Byliśmy wczoraj z Nerem u weta. Jego łysienie jest wbrew pozorom dobrym objawem. Na głowie, która wyłysiała jako pierwsza odrasta sierść i to będąca mocną, bez skłonności do wypadania. Teraz wypada reszta z reszty ciała i tak ma być. Neruś na sierść ma dostawać Gammolen lub Dermafit oraz nadal karmę RC Hypoallergenic.
Przytył 2kg od czasu ostatniej wizyty, co jest cudem na Cyklosporynie.
Reszta leków pozostaje bez zmian tj. Equarel i Essenciale.
W podróży Nerowaty jak zawsze był baardzo grzeczny.