-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/182892-ASTKA-SAMMY-schronisko-nie-przyjAE-A-o-gmina-nie-podpisaA-a-umowy-ze-schroniskiem?p=14398436#post14398436[/url] Nasza nowa podopieczna. -
[COLOR=DarkRed][B]SAMMY[/B][/COLOR] to ok. 2 - 3 letnia, biało ruda amstaffka. Przybłąkała się w zeszły czwartek w miejscowości Idzbark k. Ostródy na stację benzynową. Pracownicy stacji się nią zajęli, dali jej schronienie i pełną miskę. Powiadomili schronisko w Ostródzie o suni, jednak placówka odmówiła przyjęcia ponieważ została ona znaleziona 10km od miasta, a schronisko przyjmuje tylko psy z terenu miasta. Gmina, której obowiązkiem jest wskazanie gdzie sunia ma jechać, odmówiła pomocy, ponieważ nie podpisała umowy na wyłapywanie bezdomnych psów z żadnym ze schronisk. Nie chciała także zapłacić ani grosza na sunię, choć powinna mieć budżet na opiekę nad bezdomnymi psami... wolimy nie snuć teorii co się dzieje z bezdomnymi psami w tej gminie. Suma sumarum, my z Warszawy wczoraj pojechaliśmy po sunię i wczoraj przywieźliśmy do stolicy. Sammy wykazuje cechy psa domowego, bardzo lubi podróże autem, póki co nie załatwia się w pomieszczeniach. Z uwagi na silny świąd jaki zaobserwowaliśmy w trakcie transportu od razu pojechaliśmy z Sammy do weterynarza. Sunia ma silne zapalenie uszu, które ją swędzą. Dodatkowo w badaniu USG okazało się, że zbiera się płyn w macicy, więc zaraz po świętach Sammy będzie sterylizowana, aby uniknąć ropomacicza. Niestety tatuażu ani chipu nie znaleźliśmy... Gdyby ktoś chciał wspomóc Sammy np. karmą, spotem na kleszcze, obróżką, czy np. finansowo (sterylizację, leczenie), będziemy ogromnie wdzięczni. [LEFT] [COLOR=DarkRed][FONT=verdana][B]AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych[/B] ul. Żwirki i Wigury 1b/37 02-143 Warszawa [/FONT][/COLOR] [/LEFT] [COLOR=DarkRed][FONT=verdana]Nr konta:[/FONT] [FONT=verdana] [B]79 1160 2202 0000 0000 8061 3463 [/B][/FONT][/COLOR] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/4255/p1050159m.jpg[/IMG] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/1207/p1050160.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/9837/p1050162.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/6213/p1050157c.jpg[/IMG]
-
5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ale cudny! Ja mam też zdjęcia Mantusi do wstawienia. Tylko czasu brak. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pit-R6']Wspominali o Tobie, chyba nie wykluczają takiej opcji :evil_lol:[/QUOTE] Bo koszatniczka się nudzi.:diabloti: -
Jutro jeden nasz samochód jedzie do serwisu. Drugi stoi, bo też coś w nim zaczęło stukać... jutro pojedziemy z drugim do serwisu, jak powiedzą, ze nic nam nie odleci po drodze i że dojedziemy to jedziemy chyba do tej całej Ostródy. A dziś mam bankowo bezsenną noc przez nią... Kasia od Fetki deklaruje co miesiąc 20zł. Andzia, dzięki ogromne. Będziemy żebrać. W ogóle to kojarzy mi się ta sunia, ale ja to już wszędzie asty widzę.
-
Andzia, Ty jak ja i Karolina, zawsze wierzymy, że wszyscy którzy obiecali wpłacą. :) Ciotki, załamałam się, w Ostródzie biega amstaffka po stacji benzynowej... przy trasie... a schronisko nie przyjmie. To jakaś abstrakcja dla mnie jak o tym czytam, że nikt nie zareagował... i se biega... chyba do czasu aż skończy jako placek na jezdni... pomyślcie, czy dacie radę coś pomóc, błagam! Może zrzućmy się na hotel. [url]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&p=63204#p63204[/url]
-
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
doddy replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy w imieniu Czarusia :) -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ogromnie dziękujemy za ogłoszenia Czarusiowe :) -
BULLTERRIERKA MALINKA zamieszka w super, extra domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
O nią ludzie dzwonią, tylko że DT szuka dla niej domku idealnego :) -
[b]Rozliczenie Megan i Mojri na dzień 27/03/2010[/b] [b]Wpłaty:[/b] An1a 50zł Karinsien 130zł Katarzyna K. 100zł Jolanta Z. 100zł Joanna G. 30zł Emilia P. 30zł Elżbieta W. 10zł Aga1234 200zł Dagmara86 20zł Buster&Lusi 20zł Krystyna T. 200zł Magdalena S. 30zł Madzia_20 40zł Marta K. 25zł Chita 20zł Chamol 50zł Anna S. 30zł Danuta M. 100zł Alicja 10zł [b]Wydatki:[/b] 200zł - transport 389,50 - wizyty lekarskie, maści, leki, szampony dla obu suczek [color=#800000][b]RAZEM: 605,50zł[/b][/color] Mojri tymczasem dzisiaj była z nami na wycieczce w odwiedzinach u Mariusza i Moniki, którzy myślą o stworzeniu jej domu tymczasowego. W nowych warunkach zachowywała się bardzo ładnie, bez stresu, spokojnie.
-
[b]Rozliczenie Megan i Mojri na dzień 27/03/2010[/b] [b]Wpłaty:[/b] An1a 50zł Karinsien 130zł Katarzyna K. 100zł Jolanta Z. 100zł Joanna G. 30zł Emilia P. 30zł Elżbieta W. 10zł Aga1234 200zł Dagmara86 20zł Buster&Lusi 20zł Krystyna T. 200zł Magdalena S. 30zł Madzia_20 40zł Marta K. 25zł Chita 20zł Chamol 50zł Anna S. 30zł Danuta M. 100zł Alicja 10zł [b]Wydatki:[/b] 200zł - transport 389,50 - wizyty lekarskie, maści, leki, szampony dla obu suczek [color=#800000][b]RAZEM: 605,50zł[/b][/color]
-
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
doddy replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Kochana, my to batalie czytamy na adopcje jej i jej kumpla, że jakaś pani im oddała, a potem zabrała, a one tak fajnie miały w piwnicy. :mdleje: -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
doddy replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Powiedz jej, że ja tu bęcki za nią dzielnie znoszę jakie dostaję od ... "byłej" właścicielki. :diabloti: Ja to słyszała, że ona w baardzo fajne ręce jedzie, więc się o nią już nie boję, bo czy u Ciebie, czy u p. Julity i Witolda będzie mieć raj na ziemi. :loveu::loveu::loveu: NARESZCIE!