Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Pan Rufus w nowym domu. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S73IvQHwYfI/AAAAAAAADpE/oguQxZVMfOs/DSC00149.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S73IvvHs8FI/AAAAAAAADpI/w55QCtLDJt4/DSC00153.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S73IwF9twuI/AAAAAAAADpM/kkMe2snKn6Q/Zdj%C4%99cie256.jpg[/img]
  2. Tekst ogłoszeniowy Rudolfika, gdyby ktoś zechciał pomóc. [quote]AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych poszukuje nowych właścicieli dla ok. 4 miesięcznego pręgowanego amstaffa o imieniu RUDOLF. Rufi został oddany do naszej fundacji przez właścicieli, którzy nie mieli funduszy na jego utrzymanie oraz czasu, aby się nim zajmować, wychowywać. Obecnie pies przebywa w domu tymczasowym we Wrocławiu i oczekuje na nowy dom. Rudolf jest typowym szczeniakiem, wesołym, rozbrykanym, ale także bardzo bystrym. Już nauczył się załatwiać na dworze. Jest już po pierwszych szczepieniach oraz odrobaczaniu. Nowy właściciel będzie musiał go doszczepić na wściekliznę oraz zachipować. Dla Rudolfa szukamy właścicieli opanowanych, cierpliwych, zrównoważonych. Osób, które miały już doświadczenie z terrierami typu bull lub psami w ich typie i poradzą sobie z wychowaniem, szkoleniem. Szukamy dla nich kogoś, kto ofiaruje mu prawdziwy dom, szczerą miłość na dobre i na złe, kogoś, kto pokaże, jak wspaniały może być człowiek! Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej oraz zobowiązanie o kastracji psa po osiągnięciu dojrzałości. W sprawie adopcji Rudolfa można się kontaktować pod nr tel: 0501797018, 0604623966 bądź mailowo: [email][email protected][/email][/quote]
  3. Teraz kolejne foty: Rudolffini w kuchni oczywiście, [url=http://img64.imageshack.us/i/20179875.jpg/][img]http://img64.imageshack.us/img64/3636/20179875.jpg[/img][/url] Wiosenne zauroczenie w pięknej Helennie, [url=http://img34.imageshack.us/i/42766800.jpg/][img]http://img34.imageshack.us/img34/9692/42766800.jpg[/img][/url] [url=http://img59.imageshack.us/i/96619044.jpg/][img]http://img59.imageshack.us/img59/6702/96619044.jpg[/img][/url]
  4. Portret [url=http://img402.imageshack.us/i/33535788.jpg/][img]http://img402.imageshack.us/img402/4825/33535788.jpg[/img][/url] Helen [url=http://img204.imageshack.us/i/16064059.jpg/][img]http://img204.imageshack.us/img204/8903/16064059.jpg[/img][/url] Z bliska [url=http://img64.imageshack.us/i/56907767.jpg/][img]http://img64.imageshack.us/img64/5365/56907767.jpg[/img][/url] Mordowanie małpy [url=http://img262.imageshack.us/i/42385840.jpg/][img]http://img262.imageshack.us/img262/3049/42385840.jpg[/img][/url]
  5. Kilka nowych zdjęć Rufiego z DT. [url=http://img19.imageshack.us/i/11372427.jpg/][img]http://img19.imageshack.us/img19/1082/11372427.jpg[/img][/url] [url=http://img121.imageshack.us/i/47203277.jpg/][img]http://img121.imageshack.us/img121/6272/47203277.jpg[/img][/url] [url=http://img361.imageshack.us/i/54335480.jpg/][img]http://img361.imageshack.us/img361/1802/54335480.jpg[/img][/url]
