Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Megan i Mojri miały dzisiaj test bojowy. Zostały same na 3h. Niestety każda w klatce dla bezpieczeństwa. Test zdany, niunie nie szczekały, nie rozwaliły posłanek.
  2. Megan i Mojri miały dzisiaj test bojowy. Zostały same na 3h. Niestety każda w klatce dla bezpieczeństwa. Test zdany, niunie nie szczekały, nie rozwaliły posłanek.
  3. Koosiek, podeślę Ci wieczorkiem pw z tekstem, fotkami i linkiem. :) Dzięki wielkie!
  4. Koosiek, jak widnieje w tytule sunia już w domu. Odnalazł się jej właściciel. ;) Pozostałe 2 sunie przywieźliśmy w sobotę do Wawy i obecnie leczymy. Koosiek, jakbyś miała chwilę to mamy nieco psiaków do oglaszania.
  5. Pierwsze rozliczenie Megan i Mojri na dzień 21/03/2010 [B]Wpłaty:[/B] An1a 50zł Karinsien 130zł Katarzyna K. 100zł. [B] Wydatki:[/B] 200zł - transport [COLOR=DarkRed][B]RAZEM: 80zł[/B][/COLOR] Bardzo serdecznie dziękujemy cioteczkom za wpłaty. :loveu::loveu::loveu:
  6. Pierwsze rozliczenie Megan i Mojri na dzień 21/03/2010 [B]Wpłaty:[/B] An1a 50zł Karinsien 130zł Katarzyna K. 100zł. [B] Wydatki:[/B] 200zł - transport [COLOR=DarkRed][B]RAZEM: 80zł[/B][/COLOR] Bardzo serdecznie dziękujemy cioteczkom za wpłaty. :loveu::loveu::loveu:
  7. Nie, Martusia to we własnym osobistym WC takie zabawy uskuteczniała. :) Dobre "coś mi z kibla świeci".
  8. Melduję, że ja także nie wyczytałam w instrukcji obsługi, że komórka nie lubi jeździć na dachu.:p
  9. Nasza Martusia Uranowa kiedyś poszła do WC w celach potrzeb i miała w kieszeni telefon. Wpadł do ubikacji :) Więc są różne sposoby na "mycie" komórek.
  10. Ale się uśmiałam z wypranej komórki. :evil_lol:
  11. Niedługo warunkiem dobrych domów będzie zielona kanapa. Muszę zmodyfikować resztę ogłoszeń. :)
  12. Albo łóżko za małe :) Super, że dziewczynki się dogadały. Chociaż bez bęcków się nie obeszło. :diabloti:
  13. Magda pewnie na którymś forum się niebawem zarejestruje.
  14. Rozliczenia będę robić na bieżąco, a Ty Kana tylko przeklejaj.
  15. Dostałam pw w sprawie suni. Jeśli zgłosi się chętny dom dla Mai to postaramy się wysłać którąś z ciotek na wizytę przedadopcyjną. Chociaż tak możemy pomóc.
  16. Jest Twoja wpłata bo w dzień patrzyłam. I jeszcze chyba od Ani. Pochodzę z psami na spacery i wszystko tu wpiszę. :) Tymczasem z wieści Meganowych, przez cały dzień nie załatwiła się w domu, ma wilczy apetyt oraz śpi... w łóżku.
  17. Jeszcze 3 fotki pajączka. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6Ypjo96obI/AAAAAAAAC18/i6meK210yDs/DSC_0908a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6YpjuhSEzI/AAAAAAAAC2A/S8Lm21y84cg/DSC_0910a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6Ypj7S6o_I/AAAAAAAAC2E/JX4A0rczlw4/DSC_0913a.jpg[/img]
  18. Andzia, super kwota wyszła! Dobre i to. Megan to taki obraz nędzy i rozpaczy :( Ale będzie dobrze :)
  19. Póki co mam fotki Megan, ale takie słabiutkie. [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6YfWmp_iZI/AAAAAAAAC1w/wOfkU2nlZMM/DSC_0903a.jpg[/img] Cycuchy szkielecika: [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6YfVwA0mbI/AAAAAAAAC1k/nOjZCQrwXI8/DSC_0886a.jpg[/img] Widać nieco guz na karku: [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6YfWFcxkOI/AAAAAAAAC1o/Otb93YbKE2g/DSC_0892a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6YfWFmuyFI/AAAAAAAAC1s/vhv61KZMDoU/DSC_0898a.jpg[/img] Rana na uchu: [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6YfWxVYV9I/AAAAAAAAC10/2PAeXVnnrMc/DSC_0905a.jpg[/img]
  20. Dzięki ogromne Grażynko. Z kolejnych wieści Megan nie boi się odkurzacza. Ogólnie mało czego się boi. ;)
  21. Mojri przespała całą noc grzecznie. Ewidentnie jest psiakiem domowym. Grzecznie czekała z potrzebami fizjologicznymi do spaceru. Niestety jej samopoczucie jest marne. Rzeczywiście kaszle, ma lekki wyciek z nosa. Głównie śpi, a na spacerze grzecznie idzie przy nodze. Pewnie niebawem będzie już lepiej. ;) Kilka fotek: [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6YGQLEKtII/AAAAAAAAC0U/I1qcLPqd7NM/DSC_0825a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6YGQT7HiGI/AAAAAAAAC0Y/a6bSE79L_A8/DSC_0827a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6YGQfJVQxI/AAAAAAAAC0g/OyEP11EyAW0/DSC_0845a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6YGQ9zVaXI/AAAAAAAAC00/VOsT_qb7jbY/DSC_0847a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6YGg7xuVrI/AAAAAAAAC04/myotFYoZbrs/DSC_0850a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6YGg5KtnhI/AAAAAAAAC08/t7qRuNDT_-A/DSC_0859a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6YGhMzhgTI/AAAAAAAAC0w/6WYrlFE2S-A/DSC_0871a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S6YHu3dpLcI/AAAAAAAAC1Q/qNTSnxDypbc/DSC_0865a.jpg[/img]
  22. Każdy szanujący się amstaff. :evil_lol:
  23. Bytomski chip znalazłam. Sunie jednak tak panikowała przy odczytywaniu, że nie zdziwię się jak i wrocławski by się znalazł. Będę szukać. Od kiedy Wrocław chipuje?
  24. Mamy sunie wczoraj zabraną ze schroniska z Bytomia. Ma tatuaż duże "S" w uchu (jedno S) i się zastanawiam skąd jest. Rzeczywiście ma widoczną szramę na brzuchu. Może skojarzycie ją po zdjęciach. Dzisiaj postaram się dokleić lepsze zdjęcia, bo te nieco nie oddają jej rzeczywistej. [url]http://www.dogomania.pl/threads/181679-AMSTAFFKA-MOJRI-chora-na-droA-dA-ycAE-alergiAE-kaszel-kennelowy-i-oczy[/url]
×
×
  • Create New...