Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Eee wysiadam po całym dniu jeżdżenia po hotelach i wizytach z psiakami u wetów. Rufusa musiałam przywieźć do ortopedy i odbyć spotkanie z panią zainteresowaną Garo (niestety porażka). Teraz wróciłam, a przede mną masa pracy do nadrobienia.
  2. Byłam dzisiaj w hoteliku, ale tak na bardzo szybko i w sumie krótko. Jutro jedziemy z Kasią na dłużej do psiaków je wyspacerować. Dorobię fotek i wkleję.
  3. Dzięki dziewczyny za pomoc i pamięć o suniach. Ja dzisiaj wysiadam więc tylko Wam podziękuję za deklaracje, bazarki i pomoc.
  4. Kochani, najlepiej by było uzbierać od razu na 2 psiaki, bo przynajmniej raz tylko musielibyśmy zapłacić za transport niuniek.
  5. Jeśli ktoś chciałby przekazać np. dary na bazarek, to mamy niezawodną ciocię Kardoe, która może się zająć bazarkami.
  6. Uroczy jest :) I trzeba go rzeczywiście jako kundelka ogłaszać. :) Na kundelka znalazła dom Merenga :)
  7. Bidne te sunie... przestać o nich myśleć nie mogę. Zarazem niestety, ale nie mam pomysłu gdzie je ulokować. Słuchajcie, może niech każdy napisze ile jest się w stanie dorzucić do hoteliku i leczenia? Przydałoby się zebranie deklaracji.
  8. No to się Buba doigrała. Tak to jest jak się zjada drzwi... :)
  9. U nas niestety brak miejsca w obu hotelikach, bo jesteśmy zapsieni po czubek głowy. Sami myślimy o pomocy dla 3 suczek amstaffek z Bytomia chorych, ale ograniczają nas możliwości zarówno lokalowe, jak i finansowe. Jest jeszcze nowo powstała Mazowiecka Fundacja Opieki nad Zwierzętami w Warszawie. Fundacja ma się zajmować rasami uznanymi za agresywne. Mają oni swoje własne zaplecze i hotel. Kontakt: Mazowiecka Fundacja Opieki nad Zwierzętami Ul. Prawnicza 35, 02-495 Warszawa KRS 0000336129, NIP 5272610790, REGON 141985771 tel.: 0-661029058, 022-8230172, e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  10. No to teraz trza podjąć decyzję co robimy dalej. Próbujemy uzbierać deklaracje? Której suni staramy się pomóc?
  11. Mamy zdjęcia wszystkich 3 suczek. Ruda na leczeniu, to rzeczywiście ta z poprzedniego wątku. Sunia z okiem to suka biało - ruda, jej fotki wstawiłam wczoraj na ogólny. Trzecią sunią jest ta.
  12. Czy psiak ma podejrzenie jakiejś wady wady serca?
  13. Super wieści! Ania, ogromne podziękowania dla Ciebie za bieżący kontakt!
  14. Nawet te ciężkie przypadki, które niemal w latach już siedzą mają non stop ogłoszenia i mało kto dzwoni. Prawidłowość jest taka, że najszybciej znajdują domy psiaki młode, ładne, zdrowe i dobrze wychowane. Ludzie głównie kierują się wyglądem psiaka, nie zaś charakterem. Pierwszy problem zaczyna się, gdy psiak ma powyżej 2-3 lat. Ludzie nie chcą ich adoptować, bo kierują się stereotypem, że już nic się ich nie da nauczyć. Drugi problem to ewentualne problemy wychowawcze, tj. niszczenie, ewentualna agresja, ludzie niestety nie rozumieją zbyt tych problemów i ogromu pracy z nimi, bądź podchodzą do tych kwestii zbyt lekkomyślnie. Biorą psiaka, a potem oddają tłumacząc, że sobie nie poradzili. Trzeci problem to psiaki chore. Dużo psiaków chorych długo szuka i szukało domów, psy z nowotworami (np. Zelda, Holy), z chorobami serca (np. piękny King), czy z cięższymi jak niedorozwój móżdżku (Nuka, Maxmara). Czasami jednak zdarzają się happy endy i jak dla mnie to takie przypadki są ukoronowaniem naszych działań. :)
  15. Anuka, jak chcesz to wyślij fotki na mail w dużej rozdzielczości to je wstawię normalnie. [email][email protected][/email]
  16. Alicja, ja też nie :) Ale wydedukowałam, że pręgusek amstaff nadal bez domu, a jakiś Gucio już jest w domu. :)
  17. Cudne fotki, a Tinie trafił się dom idealny!
  18. To ten ast nie jest Guciem? Można się pogubić w wątku, nie ma co. :)
  19. Dominiko, daj znać czy przede wszystkim zabierasz sunię. Nie ukrywam, że jeśli nie to czas zacząć szybko myśleć co z nią począć. Sunia długo czeka, a pomóc jej trzeba.
  20. [Bytom] Rudo - biała amstaffka Niestety o suni wiemy niewiele. Niedawno trafiła do schroniska. Ma coś z oczkiem. Idealnie by było, aby znalazła DT lub DS. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5Kls9XQAzI/AAAAAAAACY8/aL-artjU9Eo/bytom1.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5Klsz8K0kI/AAAAAAAACZA/C4ng6WQCebA/bytom2.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5KltAIzL6I/AAAAAAAACZE/9pbTX9WUiBc/bytom3.jpg[/img]
  21. Bardzo się cieszę, że młodemu się udało. :) Mgie, podziwiam Twój wkład w pomoc ogłoszeniową dla niego! Wielkie łał!
  22. Koszmar... Idzie się załamać totalnie... [url]http://www.allegro.pl/item941492588_american_staffordshire_terrier_amstaff.html[/url]
  23. Kona vel Kora zaakceptowała ptaszki jako wyposażenie domu i nie zwraca na nie uwagi. Z kotem zaś wszystko jest na dobrej drodze ku rozejmowi. Ideału jeszcze nie ma, ale nie zdziwię się jak kiedyś wstawię ich wspólne fotki. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5ODhd-u9tI/AAAAAAAACZ4/N98Qd9SRBwQ/DSCN0986.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5ODhWlWUvI/AAAAAAAACZ8/shbUYBZNA10/DSCN0987.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5ODh0ak8oI/AAAAAAAACaA/mrwxk-Qd25c/DSCN0991.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5ODh7kBMDI/AAAAAAAACaE/LYqIH9DyPvE/DSCN0993.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5ODh1YgHjI/AAAAAAAACaI/lvRiuj9vk3I/DSCN1000.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5OD2hQWObI/AAAAAAAACaM/n-_g6KtwbvA/DSCN1002.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5OD21b6WII/AAAAAAAACaQ/IcGaXo8wOK4/DSCN1003.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5OD222pkNI/AAAAAAAACaU/FKAq7UiNzCE/DSCN1005.jpg[/img]
  24. I ostatnie fotki: [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5N6pQzkrEI/AAAAAAAACZk/mdR6c3L2FRs/ami_bytom11.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5N6ppBGvAI/AAAAAAAACZo/KMIQ6BWRXvw/ami_bytom12.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5N6pvqDNYI/AAAAAAAACZs/6-FoUpmWB5U/ami_bytom13.jpg[/img]
×
×
  • Create New...