  6. Chico jest naprawdę idealnym psiakiem do adopcji i aż żal, że musi siedzieć w hoteliku. Jest typowo domowy, nie niszczy, nie szczeka zostawiany sam. Na spacerze zapalony aporter. Zna komendy. Myślę, że Chico spokojnie może trafić do domu z dziećmi np. w wieku szkolnym. Ogromna prośba o ponowienie jego ogłoszeń, bo o niego naprawdę nikt nie dzwoni. :cry: [quote]AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych poszukuje nowego, kochającego właściciela dla wyjątkowego amstaffa o imieniu CHICO Chico jest pręgowanym amstaffem, z nieciętymi uszami. Jest wykastrowany, zaszczepiony oraz zachipowany. Urodził się w 2003r. i pochodzi z Czech. Chico padł ofiarą niewiedzy swojego właściciela odnośnie przepisów odnoszących się do transportu zwierząt. Dzisiaj jest psem bezdomnym. Jest psem, który miał swojego właściciela z którym mieszkał w Czechach. Ten, dążąc zapewne „do pieniędzy” wyjechał wraz z psem do Anglii. Wydawało się, że zarówno pies jak i kochający go właściciel będą razem szczęśliwi. Rzeczywistość okazała się diametralnie inna – przepisy brytyjskie zakazują wwożenia amstaffów na terytorium tego kraju. Właściciel dostał ultimatum: albo pies wraca do Czech, albo właściciel zrzeka się go na rzecz państwa. Wybrał drugie rozwiązanie. Chico w jeden dzień stracił swojego pana, poczucie bezpieczeństwa, dom. Trafił do przechowalni, gdzie spędził blisko 3 miesiące siedząc samotnie w boksie. Nadaremno wypatrywał choćby namiastki tego, co miał dotychczas. Informacja o „pewnym amstaffie Chico z wyrokiem eutanazji” trafiła także do naszej fundacji. Nie myśląc długo skontaktowaliśmy się z weterynarzem opiekującym się psem i podjęliśmy decyzję, że przyjmiemy Chico pod skrzydła naszej fundacji. I tak oto, kilka tygodni temu, odebraliśmy Chico z lotniska. Chico... to pies, który trafił z Czech do Polski poprzez Anglię. Chico czeka na nowego właściciela, który da mu dom i ostoję do końca jego życia. Kogoś, kto go nie porzuci, nie zostawi. Ten pies już tyle w życiu przeszedł, że zasługuje na spokojne, godne życie. Wielkim zaskoczeniem dla tymczasowych opiekunów Chico jest jego dobre wychowanie i charakter. Chico jest psem bardzo stabilnym psychicznie, spokojnym w domu, grzecznym, cichym, usłuchanym. Zarazem jest świetnym kompanem do długich spacerów, chętnym do aportowania, wykonywania komend i wspólnych wypadów do lasu. Lubi podróżować autem. Niestety Chico nie dogaduje się z innymi zwierzętami i musi być jednym czworonogiem w nowym domu. Jeśli ktoś z państwa chciałby podarować mu kawałek swojego serca oraz miejsca w domu, prosimy o kontakt z fundacją pod nr tel: 0501797018 bądź mailem: [email][email protected][/email] Chico obecnie mieszka w Radomiu.[/quote]
  7. I jeszcze 3 fotki. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S72vGE_VHcI/AAAAAAAADoo/5vIRk83itG0/DSC_1079.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S72vGRyfm5I/AAAAAAAADow/KBejC_f7za0/DSC_1086.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S72vGSm-tPI/AAAAAAAADo4/jp2E42VbKEU/DSC_1105.jpg[/img]
  8. Zaległe fotki Chico. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S72u7sVnMHI/AAAAAAAADn8/nKx8VyscBHs/DSC_1055.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S72u8G780VI/AAAAAAAADoA/4doq8SmXsEo/DSC_1056.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S72u8IHV50I/AAAAAAAADoE/iTSafJye_KQ/DSC_1059.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S72u9XRy-RI/AAAAAAAADoM/2sjOubByKsI/DSC_1067.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S72vFh41LmI/AAAAAAAADoU/JpsH4ORBaBo/DSC_1075.jpg[/img]
  9. Kolejny uratowany od zabicia u nas... kiedy to się skończy? Mamy tyle apeli o pomoc dla zagłodzonych psów, psów z interwencji, że chyba tak źle to jeszcze nigdy nie było. [url]http://www.dogomania.pl/threads/183321-AST-HUNTER-kolejny-co-byA-juA-o-krok-od-A-mierci-pomA-A-sfinansowaAE-kastracjAE?p=14446231#post14446231[/url]
