-
Posts
35696 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
Kola jak COLLIE KRÓTKOWŁOSA z Mielca - JUŻ W DOMKU W TORUNIU!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
P.Marta już się zalogowała na forum, tylko czeka na aktywację... Kola jeszcze nie wie co ją czeka ;) Ale przyznam się Wam cichutko, że ona baaaardzo lubi spać w domu na kocyku i ciężko ją wyeksmitować potem :evil_lol: -
Moje marzenie sie spełniło-Julcia teraz FIGA pojechała do DOMU!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
[B]reno[/B], dzięki za życzenia :p Wczoraj Julcia miała okazję pobawić się z dzieciakami i muszę przyznać, że najbardziej wskazane by było, żeby trafiła do domu z dziećmi ;) -
Moje marzenie sie spełniło-Julcia teraz FIGA pojechała do DOMU!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Miałam to wczoraj napisać, ale nie miałam kiedy... Wczoraj minęło 30 dni pobytu Julci u mnie, więc zrobię rozliczenie. [B]ROZLICZENIE 23 LISTOPAD-22 GRUDNIA:[/B] [U]wpłaty:[/U] 50 zł ewatr 30 zł terra 50 zł reno2000 (na transport Mielec-hotelik) 50 zł KubaP 50 zł ulka18 40 zł Jagoda* 30 zł Justynna 50 zł KubaP 40 zł Jagoda* 100 zł reno2000 (50 zł na ewentualny transport do Krakowa do tv) [B]RAZEM: 490 zł[/B] Pobyt Julci: 8złx30 dni= 240 zł Transport Mielec-hotelik: 50 zł odrobaczenia i odpchlenia nie liczę z racji, że to pierwszy pensjonariusz ;) RAZEM: 290 zł 490 - 290 = 200 zł [COLOR=Red][B]Czyli stan finansowy na 22 grudnia wynosi 200 zł[/B][/COLOR] (w tym 50 zł na ewentualny transport Julci to tv krakowskiej). Tyle w chwili obecnej jest na koncie Julci ;) Myślę, że każdy, zwłaszcza wpłacający, chciałby być zorientowany jak wygląda Julciowe konto ;) -
[quote name='Foksia i Dżekuś']A czy Kajtus wykastrowany ?[/quote] Tak! ;) W dodatku to starszy już pan i musi jeść specjalną lekką karmę, bo jako kastrat ma tendencje do tycia ;)
-
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Czaruś ma 2 obserwatorów :crazyeye: Może ktoś sie w końcu odezwie... -
Pozdrowienia od Fanty i jej kumpla Kajtka, który został znaleziony na ulicy jako szczeniak (wyglądał identycznie jak Fanta) ;) [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/7866/fffor8.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/9130/fff1vq6.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/9071/fff2qu4.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/5107/fff3we3.jpg[/IMG] [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/6103/fff4cp2.jpg[/IMG] Suni wrócił problem z brzuniem, ale na szczęście choróbsko (zapalenie jelita cienkiego) zostało już potraktowane lekami i malutka czuje się dobrze ;)
-
Moje marzenie sie spełniło-Julcia teraz FIGA pojechała do DOMU!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Umieściłam w tym podanym przez terrę wątku naszą Julcię... Zależy co to za pani i w jakim stanie zdrowia ;) Julcia lubi pobiegać, bawić się, jest wesoła i ruchliwa, także pani musi byc w miarę żywotna :cool3: Ale nie wiem czy Julcia sie zakwalifikuje, bo z tego co pisze Poker, to ta pani chce pieska kilkukilogramowego... -
Dobermany z Mielca. Wszystkie w SWOICH DOMACH!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
My moglibyśmy nawet jutro podjechać do schroniska. Dziś nie damy rady, bo zaraz spacerek z psami i wyjeżdżamy po meble do Niska (ostateczna przeprowadzka :huh: ) Także wieczorem ustalimy co i jak, może Kierownik będzie jechał koło świąt po budy do Janowa? :roll: Zobaczymy co napisze. Komórki do Kierownika nie mam :shake: -
Dobermany z Mielca. Wszystkie w SWOICH DOMACH!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
