-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Astka Nefra uratowana przed śmiercią!Już szczęśliwa w DS!! :)
doddy replied to Wala2006's topic in Już w nowym domu
Dla Marty : [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TD941k_HFSI/AAAAAAAAEn8/nyh58zLjodw/s512/DSC_0134.jpg[/img] -
Astka Nefra uratowana przed śmiercią!Już szczęśliwa w DS!! :)
doddy replied to Wala2006's topic in Już w nowym domu
Po ponad 16h wróciłam do domu :) Akcja "Szybcy i wściekli" zakończona sukcesem. Nefra jest zarąbiasta! -
Iskra_wroc, tu także dziękuję za bazarek :) Tymczasem jesteśmy w stałym kontakcie z p. Dagmarą i mam duuuuuuużo fotek Konusi, a brak czasu by je wstawić ;( Zresztą nie tylko jej...
-
Aktualizując temat i tu (na bieżąco info staram się zamieszczać na niebieskim, z braku czasu tu z opóźnieniem), jutro jedziemy po niuńka. Zgłosiły się 2 rodziny, które sądziły że to ich pies, żadna z nich nie pojawiła się jednak w schronisku. Psiak nadal w nim przebywa. Ponieważ czas nagli, nie ma na co czekać, trzeba zabierać. Martwi mnie, bo pies okulał w schronisku. Dziękuję z góry wszystkim tym, dzięki którym psiak dostał szansę na lepsze życie za sfinansowanie 1 miesiąca pobytu. Jeśli nie uda nam się znaleźć nic dla niego po miesiącu, mam cichą nadzieję, że i w przyszłości kogoś jego los wzruszy i zechce nam pomóc partycypując w kosztach. Póki co, przede wszystkim musimy go jakoś nazwać. :) Ja jadę po Nefrę dzisiaj, więc jak będziecie mieć czas, to może wymyślcie mu jakąś fajną "ksywkę". :)
-
AST NERO po 9 miesiącach znalazł swój własny domek :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Iskra_wroc, ogromne dzięki za pamięć i bazarek. Gdyby ktoś był zainteresowany pomocą dla Nerusia, może np. porozwieszać plakaty o jego adopcji u siebie w lecznicy, na słupach ogłoszeniowych. Możemy przesłać plakaty na mail do wydruku. Będziemy wdzięczni za pomoc, bo o Nerusiu już prawie wszyscy zapomnieli. Dzisiaj może odwiedzimy pręguska i resztę, bo przywieziemy im nową koleżankę. -
Astka Nefra uratowana przed śmiercią!Już szczęśliwa w DS!! :)
doddy replied to Wala2006's topic in Już w nowym domu
Trzymajcie kciuki, bo przed nami dłuuuga podróż. -
Astka Nefra uratowana przed śmiercią!Już szczęśliwa w DS!! :)
doddy replied to Wala2006's topic in Już w nowym domu
Udało się wszystko na jutro dograć. :) Jak Nefruta okaże się super extra grzeczną dziewczynką to chcę ją umieścić w DT w Wawie u Kiry i Tysona do czasu transportu do Zuzy911. -
Astka Nefra uratowana przed śmiercią!Już szczęśliwa w DS!! :)
doddy replied to Wala2006's topic in Już w nowym domu
U nas dzisiaj wszystko na wariackich papierach, stąd piszę tutaj (schronisko już nieczynne). Prośba do dziewczyn z Oborników. Jutro jesteśmy w stanie wracając z Torunia przez Szczecinek pojechać jeszcze przez Oborniki i odebrać Nefrę. Plusem byłby wtedy bezpłatny transport. Minusem, to że pewnie ktoś musiałby ją dla nas przetrzymać do popołudnia. Nie wiemy ile nam się zejdzie w Toruniu i Szczecinku bo tam musimy coś znaleźć. Na piątek zarezerwowaliśmy Kozienice. W weekend i poniedziałek nie ma szans, aby pojechać po lalkę, więc w razie co byśmy pojechali we wtorek jeśli się nie uda z jutrem (weźmiemy urlop i wtedy niestety transport będzie już płatny). Może ktoś z Was da radę nam pomóc z jutrem? -
Jak ja zazdroszczę Chico tego urlopu nad morzem... [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TDyVwWEF46I/AAAAAAAAEnQ/X6Va5LXcs20/Obraz%20120.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TDyVwipztiI/AAAAAAAAEnU/jxPg7BYwGA0/Obraz%20125.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TDyVxE0sRdI/AAAAAAAAEnY/aufVQPm3bvo/Obraz%20130.jpg[/img]
-
Astka Nefra uratowana przed śmiercią!Już szczęśliwa w DS!! :)
doddy replied to Wala2006's topic in Już w nowym domu
Co do kosztów transportów, będę w stanie powiedzieć dopiero jak się uporam na 100% z jego załatwieniem. Staram się, aby był bezpłatny. -
Astka Nefra uratowana przed śmiercią!Już szczęśliwa w DS!! :)
doddy replied to Wala2006's topic in Już w nowym domu
Ja się cieszę, że sunia dostanie szansę aby ją sprawdzić jaka jest naprawdę, w domowych warunkach, w spokoju. Na wszelki wypadek mamy plastikowy kontener w aucie jeszcze po przewozie Vegi do Kany, więc jakoś damy radę. -
