-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
doddy replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Jeśli chodzi o Czarusia, to na niego wpłat można dokonywać na konto fundacji, z dopiskiem "CZARUŚ". Dzięki wielkie ciotki raz jeszcze. Beata, wycałuj moją ulubienicę. [IMG]http://www.fundacja-ast.pl/forum/images/smiles/kiss_anim.gif[/IMG] [LEFT] [FONT=verdana][B]AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych[/B] ul. Żwirki i Wigury 1b/37 02-143 Warszawa [/FONT] [/LEFT] [CENTER] [/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [FONT=verdana]Nr konta:[/FONT] [FONT=verdana] [B]79 1160 2202 0000 0000 8061 3463 [/B][/FONT][FONT=verdana][/FONT] [FONT=verdana][/FONT] -
Piszcie dziewczyny tekst do ogłoszeń, to lalkę poogłaszamy :) Ostatnio sporo osób dzwoni o psiaki.
-
Takie zdjęcia motywują do dalszego pomagania psiakom! :)
-
AST NERO po 9 miesiącach znalazł swój własny domek :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Chyba na razie czekamy jakie będą wyniki lekarskie. Domki się... wykruszają chyba :( -
BULLTERRIERKA MALINKA zamieszka w super, extra domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Wszystko dobrze. Po samej zimie złapała przeziębienie, ale szybko się wyleczyła. -
Z porannych wieści Bolusiowych, niuniek o dziwo nie wszedł nawet do łóżka, nie próbował, a spał na podłodze. :crazyeye: Popsuty jakiś ten amstaff. :evil_lol: Po pobycie u nas powinien to akurat robić do perfekcji! Klatkę z koszatniczką po dłuższej batalii tłumaczenia przez Piotra i Agę, uznał za wystrój domu i już nie sprawdza, czy jego nos mieści się między szczebelkami. Na spacerze grzeczny. Cały czas trwa także nauka nie histeryzowania o wszystko i jęczenia, za którą trzymam kciuki.
-
ARVENKA - pokiereszowana amstaffka - zamieszkała w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Do budy to by nie wróciła. Co jak co, ale jeszcze w budach psów nie trzymamy. Aż takiego kryzysu nie ma. :evil_lol: -
ARVENKA - pokiereszowana amstaffka - zamieszkała w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Z pierwszych wieści Arvenkowych, to lalka nie załatwiała się w domu i spała na poduszce! Strasznie się cieszę! :loveu::loveu::loveu: -
Boluś jest właśnie w drodze do nowego domku. :loveu: A drogę ma długą przed sobą, ponieważ jedzie aż do Gdańska ze swoimi nowymi właścicielami Piotrem i Agnieszką. Będzie mieszkał z... koszatniczką. Bardzo dziękuję Kanie za pomoc w postaci wizyty przedadopcyjnej, a ciotkom ogłaszającym za ogłoszenia niuńka, które przybliżyły go do znalezienia domu. Ciotce MARCHEWIE za opiekę finansową. Teraz wszystko w łapach Bolusia, co by pokazał że nie jest wieśniakiem i szybko odnalazł się w miejskim życiu.
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
To z dobrych wieści napisze, że dzisiaj do nowego domku aż do Trójmiasta pojechał Boluś. :) Pewnie jeszcze sobie jedzie, ale wycieczka zakończy się super spacerem z nowymi właścicielami. Kana, ogromne dzięki za sprawdzenie domku przed adopcją! -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Apelujemy o zakraplanie psów p. kleszczom, my niestety już dzisiaj ze swoich zdjęliśmy :( -
[B]Rozliczenie Megan i Mojri na dzień 25/03/2010[/B] [B]Wpłaty:[/B] An1a 50zł Karinsien 130zł Katarzyna K. 100zł Jolanta Z. 100zł Joanna G. 30zł Emilia P. 30zł koelka 10zł Aga1234 200zł Dagmara86 20zł Buster&Lusi 20zł Krystyna T. 200zł Magdalena S. 30zł Madzia_20 40zł Marta K. 25zł Chita 20zł Chamol 50zł Anna S. 30zł [B] Wydatki:[/B] 200zł - transport 389,50 - wizyty lekarskie, maści, leki, szampony dla obu suczek [COLOR=DarkRed][B]RAZEM: 495,50zł :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]Megan w wymazie wyszedł gronkowiec i paciorkowiec. Na szczęście wrażliwy na Marbocyl, więc antybiotyku nie zmieniamy. W poniedziałek Megan ma umówione testy alergiczne, bo coraz bardziej się drapie. Jeśli nic nie wyjdzie zrobimy przeciwciała świerzbowca.
-
To ja tymczasem zapraszam na bazarek! Czas zacząć sprzątać po naszych pupilach :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/182486-PosprzAE-taj-po-swoim-psie-kostki-z-woreczkami-Fundacja-AST-do-31-03[/url]
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
To teraz czas na PODZIĘKOWANIA :) Pragnę złożyć tu wyrazy wdzięczności dla cioci Kardoe, z którą ostatnio gadam więcej niż z kimkolwiek :lol: A chciałam złożyć podziękowania za za jej upierdliwość :diabloti: która skutkuje. :p Teraz ja muszę być upierdliwa, co by się nam się projekt zrobił. :evil_lol: Jak dziękować to koniecznie: [LIST] [*]Firmie [B]ACANA[/B] za przekazanie dla naszych psiaków ok. 100kg karmy [/LIST] [LIST] [*]Hurtowni Zoologicznej [B]ARA [/B]z Warszawy za karmę w ilości ponad 70kg [/LIST] [LIST] [*]Sklepowi Zoologicznemu [B]PERRO[/B] z Warszawy za przekazanie ponad 40kg karmy [/LIST] Nasze psiaki mają teraz duużo jedzonka, a my dzięki temu zaoszczędziliśmy np. na leczenie, albo hoteliki. :multi: -
ARVENKA - pokiereszowana amstaffka - zamieszkała w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Oj tak, musimy kciuki co najmniej przez miesiąc trzymać zaciśnięte! -
Zapraszamy na bazarek z cyklu "Posprzątaj po swoim psie". [url]http://www.dogomania.pl/threads/182486-PosprzAE-taj-po-swoim-psie-kostki-z-woreczkami-Fundacja-AST-do-31-03[/url]
-
ARVENKA - pokiereszowana amstaffka - zamieszkała w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Śpieszę donieść, że ... [SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]ARVENKA DZISIAJ SPĘDZA PIERWSZĄ NOC, W SWOIM WŁASNYM, OSOBISTYM DOMKU.[/B] [/COLOR][/SIZE] Arvenka dzisiaj przeprowadziła się do nowej rodziny na warszawski Żoliborz. Zamieszkała w bloku (Boże, miej w opiece wykładzinę na podłodze i sprzęty w domu). Nowa rodzina niuńki od zawsze miała psy i wychowywanie psów nie jest im obce. Mam nadzieję, że nowa rodzinka poradzi sobie z ewentualnymi zniszczeniami i załatwianiem się Arvenki w domu. Mają ku temu czas, chęci, więc mam nadzieję, że i Arvenka nie da plamy i będzie pojętną uczennicą. Dom ma super! Nie wyobrażacie sobie jak się cieszyliśmy dzisiaj z jej adopcji. Arvenka też była rozradowana strasznie, biegała od nas, do nowych właścicieli, wskakiwała na łóżko, odbijała się od ścian... czyli pokazała jaką jest Arvenką w swoim normalnym wcieleniu. :mrgreen: -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Polecam kupko kostki, ja mam przy Flexi i to super sprawa. Dzisiaj np. Nero nasrał nam na chodnik pod lecznicą i od razu grzecznie posprzątaliśmy, bo mieliśmy torebki. Przy okazji podzielę się z Wami dobrymi wieściami, że... ARVENKA ZAMIESZKAŁA W NOWYM DOMU! Więcej o Arvence będzie w jej temacie. -
Zapraszamy na bazarki na Fundację AST. :multi: 1) Grawerowane breloczki 2 rodzaje z logo fundacji: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182460-KUP-TERAZ-Grawerowane-breloczki-Fundacji-AST-2-rodzaje-na-ratowanie-TTB-1-05[/url] 2) Fajne książki i nie tylko: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182459-KsiAE-A-ki-i-nie-tylko-na-FundacjAE-AST-do-31-03-2010[/url] 3) Duuużo filmów DVD: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182344-NowoA-ci-i-troche-starsze-filmy-DVD-Fundacja-AST-do-31-03[/url] 4) Wiosenne szaliki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182422-Wiosenne-szaliki-Fundacja-AST-do-31-03[/url] 5) Nowe MP3, głośniki, kamerki internetowe, DVD: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182057-NOWE-MP3-DVD-GA-OSNIKI-KAMERKI-INTERNETOWE-na-FundacjAE-AST-do-30-03[/url] 6) Ciuszki w rozmiarze 44 [url]http://www.dogomania.pl/threads/182363-Nowe-ubrania-roz-44-Fundacja-AST-do-31-03[/url] 7) Omówienie lektur szkolnych + DVD [url]http://www.dogomania.pl/threads/182342-OmA-wienie-lektury-szkole-FILM-DVD-Fundacja-ASt-do-31-03[/url] 8 ) M jak miłość DVD [url]http://www.dogomania.pl/threads/182340-M-jak-miA-oA-AE-serial-na-DVD-120-odc-fundacja-AST-do-30-03[/url] 9) Gadżety fundacyjne: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181242-GadA-ety-fundacja-ast-do-30-03-2010[/url]
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy na bazarki na Fundację AST. :multi: 1) Grawerowane breloczki 2 rodzaje z logo fundacji: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182460-KUP-TERAZ-Grawerowane-breloczki-Fundacji-AST-2-rodzaje-na-ratowanie-TTB-1-05[/url] 2) Fajne książki i nie tylko: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182459-KsiAE-A-ki-i-nie-tylko-na-FundacjAE-AST-do-31-03-2010[/url] 3) Duuużo filmów DVD: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182344-NowoA-ci-i-troche-starsze-filmy-DVD-Fundacja-AST-do-31-03[/url] 4) Wiosenne szaliki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182422-Wiosenne-szaliki-Fundacja-AST-do-31-03[/url] 5) Nowe MP3, głośniki, kamerki internetowe, DVD: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182057-NOWE-MP3-DVD-GA-OSNIKI-KAMERKI-INTERNETOWE-na-FundacjAE-AST-do-30-03[/url] 6) Ciuszki w rozmiarze 44 [url]http://www.dogomania.pl/threads/182363-Nowe-ubrania-roz-44-Fundacja-AST-do-31-03[/url] 7) Omówienie lektur szkolnych + DVD [url]http://www.dogomania.pl/threads/182342-OmA-wienie-lektury-szkole-FILM-DVD-Fundacja-ASt-do-31-03[/url] 8 ) M jak miłość DVD [url]http://www.dogomania.pl/threads/182340-M-jak-miA-oA-AE-serial-na-DVD-120-odc-fundacja-AST-do-30-03[/url] 9) Gadżety fundacyjne: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181242-GadA-ety-fundacja-ast-do-30-03-2010[/url]