Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35697
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. Dziękuję, że przez tyle lat byliście z Doykiem. Mam nadzieję, że choć trochę był u nas szczęśliwy. Po prostu zasnął na swoim kocyku... Tyle pocieszenia, że odszedł spokojnie, mam nadzieję, że bez bólu. Niby normalna kolej rzeczy, ale mimo wszystko okropnie przykro i smutno:(
  2. Doyek wstaje! Jest bardzo słabiutki i ściąga go na jedną stronę, łapki tylne słabe, ale jednak! Wieczorem niestety znów pojawiła się biegunka. Nadal nic nie chce jeść. Wody nie wiem czy coś pił, więc na wszelki wypadek dałam mu trochę ze strzykawki. Jutro znów do weta. Też myślę, że trzeba będzie zrobić USG.
  3. Doyek nie ma już biegunki, ale wczoraj wieczorem jeszcze były wymioty żółcią, dziś już nie. Już wczoraj zmienił pozycję na swoją ulubioną (na sfinksa), ale nadal nie chodzi:( i co najgorsze kompletnie nie interesuje się go żadne jedzenie ani woda. Dziś poiłam go strzykawką:(
  4. Rozliczenie suni: Stan konta na 22 kwiecień wynosił -327,50 zł +327,50 zł Jo37 +50 zł Fundacja ZEA -300 zł hotelowanie -43,20 zł Arthrodol Stan konta na 22 maj wynosi -293,20 zł.
  5. Z Doykiem niestety nie jest dobrze. Wczoraj wieczorem siadł mu tył:( Od paru dni miał gorszy apetyt, coraz mniej chodził i miałam zamiar wybrać się po weekendzie z nim do weta. Wczoraj niestety nastąpiło gwałtowne pogorszenie: już mi nie zjadł leków w puszce, a wieczorem już nie wyszedł z boksu... Doprowadziłam wszystko do porządku (dodatkowo parę razy wymiotował żółcią i dostał biegunki (lało się z niego bezwiednie)) i ułożyłam go wygodnie na kocu - do rana nie zmienił pozycji:( Dziś byłam z nim u weta, dostał m. in. leki przeciwobrzękowe i kroplówkę - jako ostatnią deskę ratunku. Rokowania niestety są kiepskie choć nadzieją jest to, że ma czucie w tylnych łapach i ogonie. Czekamy do poniedziałku czy będzie jakaś poprawa...
  6. Rozliczenie Argo: Stan konta na 21 kwiecień wynosił -873,40 zł +20 zł Iwona K. +25 zł ranias -360 zł hotelowanie 22.04-21.05 -15,90 zł wit. B12 Stan konta na 21 maj wynosi -1204,30 zł.
  7. Rozliczenie Foresta: -360 zł hotelowanie 21.04-20.05 Rachunek już wysłany.
  8. Wczoraj późnym wieczorem (ok. 21.30) dostałam SMSy z pytaniem o Klarę (pani z Prudnika koło Opola). Jak odpisałam, że aktualne, to posypały się kolejne wiadomości z różnymi pytaniami... odpisałam krótko i poprosiłam o telefon dzisiaj, pani podziękowała, powiedziała, że zadzwoni, ale oczywiście się nie odezwała. Szczerze mówiąc wcale się tym nie zmartwiłam, bo sądząc po pytaniach to albo był to żart, albo kiepski dom. Najlepsze było pytanie "czy nie SZKUDZI w domu" i oczywiście standardowe czy transport za darmo;)
  9. Koleżanka Foresta, Bona, dzisiaj wybyła do domu po 2 latach... teraz wstrzymujemy oddech, żeby wszystko było dobrze... Mam nadzieję, że teraz przyjdzie czas na Foresta, bo się zrobił trochę markotny jak został sam. Ostatnio Amigo pojechał do domu (mieszkanie), gdzie nigdy nie zostaje sam - taki właśnie dom przydałby się dla Foresta...
  10. Dzisiaj miałam telefon o Argo z Warszawy; brzmiało średnio, a z każdym kolejnym kontaktem (SMS, kolejny telefon) było coraz gorzej... Mam nadzieję, że żaden pies tam nie trafi, bo to naprawdę było niepokojąco dziwne.
