-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Astka Nefra uratowana przed śmiercią!Już szczęśliwa w DS!! :)
doddy replied to Wala2006's topic in Już w nowym domu
A sterylka będzie ciotka klotka? Muszę obliczyć finanse Nefry i zobaczyć ile zostało. -
[quote name='Kika9004']Ojej :( Jak można pomóc???[/QUOTE] A pomóc można na różne sposoby. Ogłaszając psiaki, bowiem dzięki nowym domom zwalniają sie miejsca w hotelikach, domach tymczasowych. Wspomagając utrzymanie jakiegoś psiaka w hoteliku. Organizując zbiórki np. karmy, rzeczy. Pomóc można na wiele sposobów :)
-
AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych poszukuje nowego opiekuna dla 8 letniej amstaffki Agry. AGRA Wiktoria Nadzieja, jest rodowodową amstaffką, wysterylizowaną, po wszystkich szczepieniach. Została znaleziona kilka miesięcy temu w Bydgoszczy, jednak pomimo ogłoszeń, nie udało się odnaleźć jej właścicieli. Agra, według naszych obserwacji jest sunią typowo domową, nauczoną życia w bloku, w miejskich warunkach. Zostawiana sama nie niszczy, nie szczeka, grzecznie czeka na powrót właściciela. Z pewnością jej poprzedni właściciele o nią dbali, o czym świadczy jej stan zdrowotny, a także dobre wychowanie. Agra jest sunią bardzo spokojną, uwielbia się opalać w słońcu jak większość TTB. Szukamy dla niej odpowiedzialnych właścicieli, którzy podejmą przemyślaną decyzję co do jej adopcji. W tym wieku, Agra zasługuje na ostateczny dom, na właścicieli, którzy pokochają ją do końca jej dni. Z uwagi na niesprawdzony stosunek do dzieci i psów, szukamy dla niej domu, w którym będzie jedynym czworonogiem. Obecnie Agra przebywa w hotelu dla zwierząt k. Warszawy. W sprawie jej adopcji prosimy o kontakt pod nr tel: 0501797018 bądź mailem: [email][email protected][/email] Zapraszamy Panstwa takze do pomocy TTB w potrzebie. [url]www.fundacja-ast.pl[/url] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEm9bPmEkiI/AAAAAAAAEto/kZrJFHoJoiQ/s512/DSC_0576.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEm9bI9I7MI/AAAAAAAAEtU/DJzn7jwXvGs/s512/DSC_0596.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEm9bUYSJpI/AAAAAAAAEtY/zax0e6fJnlc/DSC_0600.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEm9bpDpqYI/AAAAAAAAEtc/n2cD2oAfaLw/DSC_0606.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEm9b2rzoEI/AAAAAAAAEtg/CqpFgF5G45Y/DSC_0610.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEm9xDWD_9I/AAAAAAAAEtw/35FwQnCedM4/s512/DSC_0614.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEm9xJzmlkI/AAAAAAAAEuA/6j0RT43bvkU/s512/DSC_0615.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEm9xQzdITI/AAAAAAAAEt4/v8MqMTdODQM/DSC_0618.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEm9yGudvqI/AAAAAAAAEt8/JPxG787MU00/s512/DSC_0619.jpg[/img]
-
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
doddy replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Aż odmłodniała! Służy jej ten domek. :) -
[quote]Witam! W piatek 16 Lipca w Olsztynie przybłąkała sie sliczna amstaffka, niestety bylam w pracy i musialam zadzwonic po schronisko staffka jest bardzo zadbana miała obrożę ,łagodna i znala podstawowe komendy.Wiem że schronisko wzięło ją na kwarantanne wydaje mi się że psina albo uciekła albo ktoś ja poprostu wypuścił być może dzięki waszej stronie odnajdzie się jej właściciel wysyłam Wam również jej zdjęcie. Poozdrawiam[/quote] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images41.fotosik.pl/314/b6c9c185fccace8bmed.jpg[/img][/url]
-
[quote]Widziałam zdjęcia tego amstafa ale to nie ten Piesek błąkał sie w na Osiedlu ustronie w Radomiu w czwartek ok południa Strasznie ział i biegał w koło taki oszołomiony Ja byłam z dzieckiem na spacerze i po prostu coś tam się do niego odezwałam i już nas nie odpuścił Powiem szczerze się go bałam ale było mi go tak szkoda bo w takim upale biegał Zawołałam go i dałam wody do picia i już od nas nie chciał odejść co go wypuściłam to wracał Mąż go wieczorem wyprowadził na spacer to nie chciał od niego odejść i chodził przy nodze Ma na szyi brązową obroże z dużym kółkiem Weterynarz określił go na ok 8m-cy i powiedział że jest bardzo dobrze ułożony nie ma agresji do ludzi i zwierząt Powiedział że jest piękny i rzadkiej maści Ma plamę na nosie,krawatkę pod szyją i na przednich łapkach Bardzo szybko się przyzwyczaił i nie chce odejść,jest bardzo usłuchany W schronisku nikt nie zgłosił zaginięcia w necie też nie ma ogłoszeń Może są osoby które zechciałyby go wziąć tymczasowo dopóki nie znajdzie się właściciel albo ktoś kto go zechce Ja mam dwoje małych dzieci i mąż pracuje od rana do póżnego wieczora i nawet nie mam jak tego psa wyprowadzić Musieliśmy mu dzisiaj kupić kaganiec bo się ludzie czepiają że takie bydle mamy bez kagańca ale powiem szczerze nie jest przyzwyczajony bo chce go zdjąć Na prawdę mamy kłopot Szkoda nam go oddać do schroniska[/quote] [email][email protected][/email] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEw_FpA2C5I/AAAAAAAAEvk/NToHfabRtLE/Radom1.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEw_FyuCajI/AAAAAAAAEvo/jeyQRsMiIjA/radom2.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEw_GIagAYI/AAAAAAAAEvs/Dy77zwAm-vY/radom3.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEw_GF1cdCI/AAAAAAAAEvw/zYJv1-q6alM/radom4.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEw_GYGwCXI/AAAAAAAAEv0/_92XS4NVBSI/radom5.jpg[/img]
-
Poszukuję DT w Warszawie dla ok. 5miesięcznej suni.
