-
Posts
35696 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
Ja odniosłam wrażenie, że nawet bardziej od pana to pani była oczarowana Polą, parę razy powtarzała, że ma takie same oczka jak ich poprzednia sunia, wspominała, że trzeba posłanie kupić większe, robiła fotki itd. Ale też wspomniała o dzieciach, że muszą z nimi porozmawiać, uzgodnić. Najwidoczniej dzieci nie są zachwycone sunią...
-
Też mi się wydaje, że gdyby zaiskrzyło, to by od razu powiedzieli... Myślę, że trochę ich zniechęciła nieufność suni. Ale jestem pewna, że sunia znajdzie szybko dom:) Dzisiaj ją zaszczepiliśmy na wirusówki. Przy okazji pokazałam wetowi przepuklinkę, która powstała po sterylizacji (wydaje mi się, że się powiększyła). Wet powiedział, że najlepiej by było ją zoperować, bo może dojść do jakiegoś urazu, zadrapania i wtedy będzie problem. Także jak się nikt po Polę nie zgłosi, to za ok. dwa tygodnie będzie można przeprowadzić zabieg.
-
Na razie wrzucę znów fotki, które zniknęły: Sesję do ogłoszeń postaram się zrobić w weekend. Jutro Fabio będzie zaszczepiony, a za dwa tygodnie kastracja. Psiak jest ogólnie fajny, bardzo łagodny, przyjazny do ludzi nawet obcych. Czasem bywa uparty i ciągnie na smyczy jak coś zwęszy. Ewidentnie płynie w nim krew jakiegoś psa myśliwskiego:)
-
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
Murka replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
Otrzymałam 20 zł od Aga76, więc: pozostałość po hotelowaniu Doyka wynosi -184,26 zł. -
Państwo bardzo sympatyczni, otwarci. Widać, że są aktywni i pełni energii. Byli u nas ok. godzinki. Pola na początku trochę się ich bała, ale po niedługim czasie była spokojniejsza, pozwalała się głaskać. Długo rozmawialiśmy o Poli i Państwo opowiadali o swoich poprzednich psiakach. Pola się im spodobała, ale chcą podjąć decyzję na chłodno, bo zdają sobie sprawę, że na początku sunia będzie wymagała trochę pracy i czasu. Mają dać znać w ciągu kilku dni jaka decyzja zapadła. Myślę, że jeśli będzie na tak, to będzie to dobry, odpowiedzialny dom. Państwo przekazali 100 zł dla psiaków, więc pójdzie to na konto Poli.
-
Zapraszam na bazarek: głównie książki, ale też trochę biżuterii i torebki: https://www.dogomania.com/forum/topic/352161-głównie-książki-trochę-biżuterii-i-torebki-na-dług-po-doyku-do-1807/
-
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
Murka replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek przeznaczony na Doykowy dług - dziękuję serdecznie malti za fanty i za zajęciem się wysyłką:) https://www.dogomania.com/forum/topic/352161-głównie-książki-trochę-biżuterii-i-torebki-na-dług-po-doyku-do-1807/ -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Murka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Też o tym pomyślałam, ale Grześ reaguje na wszelkie dźwięki, na wołanie także. Myślę, że może mieć tu znaczenie to, że ostatnio jest bardzo dużo burz i psiaki się po prostu przyzwyczajają. -
No i super, należy się chłopakowi:) Rozliczenie Mukiego: +198 zł Anula -290 zł hotelowanie 04.06-02.07 -72 zł transport z Zamościa do Janowa Lub. (wet) i do hotelu (połowa kosztów; niestety nadal jest objazd zwiększający trasę o ok. 30 km:( ) -170 zł strzyżenie i badanie krwi -80 zł transport do Stalowej Woli -7,50 zł drugie odrobaczenie -28 zł szczepienie p. wirusówkom -16 zł przejazd do lecznicy Pozostałość po hotelowaniu Mukiego wynosi -465,50 zł.
