-
Posts
35696 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
Dobermany z Mielca. Wszystkie w SWOICH DOMACH!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Kierownik będzie pewnie w przyszłym tygodniu jechał do Janowa. I nie wiem co z Melonem :roll: Bo pieniążków za Rubiego jak nie było tak nie ma, a zadłużenie sięga już kilkuset złotych. Nie przyjmę Melona na kolejny kredyt :shake: Czy Rubi musi koniecznie jechać do Niemiec?? On w Polsce spędzi jeszcze około 2 miesięcy. Przez ten czas jest szansa, że ktoś się nim zainteresuje. Mógłby znaleźć dom w Polsce :roll: -
Kola jak COLLIE KRÓTKOWŁOSA z Mielca - JUŻ W DOMKU W TORUNIU!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18']Mureczko, czy transport na polowe stycznia z Ciocia VIRIS jest aktualny?[/quote] Mam nadzieję ;) -
Kola jak COLLIE KRÓTKOWŁOSA z Mielca - JUŻ W DOMKU W TORUNIU!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj spała w naszym pokoju na kocyku (obok Saby i Julci - oczywiście na swoich kocykach, a kot na łóżku ;)) - trzeba ją powoli przyzwyczajać do życia w domu :lol: Kola w domu zachowuje się rewelacyjnie. -
Moje marzenie sie spełniło-Julcia teraz FIGA pojechała do DOMU!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18']Korso niby mialo dawac nasz kacik adopcyjny, ale raz daje, raz nie...jak chca. W GW rzeszowskiej mamy kacik raz w miesiacu przy dobrych wiatrach, bo to kacik Kundelka jest. Za ogloszenie ze zdjeciem trzeba zaplacic ok. 35 zl, oglaszalismy BIANKE. Strasznie drogo.[/quote] To ja napiszę do Korso, do tej pani, co mnie prosiła o teksty... A z GW rzeszowskiej chyba nawet nie było odzewu w sprawie Bianki? :roll: Ja jutro znów wyslę Julkę do Lublina. -
Kola jak COLLIE KRÓTKOWŁOSA z Mielca - JUŻ W DOMKU W TORUNIU!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Kola w domku (szkoda, że na razie w tymczasowym) ;) [URL]http://img89.imageshack.us/img89/6875/kokm3.jpg[/URL] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/7500/ko3uj8.jpg[/IMG] A tu dowód na obojętność wobec kotów ;) [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/415/ko1wy1.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/5079/ko2gr2.jpg[/IMG] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/8393/ko5wx3.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/6489/ko4rq3.jpg[/IMG] -
Kola jak COLLIE KRÓTKOWŁOSA z Mielca - JUŻ W DOMKU W TORUNIU!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Kola mniejsza od Soni, ale musi być bliżej człowieka ;) [IMG]http://img129.imageshack.us/img129/3566/kkkug2.jpg[/IMG] Igraszki z psami [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/2132/kkk1uf1.jpg[/IMG] [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/3572/kkk2id0.jpg[/IMG] Taaaka śliczna jestem :loveu: [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/5333/kkk3bg8.jpg[/IMG] -
Kola jak COLLIE KRÓTKOWŁOSA z Mielca - JUŻ W DOMKU W TORUNIU!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Kola jeszcze nie wie chyba co ją czeka ;) Teraz w te mrozy Kola nocowała w domu i pięknie się zachowuje, nic zniszczonego, nic nabrudzonego. P.Marta nie powinna mieć z nią problemów ;) -
Moje marzenie sie spełniło-Julcia teraz FIGA pojechała do DOMU!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenie można powtarzać ;) Także za kilka dni jak nie będzie odzewu to znów napiszę z prośbą o ponowne umieszczenie suni. Do skutku! :mad: [B]Ulka18[/B], a nie wiesz jak jest w GW rzeszowskiej? Płaci się coś? Myślałam też, czy nie dać info do Korso... -
