-
Posts
35697 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[quote name='aisaK']czy Czaruś jest kastrowany?[/quote] Niestety nie. Oprócz przestrzeni baaardzo podobają mu się suczki :cool3: Kilka fotek radosnego Czarusia [IMG]http://img358.imageshack.us/img358/8427/c6sh7.jpg[/IMG] [IMG]http://img389.imageshack.us/img389/8509/c3li6.jpg[/IMG] [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/7668/c1rn5.jpg[/IMG] [IMG]http://img388.imageshack.us/img388/5894/79445374tf1.jpg[/IMG] [IMG]http://img389.imageshack.us/img389/3241/c5lz1.jpg[/IMG] -
Biała urocza sunia Magia-juz w kochającym domu!
Murka replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Jak nic innego dla suni nie znajdziecie i będzie sytuacja podbramkowa, to... Jeśli ona tak się lubi z Magią, to mogłaby z Magią być w domku... Tylko musimy się "pozbyć" psiaka, który teraz z Magią jest (ma to nastąpić lada dzień). Miałabym tylko prośbę o jeśli to możliwe sprawdzenie czy sunia nie jest chora na coś zakaźnego, bo nie mielibyśmy jej totalnie gdzie odizolować. -
Pieniążki się przydadzą, bo lek przeciwzapalny się kończy i będę musiała niedługo dokupić. Poza tym można by pomyśleć nad oczkami Krówka. Martwi mnie zaćma, bo ona będzie postępować (mam wrażenie że już postępuje)... Pytałam już w lecznicy i podobno są jakieś kropelki na receptę, które zatrzymują rozwój zaćmy :roll: Najlepiej by było wybrać się do Lublina do okulisty dr Balickiego, wtedy wiadomo by było na pewno na czym stoimy i jak i czy leczyć. To są jednak koszty... Przejazd w obie strony 50 zł, za badania i wizytę u dr Balickiego zapłaciłam ostatnio 50 zł, do tego ewentualne leki... Oczywiście decyzja należy do Was. Można też zostawić leczenie oczek ewentualnemu domkowi, ale nie wiadomo kiedy ten domek będzie... :-(
-
[B]emilia[/B], ja mam właśnie konto w PKO BP :roll: Chyba, że INTELIGO rządzi się swoimi prawami :cool3: Fobosek wylizał dzisiaj TZa od stóp do czubka głowy :lol: Chyba się odstresował zupełnie, bo mimo latek zaczął się bawić :cool3:
-
[B]emilia[/B], dzięki! W tym tygodniu na pewno TZ sprawdzi konto ze względu na wpłatę na Krówka, może już będzie też i ten drugi przelew ;)
-
Dziś mija 30 dni pobytu Krówka u mnie, więc robię rozliczenie. Wszystkie wpłaty: 50 zł Selenga 50 zł Fona 76.61 zł emilia2280 76.61 zł emilia2280 (transport) 70 zł irysek 40 zł kasia14 30 Olena84 40 zł Szaszkin 23.33 emilia2280 100 zł SabinaO2 50 zł izabela29 (bazarek modliszki84) 50 zł Kobold 14 zł alma 30 zł (z bazarku modliszki84) Razem: 700.55 zł Koszty: 300 zł - 30 dni hotelowania 85 zł - transport J.Lubelski-Kielce 6 zł - odrobaczenie 12 zł - profilaktyczne odpchlenie, zabezpieczenie przed świerzbowcem, nicieniem, nużeńcem i innymi robalami wewnętrznymi Razem: 403 zł 700.55 zł - 403 zł = 297.55 zł STAN NA 10 MARCA WYNOSI 297.55 zł + wpłata emilii2280 na konto mojego TZa, której jeszcze nie sprawdziłam, ok. 80 zł.