  10. Kolejny uratowany od zabicia u nas... kiedy to się skończy? Mamy tyle apeli o pomoc dla zagłodzonych psów, psów z interwencji, że chyba tak źle to jeszcze nigdy nie było. [url]http://www.dogomania.pl/threads/183321-AST-HUNTER-kolejny-co-byA-juA-o-krok-od-A-mierci-pomA-A-sfinansowaAE-kastracjAE?p=14446231#post14446231[/url]
  11. Kolejny uratowany od zabicia u nas... kiedy to się skończy? Mamy tyle apeli o pomoc dla zagłodzonych psów, psów z interwencji, że chyba tak źle to jeszcze nigdy nie było. [url]http://www.dogomania.pl/threads/183321-AST-HUNTER-kolejny-co-byA-juA-o-krok-od-A-mierci-pomA-A-sfinansowaAE-kastracjAE?p=14446231#post14446231[/url]
  12. Kolejny uratowany od zabicia u nas... kiedy to się skończy? Mamy tyle apeli o pomoc dla zagłodzonych psów, psów z interwencji, że chyba tak źle to jeszcze nigdy nie było. [url]http://www.dogomania.pl/threads/183321-AST-HUNTER-kolejny-co-byA-juA-o-krok-od-A-mierci-pomA-A-sfinansowaAE-kastracjAE?p=14446231#post14446231[/url]
  13. Jeszcze 4 fotki. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S72TXpU7bUI/AAAAAAAADnk/fJr0eQS8Evg/DSC_0681.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S72TYBIFCvI/AAAAAAAADno/kJO5w-Q3XPQ/DSC_0688.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S72TYU57T4I/AAAAAAAADns/gLMw23r0Vz0/DSC_0689.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S72TYcoRbBI/AAAAAAAADnw/XZdfBqC3-uw/DSC_0700.jpg[/img]
  14. [b]HUNTER[/b] to ok. 2 letni biało rudy amstaff, uratowany dzięki dziewczynom z Trójmiasta. Dokładną jego historię pewnie dopiszą Kana lub Natalia. Kana wraz z koleżanką stawały niemal że "na głowie", aby uratować psiaka. Koleżanka Kany zobowiązała się opłacać hotelik Hunterkowi i wczoraj przywieźliśmy psiaka do Warszawy. Działając "na szybko" dziewczyny umieściły psiaka w schronisku w Starogardzie (tu ogromne podziękowania dla Oleny za pomoc) do czasu transportu, więc wyobraźcie sobie jak były zdeterminowane. Cóż mogę na szybko napisać o Hunterze, fajny psiak, choć strasznie głośny. Strasznie płacze do człowieka i jest troszkę histeryczny. Jednak, jak przypomnę sobie Garo jak się zachowywał na początku, to ten jest i tak idealny. :mrgreen: W schronisku Hunter mieszkał w klatce kennelowej. Nie jest mu ona obca, co może być pomocne przy ewentualnych tendencjach niszczycielskich. W aucie troszkę płakał od czasu do czasu, ale w granicach normy :) W sumie dobrze jeździ. Choć paw i siusiu mu się zdarzyło. Podczas podróży byliśmy z nim na 2 spacerach. Niuniek strasznie posikuje, nie wiem czy nie ma przeziębionego pęcherza. Na samych spacerach ciągnął, ale Hunter to energiczny psiak, więc nie ma się co dziwić. Jeśli ktoś chciałby pomóc Hunterowi, można to zrobić na kilka sposobów: - oferując mu dom tymczasowy (z plusów Hunter dogaduje się z suczkami), - wspierając finansowo jego badania, leczenie, kastrację, szczepienia, chip, - ofiarowując mu spot bądź obrożę na kleszcze (wczoraj już w schronisku z niego kleszcze wyciągałyśmy) - ofiarowując mu nowy dom jak będzie gotowy do adopcji! [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S72S7FYZ7VI/AAAAAAAADnQ/_KDifH3zCRI/DSC_0660.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S72S7a5XuXI/AAAAAAAADnU/fonzL8a91S0/DSC_0664.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S72S8D87tBI/AAAAAAAADnY/uTEWl24BpEo/DSC_0669.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S72S9C5LtjI/AAAAAAAADnc/09wMs5gVPwo/DSC_0674.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S72S9ETLtII/AAAAAAAADng/sDItXY0LbDU/DSC_0676.jpg[/img]
  15. A za co Ty przepraszasz? Nie masz za co przepraszać! To ja powinnam się kajać tutaj, że dobę mi za krótką wymyślili :)