-
AST NERO po 9 miesiącach znalazł swój własny domek :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Zwracamy się z apelem o pomoc finansową dla Nera. Jak wiecie Nero jest u nas już długo. Od początku był kompleksowo badany (od testów alergicznych, po wycinki histopatologiczne, zeskrobiny). Po długich diagnozach, udało nam się wyjść na prostą i Nero obecnie już się nie drapie, skóra zbladła i nie ma już odczynu uczuleniowego. Nero potrzebuje jednak drogich leków i karmy co miesiąc. Do tej pory staraliśmy się nie "jęczeć" o pomoc dla niego, bo już się przyzwyczailiśmy do myśli, że o białasie mało kto pamięta a psiaki w potrzebie pojawiają się codziennie na nowo i o tych "starych" mniej się pamięta. W Fundacji było w miarę ok i radziliśmy sobie nawet z tak drogim leczeniem. Obecnie sytuacja jest coraz gorsza, bo 1% zeszłoroczny już został przez nas wykorzystany w okresie ostatnich 10 miesięcy (23tys.). Mamy więc nadzieję, że nie przejdziecie obojętnie obok Nera i wspomożecie go chociaż 5zł. Neruś obecnie jest karmiony karmą Royal Canin Hypoallergenic. Koszt zamawianej karmy to 268zł (za tyle najtaniej udało nam się znaleźć w necie). Oprócz tego dostaje bardzo drogi lek o nazwie Equoral, który kosztuje 353zl i starcza na ok. 14 dni, więc w miesiącu kupujemy 2 opakowania. Osłonowo Nero dostaje Essenciale Forte. Na sierść dostaje Gammolen, który kosztuje ok.30zł. Podliczając, sam koszt leczenia miesięczny Nera to ponad 1000zł. Obecnie dochodzi koszt hotelu w kwocie 450zł. Mam cichą nadzieję, że pomożecie nam przy Nerusiu. -
AST NERO po 9 miesiącach znalazł swój własny domek :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
I jeszcze kilka fotek. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEnl4DmN3PI/AAAAAAAAEus/43GLN9zzm0Q/DSC_0439.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEnl4YdHsbI/AAAAAAAAEuw/vAoUWmIYafo/s512/DSC_0445.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEnl4WB-cVI/AAAAAAAAEu0/ajx35Ha1m8c/s512/DSC_0465.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEnl4oJuBvI/AAAAAAAAEu4/rTNAWsEGbIc/DSC_0475.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEnl41oeWYI/AAAAAAAAEu8/81JY9DtjuE0/DSC_0480.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEnl-c0OwFI/AAAAAAAAEvE/_gcCM8RsQas/s512/DSC_0486.jpg[/img] -
AST NERO po 9 miesiącach znalazł swój własny domek :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Białasek Nero od wczoraj dołączył do kółeczka psiaków hotelowych. Martusia, która dzielnie go miała kilka miesięcy jedzie na zasłużony urlop nad morze (dobrej zabawy dla Was wszystkich!) i z 3 psami na wakacjach nie dałaby rady. Neruś szczęśliwy pewnie faktem pobytu w hotelu nie jest, ale dzisiaj na spacerze był bardzo wesoły i szczęśliwy. [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEnlnuMhuAI/AAAAAAAAEuY/on_n8FHjA0w/DSC_0405.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEnloL64XPI/AAAAAAAAEuc/EXgP92oAN5k/DSC_0407.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEnloZhCbFI/AAAAAAAAEug/LmHVok0VROU/DSC_0412.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEnlor-BiaI/AAAAAAAAEuk/AKETc-RJ2As/DSC_0416.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEnlpDObX9I/AAAAAAAAEuo/U86PbWres-M/DSC_0423.jpg[/img] -
AMSTAFF Nero porzucony w mieszkaniu. MA DOM!!!
doddy replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
I ostatnie na dziś: [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEm41pxNFjI/AAAAAAAAEss/ljgL-yQJIfc/DSC_0680.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEm42ZyEcSI/AAAAAAAAEsw/T9klLU-viqg/s512/DSC_0683.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEm43JUZFKI/AAAAAAAAEs0/VF0h-6n1rr0/DSC_0688.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEm437M6d0I/AAAAAAAAEs4/Hq-iWQya2sU/DSC_0694.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEm44rmkPqI/AAAAAAAAEs8/_3wnkLz1bjc/DSC_0698.jpg[/img] -
AMSTAFF Nero porzucony w mieszkaniu. MA DOM!!!
doddy replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Kolejne 5 fotek. [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEm4MtMd6OI/AAAAAAAAEsQ/U1NbJ2HKzLU/DSC_0662.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEm4Na4gQZI/AAAAAAAAEsU/eeZMilazjNI/DSC_0663.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEm4NzCzUzI/AAAAAAAAEsk/KdY-YDK3-U0/s512/DSC_0666.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEm4OIt2uDI/AAAAAAAAEsc/eNg1oVY89WA/DSC_0673.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEm4OdUG7FI/AAAAAAAAEsg/MWEeJKOi7Bw/DSC_0677.jpg[/img] -
AMSTAFF Nero porzucony w mieszkaniu. MA DOM!!!
doddy replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Neruś zaliczył dzisiaj energiczny spacerek. :D [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEm3X2y_iNI/AAAAAAAAEr8/L6R2eh8AcgQ/DSC_0635.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEm3YKaikYI/AAAAAAAAEsA/9HGvUlQyFkY/DSC_0637.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEm3YfDDUMI/AAAAAAAAEsE/Pn0saPEvVHw/DSC_0640.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEm3Y0yPDJI/AAAAAAAAEsI/78BqwFz3Wo8/DSC_0652.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEm3Xl9TfZI/AAAAAAAAEr4/cPr7rwfY8nw/DSC_0631.jpg[/img] -
NIEWIDOMA AMSTAFFKA ZARA znalazła kochający dom w ok. Warszawy :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
A dzięki, dzięki :) -
NIEWIDOMA AMSTAFFKA ZARA znalazła kochający dom w ok. Warszawy :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Udało nam się dzisiaj z Pauliną od Sigmy odwiedzić psiaki i je pomęczyć spacerem w upały. Zara zachowywała się fenomenalnie, grzeczna, nie ciągnąca na smyczy. Nawet w nic nie wpadła pomimo zalesienia terenu. Nie musiałyśmy szczególnie zwracać na nią uwagi, bo radziła sobie perfect. Niestety wizji na domek czy to stały czy tymczasowy brak. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEmx3ZDTrrI/AAAAAAAAErU/cDGEl3JmF-A/1.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEmx3pdRE-I/AAAAAAAAErY/0gmSdgThWeo/2.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEmx3-m0byI/AAAAAAAAErs/DyJOtvmdSm8/s512/DSC_0705.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEmx3_WmoNI/AAAAAAAAErg/7YJghEjsYTU/DSC_0717.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEmx4E7L7qI/AAAAAAAAErk/8RwNyCKO6hg/DSC_0722.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TEmx-dY_wvI/AAAAAAAAEro/dpGb5S6WQoo/s512/DSC_0747.jpg[/img] -
AMSTAFF Nero porzucony w mieszkaniu. MA DOM!!!
doddy replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Dzięki. Był wprawdzie wczoraj ogłaszany, ale nie zaszkodzi mu więcej ogłoszeń jak już ktoś je wykupił. :) -
Astka Nefra uratowana przed śmiercią!Już szczęśliwa w DS!! :)
doddy replied to Wala2006's topic in Już w nowym domu
Extra, extra, extra! Oby już tak zostało! Oby dziewczyna w warunkach domowych była typowym astkiem! :) -
Astka Nefra uratowana przed śmiercią!Już szczęśliwa w DS!! :)
doddy replied to Wala2006's topic in Już w nowym domu
Zuza, ona niestety odksztuszała już w schronisku jak tylko wzięłam ją na smycz. -
Astka Nefra uratowana przed śmiercią!Już szczęśliwa w DS!! :)
doddy replied to Wala2006's topic in Już w nowym domu
Zuza, jak tam minęła Wam noc? Widziałam, że byłaś na forum, więc przeżyłaś :) -
Byłam wczoraj na 2min u Nexta i Sammy zostawić leki. Powiem Wam, że oba wyglądają ŁAAAAAAAAAŁŁŁŁŁ! Next wygląda pięknie. Błyszczy się, przytył i już tylko na lędźwiach widać kręgosłup. Możecie z niecierpliwością oczekiwać na zdjęcia z metamorfozy.
-
Pamiętam cały czas o zaproszeniu :) Tylko czasu brak :(