Dobermany z Mielca. Wszystkie w SWOICH DOMACH!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Dziś odwiedziliśmy Rubiego i mimo, że jest lepiej niż było, znów trzeba mu zmienić antybiotyk na mocniejszy, bo już dziś stracił apetyt i ropa znów zaczęła mu bardziej wyciekć z nosa. Ma bardzo zaawansowane zapalenie płuc :shake: To prawdopodobnie jakieś świństwo złapane w schronisku, odporne na zwykłe leczenie. Wyleczyć się Rubiego wyleczy najepewniej, ale jeszcze to trochę potrwa. W schronisku już by go nie było :shake: -
Moje marzenie sie spełniło-Julcia teraz FIGA pojechała do DOMU!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia w kąciku adopcyjnym są bezpłatne. Różni ludzie umieszczają tam zwierzaki szukające domu i nie ma chyba limitu do jednego psa/kota. Muszę zapytać znajomej z Lublina czy umieszczą znów Julcię jak im prześlę. Niestety nie było więcej telefonów, a tak sie ucieszyłam, że może w końcu coś ruszyło z jej domkiem... Zrobię jeszcze próbę w zmianie miasta (z Janowa na Stalową Wolę) w ogłoszeniu na adopcje.org jak radziła jogi :roll: -
Moje marzenie sie spełniło-Julcia teraz FIGA pojechała do DOMU!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewatr']nareszcie cos drgnęło........ a teraz pójdzie lawinowo ;)[/quote] Ja się teraz nie uda, to będę umieszczać Julcię w GW do skutku! -
Moje marzenie sie spełniło-Julcia teraz FIGA pojechała do DOMU!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Miałam dziś pierwszy telefon w sprawie Julci :multi::multi::multi: Odzew z ogłoszenia w GW!!! Ta Pani ma się jeszcze odezwać, ma porozmawiać z mężem, to wtedy ją bardziej prześwietlę, bo to ludzie starsi i chcą psa do bloku. Nie wiem czy coś z tego wyjdzie, ale cieszę się, że w końcu jest jakiś odzew! :cool3: -
[quote name='Ulka18'] Ta adopcja jest dowodem na to, ze trzeba jednak wystawiac psy na allegro, mimo, ze nam sie wydaje, ze moze 21 raz ta sama aukcja nie znajdzie zainteresowanych. A jednak.... Pani Grazynka mowila mi, ze wzruszyl ja tekst o Amorku i postanowila go adoptowac.[/quote] Ja mam nadzieję, że podobnie będzie z Czarusiem i Hienką... :roll: Ktoś ich w końcu musi zauważyć :cool3: Super, że się Amorkowi udało :multi::multi::multi: I że są jeszcze ludzie, którzy adoptują zwykłe paroletnie kundelki :multi::multi::multi:
-
Moje marzenie sie spełniło-Julcia teraz FIGA pojechała do DOMU!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18']O bozienko, ale cudny smutasek :sad: [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/2270/ju1wr9.jpg[/IMG][/quote] Ona tak niewinnie wygląda tylko CZASAMI ;) Akurat odpoczywa po gonitwach za piłeczką (to pomarańczowe co leży obok niej). -
Moje marzenie sie spełniło-Julcia teraz FIGA pojechała do DOMU!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Julcia się przypomina cały czas i zupełnie nie rozumie, dlaczego nikt jej nie chce :placz: [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/562/jukm7.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/2270/ju1wr9.jpg[/IMG] -
Dobermany z Mielca. Wszystkie w SWOICH DOMACH!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Rubi jest dalej w lecznicy i ma sie dobrze. Wygląda na to, że postanowił żyć ;) Trzustka odpada :multi: Jest z nim zdecydowanie lepiej, ma apetyt i zrobił się nawet wybredny, bo już mu sucha karma nie pasi :cool3: Sadzi codziennie pięękną prawidłową koopę. Nadal dostaje codziennie antybiotyk i lek przeciwzapalny. Jeszcze smarka, ale ropa już zasycha, także ma się ku lepszemu. Jutro może go odwiedzimy, bo będziemy w Stalowej Woli w swoich sprawach. W sprawie Melona to nie wiem kiedy Kierownik będzie jechał po budy do Janowa (on sam jeszcze nie wie). Nadal nie mam pieniążków z Niemiec :roll: Chyba powinny już dojść? :roll: -
Przecudna Foksia z Mielca - ma wspanialy domek u Beatki!!!!!
Murka replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Nie do uwierzenia, że to ta sama sunia co na pierwszej stronie... :shake: Cudne zdjecia, cudna Foksia :multi::multi::multi: