Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Jak bym wstawiła resztę zdjęć Mamby ze spaceru, to głównie są na siedząco bądź leżąco. Mamba jak zwykle się nie przepracowywała. Choć i tak dzisiaj ledwo chodzi bo spacer był dla niej wyczerpujący. Dzisiaj na porannym spacerze ja stałam już przy bramie garażowej, a ona szła łapa za łapą z samego końca osiedla...
  2. Zanudzę Was fotkami. :twisted: [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7nTPfoyWtI/AAAAAAAADmE/ODArfYOR2Sc/DSC_0438.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7nTPqrBzQI/AAAAAAAADmI/1pCYZF76EJo/DSC_0439.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7nTP4hjL_I/AAAAAAAADmM/I8D3k2Uwhn0/DSC_0441.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7nTQGpT4gI/AAAAAAAADmQ/yFao--14a8Y/DSC_0456.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7nTQbkx7lI/AAAAAAAADmU/rAyn2GIfg6Y/DSC_0460.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7nTZhKCNKI/AAAAAAAADmY/Mlgi4I3bDho/DSC_0479.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7nTZrwzRLI/AAAAAAAADmc/OoCRFvR5S-E/DSC_0473.jpg[/img]
  3. Sisi spacerowa. [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7nQn7OHQaI/AAAAAAAADlw/GziP_3YrJK4/DSC_0490.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7nQn7Fp3NI/AAAAAAAADl4/kBdVVE-qsPg/DSC_0495.jpg[/img]
  4. Zgłosiły się do nas 3 kolejne osoby chętne do pomocy w ogłaszaniu. Muszę znaleźć chwilę co by usiąść, zebrać wszystkie teksty + fotki psów i przesłać dziewczynom. Aż dziw, że o Aronka nikt nie dzwoni... Ale teraz przez święta to chyba ludzie nie siedzą na portalach i nie szukają psów. Choć ja wczoraj odebrałam tel od debila o Pudzia.
  5. Sisula w pełni zdrowa :) Czekamy tylko nadal na książeczkę ze schroniska, bo podobno była szczepiona. I zaczynamy ogłaszać.
  6. Ostatnie 4 fotki. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7nAJMJl_gI/AAAAAAAADlM/e2BNq3lGZ9E/DSC_0138.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7nAJaT3_HI/AAAAAAAADlQ/MVvlc6RGbFg/DSC_0139.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7nAKX9oKDI/AAAAAAAADlU/4q8iyyhzyms/DSC_0154.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7nALD1q22I/AAAAAAAADlY/1AkQbjW6e5I/DSC_0155.jpg[/img]
  7. Kolejne 5 zdjęć. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7m_xEt0vCI/AAAAAAAADk4/9-zcX61Uk6I/DSC_0120.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7m_xqvYU5I/AAAAAAAADk8/eDdeioW42mk/DSC_0123.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7m_xntA3WI/AAAAAAAADlA/iOL8A8SlM6w/DSC_0125.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7m_yaCZKEI/AAAAAAAADlE/tSfjFwP7Gxs/DSC_0127.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7nAIlKirCI/AAAAAAAADlI/RnZbst6j8Ks/DSC_0135.jpg[/img]
  8. Kolejne 5 fotek. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7m_U6DFvsI/AAAAAAAADkg/CyJ5OXoXIok/DSC_0085.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7m_VVmrYoI/AAAAAAAADko/BjQ0IltXcPM/DSC_0097.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7m_V1QWyCI/AAAAAAAADks/4s8z8J0mirs/DSC_0099.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7m_WZiDpTI/AAAAAAAADkw/MYJA1Qmca4k/DSC_0110.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7m_wgZpkHI/AAAAAAAADk0/2spLKfDq1yw/DSC_0116.jpg[/img]
  9. Byliśmy u Sisi dwa dni temu w odwiedzinach na pysznym obiadku. Popstrykałam kilka zdjęć, niestety bardzo słabiutkich. [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7m_Fn2U8jI/AAAAAAAADkM/f_Ua-pQ52bY/DSC_0066.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7m_FgZI5qI/AAAAAAAADkQ/WjDaoo6wfmg/DSC_0069.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7m_FyjzHlI/AAAAAAAADkU/UrMBAqUZ1Vc/DSC_0072.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7m_GAwRCkI/AAAAAAAADlc/TYhRYYxwXno/DSC_0075.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7m_HJnhLPI/AAAAAAAADkc/9flrjkw4fm8/DSC_0081.jpg[/img]
  10. Kojarzy mi się, że jakaś dziewczyna na niebieskim oferowała transport na śląsku. Poszukam.
  11. Szczeniaków u nas ostatnio sporo... moda się kończy, to i szczeniąt coraz więcej. Rudolf trafił do nas oddany przez właściciela. Początkowo z uwagi na wyjazd zagraniczny, przy odbiorze Paweł usłyszał, że z powodu braku czasu. Poprzednie imię Brutal... Rudolf ma lekką krzywicę, tylko 1 szczepienie, brak aktualnego odrobaczenia (z uwagi na brak funduszy). Dostał więc leki wspomagające i tabletki na robaki. Po ok. tygodniu zostanie doszczepiony. Obecnie Rudolf mieszka w domu tymczasowym we Wrocławiu. Szukamy dla niego dobrego domu. Warunkiem adopcji jest kastracja. W sprawie adopcji prosimy o kontakt: 0501797018 [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7OH9rJK3NI/AAAAAAAADSY/TBUUd_RBh6o/Wroclaw1.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7OH9lRzFnI/AAAAAAAADSc/oQgtB-DYmCE/s640/wroclaw2.jpg[/img]
  12. To by było na tyle, więcej dzisiaj nie będzie :)
  13. Kolejne 5 ... [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7jC6GStyoI/AAAAAAAADj4/yuNoViW6M6A/DSC_0223.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7jC4y2XDjI/AAAAAAAADj0/rW0rblG23-s/DSC_0232.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7jC3dwA0hI/AAAAAAAADjw/xynkcWkJ4Mw/DSC_0245.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7jC3cz5pkI/AAAAAAAADjs/P7TAIJz-Qrs/DSC_0273.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7jC2Vy3THI/AAAAAAAADjo/05DKoQXe8v0/DSC_0320.jpg[/img]
  14. I kolejny raz zanudzam. [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7jAjKTkUJI/AAAAAAAADjM/D7vTD0cW4kU/DSC_0215.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7jAiwMa6-I/AAAAAAAADjI/nL79iEA-5pk/DSC_0218.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7jAjTcNNcI/AAAAAAAADjQ/Fn8bMUjBDpA/DSC_0208.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7jAjUGHhrI/AAAAAAAADjU/kPgMztYg7j0/DSC_0202.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7jAkjq8AUI/AAAAAAAADjY/V-unBllSb18/DSC_0196.jpg[/img]
  15. Kolejne 5, zanudzę Was fotkami :) [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7i9IMUiWnI/AAAAAAAADiw/WSPQQJcN0Ww/DSC_0194.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7i9IZRQ9KI/AAAAAAAADi0/b9JcUXXhOZw/DSC_0186.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7i9IT7k08I/AAAAAAAADi4/5P4YdSJOgHA/DSC_0182.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7i9I0wKw-I/AAAAAAAADi8/5OKA-JMxNvM/DSC_0177.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7i9I-lKmHI/AAAAAAAADjA/uGQakuwhaU4/DSC_0063.jpg[/img]
  16. Kolejne 5 zdjęć. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7i62NNFsCI/AAAAAAAADiY/CvnJl5oyT-I/DSC_0059.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7i62OiyGXI/AAAAAAAADic/DXjzx_VeLcc/DSC_0052.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7i62aGzO4I/AAAAAAAADig/8bfWY-apAsM/DSC_0044.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7i62k1fW9I/AAAAAAAADio/p7I6C6a_lDY/DSC_0025.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7i62uGMwaI/AAAAAAAADik/hPiXxhvwnt8/DSC_0031.jpg[/img]