My już wszystko z aisaK ustaliłyśmy. Teraz tylko wszystko zależy od dezycji Kierownika... :cool3: -
Dobermany z Mielca. Wszystkie w SWOICH DOMACH!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
U nas w hoteliku miejsce jest i zrobię wszystko, aby psiaka doprowadzić do stanu używalności ;) A jeśli chodzi o przygotowanie do wyjazdu do Niemiec, to chodzi o zaczipowanie, paszport itp.? Bo jeśli chodzi o odkarmienie, to w ciągu tygodnia rewelacji bym się nie spodziewała... Jutro będziemy w Stalowej Woli, także gdyby Kierownik zgodził się psa przywieźć, to moglibyśmy go odebrać ze Stalowej Woli, zawsze to bliżej. My będziemy tam od południa. Ewentualnie możemy po niego jechać do Mielca za zwrotem kosztów (ok. 60-70 zł). -
Fanta obgryzająca kość do czyszczenia zębów :loveu: [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/7968/fan3er3.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/4310/fan2ii0.jpg[/IMG] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/551/fan1qz5.jpg[/IMG] [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/6092/fannt6.jpg[/IMG] Oczka ma zakrapiane kropelkami, stąd takie mokre ślady ;) W lecznicy w Stalowej Woli okazało się, że jednak ma zapalenie spojówek i p.Magda z mężem od razu kupili kropelki ;) Ta kolorowa piłeczka też przyjechała ze Stalowej Woli :lol:
-
Czasami coś z Krosna się trafi :roll: Ale czy gmina ma podpisaną umowę z Mielcem to nie wiem...
-
Kola jak COLLIE KRÓTKOWŁOSA z Mielca - JUŻ W DOMKU W TORUNIU!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Chyba nie zauważyły, że coś ubyło :lol: Najbardziej z Fantą lubiała bawić się nasza Saba, ale ona generalnie bawi się ze wszystkim co ma 4 łapy i szczeka, także na brak towarzystwa nie narzeka ;) -
Mielec-pręgowana HIENKA po 5 latach opuscila schronisko
Murka replied to bonika's topic in Już w nowym domu
Hienka przypomina o sobie! :mad: -
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Kolejna zima w schronisku :shake: Tragedia być zwykłym kundelkiem, w dodatku kalekim :-( -
[quote name='terra']:D:D:D Przepadło, pies jest kanapowy. No i bardzo dobrze:loveu:[/quote] Żeby tylko kanapowy... ja bym powiedziała pościelowy :eviltong:
-
Dobermany z Mielca. Wszystkie w SWOICH DOMACH!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Koszt Rubiego (jeśli jest wielkości dobcia) byłby 15 zł/doba :roll: Zostało akurat jedno wolne miejsce, bo obecnie są dwa boksy wolne, ale jutro przywozimy nowego lokatora ;) -
Wczoraj miałam tylko chwilkę, dzisiaj wklejam jeszcze ostatnie fotki Fanty z podróży Janów Lubelski - Stalowa Wola: [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/6246/fantaaaagh9.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/4170/fantaaaa1sp3.jpg[/IMG] Suńkę śmy z grubsza przekąpali, ale z samego rana, a wyjazd był w południe, cały czas brykała po domku i jeszcze teściowa pomogła jej schnąć suszarką :eviltong: Także maleństwo wyschło całkowicie i nie miało możliwości się przeziębić ;) Sunia bardzo ładnie zniosła podróż do Gliwic, w nocy chciała się bawić... Zgadnijcie gdzie spała :eviltong: Najbardziej cieszy mnie, że Fanta ma spory apetyt, najwidoczniej najbardziej potrzebne jej było stałe towarzystwo i zainteresowanie. Szybko nadrobi schroniskowe straty :p P.Magda podtyka jej same pyszności ;) Mam nadzieję, że aktywacja p.Magdy przyjdzie szybciej niż kilka tygodni :mad: bo kto inny niż p.Magda najlepiej zrelacjonuje poczynania Fantuni :loveu:
-