  16. Jasne, jak coś to pytajcie.
  17. Dzisiaj przywiozłam pierwszego histeryka (ale fajnego) zabranego przed zabiciem przez ciotkę Kanę. W piątek jadę po kolejnego, który został wyznaczony na eutanazji z powodu tragicznego przepełnienia w schronisku. Wątek założę dzisiaj bo szczerze - padam.
  18. U nas jest jedno wolne miejsce w hoteliku za 450zł. Ale niestety z uwagi na fundusze mamy teraz związane ręce. Dzisiaj przywiozłam jednego psiaka ze Starogardu, w piątek przywożę z Bydgoszczy (taki sam powód zabrania jak u Was). Obawiam się, że finansowo nie podołamy.
  19. Zostanie nam jeszcze jedno wolne miejsce w hoteliku za 450zł w razie co po przywiezieniu dzisiejszego nabytku i piątkowego. Tylko niestety kasy nie mamy, więc musielibyśmy uzbierać deklaracje, aby pomóc Szczecinowi bądź któremuś z Klembowa.
  20. Ostatnie wieści mam ze świąt wysłane wraz z życzeniami :)
  21. Cioteczki, uzupełnię rozliczenie, ale dajcie mi chwilę odsapnąć. Non stop jeździmy ostatnio po PL, a ja się modlę o poniedziałek... bo do końca tygodnia mamy tyle do roboty, że szok. Właśnie wróciliśmy ze Starogardu Gd. z nowym psiakiem...
  22. Wieści Arvenkowe :) [quote]Witam Was Arvenaka jest bardzo żywa ale jest zarazem bardzo przyjazna , chce żeby jej poświęcać dużo czasu więc na swój sposób zaczepia i prowokuje do zabawy , już się przyzwyczaiła do nas . Absolutnie nie sprawia w domu niespodzianek typu niszczenie, ma swoje zabawki do gryzienia , załatwiła się dwa czy trzy razy na początku , teraz podchodzi do smyczy i prosi aby wyjść z Nią na spacer . Myślę że jest nam razem dobrze śpi w łóżku jest słodka . W załączniku parę zdjęć z telefonu i jakość jest marna , jak będę miał lepsze zdjęcia natychmiast prześlę Pozdrawiam Kornel[/quote] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7wnpI3HUQI/AAAAAAAADnA/KKqs2P2U6JQ/Zdj%C4%99cie016.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7wnpLPs20I/AAAAAAAADnE/xle3ttaFEiI/Zdj%C4%99cie027.jpg[/img]
  23. Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich naszych przyjaciół na XVII WYSTAWĘ PSÓW RASOWYCH w najbliższy weekend na stadionie w Nowym Dworze Mazowieckim. Na wystawie, będziemy promować problem bezdomnych TTB w Polsce, ukazywać okrucieństwo człowieka wobec tych psów, edukować a także zbierać darowizny na ratowanie kolejnych bid. Jeśli masz ochotę się z nami zobaczyć osobiście, porozmawiać, a może myślisz o przyłączeniu się do nas, zapraszamy! Będziemy na Was czekać od 10 rano zarówno w sobotę jak i niedzielę. [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7u-ZS-0SjI/AAAAAAAADm0/it1drR_7Su8/winieta%202010-2%20copy.jpg[/img]
  24. Na molosach chyba nie ma psiaków do adopcji. [url]http://www.forum.**********/forumdisplay.php?f=165[/url] W schronisku w Klembowie k. Wawy jest coś w stylu DC lub CC.
  25. Na Strzeleckiego my za dobę pobytu psiaka płaciliśmy 15zł. Tylko koszty leczenia były 100%. Trzymam kciuki, aby udało się psu pomóc i oby któraś lecznica zgodziła się ją przyjąć.
×
×
  • Create New...