  17. Ponieważ święta są głównie porą obżarstwa, my postanowiliśmy po śniadaniu opuścić stoły i wybraliśmy się na wspólny spacer w fundacyjnymi psami. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7i41w73cJI/AAAAAAAADiM/Mofr915pjQI/DSC_0002.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7i42cLY1QI/AAAAAAAADiA/XX92OUtstFo/DSC_0010.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7i42OC_RgI/AAAAAAAADh8/eNYy0i-UDN8/DSC_0007.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7i43l8IeTI/AAAAAAAADiE/PN0a5Pn39gc/DSC_0020.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7i43rzfKFI/AAAAAAAADiI/uzf-URn6qZo/DSC_0021.jpg[/img]
  18. [I][B]W Święta kolorowych jajeczek, wełnianych owieczek, kicających króliczków, dużo jedzenia w koszyczku i mokrych ubranek w poniedziałkowy poranek![/B][/I] W imieniu całej Fundacji AST pragniemy złożyć wszystkim nam pomagającym najserdeczniejsze życzenia. Oby nasze grono bull - walniętych się powiększało, a psów w schroniskach ubywało! Dziękujemy Wam, że jesteście z nami.
  19. Wczoraj u psiaków była Kasia. Neruś miał dzisiaj odwiedziny i godzinny spacerek po lesie. Nadal nieco ciągnie, ale mam wrażenie, że jest już bardziej wyciszony i spokojny. Podbiegał na głaskanie i zaczepiał mnie - zabiegał o kontakt. Do tego uwielbia patyczki, jak widział patyczek w powietrzu to zamieniał się w skaczącą piłeczkę :) [img]http://img543.imageshack.us/img543/7204/img1914.jpg[/img] [img]http://img707.imageshack.us/img707/3870/img1915m.jpg[/img] [img]http://img707.imageshack.us/img707/1958/img1920u.jpg[/img] [img]http://img526.imageshack.us/img526/6931/img1921a.jpg[/img] [img]http://img177.imageshack.us/img177/8984/img1922b.jpg[/img]
  20. Dostałam zdjęcia MMS Rufiego! Cudne po prostu! Chłopak jest na swoim miejscu tj. na kanapie. :loveu:
  21. I jeszcze 3 fotki śmieszki [img]http://img177.imageshack.us/img177/7232/img1931re.jpg[/img] [img]http://img707.imageshack.us/img707/9978/img1932r.jpg[/img] [img]http://img543.imageshack.us/img543/6634/img1933.jpg[/img]
  22. Najchętniej spot, bo chcemy spróbować umieścić Sammy po sterylizacji w DT w Piasecznie. W domu jest sunia rezydentka, która jest strasznie wesołym, rozbrykanym szczeniakiem. Obróżkę mogłyby w zabawie popsuć, zerwać itp. Wczoraj u psiaków była Kasia od Fetki. [quote name='"fonia"']Ciocia Kasia pojechała i się w łaciatym cielaczku zakochała :mrgreen: Sama słodycz, a do tego taka malutka i mięciutka. Ślicznie chodzi na smyczy i jest bardzo spokojna, myślę, że niedługo dopiero się rozkręci :evil_lol:[/quote] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/3580/img1923yb.jpg[/IMG] [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/746/img1925.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/8458/img1926q.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/7393/img1930i.jpg[/IMG] [URL="http://img88.imageshack.us/img88/7393/img1930i.jpg"] [/URL]
  23. Sisi ma ok. roku. Później wstawię fotki z naszych wczorajszych odwiedzin u niej.
×
×
  • Create New...