTX9WUiBc/bytom3.jpg[/img]
-
Bardzo się cieszę, że młodemu się udało. :) Mgie, podziwiam Twój wkład w pomoc ogłoszeniową dla niego! Wielkie łał!
-
Kona vel Kora zaakceptowała ptaszki jako wyposażenie domu i nie zwraca na nie uwagi. Z kotem zaś wszystko jest na dobrej drodze ku rozejmowi. Ideału jeszcze nie ma, ale nie zdziwię się jak kiedyś wstawię ich wspólne fotki. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5ODhd-u9tI/AAAAAAAACZ4/N98Qd9SRBwQ/DSCN0986.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5ODhWlWUvI/AAAAAAAACZ8/shbUYBZNA10/DSCN0987.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5ODh0ak8oI/AAAAAAAACaA/mrwxk-Qd25c/DSCN0991.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5ODh7kBMDI/AAAAAAAACaE/LYqIH9DyPvE/DSCN0993.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5ODh1YgHjI/AAAAAAAACaI/lvRiuj9vk3I/DSCN1000.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5OD2hQWObI/AAAAAAAACaM/n-_g6KtwbvA/DSCN1002.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5OD21b6WII/AAAAAAAACaQ/IcGaXo8wOK4/DSCN1003.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5OD222pkNI/AAAAAAAACaU/FKAq7UiNzCE/DSCN1005.jpg[/img]
-
I ostatnie fotki: [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5N6pQzkrEI/AAAAAAAACZk/mdR6c3L2FRs/ami_bytom11.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5N6ppBGvAI/AAAAAAAACZo/KMIQ6BWRXvw/ami_bytom12.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5N6pvqDNYI/AAAAAAAACZs/6-FoUpmWB5U/ami_bytom13.jpg[/img]