Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Zapraszamy na bazarki na Fundację AST. :multi: 1) Grawerowane breloczki 2 rodzaje z logo fundacji: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182460-KUP-TERAZ-Grawerowane-breloczki-Fundacji-AST-2-rodzaje-na-ratowanie-TTB-1-05[/url] 2) Fajne książki i nie tylko: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182459-KsiAE-A-ki-i-nie-tylko-na-FundacjAE-AST-do-31-03-2010[/url] 3) Duuużo filmów DVD: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182344-NowoA-ci-i-troche-starsze-filmy-DVD-Fundacja-AST-do-31-03[/url] 4) Wiosenne szaliki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182422-Wiosenne-szaliki-Fundacja-AST-do-31-03[/url] 5) Nowe MP3, głośniki, kamerki internetowe, DVD: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182057-NOWE-MP3-DVD-GA-OSNIKI-KAMERKI-INTERNETOWE-na-FundacjAE-AST-do-30-03[/url] 6) Ciuszki w rozmiarze 44 [url]http://www.dogomania.pl/threads/182363-Nowe-ubrania-roz-44-Fundacja-AST-do-31-03[/url] 7) Omówienie lektur szkolnych + DVD [url]http://www.dogomania.pl/threads/182342-OmA-wienie-lektury-szkole-FILM-DVD-Fundacja-ASt-do-31-03[/url] 8 ) M jak miłość DVD [url]http://www.dogomania.pl/threads/182340-M-jak-miA-oA-AE-serial-na-DVD-120-odc-fundacja-AST-do-30-03[/url] 9) Gadżety fundacyjne: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181242-GadA-ety-fundacja-ast-do-30-03-2010[/url]
  2. Zapraszamy na bazarki na Fundację AST. :multi: 1) Grawerowane breloczki 2 rodzaje z logo fundacji: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182460-KUP-TERAZ-Grawerowane-breloczki-Fundacji-AST-2-rodzaje-na-ratowanie-TTB-1-05[/url] 2) Fajne książki i nie tylko: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182459-KsiAE-A-ki-i-nie-tylko-na-FundacjAE-AST-do-31-03-2010[/url] 3) Duuużo filmów DVD: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182344-NowoA-ci-i-troche-starsze-filmy-DVD-Fundacja-AST-do-31-03[/url] 4) Wiosenne szaliki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182422-Wiosenne-szaliki-Fundacja-AST-do-31-03[/url] 5) Nowe MP3, głośniki, kamerki internetowe, DVD: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182057-NOWE-MP3-DVD-GA-OSNIKI-KAMERKI-INTERNETOWE-na-FundacjAE-AST-do-30-03[/url] 6) Ciuszki w rozmiarze 44 [url]http://www.dogomania.pl/threads/182363-Nowe-ubrania-roz-44-Fundacja-AST-do-31-03[/url] 7) Omówienie lektur szkolnych + DVD [url]http://www.dogomania.pl/threads/182342-OmA-wienie-lektury-szkole-FILM-DVD-Fundacja-ASt-do-31-03[/url] 8) M jak miłość DVD [url]http://www.dogomania.pl/threads/182340-M-jak-miA-oA-AE-serial-na-DVD-120-odc-fundacja-AST-do-30-03[/url] 9) Gadżety fundacyjne: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181242-GadA-ety-fundacja-ast-do-30-03-2010[/url]
  3. Zapraszamy na bazarki na Fundację AST. :multi: 1) Grawerowane breloczki 2 rodzaje z logo fundacji: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182460-KUP-TERAZ-Grawerowane-breloczki-Fundacji-AST-2-rodzaje-na-ratowanie-TTB-1-05[/url] 2) Fajne książki i nie tylko: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182459-KsiAE-A-ki-i-nie-tylko-na-FundacjAE-AST-do-31-03-2010[/url] 3) Duuużo filmów DVD: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182344-NowoA-ci-i-troche-starsze-filmy-DVD-Fundacja-AST-do-31-03[/url] 4) Wiosenne szaliki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182422-Wiosenne-szaliki-Fundacja-AST-do-31-03[/url] 5) Nowe MP3, głośniki, kamerki internetowe, DVD: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182422-Wiosenne-szaliki-Fundacja-AST-do-31-03[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/182057-NOWE-MP3-DVD-GA-OSNIKI-KAMERKI-INTERNETOWE-na-FundacjAE-AST-do-30-03[/url] 6) Ciuszki w rozmiarze 44 [url]http://www.dogomania.pl/threads/182363-Nowe-ubrania-roz-44-Fundacja-AST-do-31-03[/url] 7) Omówienie lektur szkolnych + DVD [url]http://www.dogomania.pl/threads/182342-OmA-wienie-lektury-szkole-FILM-DVD-Fundacja-ASt-do-31-03[/url] 8) M jak miłość DVD [url]http://www.dogomania.pl/threads/182340-M-jak-miA-oA-AE-serial-na-DVD-120-odc-fundacja-AST-do-30-03[/url] 9) Gadżety fundacyjne: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181242-GadA-ety-fundacja-ast-do-30-03-2010[/url]
