Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Jeśli chodzi o Czarusia, to na niego wpłat można dokonywać na konto fundacji, z dopiskiem "CZARUŚ". Dzięki wielkie ciotki raz jeszcze. Beata, wycałuj moją ulubienicę. [IMG]http://www.fundacja-ast.pl/forum/images/smiles/kiss_anim.gif[/IMG] [LEFT] [FONT=verdana][B]AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych[/B] ul. Żwirki i Wigury 1b/37 02-143 Warszawa [/FONT] [/LEFT] [CENTER] [/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [FONT=verdana]Nr konta:[/FONT] [FONT=verdana] [B]79 1160 2202 0000 0000 8061 3463 [/B][/FONT][FONT=verdana][/FONT] [FONT=verdana][/FONT]
  2. Piszcie dziewczyny tekst do ogłoszeń, to lalkę poogłaszamy :) Ostatnio sporo osób dzwoni o psiaki.
  3. Takie zdjęcia motywują do dalszego pomagania psiakom! :)
  4. Chyba na razie czekamy jakie będą wyniki lekarskie. Domki się... wykruszają chyba :(
  5. Wszystko dobrze. Po samej zimie złapała przeziębienie, ale szybko się wyleczyła.
  6. Z porannych wieści Bolusiowych, niuniek o dziwo nie wszedł nawet do łóżka, nie próbował, a spał na podłodze. :crazyeye: Popsuty jakiś ten amstaff. :evil_lol: Po pobycie u nas powinien to akurat robić do perfekcji! Klatkę z koszatniczką po dłuższej batalii tłumaczenia przez Piotra i Agę, uznał za wystrój domu i już nie sprawdza, czy jego nos mieści się między szczebelkami. Na spacerze grzeczny. Cały czas trwa także nauka nie histeryzowania o wszystko i jęczenia, za którą trzymam kciuki.
  7. Boluś dojechał szczęśliwie, liżąc nowych właścicieli po uszach. :) Z koszatniczką się zapoznał, obwąchał i poszedł zwiedzać dalej. Zjadł garść żarcia i teraz poznaje ciąg dalszy domu.
  8. Do budy to by nie wróciła. Co jak co, ale jeszcze w budach psów nie trzymamy. Aż takiego kryzysu nie ma. :evil_lol:
  9. Z pierwszych wieści Arvenkowych, to lalka nie załatwiała się w domu i spała na poduszce! Strasznie się cieszę! :loveu::loveu::loveu:
  10. Boluś jest właśnie w drodze do nowego domku. :loveu: A drogę ma długą przed sobą, ponieważ jedzie aż do Gdańska ze swoimi nowymi właścicielami Piotrem i Agnieszką. Będzie mieszkał z... koszatniczką. Bardzo dziękuję Kanie za pomoc w postaci wizyty przedadopcyjnej, a ciotkom ogłaszającym za ogłoszenia niuńka, które przybliżyły go do znalezienia domu. Ciotce MARCHEWIE za opiekę finansową. Teraz wszystko w łapach Bolusia, co by pokazał że nie jest wieśniakiem i szybko odnalazł się w miejskim życiu.
  11. To z dobrych wieści napisze, że dzisiaj do nowego domku aż do Trójmiasta pojechał Boluś. :) Pewnie jeszcze sobie jedzie, ale wycieczka zakończy się super spacerem z nowymi właścicielami. Kana, ogromne dzięki za sprawdzenie domku przed adopcją!
