Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Zapraszamy na bazarek na bullowate. Bazarek z filmami DVD, MP3, KAMERKAMI INTERNETOWYMI i wieloma innymi rzeczami - nowymi. [url]http://www.dogomania.pl/threads/182057-NOWE-MP3-DVD-GA-OSNIKI-KAMERKI-INTERNETOWE-na-FundacjAE-AST-do-30-03?p=14315501#post14315501[/url]
  2. Zapraszamy na bazarek na bullowate. Bazarek z filmami DVD, MP3, KAMERKAMI INTERNETOWYMI i wieloma innymi rzeczami - nowymi. [url]http://www.dogomania.pl/threads/182057-NOWE-MP3-DVD-GA-OSNIKI-KAMERKI-INTERNETOWE-na-FundacjAE-AST-do-30-03?p=14315501#post14315501[/url]
  3. Na razie nie było jeszcze odwiedzin, więc nie wiem czy cokolwiek z tego wyjdzie. Nie widzieliśmy państwa na żywo, państwo nie widzieli także Bolcia.
  4. Biało ruda ma gdzieś wątek. ;) Ja jej zakładałam.
  5. Tylko ja czasowo nie dam rady nigdzie jechać niestety, bo będziemy jechać Wawa - Bytom - Radom - Wawa.
  6. Pragniemy bardzo podziękować wszystkim tym, którzy przesunęli swoje wpłaty na pozostałe 2 sunie. To bardzo cenna pomoc z Waszej strony. W sobotę sunie zostaną przywiezione do nas do Warszawy i od razu zaczynamy diagnostykę.
  7. Przepraszam ciotki, ale miałam zabiegany dzień. Poczekajmy aż sunie będą już u nas z wpłatami. Głupio mi strasznie zbierać na suki, które jeszcze są w schronisku. Ogromnie dziękujemy wszystkim tym, którzy zgodzili się na przesunięcie swoich deklaracji. Jutro mam w planach biało - rudą sunię umówić do dr Garncarza na wizytę, co by sunia jak najszybciej była odpowiednio leczona.
  8. Masakra... [url]http://allegro.pl/item963323931_oddam_4_letniego_amstaffa.html[/url]
  9. Oj nie wiem... bo to w Szczecinie wyszło ogłoszenie... na razie nikt nie chce psa z Wawy... więc mówię o TOZie i schronisku szczecińskim.
  10. Ogłoszenie Bolusia jest w dzisiejszym papierowym wydaniu "Metra", bo właśnie jakiś pan dzwonił do nas. :)
  11. Karola, kiedyś w podzięce zrobimy imprezę dla Ciebie. Tylko jak my Cię wydłubiemy z tego sztumskiego pola.... :hmmmm:
  12. Alicja, początkowo też tak chciałam zrobić. Tylko zaczęłam się obawiać, czy nie będzie kłopotów jak już któreś sunie trafią do nowych domków. Jeśli jednak to nie będzie problemem, chętnie stworzymy jedną skarpetę na ich leczenie. Tak czy siak sunie leczyć musimy i oby jak najszybciej zdrowiały. Myślę, że jak będzie szansa, to także będziemy chcieli niunie umieścić w tymczasach, co by "zaoszczędzić", ale także poznać je lepiej.
  13. Dzisiaj dzwoniła mama Merengi :) U niuni wszystko dobrze. Rośnie wzdłuż! Wzwyż jakoś niebardzo.
  14. U psiaków w Radzyminie była dzisiaj Kasia od Fetki z koleżanką. My mamy dyżur jutro. :) Tymczasem dzisiaj... Dzięki determinizmowi cioteczki Kardoe, udało nam się nawiązać owocną współpracę z producentem karmy BRIT. Poznaliśmy dzisiaj bardzo miły skład tworzący tę firmę na spotkaniu w Radomiu, a samo spotkanie zakończyło się przekazaniem blisko 100kg jedzenia dla psiaków hotelowych. Bardzo serdecznie dziękujemy Kardoe (po raz 10 chyba dzisiaj) oraz firmie BRIT.
  15. Jeszcze 5 fotek. Napatrzcie się, bo teraz będa dopiero jak go odwiedzimy. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5_jbOczS6I/AAAAAAAACmQ/4lrtDe794Xc/DSC_0363.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5_jbPUCDsI/AAAAAAAAClo/m-ulPZ2Umm4/DSC_0364.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5_jbLndxmI/AAAAAAAACmY/fwlvmolKWj0/DSC_0369.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5_jbX1BPBI/AAAAAAAAClw/C1vbWPu_6lU/DSC_0372.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5_jbQluisI/AAAAAAAACl0/Hlxzqf6NeGs/DSC_0374.jpg[/img]
  16. Rufolin wrócił dzisiaj do ciotki Magdy do Radomia. Obecnie będzie przebywać u Magdy w ramach domku tymczasowego, za co Magdzie ogromnie dziękujemy. Oj ciężko nam było się rozstać. :cry: Kilka fotek wczorajszych jeszcze. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5_im1V_KAI/AAAAAAAAClM/HIttO7gyfmY/DSC_0351.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5_im3bt6uI/AAAAAAAAClQ/-kFHGIZnlh8/DSC_0352.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5_inD1GZYI/AAAAAAAAClU/oW4ySYaLhOM/DSC_0355.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5_inhYJUcI/AAAAAAAACmA/O-395ovF690/DSC_0357.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5_inhwvciI/AAAAAAAACmI/LH8VsUKk12g/DSC_0359.jpg[/img]
  17. An1a, pewnie z ok. galerii bo wieczorem przyjeżdżają do nas Iza z Przemkiem na obiadokolację i nie damy rady się wyrwać.
  18. Rozmawiałam właśnie z Basią z Bytomia. Ruda sunię odebrał szczęśliwie jej własny właściciel. Niestety Basia nic więcej o właścicielu nie wie. Zostają więc tylko 2 sunie, które zabierzemy do Wawy w sobotę. [B]Mam pytanie, czy deklaracje możemy przesunąć na pozostałe 2 suczki na ich leczenie i transport? Jeśli ktoś jest chętny, będziemy bardzo wdzięczni, ponieważ przede wszystkim biało - ruda sunia wymaga gruntownego leczenia oczu i skóry. Wasza pomoc niezwykle nam się dla nich przyda i odciąży finansowo, bo nie ukrywam iż na leczenie suniek niewiele udało nam się uzbierać, np. na biało - rudą tylko 30zł. [/B]
  19. Aaa no tak! To muszę zabrać i razem wysłać. Ciotka, klotka a mogę jutro w dzień odebrać? To bym wszystko razem wysłała.
×
×
  • Create New...