-
Posts
35697 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
Murka replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
Dziękuję, że przez tyle lat byliście z Doykiem. Mam nadzieję, że choć trochę był u nas szczęśliwy. Po prostu zasnął na swoim kocyku... Tyle pocieszenia, że odszedł spokojnie, mam nadzieję, że bez bólu. Niby normalna kolej rzeczy, ale mimo wszystko okropnie przykro i smutno:( -
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
Murka replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
Doyek odszedł w nocy:( -
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
Murka replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
Doyek wstaje! Jest bardzo słabiutki i ściąga go na jedną stronę, łapki tylne słabe, ale jednak! Wieczorem niestety znów pojawiła się biegunka. Nadal nic nie chce jeść. Wody nie wiem czy coś pił, więc na wszelki wypadek dałam mu trochę ze strzykawki. Jutro znów do weta. Też myślę, że trzeba będzie zrobić USG. -
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
Murka replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
Doyek nie ma już biegunki, ale wczoraj wieczorem jeszcze były wymioty żółcią, dziś już nie. Już wczoraj zmienił pozycję na swoją ulubioną (na sfinksa), ale nadal nie chodzi:( i co najgorsze kompletnie nie interesuje się go żadne jedzenie ani woda. Dziś poiłam go strzykawką:( -
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
Murka replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
Z Doykiem niestety nie jest dobrze. Wczoraj wieczorem siadł mu tył:( Od paru dni miał gorszy apetyt, coraz mniej chodził i miałam zamiar wybrać się po weekendzie z nim do weta. Wczoraj niestety nastąpiło gwałtowne pogorszenie: już mi nie zjadł leków w puszce, a wieczorem już nie wyszedł z boksu... Doprowadziłam wszystko do porządku (dodatkowo parę razy wymiotował żółcią i dostał biegunki (lało się z niego bezwiednie)) i ułożyłam go wygodnie na kocu - do rana nie zmienił pozycji:( Dziś byłam z nim u weta, dostał m. in. leki przeciwobrzękowe i kroplówkę - jako ostatnią deskę ratunku. Rokowania niestety są kiepskie choć nadzieją jest to, że ma czucie w tylnych łapach i ogonie. Czekamy do poniedziałku czy będzie jakaś poprawa... -
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
Murka replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Rozliczenie Foresta: -360 zł hotelowanie 21.04-20.05 Rachunek już wysłany. -
Wczoraj późnym wieczorem (ok. 21.30) dostałam SMSy z pytaniem o Klarę (pani z Prudnika koło Opola). Jak odpisałam, że aktualne, to posypały się kolejne wiadomości z różnymi pytaniami... odpisałam krótko i poprosiłam o telefon dzisiaj, pani podziękowała, powiedziała, że zadzwoni, ale oczywiście się nie odezwała. Szczerze mówiąc wcale się tym nie zmartwiłam, bo sądząc po pytaniach to albo był to żart, albo kiepski dom. Najlepsze było pytanie "czy nie SZKUDZI w domu" i oczywiście standardowe czy transport za darmo;)
-
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
Murka replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Koleżanka Foresta, Bona, dzisiaj wybyła do domu po 2 latach... teraz wstrzymujemy oddech, żeby wszystko było dobrze... Mam nadzieję, że teraz przyjdzie czas na Foresta, bo się zrobił trochę markotny jak został sam. Ostatnio Amigo pojechał do domu (mieszkanie), gdzie nigdy nie zostaje sam - taki właśnie dom przydałby się dla Foresta... -
Mittsu z łańcucha w DS:) Dziękuję za pomoc sunieczce:)
Murka replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Może i lepiej z tym fotelem, bo jeszcze by się sunia za bardzo rozpanoszyła:) -
Mittsu z łańcucha w DS:) Dziękuję za pomoc sunieczce:)
Murka replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że wszystko ok u suni. Rozliczenie końcowe: Stan konta na 4 maj wynosił +84,20 zł +100 zł Baltimoore -100 zł za transport -60 zł hotelowanie 5-9.05 Pozostałość po hotelowaniu suni wynosi +24,20 zł. -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Murka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
No właśnie nie widzę tam żadnego psa od nas... Pani ma dobre intencje, ale chyba powinna poczekać ze 2-3 lata co najmniej. -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Murka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj bardzo fajna pani dzwoniła w sprawie Grzesia (z ogłoszenia, gdzie jego imię to Lesio), ale niestety odpada... w mieszkaniu są głośne bliźniaki 3-letnie, co prawda przyzwyczajone do psów, ale dla Grzesia byłby to ogromny stres. Poza tym to mieszkanie w centrum Łodzi + Państwo często podróżują samochodem i oczywiście chcieliby wszędzie zabierać psiaka. Bardzo fajna pani, chce dać dom jakiemuś starszemu psiakowi na ostatnie lata życia, ale zdaje sobie sprawę, że musi to być spokojny pies, któremu nie będą przeszkadzać głośne dzieciaki. Bardzo żałowała, że Grześ się nie nadaje. -
Mittsu z łańcucha w DS:) Dziękuję za pomoc sunieczce:)
Murka replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Właśnie dostałam info od pana kierowcy, że Mittsu już na miejscu:) -
Mittsu z łańcucha w DS:) Dziękuję za pomoc sunieczce:)
Murka replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Z tym transportem to naprawdę super się udało, inaczej byłoby ciężko coś zorganizować i na pewno wyszłoby dużo drożej. Mam nadzieję, że Mittsu nie zamęczy tego małego psiaka, bo ona bardzo chce się bawić z psami i jest trochę namolna. Z miseczki też na pewno będzie mu wyjadać;) -
Mittsu z łańcucha w DS:) Dziękuję za pomoc sunieczce:)
Murka replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Rozliczenie suni: Stan konta na 5 kwiecień wynosił -198,80 zł +100 zł Baltimoore +50 zł Lipsik +50 zł helli +413 zł mdk8 (od Rexa) +30 zł ŚWIAT -360 zł hotelowanie 06.04-04.05 Stan konta na 4 maj wynosi +84,20 zł. -
Mili wybyła tydzień temu do DS do Świdnika, ale niestety adopcja była nieudana i sunia została przez DS odwieziona do hoteliku pod Lublin. Mam nadzieję, że szybko znajdzie domek i trafi na prawdziwie odpowiedzialnych ludzi... ROZLICZENIE ZA KWIECIEŃ: AMIGO: Stan konta na 31 marzec wynosił -624 zł. +450 zł ala123 (bazarek) +174 zł Stowarzyszenie Chełmska Straż dla Zwierząt -450 zł hotelowanie 1-30.04 Stan konta na 30 kwiecień wynosi -450 zł. CYGAN: Stan konta na 31 marzec wynosił +490 zł. +100 zł Renata D. +30 zł Patrycja K. +50 zł Sybilla N. +15 zł Agata W. +15 zł Joanna B. +50 zł Gosia G. -360 zł hotelowanie 1-30.04 Stan konta na 30 kwiecień wynosi +390 zł MILI: Stan konta na 31 marzec wynosił -261 zł +261 zł Stowarzyszenie Chełmska Straż dla Zwierząt -240 zł hotelowanie 1-24.04 -45 zł chip -135 zł transport do DS Stan konta na 30 kwiecień wynosi -420 zł. Tutaj jeszcze faktura za czip Mili, koszt 45 zł (pozostałe 75 zł z faktury należy do Miłej): https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/004418f1263067de