-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
I jesteśmy po grillu :biggrina: Mam nadzieję, że się podobało. Mi taaaaak, czego odpowiednikiem był powrót już rano. :hmmmm: Ubaw był po pachy, jak zawsze. Mam nadzieję, że się zresetowaliśmy, zregenerowaliśmy i będziemy mogli ruszyć pełną parą do dalszej pracy. Dziękujemy za super, extra gadżety na bazarki! Mamy torby, masę sprzętu typu myszki, torby na kompy, a także skarpetki. :buzi: Karolina będzie miała co robić. A my, do zobaczenia jutro u psiaków! Kilka zdjęć, jakoś jak zwykle w roli głównej psy. [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TC-eee1fOqI/AAAAAAAAEkA/8w3_f6As5Ag/gril1.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TC-ee3xrFeI/AAAAAAAAEkM/ZrRt3OAvgs4/gril3.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TC-efN04sbI/AAAAAAAAEkQ/_fIz1AdHGYE/s512/gril5.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TC-e3F1cqhI/AAAAAAAAEkU/KgCKw_qgk2I/gril9.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TC-e3Kam3kI/AAAAAAAAEkY/rCfH61L4SmE/gril7.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TC-e4PQkXPI/AAAAAAAAEkg/i-tu5ukhx58/gril.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TC-e34F83KI/AAAAAAAAEkc/KTCtDQLp9ko/gril6.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TC-eep74H7I/AAAAAAAAEkI/Ax309w7IZxQ/s512/gril2.jpg[/img] -
NIEWIDOMA AMSTAFFKA ZARA znalazła kochający dom w ok. Warszawy :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Niestety nie udało mi się dojechać do Zariuszki dzisiaj i pewnie mi się nie uda do weekendu. Mam jednak wieści telefoniczne z frontu. W piątek mamy grill fundacyjny, więc pewnie Kira powie już coś więcej o księżniczce. Zara w domu zachowuje się dobrze. Niestety szczeka i piszczy zostawiana sama (podczas gdy np. Kira idzie z Tysonem na spacer, gdy wychodzi w celach służbowych), ale w końcu nie od razu Rzym zbudowano! Dzisiaj miała test bo została na kilka godzin sama, jak go zdała, czy coś zniszczyła - jeszcze nie wiem, bo rozmawiałyśmy rankiem. W kontaktach z Tysonem rewelacji póki co nie ma, ale tragedi też nie. Psiaki przespały noc wspólnie w salonie, bez ekscesów. Problem zaczyna się gdy potworki zaczynają się bawić i np. Tyson skoczy na nią - to ona wtedy odpowiada warkotem. Póki co psiaki mają więc zakaz zabaw, co by na razie przyzwyczaić się do siebie na spokojnie. Czy ogłaszać? Napiszę Ci coś w rodzaju tekstu i prześlę na PW :) -
Poszukuje pilnie hoteliku we Wrocławiu, który przyjmie nam na kilka dni amstaffa do czasu transportu. Znacie jakiś hotelik, który można polecić? Ja nigdy nie korzystałam z hoteli w Waszym regionie i brak mi wiedzy.
