-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
O Meguna nikt nie dzwoni. Ja to się dziwię, bo to cud nie pies! Jaki ma obwód szyi - 50cm. :) Alpha, dzięki za pamięć. Z wieści Megunowych. Megun była ostatnio na bardzo długim spacerze z centrum na Starówkę, nad Wisłę i z powrotem. Zachowywała się rewelacyjnie! Cieszyła się do wszystkich, wzbudzała sensację swoim ogonkiem ciągle w ruchu. Zjadła z nami kolację asystując dzielnie wśród tłumu nowych osób. Od nikogo nie usłyszeliśmy na nią złego słowa. Za to ludzie ją nagminnie zaczepiali i gadali do niej jak do szczeniaka. :)
-
Astka Nefra uratowana przed śmiercią!Już szczęśliwa w DS!! :)
doddy replied to Wala2006's topic in Już w nowym domu
A coś w sprawie transportu Nelki się ruszyło? -
Jestem na chwilę, ale powiem Wam, że ciężko mi ogarnąć ten watek. Przede wszystkim ogromnie dziękujemy za pomoc, za rozpowszechnianie informacji o całej akcji. Dziewczynom bazarkowym ogromne dzięki za prowadzenie ich! Ja bym się zgubiła zaraz na starcie. Tak jak napisały dziewczyny, na niebieskim forum udało nam się w miarę ogarnąć temat i spisać co mamy na teraz.
-
Astka Nefra uratowana przed śmiercią!Już szczęśliwa w DS!! :)
doddy replied to Wala2006's topic in Już w nowym domu
Doszła wpłata od Mroowa w kwocie 10zł. Dziękujemy! A jak Nefrak i Neli? -
Już jestem, więc kilka słów o Pepsi. Był u niej wet. I tak jak było wcześniej napisane, Pepsi ma do usunięcia przepuklinę, ma brodawczycę i zaawansowaną nużycę. Dostała leki i szampony. Przy całym badaniu była grzeczna, choć ciężka do utrzymania z powodu siły jaką w sobie ma. Lala w boksie siusia oraz niszczy posłanko. Dobrały się z Migotką po sąsiedzku w robieniu confetti z posłanek. Na spacer ciężko ją wyprowadzić, z uwagi na ogromną siłę. Magdzie ciężko ją utrzymać. Raczej przechodzi przez płoty, jest bardzo skoczna. Przed Magdą ogromna praca, zarówno wychowawcza jak i zadbania o zdrowie. Ale będzie dobrze.
-
Astka Nefra uratowana przed śmiercią!Już szczęśliwa w DS!! :)
doddy replied to Wala2006's topic in Już w nowym domu
Jak znajdzie hiper extra dom, to oddasz :) -
I kolejna porcja fotek. [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFGeFqC8N6I/AAAAAAAAEzI/EKFwfqnou24/DSCN1167.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFGeF4CFdwI/AAAAAAAAEzM/974yzZG07Ws/DSCN1175.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFGeF73xcNI/AAAAAAAAEzQ/EIrd60c_5mQ/DSCN1185.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFGeGCJoGSI/AAAAAAAAEzY/CvuS3dsz3Fw/DSCN1197.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFGeGcRu8NI/AAAAAAAAEzc/y2KYhW7q484/DSCN1206.jpg[/img]
-
Pozdrowienia od czekoladki. [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFGdUjEwn4I/AAAAAAAAEy0/eCXaGH-eAV0/DSCN1156.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFGdU0Yit-I/AAAAAAAAEy4/kxRbNMfyB7Y/DSCN1161.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFGdU6Y3jxI/AAAAAAAAEy8/IEBw0oHqok0/DSCN1162.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFGdVFsp8tI/AAAAAAAAEzA/n2q7Qu5yTJw/DSCN1163.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFGdVD2IlzI/AAAAAAAAEzE/Zu0z3aG2Y9I/DSCN1164.jpg[/img]
-
Ostatnia porcja na dziś: [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFGaPRpEmHI/AAAAAAAAEyc/qRH-y8t4NqQ/Zdjcie0256.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFGaPezUnII/AAAAAAAAEyg/AX2EWQCzOyA/Zdjcie0257.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFGaPppjDhI/AAAAAAAAEyo/g_tdldcF5Ac/Zdjcie0263.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFGaP66U0cI/AAAAAAAAEys/7gj7kQDdOQ4/Zdjcie0269.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFGaPk3o7RI/AAAAAAAAEyk/vHdwn7bGgms/Zdjcie0258.jpg[/img]
