-
Posts
35697 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
[B]darunia[/B], a nie pytają się Ciebie jaka to rasa i kiedy szczeniaki? :evil_lol: Też miałam kiedyś dwa podobne do siebie kundelki (jedno ze schroniska, drugie znalezione w lesie) i jak szłam z nimi na spacer to ludzie mnie pytali co to za rasa i czy na sprzedaż :roll: Twoje są niemal identyczne, niesamowite :crazyeye: Może w okolicy jest jakaś rozmnażalnia takich wilczków?
-
Mielec-pręgowana HIENKA po 5 latach opuscila schronisko
Murka replied to bonika's topic in Już w nowym domu
Hienka czeka! -
Kola jak COLLIE KRÓTKOWŁOSA z Mielca - JUŻ W DOMKU W TORUNIU!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Kola nadal czeka. P.Marta się nie odzywa jak na razie :shake: Suńka jest coraz weselsza i coraz pewniej się czuje :) A tu Kola dzisiaj [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/4797/56846420he5.jpg[/IMG] -
Tutaj jest wątek Mai (Mini-Mini): [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=38692[/url]
-
Jestem umówiona z p.Magdą na środę ;) Wstąpimy do jogi i Beatki :p
-
Okruszek - Frodo ma stojące szpiczaste uszka i długi ogonek ;)
-
[B]Hanah[/B], możesz wykorzystać mój tekst o Rudasku: [I]To ja, Rudy. Tak mnie tu nazywają. Chciałbym przypomnieć sobie imię, które miałem kiedyś. I jak to jest słyszeć je każdego ranka... Wiele nocy, w których szczekające psy dookoła nie pozwalały mi zasnąć, spędziłem nad rozmyślaniem nad tym co było przedtem. Zanim tu trafiłem. Myślom jednak ciężko przebić się przez hałas i ponurą aurę tego miejsca. Z każdym dniem moje wspomnienia są coraz bardziej wdeptywane w błoto mojego małego boksu. Chciałbym przypomnieć sobie jak pachnie zielona trawa. I chciałbym bardzo móc znów usłyszeć ciszę... Nadzieja... Gaśnie wraz ze słońcem każdego wieczoru. Ucieka bojąc się zamknięcia i hałasu. Ja też się boję. Niedługo mogę zostać zupełnie sam. Bez wspomnień i bez nadziei. Wiedz więc, że jeśli nawet nie wyjdę z budy, kiedy podejdziesz do mojego boksu, to marzę o tym, abyś mnie stąd zabrał. Rudy z boksu 77[/I] [B]Rudy trafił do schroniska w lipcu 2005 roku. Od tego czasu bardzo posmutniał i każdego dnia wydaje się być coraz bardziej zrezygnowany. Źle znosi warunki schroniska. To delikatny i wrażliwy piesek. Potrzebuje miłości i ciepła. Nieśmiały i wystraszony na rękach uspokaja się i przytula. Ma ok. 5 lat.[/B] Kontakt: Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Mielcu Targowa 11, Mielec telefon 017 - 583 15 32 [email][email protected][/email] [url]www.mielec.bezdomne.com[/url] Tutaj są jego fotki: [url]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=0&sort=data%20DESC&pid=803[/url]
-
zagrały w "Na Wspólnej" ale film nie przyniósł im domu
Murka replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
Szczeniaczki i suczka pojawiały się w kilku odcinkach. Dziwiłam się, że takie grzeczne - leżały sobie w jednym miejscu razem z mamusią. Nigdy bym nie pomyślała, że przyjeżdżały na plan zdjęciowy ze schroniska :-( Jednego szczeniaczka Kamil podarował swojej dziewczynie Zuzie. Ale potem nie wiem co się z nim stało, bo nie zawsze oglądałam. A teraz tego psiaka już w serialu nie ma. Szczeniaczki razem z suczką trafiły do Marty i Kamila na prośbę Pawła, który bał się o maluchy, że jego ojciec im coś zrobi :roll: Suczka - matka w serialu po rozdaniu szczeniaków wróciła do Pawła. -
No i Maja - Mini-mini ;) Ona też ma swój wątek.