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Wątek naszej nowej podopiecznej - niewidomej Zary. [img]http://img22.imageshack.us/img22/5522/img4542am.jpg[/img] [url]http://www.dogomania.pl/threads/188315-NIEWIDOMA-AMSTAFFKA-ZARA-prosi-o-wsparcie-w-oczekiwaniu-na-wizytę-okulistyczną?p=14954402#post14954402[/url] Na grill potwierdziła się także Paulina od Sigmy. -
NIEWIDOMA AMSTAFFKA ZARA znalazła kochający dom w ok. Warszawy :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Kilka zdjęć z chwil spędzonych u Agi1234. [url=http://img717.imageshack.us/i/1011821.jpg/][img]http://img717.imageshack.us/img717/696/1011821.jpg[/img][/url] [url=http://img18.imageshack.us/i/1011826d.jpg/][img]http://img18.imageshack.us/img18/8471/1011826d.jpg[/img][/url] [url=http://img571.imageshack.us/i/1011828.jpg/][img]http://img571.imageshack.us/img571/4880/1011828.jpg[/img][/url] Uploaded with [url=http://imageshack.us]ImageShack.us[/url] [url=http://img139.imageshack.us/i/1011833.jpg/][img]http://img139.imageshack.us/img139/5946/1011833.jpg[/img][/url] Uploaded with [url=http://imageshack.us]ImageShack.us[/url] [url=http://img163.imageshack.us/i/1011839.jpg/][img]http://img163.imageshack.us/img163/5477/1011839.jpg[/img][/url] Uploaded with [url=http://imageshack.us]ImageShack.us[/url] [url=http://img138.imageshack.us/i/1011843.jpg/][img]http://img138.imageshack.us/img138/2061/1011843.jpg[/img][/url] Uploaded with [url=http://imageshack.us]ImageShack.us[/url] [url=http://img25.imageshack.us/i/1011846.jpg/][img]http://img25.imageshack.us/img25/2778/1011846.jpg[/img][/url] -
ZARA - czarna, niezwykłej urody amstaffka, o niezwykłych oczach dzisiaj w nocy zawitała do naszej fundacji. Piszemy o niej, że "ma niezwykłe oczy", niezwykłe, bo te oczy nie widzą... Zara trafiła do schroniska niedawno, nikt jej nie szukał, schronisko zaś z góry skazało ją na eutanazję, bo kto zechce ułomnego psa? Traf chciał, że znaleźli się zapaleńcy, którzy stwierdzili, że chcą ją uratować! Dzisiaj sunia opuściła schronisko i dzięki pomocy Izy i Przemka dzisiaj trafi do domu tymczasowego do Kiry. W końcu będzie bezpieczna i nie będzie jej grozić wyrok. Zara 6.07. na godzinę 17 ma umówioną wizytę u najlepszego psiego okulisty w Polsce, dr Garncarza. Mamy nadzieję, że przyniesie ona optymistyczne wieści. Przed Zarą szansa na lepsze życie, teraz wszystko w rękach nas, ludzi... potrzebny jest Zarze dom, ale także środki na leczenie. Jeśli komuś z Was uderzyło mocniej serducho, niech podaruje jej lepsze życie! Wpłat na Zarę można dokonywać na konto fundacji z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ZARY". [B][COLOR=#8b0000]AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych ul. Żwirki i Wigury 1b/37 02-143 Warszawa Nr konta: 79 1160 2202 0000 0000 8061 3463[/COLOR][/B] Zdjęcia ze schroniska by sistermoon [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/380/img4536am.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/5522/img4542am.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/566/img4538am.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/2179/img4534am.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/8937/img4533m.jpg[/IMG] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/2581/img4532am.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/4151/img4531am.jpg[/IMG]
-
Dostaliśmy takiego maila: [quote]Dostałam takiego maila od znajomych, którzy podczas spaceru zauważyli taką oto suczkę. Suczka wygląda na zadbaną, ma otarcia od szelek na łopatkach, biegała zagubiona od człowieka do człowieka. Może ktoś widział ogłoszenie, że komuś zginęła taka suczka. Proszę o przesłanie maila dalej. oto treść maila: > > > To bardzo ładny i garnący się do ludzi pies, spotkaliśmy ją na plaży nad > > > Świdrem w świdrze koło mostku dla Pieszych i rowerzystów (ok 1 km w > > > stronę ujścia do wisły od mostu drogowego na trasie warszawa - otwock > > > wzdłuż torów PKP. > > > Chciała iść z nami ale dobrzy ludzie pomogli odwrócić jej uwagę. > > > W każdym razie leciała do wszystkich pojawiających się w polu widzenia > > > ludzi. > > > Trochę to wyglądało tak jakby została porzucona. Acha być może ma coś > > > nie w porządku z przednimi nogami czsem dziwnie nimi stąpała tak jakby > > > coś przeszkadzało jej w chodzeniu, ale podobnie często zachowują się > > > buldogowate i bokserowate więc nie wiem. > > > Pozdrawiam[/quote] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCkPaOyFJoI/AAAAAAAAEjw/6X3q-GhDQiM/IMG_9685.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCkPalEnvBI/AAAAAAAAEj0/TOI9-hai7qo/IMG_9689.jpg[/img]
-
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Pomóżcie ogłaszać Fokę :( -
Pomóżcie nam ogłaszać pręguska :(
-
Sammula nadal oczekuje na operację ucha bo dr nie ma wolnych terminów.