Moje marzenie sie spełniło-Julcia teraz FIGA pojechała do DOMU!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Moje ogłoszenia nie są tak ładne :oops: Robiłam je w trybie przyspieszonym w Wordzie (fotka+opis). Mam czarno-białą drukarkę. Ogłoszenia już wiszą w lecznicy. jogi rozgląda się intensywnie za domkiem dla naszej Julci :cool3: [B]Justynna[/B], podaj mi maila, to Ci prześlę moją wersję, może chociaż tekst wykorzystasz ;) -
Fanta pojechaaaałaaa :multi: P.Magda z mężem przyjechali z Gliwic SPECJALNIE po Fantę :cool3: Oj nie wiem czy Fanta mogłaby lepiej trafić :loveu: P.Magda już się zalogowała na dogomanii, ale jeszcze czeka na aktywację konta (ktoś wie ile to może trwać?). Mamy obiecane fotki oczywiście :eviltong:
-
Dobermany z Mielca. Wszystkie w SWOICH DOMACH!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Na tych fotkach faktycznie wygląda bardziej dobermanowato :cool3: Mielec od Rzeszowa jest zaledwie 60 km :cool3: [B]Ulka[/B], a Ty wiesz jak ten psiak trafił do schroniska? Został znaleziony, czy ktoś go oddał? :roll: -
Dobermany z Mielca. Wszystkie w SWOICH DOMACH!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Ale bida :placz: Przez te żeberka trudno stwierdzić do jakiej rasy można psinę przypisać, ale wg mnie to ani dobek, ani wyżeł :roll: Może jakiś posokowiec albo rhodesian? Mam nadzieję, że w schronisku ją odkarmią :placz: Dobrze, że jest na hali, tam zawsze troszkę cieplej... -
Jeśli chodzi o Julcię i program Kundel, to zobaczymy jak będzie, bo teraz nam się trudno ruszyć na dłużej z domu przy takim stadzie :roll: Sama nie pojadę w taką trasę z psem :shake: TZ mnie nie puści :shake: Chyba, że znajdę kogoś kto mógłby pojechać z Julcią (ze mną lub sam), to raczej będzie bardziej realne niż znaleźć kogoś pewnego do opieki stada :roll: A tu troszkę dzisiejszych fotek. Mordowanie Saby [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/887/ffkp3.jpg[/IMG] [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/7918/ff1ne5.jpg[/IMG] Poza wystawowa ;) [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/6130/ff2py2.jpg[/IMG] Uczymy się do czego służy piłeczka :eviltong: [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/7482/ff3od5.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/3561/ff4mj3.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/4376/ff6ql0.jpg[/IMG] Tu na kolankach z porannymi jeszcze nie przemytymi śpioszkami [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/9682/ff5un9.jpg[/IMG] A tu Fanta sie dowiaduje, że od jutra nastąpią wielkie zmiany: koniec z budą i kojcem! [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/1/ff7ls7.jpg[/IMG] [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/1637/ff8yq4.jpg[/IMG] Jutro rano ją wykąpiemy, bo będzie jechać do domku ponad 300 km i musi być czysta! ;)
-
Moje marzenie sie spełniło-Julcia teraz FIGA pojechała do DOMU!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
[B]Ulka[/B], zapytam o ulotki oczywiście. Myślę, że to żaden problem. Jeśli chodzi o ogłoszenia Julci (bo Kolę chyba sobie daruję na razie :cool3:), to wydrukowałam tylko parę, bo mam tylko dwie pewne lecznice, gdzie można zostawić ogłoszenie i gdzie wiem, że ludzie przychodzą i czytają. No i w domu zostawię, bo do mojej mamy przychodzi dużo ludzi :cool3: Ale zapytam dziewczyn, może mają pomysł gdzie jeszcze można by umieścić, to Ci prześlę i możesz druknąć więcej ;) A tu przypadkowe fotki z dzisiaj ;) Zabawy z Sabą [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/1294/jjot8.jpg[/IMG] [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/2325/jj1uk5.jpg[/IMG] A tu wepchała się bezwstydnie w kadr :mad: ;) [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/2540/jj2zc9.jpg[/IMG]