-
Posts
35696 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
Perraszku - gdzie jesteś? - pytanie bez odpowiedzi....
Murka replied to Ewkaa's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Perro , Klara , szczeniaki z Krzesimowa[/QUOTE] [B]wandul 66[/B], szczeniaki z Józefowa, nie z Krzesimowa. Z Krzesimowa jest dożyca Jana (wg informacji pajuni, jest i zostanie w domu, który miał być tymczasowym. Lagunka ma kontakt i korespondowała z organizacją, która zaopiewała się Janą). [QUOTE]Uważam, że trzeba poprosić Murkę, aby taki dział utworzyć i umożliwić bezpośrednio zainteresowanym taka adopcja dostep do takcih informacji.[/QUOTE] [B]Msand[/B], ja nie mam mocy sprawczej, aby tworzyć działy, ale można się w tej sprawie zgłosić do admina. -
FUKS - cudnaśny piesek czeka na kogoś o wielkim sercu
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Fuksik niestety nadal czeka... I chyba powoli traci nadzieję :placz: [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/7483/fuks28qc.jpg[/IMG] -
Suczka mieszaniec husky przebywa w lubelskim schronisku: [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=23376&highlight=haski]TUTAJ INFO[/url]
-
[quote name='Murka']Do schroniska w Mielcu trafił niedawno malamut (husky?): [url=http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=0&sort=imie&pid=764]TUTAJ INFO[/url][/QUOTE] Pojechał do NOWEGO domu do Szczawnicy.
-
koleżanka jogi to Beata, nasza wspaniała wetka ze Stalowej Woli, która w sterylizowaniu ma duuużą wprawę :cool3: Pomaga aktywnie bezdomnym kotom w Stalowej.
-
[QUOTE]Z2901 Pod koniec stycznia 2006 roku w Krosnie zaginął (prawdopodobnnie został skradziony) pies Jukon. Jest srebrno-płowej maści i ma brązowe oczy. Był poszukiwany poprzez rozklejenie plakatów po mieście, lokalne radio i telewizję - gdzie było pokazywane jego zdjecie, a także przez straż miejską i schroniska. Jak kamień w wodę..[/QUOTE] Schronisko w Mielcu jest w województwie podkarpackim, jak Krosno...
-
Do schroniska w Mielcu trafił niedawno malamut (husky?): [url=http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=0&sort=imie&pid=764]TUTAJ INFO[/url]
-
O ja :loveu: :loveu: :loveu: Ale u Was zielono :crazyeye: U nas jeszcze szaro-buro...:cry:
-
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[B]plastelina[/B], czy już wystawiłaś psiaki na allegro? Jeśli nie, to ja się oferuję napisać tekst o Czarusiu, tego psiaka pamiętam z pierwszej wizyty w schronisku, 3 lata temu :shake: Pięknie mi wtedy pozował do pracy na studia... -
FUKS - cudnaśny piesek czeka na kogoś o wielkim sercu
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Fuksik nadal czeka... [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/6741/fuks8kp.jpg[/IMG] -
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Murka replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Super zdjęcia :grins: :grins: :grins: -
Argos-odszedl Za Teczowy Most [']['][']
Murka replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Super, że z Argoskiem wszystko dobrze :-D Na pewno uda się go wyprowadzić na psy ;) -
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Murka replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:lying: Wystarczy na moment przestać lookać na wątek, a tu się tyyyyyle dzieje :D Panciowi wielkie :klacz: za zawitanie w naszym dogomaniackim gronie ;) A Bruńciowi :jumpie: tylko gratulować takiego Pańcia :happy1: :loveu: :cunao: -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Super, że Miniusia już w ciepłym domku :sweetCyb: Piękne foteczki :loveu: Mróweczka też się musi doczekać... :Dog_run: -
FUKS - cudnaśny piesek czeka na kogoś o wielkim sercu
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Fuks znów na allegro: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=88691274[/url] Nie poddamy się! Dzięki, anielica :happy1: -
FUKS - cudnaśny piesek czeka na kogoś o wielkim sercu
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Fuks nadal czeka... -
FUKS - cudnaśny piesek czeka na kogoś o wielkim sercu
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Zgadza się. W dodatku zauważyliśmy, że wózek jest nieco źle skonstruowany i uwiera Fuksa w brzuch. Nic dziwnego, że go nie lubi :cool3: -
FUKS - cudnaśny piesek czeka na kogoś o wielkim sercu
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Fuksik w sobotę smutnie wyglądał z boksu... Pewnie wypatrywał pana... [IMG]http://img484.imageshack.us/img484/6046/fuks3vs.jpg[/IMG] -
Co u Mai? :bye:
-
FUKS - cudnaśny piesek czeka na kogoś o wielkim sercu
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Wstawię trochę zdjeć Fuksa ze środowej wizyty w schronisku. Widać na nich jakiej dokładnie wielkości jest psinka, bo doszły mnie słuchy, że na zdjeciach poprzednich wygląda na mniejszego niz jest w rzeczywistości :roll: [I]Wezmą mnie, wezmą mnie[/I]??? [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/4390/fuks4yv.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/8275/fuks17fw.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/1271/fuks20vx.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/8910/fuks37qs.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/7238/fuks49qf.jpg[/IMG] [I]Zasuwam jak lew śnieżny[/I] ;) [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/7420/fuks51ci.jpg[/IMG] [I]Dobrze się czuję na fotelu[/I].. [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/9669/fuks60yu.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/6531/fuks79nj.jpg[/IMG] -
FUKS - cudnaśny piesek czeka na kogoś o wielkim sercu
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Niestety, Fuks nadal czeka... :placz: P.Marek z ogromnym kacem moralnym i bólem w sercu nie zdecydował sie na adopcję. Dopiero kiedy zobaczył Fuksa na żywo zdał sobie sprawę, że może nie podołać opiece nad nim. Mieszka w bloku. Obiecał, że jeszcze przemyśli wszystko z rodziną na spokojnie w domu. I oczywiście rozglądnie się po znajomych.. -
FUKS - cudnaśny piesek czeka na kogoś o wielkim sercu
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Trzymajcie kciuki mooooocno! Jutro przyjeżdża p.Marek po Fuksika :multi: -
No co Ty, my stare wyjadaczki? Takie trio jak w Rachowie: Murka + jogi + azzie to sie już nigdy nie powtórzy :shake: :p Pomijając kradzież szczeniaka pijakom to akcja z Szarą była przykładem jak to jogi Murkę na złą drogę potrafi ściągnąć :diabloti:
-
[B]jogi[/B], ja właśnie miałam taki zamiar, bo mi się przypomniało jak dostałam maila powiadamiającego o odpowiedzi w tym wątku. Patrzę, a to Ty :krolik: