-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Dzięki cioteczkom za przesłanie linków do bullowatych ze Szczecina. Myślimy cały czas jak pomóc Waszym psiakom, bo słyszeliśmy że jest totalna masakra w aspekcie ilości TTB. Czy jesteście w stanie coś więcej napisać mi np. o ilości bullowatych w schronisku oraz np. o najpilniejszych przypadkach?
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Mamy tymczasik we Wrocku dla maluszka :) Ufff -
Watku psiak nie ma. Ale ma imię Brutal... więc można się domyślić kto może być jego właścicielem... i ma jedno szczepienie... bo nie było kasy.
-
Szkoda, że nie mamy możliwości szybkiej pomocy psiakom :( Potem pozostaje nam żal do siebie, do schroniska. Dziewczyny, strasznie mi przykro z powodu suni, choć mam nadzieję, że mimo wszystko dobrze trafiła. Nadzieja matką głupich.
-
Kurcze, nie brzmi to dobrze co napisałaś. :(
-
Piękny pituś red nose - "odrzut" po walkach?W SWOIM NOWYM DOMKU!!!
doddy replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Trzymajcie kciuki w piątek za Rufiego :) -
Szukamy pilnie DT dla 4 miesięcznego amstaffka, którego właściciel wyjeżdża i chce oddać do k. tygodnia. Jak się nie znajdzie domek psiak trafia do schroniska we Wrocku :( [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7OH9rJK3NI/AAAAAAAADSY/TBUUd_RBh6o/Wroclaw1.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7OH9lRzFnI/AAAAAAAADSc/oQgtB-DYmCE/s640/wroclaw2.jpg[/img]
-
Poszukujemy DT dla 4 miesięcznego amstaffka. Niuniek ma czas do k. tygodnia i... trafia do schroniska, bo właściciel wyjeżdża za granicę. [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7OH9rJK3NI/AAAAAAAADSY/TBUUd_RBh6o/Wroclaw1.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7OH9lRzFnI/AAAAAAAADSc/oQgtB-DYmCE/s640/wroclaw2.jpg[/img]
-
Będziemy naprawdę wdzięczni za pomoc dla Sammy np. w postaci bazarku. Może też ktoś ma możliwość stworzyć jej dom tymczasowy, co by niunia nie siedziała samotnie w hoteliku. To bardzo doludzka psina.
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Pilnie szukamy DT dla 4 miesięcznego amstaffka: [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7OH9rJK3NI/AAAAAAAADSY/TBUUd_RBh6o/Wroclaw1.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7OH9lRzFnI/AAAAAAAADSc/oQgtB-DYmCE/s640/wroclaw2.jpg[/img] -
Może napiszę chociaż kilka słów o Megan, bo akurat mam wolną chwilkę. Megi jest wyjątkowo kochaną sunią, o ogromnym uroku osobistym. Nie mam pojęcia jak człowiek mógł ją tak zniszczyć, na szczęście tylko fizycznie, a nie psychicznie. Niunia jest super domowa. Nie załatwia się w domu, nie niszczy swojego posłanka, nie szczeka zostawiana sama (czasami jej zdarzy szczeknąć kilka razy jak się zamyka drzwi, ale generalnie siedzi cicho). Megi na spacerze super trzyma się człowieka. Spokojnie będzie mogła być w przyszłości spuszczana ze smyczy. Co do jej stanu fizycznego. Powoli zaczyna się jej sierść świecić, nie jest już szorstka w dotyku, a także jakby ładnie odrastała.
-
[B]Rozliczenie Megan i Mojri na dzień 31/03/2010[/B] [B]Wpłaty:[/B] An1a 50zł Karinsien 130zł Katarzyna K. 100zł Jolanta Z. 100zł Joanna G. 30zł Emilia P. 30zł Elżbieta W. 10zł Aga1234 200zł Dagmara86 20zł Buster&Lusi 20zł Krystyna T. 200zł Magdalena S. 30zł Madzia_20 40zł Marta K. 25zł Chita 20zł Chamol 50zł Anna S. 30zł Danuta M. 100zł Alicja 10zł sasha 40zł Jolanta Z. 30zł Chamol 50zł Agnieszka32 100zł Zaza24 30zł Iwona N. 50zł. [B]Wydatki:[/B] 200zł - transport 389,50 - wizyty lekarskie, maści, leki, szampony dla obu suczek [COLOR=#bf0000][B]RAZEM: 905,50zł[/B][/COLOR]
-
[B]Rozliczenie Megan i Mojri na dzień 31/03/2010[/B] [B]Wpłaty:[/B] An1a 50zł Karinsien 130zł Katarzyna K. 100zł Jolanta Z. 100zł Joanna G. 30zł Emilia P. 30zł Elżbieta W. 10zł Aga1234 200zł Dagmara86 20zł Buster&Lusi 20zł Krystyna T. 200zł Magdalena S. 30zł Madzia_20 40zł Marta K. 25zł Chita 20zł Chamol 50zł Anna S. 30zł Danuta M. 100zł Alicja 10zł sasha 40zł Jolanta Z. 30zł Chamol 50zł Agnieszka32 100zł Zaza24 30zł Iwona N. 50zł. [B]Wydatki:[/B] 200zł - transport 389,50 - wizyty lekarskie, maści, leki, szampony dla obu suczek [COLOR=#800000][B]RAZEM: 905,50zł[/B][/COLOR]
-
Dzisiaj byli u nas w odwiedzinach Mariusz z Moniką. Porozmawialiśmy, poszliśmy na wspólny spacer i... Jutro po kontrolnej wizycie lekarskiej zawozimy Mojri na tymczas :) Wprawdzie niedaleko, ale zawsze to dla nas ogromna pomoc. Jest duża szansa, że DT okaże się domem stałym, ale to czas pokaże. Tymczasem... uszy wyglądają bardzo dobrze. Dzisiaj skończyła się nam też maść, więc pani doktor jutro zdecyduje pewnie czy odpuszczamy leczenie, czy np. wpuszczamy coś kolejnego. Antybiotyk mamy do jutra, ale także czekamy na decyzję czy podajemy dłużej, bo po kaszlu nie ma śladu.
-
5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ciotki, szukam DT dla 4 miesięcznego aścika :( Psiak jest we Wrocławiu... -
A coś się stało dobrego, czy złego?