  4. Ode mnie 20zł. Poproszę o nr konta.
  5. Rzeczywiście prawe oczko wygląda bardzo źle. :( Jest szansa, aby zobaczył go psi okulista?
  6. Cotygodniowe wieści od Kony. [quote]Witam Pani Kasiu Kora jest pełnoprawnym członkiem naszej rodziny. Nikt nie wyobraża sobie tego domu bez niej.To wspaniały i niesamowity pies.Jesteśmy baaardzo wdzięczni Pani Agnieszce za to,że ją tak dobrze wychowała i my teraz nie mamy z Korusią żadnych problemów. Poza tym to z pewnością bardzo mądra suńka. Już oswoiliśmy się z nią i wiemy np. że można ją zostawic w domu nawet na kilka godzin i NIC nie zrobi. Czasami tylko jak ktoś zapomni położyć buty na półce to przyniesie je do swojego posłanka,ale ich nie gryzie. Na spacerach zczyna ładnie zatrzymywać się przed przejściem przez ulicę, zapomina o tym gdy jest mocno ,,rozkojarzona,,ale jest bardzo karna i upomniana patrzy jakby chciała powiedzieć <<przepraszam,już nigdy więcej,,trochę napewno zepsuliśmy to co Pani Agnieszka wypracowała, chociażby spanie na kanapie, ale jak nie rozpieszczać tak wspaniałego i słodkiego psiątka. Z kotem stosunki nadal na wojennej ścieżce,ale głównie to Lasiek jes stroną atakującą. Ale on też nie jest już tak przerażony jej obecnością. Raczej unika kontaktów, ale chodzi już po domu jak ona cichutko gdzieś śpi, ostatno nawet zszedł z góry , chodził prężąc się po poddłodze, na kanapie siedziała Dominika i obok niej spała Kora, Lasiek wskoczył córce na kolana ,domagał się drapania i obwąchiwał wszystko dookoła, łącznie z Korą. Dopiero po chwili dotarło do niego CO obwąchuje i z wiewiórą na ogonie zwiał na górę . Często nawet gdy Kora jest w pobliżu zajada coś ze swojej miseczki , byleby Kora była w bezpiecznej odległości. Korusia nadal nie jest kobietą :)...... W ostatni weekend byliśmy nad morzem. Podróz w tamtą stronę Kora zniosła średnio dobrze,nie wymiotowała ,ale śliniła się mocno i widać było że się żle czuje. Była smutna w samochodzie,tak jakby bała się że to podróz do innego domu..... Pogoda nie była najpiękniejsza - padał deszcz ,ale to chyba lepiej dla nas, bo na plaży było pusto i zajęliśmy się tylko zabawą i wreszcie widzieliśmy Korę naprawdę zmęczoną. Szkoda że Korusia musiała tak długo czekać na dom,ale jesteśmy szczęsliwi,że to właśnie na nas czekała Pozdrawiamy serdecznie i ślemy soczyste buziaki od Kory dla Pani,Pani Agnieszki i Pana Krzyśka[/quote] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6p93H498zI/AAAAAAAAC-o/8sKyRn8reUA/DSCN1038.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6p93VTr3vI/AAAAAAAAC-s/L3Lkx0sguMg/DSCN1040.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6p93fO_xoI/AAAAAAAAC-w/S0-a6vinaC0/DSCN1041.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6p93qiipiI/AAAAAAAAC-0/V2tvRtZyUe4/DSCN1072.jpg[/img]
  7. I ostatnie na chwilę obecną. [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6p3_b10_kI/AAAAAAAAC-Y/Hsbe4d7pfHA/IMG_1893.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6p3_j6tX6I/AAAAAAAAC-c/-z3oZjWGotM/IMG_1894.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6p3_pCuAWI/AAAAAAAAC-g/TObTZBk9S9c/IMG_1896.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6p3_-9Oc3I/AAAAAAAAC-k/YUXnsw6b2D4/IMG_1900.jpg[/img]
  8. Kolejne foteczki: [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6p300g7fnI/AAAAAAAAC-E/G--OdygHPu0/IMG_1882.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6p31BO1DQI/AAAAAAAAC-I/fW0-zQuSA6Y/IMG_1883.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6p31bTYiBI/AAAAAAAAC-M/yLUp8VuMNqI/IMG_1885.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6p31np1sCI/AAAAAAAAC-Q/-TJUDxbQdqY/IMG_1888.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6p31m9br6I/AAAAAAAAC-U/lNUjyzIRgGQ/IMG_1890.jpg[/img]
  9. Pozdrowienia od Garuszka i Magdy oraz fotki z wypadu do lasu. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6p3gauXyeI/AAAAAAAAC9w/8Vv8mzi5Uv8/IMG_1876.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6p3gkDgafI/AAAAAAAAC90/-7NfMGBjjPY/IMG_1878.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6p3g_1rH0I/AAAAAAAAC94/1HzcbNK9Wc4/IMG_1879.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6p3hAplnZI/AAAAAAAAC98/b3CQMwnCP3M/IMG_1880.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6p3hZvRyWI/AAAAAAAAC-A/5J4reTCFPBY/IMG_1881.jpg[/img]
