-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
AMSTAFF Nero porzucony w mieszkaniu. MA DOM!!!
doddy replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Nie, nie wiadomo niestety. -
AMSTAFF Nero porzucony w mieszkaniu. MA DOM!!!
doddy replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Mała relacja spacerowa. Wczoraj udało nam się wyprowadzić Nera na nieco dłuższy spacer i poobserwować. Niestety potwierdziła się agresja do psów. Nero jak widzi psa to wisi w powietrzu i się rzuca. Przy tym się zupełnie wyłącza i na nic nie reaguje. Sam spacer z nim (nie biorąc pod uwagę psów) nie jest zły. Pierwsze 10 - 15 min Neruś szedł przed siebie, nie patrząc zupełnie, czy mu towarzyszymy, ogólnie on sobie, my sobie. Później przystanęliśmy to zaczął się relaksować, rozglądać, aż w końcu reagować i na nas. Zaczął nawet pobierać smakołyki. Wyłączył się ponownie jak zobaczył korzonki wystające z ziemi i zaczął je wyrywać z zaciętością odpowiednią dla pitbulla. Od patyków jest jednak w miarę odwoływalny, tzn. nie są dla niego tak ważne jak np. rywalizacja z psami. W drodze powrotnej szedł ładnie, niestety do czasu aż ponownie zobaczył dwa pieski. Jaki dom ja osobiście widziałabym dla Nero. Moim zdaniem potrzebny mu odpowiedzialny i konsekwentny właściciel, mający zarówno rozum, jak i siłę do utrzymania rzucającego się psiaka (przy ewentualnej bójce psów). Osoba, która poświęci mu czas na nadrobienie socjalu, a także podstawowego szkolenia. Osoba z wyobraźnią, odrobiną czasu i chęci. Chyba łatwiej by było nowemu właścicielowi, aby mieszkał gdzieś za miastem, gdzie rzadziej będzie spotykać inne psiaki, a zarazem będzie mieć spokój, który zdecydowanie ułatwi skupienie Nera na przewodniku. Ja bym powiedziała w skrócie tak. Nero może iść do domu nawet do Warszawy. Nowy właściciel będzie go prowadzać w kagańcu, od czasu do czasu mając pewnie nieprzyjemny spacer w postaci wyskoków Nera na innego psiaka. Myślę, że taki właściciel nie do końca będzie szczęśliwy (z uwagi na same spacery). Jakby znalazł się dla niego dom poza miastem, gdzie jest mniej psów, problemy Nera nie byłyby takie skumulowane. Na pocieszenie dodam, że nie takie przypadki wychodziły na prostą :) -
Wczoraj na spacerku z wielkim trudem, ale zdjęłyśmy wiercipięcie szwy po kastracji. Powracając jednak do najważniejszego - czyli relacji spacerkowych. Przy ostatniej wizycie zerwał nam niestety łańcuszek zaciskowy spawany, więc od tej pory wychodzi na spacery w szeleczkach. Myślę, że nowy właściciel także będzie musiał z nich korzystać, ponieważ Bolo na spacerze non stop próbuje się uwolnić z obroży i mogłoby się stać nieszczęście. Bolo jest typem psiaka, który jak czuje jakikolwiek opór to próbuje go zniszczyć. Np. on chce do czegoś iść, przeszkadza mu smycz, to ją od razu przegryza. Nie umiem na chwilę obecną zaprzeczyć, czy np. Bolo nie ma tendencji do ucieczek. Sam spacer z Bolusiem nie jest zły. Psiak trochę ciągnie, ale jest opanowywalny. Gorzej jeśli idzie z drugim psem, wtedy prze do przodu i na nikogo nie zwraca uwagi. Wczoraj byłyśmy z nim samym i można całokształt podsumować, że było: OK. Jak byliśmy z nim i Arvenką, to była: tragedia. Boluś na samotnym spacerze na szczęście zwraca uwagę na smakołyki, więc przy odrobinie pracy myślę, że jest do szybkiego "przystosowania do życia w rodzinie". :) Co ważne Boluś nie załatwia się w pomieszczeniach. Tylko niestety nie wiem, czy nie będzie niszczył zostawiany sam...
-
RYBNIK/SZUKAMY DT/pittbulkowata sunia w schronisku
doddy replied to Alicja's topic in Już w nowym domu
U nas niestety nie ma wolnych DT. -
ARVENKA - pokiereszowana amstaffka - zamieszkała w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ostatnie 5 zdjęć. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fg8bnBn4I/AAAAAAAACiQ/nj759wbwxOg/DSC_0095.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fg8RvPZuI/AAAAAAAAChU/E64zNCLYpvo/DSC_0097.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fg8isXnbI/AAAAAAAAChY/jg2_nu5poco/DSC_0121.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fg8so_V9I/AAAAAAAACiY/37rRccfQ4Gg/DSC_0128.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fg8l2_z-I/AAAAAAAACig/OYzcCmaEx7k/DSC_0129.jpg[/img] -
ARVENKA - pokiereszowana amstaffka - zamieszkała w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Kolejne 5 (10 znaków): [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fgwYFDx8I/AAAAAAAACh4/aOyDvezwdAY/DSC_0066.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fgwYoKHzI/AAAAAAAAChA/I6EkoOlsEk8/DSC_0074.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fgwv0u77I/AAAAAAAACiA/ULNkAbfr7pc/DSC_0081.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fgw3CBalI/AAAAAAAACiI/g9hX0plmZJQ/DSC_0089.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fgxDsADNI/AAAAAAAAChM/H7qlyxxEG7M/DSC_0091.jpg[/img] -
ARVENKA - pokiereszowana amstaffka - zamieszkała w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Kolejne 5 fotek. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fgftgsKaI/AAAAAAAACho/nobiVf6AIoU/DSC_0052.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fgfqvSvwI/AAAAAAAAChw/ZAdkAhD1k7Q/DSC_0053.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fggMME1mI/AAAAAAAACgo/wTSUTfM-BYE/DSC_0055.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fggZZwo0I/AAAAAAAACgs/FFQlZucmihA/DSC_0058.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fgghNX22I/AAAAAAAACgw/VC4cj9OELGY/DSC_0064.jpg[/img] -
ARVENKA - pokiereszowana amstaffka - zamieszkała w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Arvenka nasza malutka, miała dzisiaj specjalnie sesje przy człowieku, aby ukazać chociaż w niewielkim stopniu, jak jest mała i niska. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5ff8Zn-pUI/AAAAAAAACgM/1lKK3xmn4G4/DSC_0013.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5ff8nATyNI/AAAAAAAACgQ/OViy3c31kOw/DSC_0026.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5ff8hkVfpI/AAAAAAAACgU/7EHyPXnoM1M/DSC_0034.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5ff89WDC4I/AAAAAAAACgY/8TjoBoB8luY/DSC_0035.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5ff9MFBvvI/AAAAAAAACgc/nQvJpyXEbqA/DSC_0037.jpg[/img] -
AMSTAFF Nero porzucony w mieszkaniu. MA DOM!!!
doddy replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
I jeszcze 6 zdjęć. [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fY6Moo4zI/AAAAAAAACfY/YqLQSbD_ulo/DSC_0153.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fY6XnyC8I/AAAAAAAACfw/eA6tM_z6Euc/DSC_0155.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fY6-QYUHI/AAAAAAAACfg/OtM-cDbkF2w/DSC_0167.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fY63c9DdI/AAAAAAAACf4/N8FTE8QSMcQ/DSC_0183.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fZCTI6-pI/AAAAAAAACfo/9H9qIrDrPas/DSC_0187.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fZC2eKkEI/AAAAAAAACgA/O9ILpoNY_4w/DSC_0191.jpg[/img] -
AMSTAFF Nero porzucony w mieszkaniu. MA DOM!!!
doddy replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Byliśmy u psiaków w odwiedzinach dzisiaj. Neruś załapał się na długi spacer. Z początku ciągnął aby do przodu, ale jak się odstresował, to nawet skupiał na nas uwagę, brał smakołyki. Nasza atrakcyjność się skończyła zaraz po zobaczeniu piesków, które Neruś jak zwykle chciał koniecznie kill. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fYsfYCj-I/AAAAAAAACfA/XQHzZ1PLWzQ/DSC_0134.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fYssXundI/AAAAAAAACfE/-Y6oVB-1Vu0/DSC_0141.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fYs2Bha1I/AAAAAAAACfI/MMqmpy-1ktA/DSC_0146.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fYtFZpYLI/AAAAAAAACfM/ckeyJlEDTkI/DSC_0147.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fYtY8MbcI/AAAAAAAACfQ/A1ES3Gc5PqE/DSC_0148.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fY588a4DI/AAAAAAAACfU/mOwQeQV0GpE/DSC_0150.jpg[/img] -
Ostatnie 5 fotek. [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fRs-kWUwI/AAAAAAAACdw/57u00y9CS-I/DSC_0287.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fRs0Qb8HI/AAAAAAAACd0/JRv_nLWMYsU/DSC_0273.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fRs6aeQ0I/AAAAAAAACe4/IweMEjGxnrM/DSC_0252.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fRtN7p70I/AAAAAAAACd8/BdX2p5aqX3A/DSC_0250.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fRtnOZGvI/AAAAAAAACeA/ak4wrp214us/DSC_0248.jpg[/img]
-
Kolejne 5 fotek: [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fRUKkjltI/AAAAAAAACeg/W3E111J0zsY/DSC_0230.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fRUYQhI9I/AAAAAAAACdg/MhHmb-0uQo4/DSC_0232.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fRUq66FvI/AAAAAAAACeo/xbbVdbtJEH4/DSC_0239.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fRUj-LgUI/AAAAAAAACew/01sh424PClA/DSC_0243.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fRUzvA5BI/AAAAAAAACds/wPJspztbWkQ/DSC_0244.jpg[/img]
-
Niestety o Bolunia nikt nie dzwoni. My tymczasem z Kasią byłyśmy w odwiedzinach u psiaków. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fRHvT800I/AAAAAAAACeE/TF0LxzK-f2E/DSC_0214.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fRIErkgtI/AAAAAAAACeM/g8QrByPil78/DSC_0222.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fRIVwdySI/AAAAAAAACdQ/-PlspKl6Szo/DSC_0224.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fRISR-B0I/AAAAAAAACeU/2IcYZ7i7F_s/DSC_0225.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5fRIx56KKI/AAAAAAAACdY/XvgYDf2dtaI/DSC_0226.jpg[/img]
-
Piękny pituś red nose - "odrzut" po walkach?W SWOIM NOWYM DOMKU!!!
doddy replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Byłyśmy z fonią u psiaków w Radzyminie. Rufi nakarmiony, napojony przez ciotki. -
Sunia w typie molosa - teraz koczuje na stałe w dt!
doddy replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Jak tam Bubol się czuje? -
Tutek, gdyby miał cięte uszy, to byłby kropka w kropkę jak Rufus fundacyjny.
-
BULLMASTIFF PUCIO - uratowany przed uśpieniem - MA SUPER DOM!!!!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Pudziol niestety nadal bez domku. I co gorsza nikt o niego nie dzwoni. Tymczasem Pudzio pokochał szkołę i jest bardzo pilnym uczniem, skłonnym do zrobienia wszystkiego ponad wymaganą normę. :mrgreen: [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5bdWcfHqYI/AAAAAAAACcw/Tk_-k_IswNU/DSC_0147.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5bdWqSg99I/AAAAAAAACcM/DJyA11jDLkc/DSC_0182.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5bdWtKpbeI/AAAAAAAACc0/CncbwDrtBjw/DSC_0233.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5bdW4Kbm9I/AAAAAAAACcU/jzyoAB2Lr0M/DSC_0240.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5bdXP7bRlI/AAAAAAAACcY/JdKL01dFp-w/DSC_0251.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5bd3feVRAI/AAAAAAAACcc/Ra4BoqpBHn0/DSC_0254.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5bd3RJFvjI/AAAAAAAACcg/2UFTsUzk9mc/DSC_0259.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5bd3imHagI/AAAAAAAACck/tdtunOFx3cE/DSC_0262.jpg[/img] -
Piękny pituś red nose - "odrzut" po walkach?W SWOIM NOWYM DOMKU!!!
doddy replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Z Rufuskiem jest klapa :( Ma zerwane więzadło krzyżowe, więc w piątek o 18 ma umówioną operację u dr Sterny. -
Byliśmy dzisiaj u Garnka. Jest super! Idealny psiak do adopcji, lubiący ludzi, zabawę i kontakt. Wykonuje wszystkie komendy, trzyma się ludzi na spacerze spuszczony ze smyczy. Magda go naprawdę fajnie przygotowała do adopcji. [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5bUpxLXjYI/AAAAAAAACbg/bm1txUGWB5c/DSC_0075.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5bUqOEkYFI/AAAAAAAACbk/-WkDN-RQ7_I/DSC_0087.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5bUqsQMe0I/AAAAAAAACbo/y7fIfaCne-Y/DSC_0094.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5bUq-S1hHI/AAAAAAAACbs/yK6JSPLeiLI/DSC_0095.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5bUrA7h7II/AAAAAAAACbw/Er-PvP7XwsQ/DSC_0116.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5bU4dnz_fI/AAAAAAAACb0/UxxsjUYvpfA/DSC_0120.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5bU4pxda8I/AAAAAAAACb4/7-grITg4NZw/DSC_0126.jpg[/img]
-
Zelducha, jak to Magda mówi jej dożywotni tymczas trzyma się świetnie. Ucho już nie boli, a panna śmiga jak młódka. Dzisiaj na szybko poszliśmy z nią na pole, a spacerek był króciutki, bo akurat przyjechali goście do Garo. Zdjęć więc jak na lekarstwo. [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5bQi3cLCnI/AAAAAAAACbI/jdVR2T7Ri9s/DSC_0015.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5bQi-6RczI/AAAAAAAACbM/DxvoYpJSFVs/DSC_0018.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5bQj2zgNXI/AAAAAAAACbQ/0XTUKS5Tqt0/DSC_0024.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5bQjzoY8iI/AAAAAAAACbU/UfJDY5s8b0Q/DSC_0026.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5bQ-VAw-bI/AAAAAAAACbY/kEMh1WmFPCU/DSC_0030.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5bQi4BogsI/AAAAAAAACbE/4wcjTHZxGho/DSC_0013.jpg[/img]