  12. Apelujemy o zakraplanie psów p. kleszczom, my niestety już dzisiaj ze swoich zdjęliśmy :(
  13. [B]Rozliczenie Megan i Mojri na dzień 25/03/2010[/B] [B]Wpłaty:[/B] An1a 50zł Karinsien 130zł Katarzyna K. 100zł Jolanta Z. 100zł Joanna G. 30zł Emilia P. 30zł koelka 10zł Aga1234 200zł Dagmara86 20zł Buster&Lusi 20zł Krystyna T. 200zł Magdalena S. 30zł Madzia_20 40zł Marta K. 25zł Chita 20zł Chamol 50zł Anna S. 30zł [B] Wydatki:[/B] 200zł - transport 389,50 - wizyty lekarskie, maści, leki, szampony dla obu suczek [COLOR=DarkRed][B]RAZEM: 495,50zł :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]Megan w wymazie wyszedł gronkowiec i paciorkowiec. Na szczęście wrażliwy na Marbocyl, więc antybiotyku nie zmieniamy. W poniedziałek Megan ma umówione testy alergiczne, bo coraz bardziej się drapie. Jeśli nic nie wyjdzie zrobimy przeciwciała świerzbowca.
  14. To ja tymczasem zapraszam na bazarek! Czas zacząć sprzątać po naszych pupilach :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/182486-PosprzAE-taj-po-swoim-psie-kostki-z-woreczkami-Fundacja-AST-do-31-03[/url]
  15. Wspieramy akcję sprzątania po psach. Zapraszamy na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182486-PosprzAE-taj-po-swoim-psie-kostki-z-woreczkami-Fundacja-AST-do-31-03[/url]
  16. To ja tymczasem zapraszam na bazarek! Czas zacząć sprzątać po naszych pupilach :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/182486-PosprzAE-taj-po-swoim-psie-kostki-z-woreczkami-Fundacja-AST-do-31-03[/url]
  17. To teraz czas na PODZIĘKOWANIA :) Pragnę złożyć tu wyrazy wdzięczności dla cioci Kardoe, z którą ostatnio gadam więcej niż z kimkolwiek :lol: A chciałam złożyć podziękowania za za jej upierdliwość :diabloti: która skutkuje. :p Teraz ja muszę być upierdliwa, co by się nam się projekt zrobił. :evil_lol: Jak dziękować to koniecznie: [LIST] [*]Firmie [B]ACANA[/B] za przekazanie dla naszych psiaków ok. 100kg karmy [/LIST] [LIST] [*]Hurtowni Zoologicznej [B]ARA [/B]z Warszawy za karmę w ilości ponad 70kg [/LIST] [LIST] [*]Sklepowi Zoologicznemu [B]PERRO[/B] z Warszawy za przekazanie ponad 40kg karmy [/LIST] Nasze psiaki mają teraz duużo jedzonka, a my dzięki temu zaoszczędziliśmy np. na leczenie, albo hoteliki. :multi:
  18. Oj tak, musimy kciuki co najmniej przez miesiąc trzymać zaciśnięte!
  19. Zapraszamy na bazarek z cyklu "Posprzątaj po swoim psie". [url]http://www.dogomania.pl/threads/182486-PosprzAE-taj-po-swoim-psie-kostki-z-woreczkami-Fundacja-AST-do-31-03[/url]
  20. Zapraszamy na bazarek z cyklu "Posprzątaj po swoim psie". [url]http://www.dogomania.pl/threads/182486-PosprzAE-taj-po-swoim-psie-kostki-z-woreczkami-Fundacja-AST-do-31-03[/url]
  21. Śpieszę donieść, że ... [SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]ARVENKA DZISIAJ SPĘDZA PIERWSZĄ NOC, W SWOIM WŁASNYM, OSOBISTYM DOMKU.[/B] [/COLOR][/SIZE] Arvenka dzisiaj przeprowadziła się do nowej rodziny na warszawski Żoliborz. Zamieszkała w bloku (Boże, miej w opiece wykładzinę na podłodze i sprzęty w domu). Nowa rodzina niuńki od zawsze miała psy i wychowywanie psów nie jest im obce. Mam nadzieję, że nowa rodzinka poradzi sobie z ewentualnymi zniszczeniami i załatwianiem się Arvenki w domu. Mają ku temu czas, chęci, więc mam nadzieję, że i Arvenka nie da plamy i będzie pojętną uczennicą. Dom ma super! Nie wyobrażacie sobie jak się cieszyliśmy dzisiaj z jej adopcji. Arvenka też była rozradowana strasznie, biegała od nas, do nowych właścicieli, wskakiwała na łóżko, odbijała się od ścian... czyli pokazała jaką jest Arvenką w swoim normalnym wcieleniu. :mrgreen:
  22. Polecam kupko kostki, ja mam przy Flexi i to super sprawa. Dzisiaj np. Nero nasrał nam na chodnik pod lecznicą i od razu grzecznie posprzątaliśmy, bo mieliśmy torebki. Przy okazji podzielę się z Wami dobrymi wieściami, że... ARVENKA ZAMIESZKAŁA W NOWYM DOMU! Więcej o Arvence będzie w jej temacie.