-
Karma dla Mukiego i Poli doszła w połowie czerwca, więc musiałabym przez pół miesiąca liczyć koszt hotelowania z karmą hotelową, a pół zniżkowo. Żeby nie komplikować policzę koszt hotelowania zarówno Poli jak i Mukiego zniżkowo tak jakby miały karmę cały miesiąc, a karma, która została (ok.1/3 worka) będzie dla Poli i już jej nie będę odliczać od kosztów (taki odzysk karmy hotelowej z pierwszej połowy miesiąca). Nie wiem czy to dobrze wyjaśniłam i czy może tak być? Dla Hopi i Holki na razie potrzebna jest karma dla szczeniaków. U weta kupiłam 3 kg, żeby mieć dla nich cokolwiek. Może poczekajmy przez weekend; gdyby zgłosił się DS dla Holki, to dla Hopi można by było kupić karmę dla dorosłych psiaków. Jak nie będzie odzewu to zrobię ładniejsze zdjęcia, ale wydaje mi się, że psiaki są tak atrakcyjne, że nie potrzebują specjalnej sesji:) A to jest bardzo możliwe:)
-
Trzymam mocno kciuki za domek:) Pierwsze rozliczenie suni: -300 zł hotelowanie 04.06-03.07 (zniżka ze względu na karmę zakupioną przez Fundację ZEA) -107 zł transport z Tomaszowa Lub. do Janowa Lub. (wet) i potem do hotelu (jest to połowa kosztów na trasie do Zamościa + trasa Zamość-Tomaszów Lubelski) -7,50 zł drugie odrobaczenie Stan konta na 3 lipiec wynosi -414,50 zł.
-
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
Murka replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
Otrzymałam wpłatę 25 zł od Iwony K., więc: pozostałość po hotelowaniu Doyka wynosi -204,26 zł. -
ROZLICZENIE ZA CZERWIEC: AMIGO: Pozostałość po hotelowaniu Amigo wynosiła -640 zł. +540 zł ala123 (bazarek) Pozostałość po hotelowaniu Amigo wynosi -100 zł. CYGAN: Stan konta na 31 maj wynosił +107 zł +100 zł Renata D. (wpłata z poprzedniego miesiąca - umknęła mi, więc dopisuję teraz) +50 zł Sybilla N. +100 zł Renata D. +15 zł Agata W. +15 zł Joanna B. +70 zł Gosia G. +50 zł Parycja K. -360 zł hotelowanie 1-30.06 -18 zł odrobaczenie + Fiprex Stan konta na 30 czerwiec wynosi +129 zł
-
Pod koniec czerwca Fiprexowałam psiaki, ale dla Klary kupiłam Vectrę 3D, która działa odstraszająco także na muchy, bo zaczęły jej dokuczać. Koszt Vectry 34 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/a8e3fc6990839ffe Rozliczenie: Stan konta na 31 maj wynosił -222 zł +222 zł Jo37 +150 zł Fundacja ZEA +35 zł Iwona K. -360 zł hotelowanie 1-30.06 -65 zł badanie krwi -16 zł przejazd do lecznicy na pobranie krwi -34 zł Vectra 3D -18 zł odrobaczenie Stan konta na 30 czerwiec wynosi -308 zł.
-
Jak się obrobię z rozliczeniami psiaków to usiądę do filmiku z Polą. Sunia bardzo się ożywiła. W boksie była spokojna, cicha, mało kiedy się odzywała. W domu czuje się świetnie, skacze, cieszy się, popiskuje z radości, na ogrodzie jest aktywna i czujna. Raz nawet zobaczyłam jak leży do góry kołami i bawi się zabawką szmacianą jak szczeniak:)
-
Ok, to zaczipujemy przy szczepieniu. W przyszłym tygodniu będzie u nas wet (uzbierało mi się trochę psiaków do szczepienia), to się z tym załatwimy. A wczoraj doznałam prawdziwego szoku:) Zadzwoniła kolejna pani o Mukiego. Jako, że brzmiała sympatycznie to zaproponowałam jej przesłanie zdjęć Hopi i mówię, że to sunia mieszaniec yorka. Spodziewałam się ochów i achów, a pani: "O nie, jak mieszaniec yorka to ona nie chce". Zatkało mnie:)
-
Rozliczenie: Stan konta na 31 maj wynosił-151 zł -60 zł karma -12,50 zł odrobaczenie Stan konta na 30 czerwiec wynosi -223,50 zł.