-
I znowu my [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFGZ4Bfa4sI/AAAAAAAAEyI/PE1Nr7rF8Wk/IMG_0068.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFGZ4YkfIDI/AAAAAAAAEyM/ieQcXAdQ32E/Zdjcie0234.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFGZ4ToanDI/AAAAAAAAEyQ/Kn5y9cJyZcM/Zdjcie0248.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFGZ4jLwQII/AAAAAAAAEyU/QRKAbbwYTPs/Zdjcie0249.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFGZ4ttPUII/AAAAAAAAEyY/In3hG32C6Fo/Zdjcie0252.jpg[/img]
-
I kolejna porcja [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFGZg0ziuwI/AAAAAAAAExw/v3B9XxLwFgc/garnuszek.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFGZg4DHslI/AAAAAAAAEx0/iuegEUtYtlQ/IMG_0029.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFGZhGfRoZI/AAAAAAAAEx4/TGS0EaomUkI/IMG_0033.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFGZhMVEMLI/AAAAAAAAEx8/b0tHDMYZ-lA/IMG_0034.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFGZhfgCLRI/AAAAAAAAEyA/UhvwAIoa6Z4/IMG_0067.jpg[/img]
-
Kolejne zdjęcia misia [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFGYwmcToGI/AAAAAAAAExc/drU13cep-mU/CIMG1455.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFGYwpxxPkI/AAAAAAAAExg/sd5uGaKsZ-c/CIMG1459.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFGYw8DdtpI/AAAAAAAAExk/nBb-L60u1Ro/CIMG1475.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFGYw8Yt7NI/AAAAAAAAExo/nfT8iRTlxss/CIMG1498.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFGYxfE85iI/AAAAAAAAExs/PWxJajk6ccY/DSC00175.jpg[/img]
-
Pozdrowienia od Garo :) [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFGYEB8YgCI/AAAAAAAAExI/Jwnzag6VfdA/CIMG1436.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFGYECwt4BI/AAAAAAAAExM/dl5lEBORuHo/CIMG1437.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFGYEWMjBvI/AAAAAAAAExQ/NgAIGVVUZb8/CIMG1441.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFGYEU7LdxI/AAAAAAAAExU/ypRcgAweo0M/CIMG1443.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFGYEfHJwhI/AAAAAAAAExY/iTYEkg2V9YQ/CIMG1453.jpg[/img]
-
Dziękujemy za każdą pomoc okazaną dla naszych psiaków :)
-
Astka Nefra uratowana przed śmiercią!Już szczęśliwa w DS!! :)
doddy replied to Wala2006's topic in Już w nowym domu
Sprawdziłam wpłaty i wpłatę z dopiskiem "Nefra" mamy tylko 1 od Mroowa, w kwocie 20zł. Dziękujemy. -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
doddy replied to ata's topic in Już w nowym domu
Czy macie może fotki amstaffa z Waszego schroniska? -
Kilka fotek pana Ptysia. Ptyś niestety póki co nie jest łatwym przypadkiem i musi mieć aktywnego opiekuna, który poświęci czas na jego wychowanie (bo na chwilę obecną jest równe zeru). [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TE7FuUUcr_I/AAAAAAAAEwU/qWaeNzGI8OY/DSC_0511.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TE7FusLoTUI/AAAAAAAAEwY/qBEHPPdecNo/DSC_0512.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TE7Fuoatr0I/AAAAAAAAEwc/0XqAHlN5Hjo/s512/DSC_0527.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TE7Fu30mv3I/AAAAAAAAEwg/bWbbe2ZcPeQ/s512/DSC_0535.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TE7FvHYzxDI/AAAAAAAAEwk/nooiIKQcrtU/DSC_0542.jpg[/img]
-
Astka Nefra uratowana przed śmiercią!Już szczęśliwa w DS!! :)
doddy replied to Wala2006's topic in Już w nowym domu
A dziękujemy bardzo, jak zawsze :)