Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Mam nadzieję, że teraz szybko znajdzie dobry dom, bo miałam kluchę w gardle że musieliśmy ją odwieźć do hoteliku.
  2. Zaruszka dzisiaj została wysterylizowana. Dobrze się stało, bo miała dużo cyst na jednym z jajników.
  3. Byliśmy wczoraj z Nerem u weta. Jego łysienie jest wbrew pozorom dobrym objawem. Na głowie, która wyłysiała jako pierwsza odrasta sierść i to będąca mocną, bez skłonności do wypadania. Teraz wypada reszta z reszty ciała i tak ma być. Neruś na sierść ma dostawać Gammolen lub Dermafit oraz nadal karmę RC Hypoallergenic. Przytył 2kg od czasu ostatniej wizyty, co jest cudem na Cyklosporynie. Reszta leków pozostaje bez zmian tj. Equarel i Essenciale. W podróży Nerowaty jak zawsze był baardzo grzeczny.
  4. Musze się wypytać co z tą czekoladą w takim razie...
  5. Jakie badania miała wykonane Kaja? RTG w narkozie, badanie krwi?
  6. Ehh... pewnie to psy od tego pseudo...
  7. Zuza, a Lenka do Ciebie jakoś już przyjeżdża czy póki co szukasz kolejnego np. dziecka na DT?
  8. Wydaje mi się, że już znalazł dom - ale nie jestem pewna na 100%.
  9. Rozmawiałam z Magdą. Wyczuła u Pepsi guza przy sutku. Lekarz spojrzy na niego przy następnej wizycie. Póki co obserwujemy, bo z uwagi na stan skóry i tak nie możemy jej operować.
  10. Urzędnicy często się jakoś zasłaniają niewiedzą... chyba czekają, aż wszyscy za nich zrobią co powinni oni.
  11. Kolejne ogłoszenia Agruszki ukazały się dzisiaj w necie. Oby w końcu los się do niej uśmiechnął. Wyspacerujemy dzisiaj psiaki, to może uda się jakieś fotki dopstrykać.
  12. Po cichu liczę na wielki happy end tej historii.
  13. Ogłosiliśmy dzisiaj Zaruszkę powtórnie. Niestety nikomu nie przypadła ona do serducha póki co. Ale wierzymy, że znajdzie swój raj na ziemi!
  14. Różowo nie było, Helena do dzisiaj leczona, ale Bolec na szczęście ma super dom. Nie ma innych zwierząt w nim to nie będzie wpadki jak w tymczasie. A co to za nowość macie?
  15. No to teraz ciotka Madziek jest potrzebna. Napisałam do niej na gg, co by tu zajrzała.
  16. Tak, brązowy pręgowany z białą głową :)
  17. Magda się śmieje, że boi się ją tuczyć :)
  18. Będzie dobrze, musi być! Ja w to wierzę.
  19. Sunia chyba jest na paluchu pod nr rej 1967/10. [url]http://www.paluch.org.pl/index.php?do=animals&what=2&posted2=1&kategoria2=PIES&podkategoria2=-----&plec2=2&waga2=-----&data2_dzien=--&data2_miesiac=--&data2_rok=--&datak2_dzien=--&datak2_miesiac=--&datak2_rok=--&od_lat=&do_lat=&idz=[/url]
  20. Nero powtórnie ogłoszony. Z ostatniej masyyyy ogłoszeń niestety nikt nie zadzwonił :( Neruś wczoraj został wyspacerowany, udało nam się dotrzeć silną grupą do hotelu i poszło nam wszystko expresem. Beatko, dzięki za wyspacerowanie Zary!
  21. U nas też cisza, a dziewczyny tak poogłaszały nam psiaki... pewnie wakacje. Ja się pocieszam, że zawsze we wrześniu, październiku ruszają adopcje.
  22. Dokładnie tak Andzia :) Niestety :( Bo ja naprawdę chętnie bym Cię odwiedziła w tych Kotkach.
  23. Planuje wziąć Mambę i Megan bo one bardzo dobrze jeżdżą. Brena będzie miała chwilowe wakacje u mojej mamy.
  24. Ja w tym roku się wybieram nad polskie morze dosłownie na 2 dni z Martą.
×
×
  • Create New...