-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy na bazarek na bullowate. Bazarek z filmami DVD, MP3, KAMERKAMI INTERNETOWYMI i wieloma innymi rzeczami - nowymi. [url]http://www.dogomania.pl/threads/182057-NOWE-MP3-DVD-GA-OSNIKI-KAMERKI-INTERNETOWE-na-FundacjAE-AST-do-30-03?p=14315501#post14315501[/url] -
5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Tylko ja czasowo nie dam rady nigdzie jechać niestety, bo będziemy jechać Wawa - Bytom - Radom - Wawa. -
5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
W sobotę jadę do Bytomia. -
Przepraszam ciotki, ale miałam zabiegany dzień. Poczekajmy aż sunie będą już u nas z wpłatami. Głupio mi strasznie zbierać na suki, które jeszcze są w schronisku. Ogromnie dziękujemy wszystkim tym, którzy zgodzili się na przesunięcie swoich deklaracji. Jutro mam w planach biało - rudą sunię umówić do dr Garncarza na wizytę, co by sunia jak najszybciej była odpowiednio leczona.
-
5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Chyba ojca. :) -
Alicja, początkowo też tak chciałam zrobić. Tylko zaczęłam się obawiać, czy nie będzie kłopotów jak już któreś sunie trafią do nowych domków. Jeśli jednak to nie będzie problemem, chętnie stworzymy jedną skarpetę na ich leczenie. Tak czy siak sunie leczyć musimy i oby jak najszybciej zdrowiały. Myślę, że jak będzie szansa, to także będziemy chcieli niunie umieścić w tymczasach, co by "zaoszczędzić", ale także poznać je lepiej.
-
5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj dzwoniła mama Merengi :) U niuni wszystko dobrze. Rośnie wzdłuż! Wzwyż jakoś niebardzo. -
5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
A kiedy wizyta Aronkowa? Jutro? -
U psiaków w Radzyminie była dzisiaj Kasia od Fetki z koleżanką. My mamy dyżur jutro. :) Tymczasem dzisiaj... Dzięki determinizmowi cioteczki Kardoe, udało nam się nawiązać owocną współpracę z producentem karmy BRIT. Poznaliśmy dzisiaj bardzo miły skład tworzący tę firmę na spotkaniu w Radomiu, a samo spotkanie zakończyło się przekazaniem blisko 100kg jedzenia dla psiaków hotelowych. Bardzo serdecznie dziękujemy Kardoe (po raz 10 chyba dzisiaj) oraz firmie BRIT.
-
Piękny pituś red nose - "odrzut" po walkach?W SWOIM NOWYM DOMKU!!!
doddy replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Jeszcze 5 fotek. Napatrzcie się, bo teraz będa dopiero jak go odwiedzimy. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5_jbOczS6I/AAAAAAAACmQ/4lrtDe794Xc/DSC_0363.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5_jbPUCDsI/AAAAAAAAClo/m-ulPZ2Umm4/DSC_0364.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5_jbLndxmI/AAAAAAAACmY/fwlvmolKWj0/DSC_0369.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5_jbX1BPBI/AAAAAAAAClw/C1vbWPu_6lU/DSC_0372.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5_jbQluisI/AAAAAAAACl0/Hlxzqf6NeGs/DSC_0374.jpg[/img] -
Piękny pituś red nose - "odrzut" po walkach?W SWOIM NOWYM DOMKU!!!
doddy replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Rufolin wrócił dzisiaj do ciotki Magdy do Radomia. Obecnie będzie przebywać u Magdy w ramach domku tymczasowego, za co Magdzie ogromnie dziękujemy. Oj ciężko nam było się rozstać. :cry: Kilka fotek wczorajszych jeszcze. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5_im1V_KAI/AAAAAAAAClM/HIttO7gyfmY/DSC_0351.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5_im3bt6uI/AAAAAAAAClQ/-kFHGIZnlh8/DSC_0352.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5_inD1GZYI/AAAAAAAAClU/oW4ySYaLhOM/DSC_0355.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5_inhYJUcI/AAAAAAAACmA/O-395ovF690/DSC_0357.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5_inhwvciI/AAAAAAAACmI/LH8VsUKk12g/DSC_0359.jpg[/img] -
Rozmawiałam właśnie z Basią z Bytomia. Ruda sunię odebrał szczęśliwie jej własny właściciel. Niestety Basia nic więcej o właścicielu nie wie. Zostają więc tylko 2 sunie, które zabierzemy do Wawy w sobotę. [B]Mam pytanie, czy deklaracje możemy przesunąć na pozostałe 2 suczki na ich leczenie i transport? Jeśli ktoś jest chętny, będziemy bardzo wdzięczni, ponieważ przede wszystkim biało - ruda sunia wymaga gruntownego leczenia oczu i skóry. Wasza pomoc niezwykle nam się dla nich przyda i odciąży finansowo, bo nie ukrywam iż na leczenie suniek niewiele udało nam się uzbierać, np. na biało - rudą tylko 30zł. [/B]