Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Śliczne dziecko. Słyszy? Warto mu założyć wątek na forum: [url]www.amstaff-pitbull.eu[/url] Może tam ktoś pomoże.
  2. Ale ma lansiarską obróżkę Herosława :)
  3. Oj niestety tak. Szkoda, że były właściciel tak to zaniedbał. Drugą sunią o identycznym problemie jest Chruma. :( Przed nią dopiero cierpienie i operacja.
  4. Dzięki :) Może ktoś zadzwoni. Ja nigdy nie pamiętam by dawać też do Wyborczej...
  5. Ogłosiłam nieco ślepaczkę. Strasznie mnie w sercu ściska, że ta niunia musi siedzieć w hotelu. ;(
  6. Sammulka po operacji obu kanałów usznych. Niestety ma tragedię w uszach. Dr zrobił co w jego mocy, jednak przed nami długie leczenie, albo przed nowymi właścicielami. Jedno jest pocieszające, po długim leczeniu powinniśmy odnieść sukces. Gdyby ktoś chciał wspomóc operację Sammy będziemy wdzięczni, dzisiejszy zabieg to koszt 450zł.
  7. Ania, musisz mnie zabić, bo jeszcze nie odesłałam do Ciebie umówy. :(
  8. Next wczoraj został wykastrowany. Zabieg zniósł dobrze, choć miał wpadkę po narkozie i obsiurał mieszkanie. Teraz się chłopak 10 dni goi, a my robimy mu nowe fotki i ogłaszamy.
  9. Megunka nieco ogłosiłam. Przez 2 dni Megun jest na BARFie, bo było obsunięcie w dostwie karmy. Lalka jest zadowolona, co najważniejsze nie ma sensacj żołądkowych czego się obawiałam.
  10. Nefra jednak przeprowadzi się jutro do Zuzy, dzisiaj stanęła na przeszkodzie siła wyższa. Rozmawiałam dzisiaj z Agą z hotelu i Nefra poza agresją przy sprzątaniu objawiła mocno agresywne zachowanie do 9 letniej siostrzenicy. Zobaczyła dziecko przez kraty i wpadła w furię. Dodatkowo dziewczynka przechodzi przez ogrodzenie.
  11. Lepiej że jest niż by go nie było :)
  12. Nam dla odmiany dzisiaj wyszło, że ten sam nr chip posiadają 2 psy :) Nasza Kiara i biały pies w typie samoyeda znaleziony... pan zadzwonił w sprawie adoptowanego białego psa ze schroniska, bo przypadkiem przy wizycie lekarskiej wyszło, że ma chip i dowiedział się, że ma naszą Kiarę, biało - rudą pitbullkę... na co mówi, że to nie suczka... zajrzał na stronkę do nas, potwierdził, że to nie pitbull Kiara, a białe coś... wysłał mi fotkę i rzeczywiście białe coś... Jutro będziemy ustalać co i skąd. :) Przynajmniej wiemy, że u Kiary wszystko dobrze, bo oczywiście w międzyczasie pół PL obdzwoniliśmy.
  13. Jutro wielki dzień dziewczynki. Trzymajcie kciuki :) Niestety Nefra ze schroniska nie dostała nic a nic, nawet książeczki, więc pojedzie na książce Ptysia pociągiem. Bo Ptysia wspaniały wet z Kozienic przerobił na dziewczynę w książeczce przy szczepieniu... no to teraz to wykorzystamy. Jak skleroza mnie opuści to wezmę czytnik chipów i ją jeszcze sprawdzę. Tylko skleroza jakoś mnie nie odstępuje...
  14. Macie może wieści co u Rino?
  15. Hotel to jednak nie dom ;) Warto by bylo, aby miala juz swojego ludzia na wlasnosc bez innych psow.
  16. Nefra jest pod opieka Zuzy, wiec to jej trza pytac :)
  17. Next czeka na kastracje. Jak sie uda to bedzie ciachany z Ksena w nadchodzacym tyg.
  18. Nie ma allegro, więc bardzo poprosimy :)
  19. Puszczaj jak najbardziej. Każda możliwość znalezienia dla tych bid domów jest cenna. Dzięki wielkie!
  20. Super, extra. Teraz już musi być dobrze! I Zara musi znaleźć najlepszy dom.
  21. Mam fotki z wakacji Garo. Ale jest ich tyyle, że czasu mi brakuje by się nimi zająć :)
×
×
  • Create New...