Astka Nefra uratowana przed śmiercią!Już szczęśliwa w DS!! :)
doddy replied to Wala2006's topic in Już w nowym domu
Pewnie, że wystawiać. Nefra zbiera na hotel, na sterylkę, szczepienia, chip. Każda pomoc jest mile widziana. :) Jesteśmy dopiero na starcie z działaniami przy Nefrze i pomoc jest potrzebna. -
Astka Nefra uratowana przed śmiercią!Już szczęśliwa w DS!! :)
doddy replied to Wala2006's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Jarkiem i jakoś ogarniemy te Oborniki :) W tym tygodniu pojedziemy po Kozienickiego asta, bo on ma krótszy wyrok, a teraz dumamy nad Nefrą. Oczywiście przed 21.07. ją odbierzemy. -
Astka Nefra uratowana przed śmiercią!Już szczęśliwa w DS!! :)
doddy replied to Wala2006's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tia']A co będzie jeżeli Nefra będzie agresywna do tego drugiego psa? Zostało 9 dni, mam nadzieję, że wszystko się uda.[/QUOTE] To na bank nie wróci do schroniska ;) -
Astka Nefra uratowana przed śmiercią!Już szczęśliwa w DS!! :)
doddy replied to Wala2006's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuza911']Miał być szczeniak, hodowla upatrzona, maluch też, zaliczkę już miałam wpłacać...:diabloti: To przynajmniej teraz są pieniądze na Nefrę:lol: Mam nadzieję, że obecność w domu tych 'dość ciężkich przypadków' powstrzyma mnie chociaż na trochę przed braniem kolejnych... To Tobie się należą podziękowania za całą organizację, ja sobie mogę pogwizdać z tej odległości:roll:[/QUOTE] A z której hodowli chciałaś szczylka? Możesz spokojnie na PW odpisywać. Marta, jest tyle fajnych psiaków do ratowania, że nam póki co hodowlane psy chyba nie będą w głowach :( Liczę, że i Lenka i Nefra będą super psami i spokojnie znajdą domy. Co do organizacji, jak wypali to będziemy się cieszyć, bo póki co jesteśmy "w czarnej dupie". -
Astka Nefra uratowana przed śmiercią!Już szczęśliwa w DS!! :)
doddy replied to Wala2006's topic in Już w nowym domu
Nie dość, że ciotka bierze 2 dość ciężkie przypadki do siebie na DT to jeszcze zostaje bankrutem. :) Dzięki Marta. Czekam na tel od Jarka, czy uda się pojechać po Nefrę. -
Astka Nefra uratowana przed śmiercią!Już szczęśliwa w DS!! :)
doddy replied to Wala2006's topic in Już w nowym domu
Na fundację z dopiskiem "Nefra". Teraz musimy jednak transport zorganizować. Czyli szukamy 2 transportów dla 2 pilnych przypadków. :( [COLOR="#8b0000"]AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych ul. Żwirki i Wigury 1b/37 02-143 Warszawa Nr konta: 79 1160 2202 0000 0000 8061 3463[/COLOR] -
W bakteriologii wyszły tylko saprofity, więc jest dobrze bo żadnych innych świństw nie ma. Niestety Next będzie na sterydach do k. życia i to mało optymistyczna wieść. :( Najważniejszym jest jednak, że nie jest psiakiem cierpiącym. Next pojechał właśnie do weta, może dr będzie w stanie powiedzieć jakiś wstępny termin kastracji. Dodatkowo przed Nextem jeszcze RTG bioder i kręgosłupa, oraz usunięcie guza z łapy.
-
[quote name='ms_arwi']Mamy w Poznaniu malego mixa astka... szczeniorka... strasznie zestresowanego, bojacego sie ludzi, szczekajacego na nich... Kiedy zostal przywieziony chowal sie pod bude, byl taki przerazony. Boje sie pomyslec, co go w zyciu musialo spotkac, pomimo, ze ma jakies 3 miesiace... Boje sie tez, ze jesli dlugo bedzie tam siedzial, a psiak to niewatpliwie trudny, to bedzie tylko gorzej :([/QUOTE] Mamy świetny DT dla takich przypadków, ale Paola do września jest w Norwegii. :( teraz nie damy rady pomóc. An1a też dobrze pracuje ze szczeniakami, ale u niej jeszcze z mieszkaniem się chyba nie wyjaśniło.
-
Astka Nefra uratowana przed śmiercią!Już szczęśliwa w DS!! :)
doddy replied to Wala2006's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałyśmy z Zuzą911 przez tel. Chyba najlepsze by było przyjąć wariant, że sunia jedzie do hotelu w Warszawie i jak tylko Marcie wszystko się ułoży przetransportujemy ją dalej. W Wawie będzie bezpieczna, dodatkowo będzie bardziej po drodze niż do Bogatyni. Liczymy, że może uda się znaleźć bezpłatny transport aby "zaoszczędzić". Napisałam do osób które dla nas jeżdżą maile, może ktoś będzie akurat jechać.