-
AST HUNTER - znalazł najlepszy dom na świecie u Lilu83 :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Hunterek znalazł najlepszy z możliwych domów! Został na stałe w domu tymczasowym! :) -
Dawno nie pisałam co u Nexta, jakoś głównie pisałam o nim na f. amstaffów. Dzisiaj o 8 Next był operowany, miał laparotomię zwiadowczą z uwagi na podejrzenie nowotworu. Pomimo długiego leczenia sraczka u Nexta nie mijała. Dr pobrał wycinki do badania histopatologicznego i oczekujemy na wynik przez tydzień. Jelita Nexta są mocno zaognione stanem zapalnym. Next obecnie ma być na dziecie weterynaryjnej Royal Canin Intestinal. Gdyby ktos chciał nam pomóc w finansowej opiece nad Nextem będziemy hiper wdzięczni, bo jego leczenie pochłania ogromne sumy.
-
5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Basią od Manty i ma podesłać zdjęcia wieczorkiem. A co słychać u psiaków, które były u Jagienki? Do dzisiaj nie dotarły do nas umowy adopcyjne ;) prosimy o wysyłkę na adres fundacji. -
Dostaliśmy apel o pomoc od p. Doroty dla amstaffa z Kozienic. Niestety my jesteśmy ocenie "załadowani" psiakami i już nie mamy możliwości rozciągnięcia się, kieruję apel do Was. 2 tygodnie temu w centrum Kozienic został znaleziony amstaff przywiązany do drzewa. Trafił do schroniska, z którego ma trafić do schroniska w Białogardzie (od Grzegorza Bielawskiego pani dowiedziała się, że schronisko to nie szczyci się dobrą sławą), stąd szybki apel o pomoc. Psiak w schronisku oceniony na rok, dwa. Przyjazny, nie wykazujacy agresji. Podaję dane kontaktowe do p. Doroty z nadzieją, że uda mu się pomóc: Tel.kontaktowy 601 338 589 mail: [email][email protected][/email] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCjfPaVVOlI/AAAAAAAAEjY/BY3dLPOYn50/20100623176.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCjfPum95yI/AAAAAAAAEjc/uRPyh-WyVK8/20100625179.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCjfPnq4SUI/AAAAAAAAEjg/V42635vWics/20100625180.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCjfQTMiLMI/AAAAAAAAEjk/T4NryzAdwQA/20100625184.jpg[/img]
-
Kopiuję maila jakiego dostaliśmy: [quote]Witam serdecznie, jestem wolontariuszką w Legnickim schronisku dla zwierząt i zwracam sie do Państwa o pomoc dla pieska rasy amstaff. Atos (tak go nazwałyśmy), ma ok 4 lata, pies jest cały w ranach po pogryzieniach.Do schroniska trafił w styczniu 2010. W boksie przebywał z trzema dzikimi psiakami, które go zdominowały, teraz ma osobny boks, psiak siedzi przy kratach boksu, czasem słychać jego popiskiwanie i czeka... jego oczka patrzą prosząco - straszny widok !!!! Atos został adoptowany ale niestety po paru dniach powrócił (16.05.2010) do schroniska z nieudanej adopcji. Człowiek, który go oddawałał nie umiał powiedzieć dlaczego go oddaje z jakiego powodu :( Pytałysmy czy pies był agresywny to odpowiedział, że nie i może to był problem, może chciał groźnego psa, nie wiadomo. Dla psa to straszna trauma....niestety...znów czeka na dom, na odpowiedzialnego człowieka. Bardzo proszę o pomoc przy znalezieniu odpowiedzialnego domu dla psa, nie chcemy aby trafił na ludzi, którzy mogą zrobić mu krzywdę. W załączniku przesyłam zdjęcia pieska.