  11. Może i lepiej z tym fotelem, bo jeszcze by się sunia za bardzo rozpanoszyła:)
  12. Mam nadzieję, że wszystko ok u suni. Rozliczenie końcowe: Stan konta na 4 maj wynosił +84,20 zł +100 zł Baltimoore -100 zł za transport -60 zł hotelowanie 5-9.05 Pozostałość po hotelowaniu suni wynosi +24,20 zł.
  13. No właśnie nie widzę tam żadnego psa od nas... Pani ma dobre intencje, ale chyba powinna poczekać ze 2-3 lata co najmniej.
  14. Dzisiaj bardzo fajna pani dzwoniła w sprawie Grzesia (z ogłoszenia, gdzie jego imię to Lesio), ale niestety odpada... w mieszkaniu są głośne bliźniaki 3-letnie, co prawda przyzwyczajone do psów, ale dla Grzesia byłby to ogromny stres. Poza tym to mieszkanie w centrum Łodzi + Państwo często podróżują samochodem i oczywiście chcieliby wszędzie zabierać psiaka. Bardzo fajna pani, chce dać dom jakiemuś starszemu psiakowi na ostatnie lata życia, ale zdaje sobie sprawę, że musi to być spokojny pies, któremu nie będą przeszkadzać głośne dzieciaki. Bardzo żałowała, że Grześ się nie nadaje.
  15. Właśnie dostałam info od pana kierowcy, że Mittsu już na miejscu:)
  16. Z tym transportem to naprawdę super się udało, inaczej byłoby ciężko coś zorganizować i na pewno wyszłoby dużo drożej. Mam nadzieję, że Mittsu nie zamęczy tego małego psiaka, bo ona bardzo chce się bawić z psami i jest trochę namolna. Z miseczki też na pewno będzie mu wyjadać;)
  17. Rozliczenie suni: Stan konta na 5 kwiecień wynosił -198,80 zł +100 zł Baltimoore +50 zł Lipsik +50 zł helli +413 zł mdk8 (od Rexa) +30 zł ŚWIAT -360 zł hotelowanie 06.04-04.05 Stan konta na 4 maj wynosi +84,20 zł.
  18. Mili wybyła tydzień temu do DS do Świdnika, ale niestety adopcja była nieudana i sunia została przez DS odwieziona do hoteliku pod Lublin. Mam nadzieję, że szybko znajdzie domek i trafi na prawdziwie odpowiedzialnych ludzi... ROZLICZENIE ZA KWIECIEŃ: AMIGO: Stan konta na 31 marzec wynosił -624 zł. +450 zł ala123 (bazarek) +174 zł Stowarzyszenie Chełmska Straż dla Zwierząt -450 zł hotelowanie 1-30.04 Stan konta na 30 kwiecień wynosi -450 zł. CYGAN: Stan konta na 31 marzec wynosił +490 zł. +100 zł Renata D. +30 zł Patrycja K. +50 zł Sybilla N. +15 zł Agata W. +15 zł Joanna B. +50 zł Gosia G. -360 zł hotelowanie 1-30.04 Stan konta na 30 kwiecień wynosi +390 zł MILI: Stan konta na 31 marzec wynosił -261 zł +261 zł Stowarzyszenie Chełmska Straż dla Zwierząt -240 zł hotelowanie 1-24.04 -45 zł chip -135 zł transport do DS Stan konta na 30 kwiecień wynosi -420 zł. Tutaj jeszcze faktura za czip Mili, koszt 45 zł (pozostałe 75 zł z faktury należy do Miłej): https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/004418f1263067de
  19. Rozliczenie: Stan konta na 31 marzec wynosił -219 zł +219 zł Jo37 +150 zł Fundacja ZEA +35 zł Iwona K. -340 zł hotelowanie 1-30.04 (10 dni ze zniżką ze względu na karmę po Maxie) Stan konta na 30 kwiecień wynosi -155 zł.
  20. Klara zdrowotnie w porządku, po kaszlu nie ma śladu, ruchowo też jest sprawna. Oby jak najdłużej. Tu u siebie na wybiegu: Poza swoim wybiegiem czuje się niekomfortowo i trzyma się blisko bramy, za którą jej bezpieczny kącik.
×
×
  • Create New...