-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
doddy replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Wybieracie się do Andzi na wakacje we wrześniu? -
[quote name='alpha*']Myślę, że obroża będzie pasować, na jaki adres mam ją wysłać?[/QUOTE] Możesz obróżkę słać na adres fundacji: AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych ul. Żwirki i Wigury 1b/37 02-143 Warszawa Dziękujemy!!! A tymczasem Megunik dzisiaj znowu została ogłoszona. Może znajdzie wreszcie swój raj na ziemi :)
-
Dzięki Iza za pomoc!
-
Oj chyba gorsza od Torta. Magda mówi, że nie miała tak silnego psa u siebie. Kilka słów o Pepsi [IMG]http://1.1.1.3/bmi/www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_e_smile.gif[/IMG] Pepsi powoli się wycisza. Nie jest idealnie, ale jest zdecydowanie lepiej. Jest stworzona na kiziania, miziania, przytulania - uwielbia to! Przy kiziankach jest spokojna. Daje się wszędzie dotykać, brać na ręce, nie spina się, nie reaguje agresją ani w żaden niepokojący sposób. Przestała się nakręcać na mop do sprzątania. W boksie niestety nadal robi konfetti, oraz skacze do sufitu. Magda ma stracha, żeby sobie więzadła krzyżowego nie zerwała wariatka. Na spacerach torpeda. Póki co nie można jej hiper wybiegać z uwagi na cieczkę i jej przechodzenie przez płoty. Ponieważ Magda mieszka na wsi, niemożliwym jest wziąć Pepsi na kilku km spacer w cieczce bez towarzystwa wiejskich psiaków. Dodatkowo wklejam wpłaty, które doszły od czasu ostatniego rozliczenia: Anna S. 50zl Alicja 10zł IN_ 120zł Razem na koncie Pepsi jest 750zł. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za pomoc dla łysej czekoladki.
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
doddy replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Superaśne psie wakacje macie w tym roku ciotka! Z roku na rok będzie coraz więcej psów :) -
BUNIO - m-c amstaffa i bullterriera zostaje na stałe w DT :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy ogromnie za pomoc. Był 1 mail z ogłoszeń. -
Jak znajdę chwilkę to poczytam wątek z zaległych, nieprzeczytanych postów. Póki co odpowiadając na ostatnie pytania - jak najbardziej wszystko toczy się do przodu. Niestety nie możemy pisać publicznie co, kiedy dokładnie się dzieje z uwagi na dobro sprawy.
-
Kilka fotek wakacyjnego Meguna, czyli jak Megun nieudolnie bawiła się z wodą. [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TF7cPKqZE8I/AAAAAAAAE1A/qCMTCKiO3Ec/DSC_0817.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TF7cP-vmHZI/AAAAAAAAE1E/omWQGdUgFHY/DSC_0819.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TF7cQbGVNuI/AAAAAAAAE1I/-pcrnjSUgdc/DSC_0826.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TF7cQob0z6I/AAAAAAAAE1M/5D03F6VNnPk/DSC_0832.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TF7cRGD4neI/AAAAAAAAE1Q/6XFCrJaIFe0/DSC_0848.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TF7cYya-C2I/AAAAAAAAE1Y/SxoNPzB3NT0/s512/DSC_0843.jpg[/img]
-
BUNIO - m-c amstaffa i bullterriera zostaje na stałe w DT :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Wadercia extra! -
BUNIO - m-c amstaffa i bullterriera zostaje na stałe w DT :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ooo dzięki :) -
Nie dla mięsniaków! Bullowate wszelakie - przytulisko w Klembowie!
doddy replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']ech...czyli trzeba duuuzo kasy na niego:-([/QUOTE] Na kastrację i chip. Hektor jest u Magdy na DT, nie płacimy za jego hotel. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy Agaszce za wygrawerowanie pięknych identyfikatorów dla naszych psiaków. Identyfikatory mogą służyć latami, bo są bardzo trwałe :) -
Super extra! Kawa w pakiecie :)
-
Dzięki Figu. Dopisz tylko plis na jakiej trasie i czy płatny, czy bezpłatny :)
-
BUNIO - m-c amstaffa i bullterriera zostaje na stałe w DT :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Tak, chyba że ułożysz piękniejszy na bazie tego :) Ty masz dar do pisania, a ja niet :) -
AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych poszukuje nowego domu dla Bunia. BUNIO to ok. 4 - 5 letni samiec, mieszaniec amstaffa z bullterrierem. Na żywo dużo bardziej w typie bulla. Bunio został znaleziony 100km od Warszawy w stogu siana, z ogromną ilością kleszczy, zmian na skórze, spuchnięty. Udało mu się, trafił do domu tymczasowego do Warszawy i po wyleczeniu szukamy dla niego nowego domu. Bunio jest wykastrowany. Bunio jest bardzo ciekawym świata i radosnym psem. Grzecznie chodzi na smyczy (nie ciągnie), reaguje na podstawowe komendy "chodź", "stój", "czekaj", "do nogi" i słynne już "a!" (wie, że mu czegoś nie wolno). Jest grzeczny/karny, daje sobie zrobić wszystko (kąpanie, smarowanie maściami, oglądanie łap), jest cierpliwy. Potrafi być uparciuchem (siada i nie daje się ruszyć, jeśli nie chce wracać do domu), ale konsekwencja człowieka przywraca go do porządku. Świetnie znosi podróż autem, czuje się w nim bezpiecznie, nawet jeśli na chwilę zostaje sam. Przyjazny dla ludzi, przejawia czasem lęki przed niektórymi mężczyznami. Jest bardzo ufny do dzieci. Pozbył się już lęku przed kijami (a raczej laskami, kijami od szczotki). Bardzo chce i potrafi się pięknie bawić z człowiekiem, szczeniakami i suczkami. Co do reakcji na psy wiele się zmieniło, już nie reaguje emocjonalnie na wszystkie napotkane. Małe psy ogólnie nie robią na nim wrażenia, reaguje raczej na większe rasy (owczarki, boksery, settery). Coraz lepiej jednak idzie mi opanowywanie go, zauważam poprawę przez te 1,5 miesiąca. Nie jest agresywny dla ptaków, rowerzystów i biegających (ignoruje). Bardzo szybko się uczy, dużo obserwuje i jest naprawdę mądrym zwierzakiem. Nauczyliśmy go pływać (!) za kijem, pokonał więc pierwszy strach przed głęboką wodą. Dostał też pierwszy raz wolność od smyczy na kąpielisku bez ludzi, nie uciekł, nie oddalał się poza zasięg wzroku. Jest bardzo czujny (objawy pilnowania:)). Bunio obecnie przebywa w Warszawie. W sprawie adopcji prosimy o kontakt z jego opiekunką, która udzieli o nim najwięcej informacji: 0607 155 775 lub mailem: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFAgrkCZBMI/AAAAAAAAEww/RFcHFEGbSqw/s512/bunio1.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFAgrynFyUI/AAAAAAAAEw0/bVZYnyzyCBU/bunio2.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFAgrxWdeEI/AAAAAAAAEw4/G2FPGuvEyc0/bunio3.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFAgsBrRhiI/AAAAAAAAEw8/nv5FhZSkNbM/Jelenia%202010%20041.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TFAgsK16JxI/AAAAAAAAExA/TPNa_sXaD8A/Jelenia%202010%20058.jpg[/IMG]
-
Nie dla mięsniaków! Bullowate wszelakie - przytulisko w Klembowie!
doddy replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']Kostusia w domku, to teraz czas dla Tigerka!:) a co z Ursusem? i resztą psiaków z wątku?[/QUOTE] Hektor nadal u Magdy i na razie nie do adopcji z uwagi na wykazywanie agresji w stosunku do ludzi. :( Jest zaborczy i niestety nie ma oporów przed pokazywaniem swojej wyższości. -
Astka Nefra uratowana przed śmiercią!Już szczęśliwa w DS!! :)
doddy replied to Wala2006's topic in Już w nowym domu
A to się fajnie układa :) Uff!