-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Niedługo warunkiem dobrych domów będzie zielona kanapa. Muszę zmodyfikować resztę ogłoszeń. :)
-
Magda pewnie na którymś forum się niebawem zarejestruje.
-
Pańcia już mnie nie chce! Piękna amstaffka do adopcji!
doddy replied to LAleczka_666's topic in Już w nowym domu
Dostałam pw w sprawie suni. Jeśli zgłosi się chętny dom dla Mai to postaramy się wysłać którąś z ciotek na wizytę przedadopcyjną. Chociaż tak możemy pomóc. -
Jeszcze 3 fotki pajączka. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6Ypjo96obI/AAAAAAAAC18/i6meK210yDs/DSC_0908a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6YpjuhSEzI/AAAAAAAAC2A/S8Lm21y84cg/DSC_0910a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6Ypj7S6o_I/AAAAAAAAC2E/JX4A0rczlw4/DSC_0913a.jpg[/img]
-
Póki co mam fotki Megan, ale takie słabiutkie. [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6YfWmp_iZI/AAAAAAAAC1w/wOfkU2nlZMM/DSC_0903a.jpg[/img] Cycuchy szkielecika: [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6YfVwA0mbI/AAAAAAAAC1k/nOjZCQrwXI8/DSC_0886a.jpg[/img] Widać nieco guz na karku: [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6YfWFcxkOI/AAAAAAAAC1o/Otb93YbKE2g/DSC_0892a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6YfWFmuyFI/AAAAAAAAC1s/vhv61KZMDoU/DSC_0898a.jpg[/img] Rana na uchu: [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6YfWxVYV9I/AAAAAAAAC10/2PAeXVnnrMc/DSC_0905a.jpg[/img]
-
Mojri przespała całą noc grzecznie. Ewidentnie jest psiakiem domowym. Grzecznie czekała z potrzebami fizjologicznymi do spaceru. Niestety jej samopoczucie jest marne. Rzeczywiście kaszle, ma lekki wyciek z nosa. Głównie śpi, a na spacerze grzecznie idzie przy nodze. Pewnie niebawem będzie już lepiej. ;) Kilka fotek: [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6YGQLEKtII/AAAAAAAAC0U/I1qcLPqd7NM/DSC_0825a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6YGQT7HiGI/AAAAAAAAC0Y/a6bSE79L_A8/DSC_0827a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6YGQfJVQxI/AAAAAAAAC0g/OyEP11EyAW0/DSC_0845a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6YGQ9zVaXI/AAAAAAAAC00/VOsT_qb7jbY/DSC_0847a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6YGg7xuVrI/AAAAAAAAC04/myotFYoZbrs/DSC_0850a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6YGg5KtnhI/AAAAAAAAC08/t7qRuNDT_-A/DSC_0859a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6YGhMzhgTI/AAAAAAAAC0w/6WYrlFE2S-A/DSC_0871a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6YHu3dpLcI/AAAAAAAAC1Q/qNTSnxDypbc/DSC_0865a.jpg[/img]
-
Każdy szanujący się amstaff. :evil_lol:
-
Bytomski chip znalazłam. Sunie jednak tak panikowała przy odczytywaniu, że nie zdziwię się jak i wrocławski by się znalazł. Będę szukać. Od kiedy Wrocław chipuje?
-
Mamy sunie wczoraj zabraną ze schroniska z Bytomia. Ma tatuaż duże "S" w uchu (jedno S) i się zastanawiam skąd jest. Rzeczywiście ma widoczną szramę na brzuchu. Może skojarzycie ją po zdjęciach. Dzisiaj postaram się dokleić lepsze zdjęcia, bo te nieco nie oddają jej rzeczywistej. [url]http://www.dogomania.pl/threads/181679-AMSTAFFKA-MOJRI-chora-na-droA-dA-ycAE-alergiAE-kaszel-kennelowy-i-oczy[/url]