[/quote] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCjV0FVWH6I/AAAAAAAAEjM/1kyMg-gtRRY/s512/1.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCjV0aacJTI/AAAAAAAAEjQ/mIF23Z00fts/2.jpg[/img]
-
Dostaliśmy apel o pomoc od p. Doroty dla amstaffa z Kozienic. Niestety my jesteśmy ocenie "załadowani" psiakami i już nie mamy możliwości rozciągnięcia się, kieruję apel do Was. 2 tygodnie temu w centrum Kozienic został znaleziony amstaff przywiązany do drzewa. Trafił do schroniska, z którego ma trafić do schroniska w Białogardzie (od Grzegorza Bielawskiego pani dowiedziała się, że schronisko to nie szczyci się dobrą sławą), stąd szybki apel o pomoc. Psiak w schronisku oceniony na rok, dwa. Przyjazny, nie wykazujacy agresji. Podaję dane kontaktowe do p. Doroty z nadzieją, że uda mu się pomóc: Tel.kontaktowy 601 338 589 mail: [email][email protected][/email] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCjfPaVVOlI/AAAAAAAAEjY/BY3dLPOYn50/20100623176.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCjfPum95yI/AAAAAAAAEjc/uRPyh-WyVK8/20100625179.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCjfPnq4SUI/AAAAAAAAEjg/V42635vWics/20100625180.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCjfQTMiLMI/AAAAAAAAEjk/T4NryzAdwQA/20100625184.jpg[/img]
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Kasia, mamy projekt :) Zrobiła nam Nafi za co jej ogromnie dziękujemy. Co do spotkania fundacyjnego, widzimy się w piątek o 20 w Wawrze u Izy i Przemka na grillu. Tytułem wstępu każdy przynosi coś do jedzonka lub picia, a także coś co zlicytujemy na bazarku a dochód będzie na psiaki. Jeśli ktoś coś ma na zbyciu dla psiaków to może przywieźć, w niedzielę zostawimy w schronisku. Wstępnie zapowiedzieli się, że będą: Iza, Przemek, Aneta, Krzysiek, Agnieszka, Marta od Tosi i Gumpa, Marta od Nexta i Sammy, An1a, moja skromna postać. Jutro będę uderzać do reszty towarzystwa. :) Tymczasem z fundacyjnego life to: - mieliśmy cały jeden dzień podopieczną szczeniaczkę Venę - znalazła dom u Anety i Krzyśka - pewnie będzie obecna w piątek to chętni bedą mogli wymiziać o ile nadopiekuńczy tata pozwoli... Oto panna Vena: [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCeD2qUH7rI/AAAAAAAAEfs/O8-JpcK4ZHs/DSC_0954.jpg[/img] - dzisiaj przyjeżdża Zara - niewidoma amstaffka z Łodzi. I tu potrzebna nam pomoc. Zara 6.07. na 17 ma umówioną wizytę u dr Garncarza. Potrzebny transport Zarci z Bemowa na Gagarina. Pliss pomocy! - Next - dzisiaj miał operację, więcej napiszę w jego wątku - brakuje nam funduszy :( w tym miesiącu będzie klops z opłatami za operacje i hotele, o przyszłych miesiącach nie wspominając... czyli oby do 1%...