-
Moje marzenie sie spełniło-Julcia teraz FIGA pojechała do DOMU!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Ja też myślę, że ktoś sie w końcu odezwie ;) Dzisiaj przyszło 40 zł od Jagody - dziękujemy :Rose: -
Dzisiaj u nas śniegu napadało, psy dostały szaleju :lol: Tutaj Fanta bawi się z Julcią: [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/2442/78118251xc9.jpg[/IMG] A tu już jest mi zimno i chcę do mojej cieplutkiej budki z siankiem i kocykiem ;) [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/5649/f1td5.jpg[/IMG]
-
[quote name='Ulka18'][COLOR=blue][B]Murka, czy Pani Magda sie odzywala? Mam nadzieje, ze nic sie nie zmienilo.[/B][/COLOR] [/quote] Ja też mam nadzieję ;) Na razie czekam, piątek się dopiero zaczął ;) Fantunię odrobaczyłam wczoraj ponownie pratelem, bo tylko to miałam pod ręką. Nie wiem czy to coś pomoże :roll: Biegunki nie ma, ale kupki są takiej średniastej konsystencji i jakości :roll: Najwyżej przy spotkaniu z p.Magdą wstąpimy do lecznicy w Stalowej aby ją jeszcze dziewczyny obejrzały i podały co potrzeba. Podtykamy małej pod nos różne przysmaki, bo niewiele je. Wczoraj wpyliła m.in. kawał swojskiej kiełbasy i dwa jajka :lol: Pociesza mnie fakt, że jest bardzo żywa, z psami się bawi, biega i nawet coś tam próbuje szczekać ;)
-
[quote name='majap']Trzeba domu, gdzie czlowiek powoli sie psa nauczy i pies powoli nauczy sie od nowa ufac czlowiekowi. Nie ma tam miejsca na zadne zamieszanie powodowane dziecmi czy innymi zwierzetami, tak mysle.[/quote] Inne psy są jak najbardziej wskazane :cool3: Lisek szybciej się nauczy że człowiek to nie tylko zło, jak zobaczy że inne psy się łaszą i się go nie boją. Mam teraz suńkę na tymczasie po przejściach która przy mojej sforze bardzo szybko się uczy co to znaczy pieszczota i zabawa ;)
-
Moje marzenie sie spełniło-Julcia teraz FIGA pojechała do DOMU!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Niestety nic :shake: Tzn. dzwonił ktoś, ale nie wiem czy w sprawie Julci, bo nikt nie odpowiadał (dowcipniś jakiś). -
Kola jak COLLIE KRÓTKOWŁOSA z Mielca - JUŻ W DOMKU W TORUNIU!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[B]Ulka[/B], dzięki za namiary ;) Na razie czekam na ostateczną decyzję p.Marty i jeślibyśmy mieli pomóc w transporcie, to wtedy zapytam czy p.Marta się zgodzi na wizytę przedadopcyjną. Jeśli chodzi o Kolę, to z moimi suńkami dogaduje się super, nie jest zaczepna, jak trzeba to ustępuje. Z jej strony nie powinno być problemu. Myślę też , że gdyby sunia p.Marty przejawiała agresję wobec innych suczek, to p.Marta nie myślałaby o towarzyszce dla niej :roll: Wszystko jeszcze dogramy i dopytamy w razie czego. -
Kola jak COLLIE KRÓTKOWŁOSA z Mielca - JUŻ W DOMKU W TORUNIU!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ta pani jest z Torunia, a Fanta jedzie do Gliwic ;) Pani z Torunia ma już sunię podobną do Koli, wziętą ze schroniska. Też bała się wszystkiego i wszystkiego trzeba ją było uczyć, łącznie z zachowaniem czystości w domu. To akurat w przypadku Koli mam nadzieję odpada bo Kola pięknie załatwia się na spacerkach i nie brudzi w ogóle w boksie :cool3: Kola mogłaby u tej Pani zamieszkać od stycznia. Problemem jest jeszcze transport. To kawał drogi :roll: No i znacie kogoś z Torunia, kto mógłby domek sprawdzić? :cool3: -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
Murka replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ambo jest na allegro, na 4lapy i na adopcje.org. Niestety na razie bez odzewu :-( Wobec ludzi Ambo jest przełagodny, od razu biegnie do miziania. Niestety z psami jest gorzej i dlatego mieszka w boksie sam. Ma jedną przednią nie w pełni sprawną łapkę. Czasami się nią podpiera, a czasami nie. Po chorobie mu tak zostało :-( -
Kola jak COLLIE KRÓTKOWŁOSA z Mielca - JUŻ W DOMKU W TORUNIU!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18']Trzymamy z calych sil :kciuki: A ten mail wygladal obiecujaco?[/quote] Bardzo obiecująco :cool3: -
Kola jak COLLIE KRÓTKOWŁOSA z Mielca - JUŻ W DOMKU W TORUNIU!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Dostałam maila w sprawie suńki... trzymajcie kciuki ;) -
Sarenka - mix ratlerka z Orzechowców szuka domu.MA DOM .
Murka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='kakadu']nie [B]nie potrafi[/B] :mad: tylko [B]nie moze [/B];)[/quote] Ups :oops: -
Sarenka - mix ratlerka z Orzechowców szuka domu.MA DOM .
Murka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Mam swoje kontakty :eviltong::eviltong::eviltong: Zdjęcie kiepskie, bo robione telefonem. [SIZE=1] kakadu mi przesłała i prosiła o wklejenie, bo sama nie potrafi ;)[/SIZE] -
Fotki, o których pisze kakadu ;) Sznaucerka fajnie się przygląda :lol: [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/2725/frodekhb2.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/1090/frodek1bs1.jpg[/IMG] [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/6598/frodek2fa0.jpg[/IMG]
-
Sarenka - mix ratlerka z Orzechowców szuka domu.MA DOM .
Murka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
A tu suńka przelotem u kakadu ;) [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/369/malutkala6.jpg[/IMG]