-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
To ja pomogę. Kontakt w sprawie adopcji: tel. 604-275-553 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
Nasz ostatni lokator hotelowy także został wyspacerowany, a promocyjnie ściągnęliśmy mu szwy po kastracji. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/THvRzdk578I/AAAAAAAAFBc/A8EuX4nDPuw/DSC_0754.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/THvRzpATPiI/AAAAAAAAFBg/5Y0yIprwNHk/s512/DSC_0759.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/THvRzlGa4RI/AAAAAAAAFBk/iUpayPehtl8/s512/DSC_0761.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/THvRzy4WvNI/AAAAAAAAFBo/vXnh-1TOtec/DSC_0770.jpg[/img]
-
NIEWIDOMA AMSTAFFKA ZARA znalazła kochający dom w ok. Warszawy :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Pani Zara na dzisiejszym spacerze. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/THvPLv41LwI/AAAAAAAAFAs/xvQ8j3Vdno8/DSC_0801.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/THvPLnVa2SI/AAAAAAAAFBE/04R5Zwen9Gc/DSC_0808.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/THvPLoRkSCI/AAAAAAAAFBI/ZF3skj3jZys/DSC_0816.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/THvPL8VeyNI/AAAAAAAAFA4/-Cqc_DbxETE/DSC_0820.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/THvPL3nzb1I/AAAAAAAAFA8/P7fPB_3ISio/DSC_0823.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/THvPSJHpgkI/AAAAAAAAFBA/m9r5nO5Ytec/DSC_0838.jpg[/img] -
AMSTAFF Nero porzucony w mieszkaniu. MA DOM!!!
doddy replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
I jeszcze kilka fotek, z całej masy. :evil_lol: [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/THvFfYUEzPI/AAAAAAAAFAA/T2SVYDv82Ew/s512/DSC_0892.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/THvFfvfeQvI/AAAAAAAAFAE/isEaISCk0Fk/DSC_0899.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/THvFfunPwCI/AAAAAAAAFAI/PJFE3LhZeuk/DSC_0903.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/THvFf2eqfAI/AAAAAAAAFAM/MUz7lFzT5sc/DSC_0915.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/THvFgHuMIsI/AAAAAAAAFAQ/9JKCvYKihVg/DSC_0919.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/THvF3w_rXYI/AAAAAAAAFAU/1kqi9ZHMaek/DSC_0922.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/THvF31M1h9I/AAAAAAAAFAY/mULzwplHjAo/s512/DSC_0925.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/THvF4PlwjFI/AAAAAAAAFAc/SGWot6hqxos/DSC_0935.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/THvF4BCI3MI/AAAAAAAAFAg/oJAlewTz-0M/DSC_0936.jpg[/img] -
AMSTAFF Nero porzucony w mieszkaniu. MA DOM!!!
doddy replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Byliśmy dzisiaj u psiaków, wyspacerowaliśmy je i siebie. Najbardziej zadowolony był ewidentnie Nero. Zresztą jak zawsze. :lol: [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/THvFAesk3EI/AAAAAAAAE_s/SHwpDExOy28/DSC_0871.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/THvFAtD2t0I/AAAAAAAAE_w/IGwHdpb1sQ0/DSC_0877.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/THvFAi3ZWvI/AAAAAAAAE_0/HWqW7bXXmZI/DSC_0878.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/THvFA_AL7-I/AAAAAAAAE_4/VA8NWYmjkYg/DSC_0884.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/THvFA5j9_3I/AAAAAAAAE_8/1PZ9A5FqTic/DSC_0890.jpg[/img] -
Czyli nie jest źle? Opis taki nawet "w miarę". Możemy już odetchnąć?
-
Czekamy na wieści z niepokojem. Oby już go nie bolało chociaż.
-
[quote name='agnieszka24']No i mamy problem z uszami :( Zaczynają puchnąć. Może to zapalenie ucha środkowego? Mały ciągle trzepie główką. Cały wieczór chodzi i jojczy. Nie może sobie znaleść miejsca. Ukopuje sobie ciągle spanko, wierci się, kręci, łazi i zasnąć nie może :( Wzięłam go do siebie na łóżko i jest to samo - łazi mi po głowie, kręci się i tak w kółko. Oj, ciężka noc przed nami...[/QUOTE] Wygląda na to, że go boli. :(
-
Ja niestety nie pomogę. Nie mieliśmy nigdy takich objawów u psiaków. Kasia od Sisuli miała emergency wizytę u weta, bo Sisi spuchła, ale ją coś udziabało w paszczę. Strasznie się niepokoję Dyziem... a tak się cieszyłam, że chociaż jeden Celestyniak zdrowy...
-
Dokładnie, Hyzio dzisiaj się przeprowadza to i Dyzio zmieni adres co by kolejne szczylki miały gdzie schroniska opuszczać. :)
-
Nadal czekamy na odzew od Pogotowia i Straży dla Zwierząt.
-
Szukamy domu. Tekstu póki co nie skleciłam jeszcze jakiegoś sensownego. Na razie poszły ogłoszenia z takim "napisanym na kolanie".
-
Powiem Wam szczerze, że nic... odkąd akcję przejęło Pogotowie i Straż dla Zwierząt niewiele poszło do przodu. W rozmowach telefonicznych p. Bielawski zapewnia jednak, że wszystko jest aktualne.
-
[quote name='Aleksandra Bytom']czy jest możliwe że to faktycznie rodzeństwo?[/QUOTE] Raczej nie. Dyzio jest młodszy i bardziej w typie. Hyzio starszy mix.
-
Lara,Hyzio... nic tylko szczeniaki powinniśmy pozyskiwać. :)
-
Jak szaleć to szaleć. Jeszcze mały do nas nie dojechał, a już znalazł dom.
-
Wygląda jak lew! Czekamy także na nowe fotki! Nie odpuścimy, nie ma to tamto!
-
Ciotka, wydumałaś który jest Hyzio, a który Dyzio? Extra imiona!
-
Pojszły foty Reksia.
-
Daj maila. Znaleziony w lesie. Musi do jutra znaleźć DT.
-
Aga, nie chcesz jeszcze 1 szczylka identycznego jak ten?
-
AST NERO po 9 miesiącach znalazł swój własny domek :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Nero dzisiaj miał wrażeń za wsze czasy chyba. :mrgreen: :mrgreen: Dowiedzieliśmy się np. że ma dobry kontakt z dziećmi. Dzisiaj miał styczność z 5 latką. Nie spinał się, nie miał problemów z dotykaniem. Potwierdziło to Marty wcześniejsze obserwacje, że Nero nie ma problemu z dziećmi. Mam kilka zdjęć w telefonie oprócz poniższych, ale... nie wiem je zrzucić z tego aparatu, więc musicie wierzyć na słowo. :mrgreen: Co do zdrowia, udało nam się chyba naprawdę ustatkować leczenie dzięki wspaniałemu wetowi. Nero się nie drapie, dobrze wygląda, sierść mu super odrasta. Zarasta mu nawet łysy placek, który miał od nowości u nas. [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/THBEZdQPxhI/AAAAAAAAE5Q/Qu0HvcbTkS8/DSC_0479.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/THBEpux48VI/AAAAAAAAE5Y/mYCoLfzil9s/DSC_0484.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/THBEqIFz45I/AAAAAAAAE5w/wRXZX4UkLJU/s512/DSC_0492.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/THBEqbnsCqI/AAAAAAAAE5g/0RJuGvL3xrU/s512/DSC_0508.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/THBEqjk__iI/AAAAAAAAE5k/f4kO8E1UNbA/DSC_0509.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/THBFkeGfscI/AAAAAAAAE54/4EpzTpewtOc/DSC_0515.jpg[/img] -
Dziecioch dzisiejszego poranka. :mrgreen: [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/THA--Jnt5aI/AAAAAAAAE5A/ImU54yy32wg/DSC_0467.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/THA--e1sysI/AAAAAAAAE5E/ShwQvDqXQpE/DSC_0472.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/THA--jSCCDI/AAAAAAAAE5I/BWF-i4JhS3M/DSC_0475.jpg[/img]