  23. Zapraszamy na bazarki na Fundację AST. :multi: 1) Grawerowane breloczki 2 rodzaje z logo fundacji: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182460-KUP-TERAZ-Grawerowane-breloczki-Fundacji-AST-2-rodzaje-na-ratowanie-TTB-1-05[/url] 2) Fajne książki i nie tylko: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182459-KsiAE-A-ki-i-nie-tylko-na-FundacjAE-AST-do-31-03-2010[/url] 3) Duuużo filmów DVD: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182344-NowoA-ci-i-troche-starsze-filmy-DVD-Fundacja-AST-do-31-03[/url] 4) Wiosenne szaliki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182422-Wiosenne-szaliki-Fundacja-AST-do-31-03[/url] 5) Nowe MP3, głośniki, kamerki internetowe, DVD: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182057-NOWE-MP3-DVD-GA-OSNIKI-KAMERKI-INTERNETOWE-na-FundacjAE-AST-do-30-03[/url] 6) Ciuszki w rozmiarze 44 [url]http://www.dogomania.pl/threads/182363-Nowe-ubrania-roz-44-Fundacja-AST-do-31-03[/url] 7) Omówienie lektur szkolnych + DVD [url]http://www.dogomania.pl/threads/182342-OmA-wienie-lektury-szkole-FILM-DVD-Fundacja-ASt-do-31-03[/url] 8 ) M jak miłość DVD [url]http://www.dogomania.pl/threads/182340-M-jak-miA-oA-AE-serial-na-DVD-120-odc-fundacja-AST-do-30-03[/url] 9) Gadżety fundacyjne: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181242-GadA-ety-fundacja-ast-do-30-03-2010[/url]
  24. Zapraszamy na bazarki na Fundację AST. :multi: 1) Grawerowane breloczki 2 rodzaje z logo fundacji: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182460-KUP-TERAZ-Grawerowane-breloczki-Fundacji-AST-2-rodzaje-na-ratowanie-TTB-1-05[/url] 2) Fajne książki i nie tylko: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182459-KsiAE-A-ki-i-nie-tylko-na-FundacjAE-AST-do-31-03-2010[/url] 3) Duuużo filmów DVD: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182344-NowoA-ci-i-troche-starsze-filmy-DVD-Fundacja-AST-do-31-03[/url] 4) Wiosenne szaliki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182422-Wiosenne-szaliki-Fundacja-AST-do-31-03[/url] 5) Nowe MP3, głośniki, kamerki internetowe, DVD: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182057-NOWE-MP3-DVD-GA-OSNIKI-KAMERKI-INTERNETOWE-na-FundacjAE-AST-do-30-03[/url] 6) Ciuszki w rozmiarze 44 [url]http://www.dogomania.pl/threads/182363-Nowe-ubrania-roz-44-Fundacja-AST-do-31-03[/url] 7) Omówienie lektur szkolnych + DVD [url]http://www.dogomania.pl/threads/182342-OmA-wienie-lektury-szkole-FILM-DVD-Fundacja-ASt-do-31-03[/url] 8 ) M jak miłość DVD [url]http://www.dogomania.pl/threads/182340-M-jak-miA-oA-AE-serial-na-DVD-120-odc-fundacja-AST-do-30-03[/url] 9) Gadżety fundacyjne: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181242-GadA-ety-fundacja-ast-do-30-03-2010[/url]
×
×
  • Create New...