  10. To czekam z niecierpliwością na fotki mojego ulubieńca :)
  11. Jesteśmy już na tym portalu. :) Są tam już wystawione aukcje na naszą fundację.
  12. Dzięki Andzia. Dzisiaj dzwoniło do nas schroniska w Bydgoszczy z prośbą o pomoc w wyadoptowaniu aścika od nich. Jutro pewnie dostaniemy fotkę i spróbujemy go ogłosić. Psiak podobno fajny, tylko jakoś szczęścia nie ma :(
  13. [B]Rozliczenie Megan i Mojri na dzień 24/03/2010[/B] [B]Wpłaty:[/B] An1a 50zł Karinsien 130zł Katarzyna K. 100zł Jolanta Z. 100zł Joanna G. 30zł Emilia P. 30zł Elżbieta W. 10zł Aga1234 200zł Dagmara86 20zł Buster&Lusi 20zł Krystyna T. 200zł Magdalena S. 30zł Madzia_20 40zł Marta K. 25zł Chita 20zł [B]Wydatki:[/B] 200zł - transport 389,50 - wizyty lekarskie, maści, leki, szampony dla obu suczek [COLOR=#800000][B]RAZEM: 415,50zł[/B][/COLOR] Bardzo serdecznie dziękujemy cioteczkom za wpłaty i pomoc. Dzięki Wam sunie zaczynają wychodzić na prostą, a nie siedzą same w schronisku.
  14. Karola, mi się ostatni bazarek nie otwiera link :(
  15. Ale te dzieciaki szybko rosną!
  16. Wygląda trochę jak czekoladowy wyżeł niemiecki.
  17. Na dzisiaj więcej nie będzie :) Więcej będzie, jak się zrobi :) Andzia, w razie co już załatwiłam wizytę - Ivonagrz pojedzie :)
  18. I ostatnie, więcej nie będzie. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6o0bjRZccI/AAAAAAAAC9Y/AuvRkzMtPL0/DSC_0591.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6o0bgCFU7I/AAAAAAAAC9c/DJmh1JV9vN0/DSC_0597.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6o0bzVFhII/AAAAAAAAC9g/tEU86u-KF8Y/DSC_0605.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6o0b_DoxWI/AAAAAAAAC9k/9ljJn-yURxQ/DSC_0616.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6o0caRIAcI/AAAAAAAAC9o/bLnvxAjyrTo/DSC_0621.jpg[/img]
  19. I kolejne.... [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6ozazc2yII/AAAAAAAAC9A/wIg2ojmnstw/DSC_0627.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6ozayVsu7I/AAAAAAAAC9E/WJW7u30qyiY/DSC_0630.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6ozbEufwYI/AAAAAAAAC9I/k3ZsMOv-xVA/DSC_0634.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6ozbKiJzMI/AAAAAAAAC9M/GT1mbhTangA/DSC_0647.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6ozbV-E42I/AAAAAAAAC9Q/SoDm7NoPZ6A/DSC_0651.jpg[/img]
  20. Kolejna porcja zdjęć. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6oxAw5pViI/AAAAAAAAC8c/Ce_s22COztY/DSC_0662.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6oxAy2P_ZI/AAAAAAAAC8s/k2UG9Xi8MWk/DSC_0663.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6oxA3dJexI/AAAAAAAAC8Q/G4k4OZ0WhDA/DSC_0670.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6oxBGfnvJI/AAAAAAAAC8U/PdfrqWzXJcY/DSC_0676.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6oxBMh22II/AAAAAAAAC8Y/ekAZ9mUDWH0/DSC_0688.jpg[/img]
  21. Pani Mamba część dalsza: [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6oslTMjY4I/AAAAAAAAC7k/4K5i1ZatSX4/DSC_0693.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6oslbER97I/AAAAAAAAC7M/zxsJIjCUJvk/DSC_0694.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6oslpObNeI/AAAAAAAAC7o/5hbjlyGTkUU/DSC_0696.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6oslyMScmI/AAAAAAAAC7s/ie2vhNrVBQw/DSC_0709.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6osl1l_0sI/AAAAAAAAC7w/5PvvrDJxBQM/DSC_0715.jpg[/img]
  22. Kilka fotek pani Mamby: [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6orEhP_69I/AAAAAAAAC6w/DsOTsTxFrSk/DSC_0728.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6orEnlgbxI/AAAAAAAAC6s/KInnyB7DE04/DSC_0725.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6orE6AybQI/AAAAAAAAC60/MBMEhSReEPA/DSC_0730.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6orEy_8N2I/AAAAAAAAC68/up6stVvXMbM/DSC_0734.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6orESICMrI/AAAAAAAAC7E/K4Kq3qiGh6M/DSC_0719.jpg[/img]
  23. Ciotka, niestety to coś mocno w typie pitbulla red nosa. Labek odpada od razu z uwagi na ogon. Wyżełkowości w nim nie ma. Zostaje pituś. :(
×
×
  • Create New...