-
Pomijając dzieci, Fobos nie może trafić do domu z innymi zwierzętami :shake: [B]emilia[/B], ja na razie dostałam tylko 100 zł od Frotki na kastrację. Z tego co zrozumiałam, to andzia69 przeznaczyła bazarki na cel Foboskowego utrzymania. Doba Foboska to 12 zł (jest u nas od 27 lutego, do dzisiaj 13 dni - 156 zł). Na razie oprócz transportu do Lublina (50 zł) i odrobaczenia (5 zł) żadnych dodatkowych kosztów nie ma.
-
Niektóre psy jedzeniem reagują na stres, dla innych jest to sposób na nudę, do tego dochodzi brak ruchu... :-(
-
[B]Koperek[/B], PIIĘĘĘĘĘKNE FOTY :loveu::loveu::loveu:
-
Dobermany z Mielca. Wszystkie w SWOICH DOMACH!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Piękne fotki :loveu: Pewnie niedługo te oczka będą ładniej wyglądały pod dobrą opieką ;) Super, że psiaki tak fajnie się dogadały :cool3: -
Dzisiaj miałam ostrą przeprawę z napaleńcami na Foboska... Musiałam się wspomóc TZem, bo nie miałam już pomysłu jak ich spławić :cool3: Chcieli koniecznie przyjechać go zobaczyć... Co drugie pytanie to było "jaka cena", "czy agresywny" i "czy na pewno rasowy amstaff"... :shake: Potem się okazało, że panowie byli po paru głębszych (co im nie przeszkadzało wsiąść do samochodu i przyjechać 70 km po psa!) i dyskusja się skończyła. Niech ten domek w Płońsku wypali :modla:
-
Dobermany z Mielca. Wszystkie w SWOICH DOMACH!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
SUPER, że wszystko poszło gładko :multi: Czekamy na wieści, mam nadzieję, że psiaki szybko się zaklimatyzują w nowych domach :cool3: -
Fantunia pięęękna :crazyeye::loveu::loveu::loveu::loveu: Cudownie słodziachny młody kolak :loveu: Strasznie mnie smuci, że malutka ma takie problemy zdrowotne... :-( Na temat dysplazji mam nadzieję wypowie się ktoś, kto zna temat (jogi?). Ja niestety nie mam o tym bladego pojęcia. O dysplazji możesz też poczytać i popytać tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/forumdisplay.php?f=326[/URL] Pamiętam jak obawialiście się, żeby mała nie miała problemów zdrowotnych, bo wystarczająco dużo problemów macie z Kajtkiem. A tu jak na złość... :-( Dziękuję za tak wspaniałą opiekę nad malizną :Rose:
-
Dobermany z Mielca. Wszystkie w SWOICH DOMACH!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
[B]Reno[/B], ja również chciałabym się przyłączyć do podziękowań za wspaniałą opiekę i dowiezienie mieleckich psiaków, w tym "naszego" Rubisia :lilangel::lilangel::lilangel: Cieszę się strasznie, że nie mieliście z nimi problemu i że cali i zdrowi dojechaliście do domku ;) Oby dalsza część psiej podróży również przebiegła wg planu i bez problemów :thumbs: -
Biała urocza sunia Magia-juz w kochającym domu!
Murka replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Co do uszysków, to całe stado zostało potraktowane Advocatem ;) Nie mam pojęcia skąd się świerzb u nas wziął, czy przyniosła go Magia czy inny pies :roll: Potraktowaliśmy to jako profilaktyczne odpchlanie, bo Advocat działa również na pchły oraz niektóre pasożyty wewnętrzne ;) -
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Zapoznawania z Sabą ciąg dalszy ;) [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/4971/c5sw0.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/4359/c6rs2.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/3345/c7dy0.jpg[/IMG] [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/8360/c8ss9.jpg[/IMG] I jako ciekawostka, Czaruś radzi sobie na tyle dobrze, że potrafi stanąć na dwóch łapach :cool3: i trzecią podnieśc, żeby zaznaczyć teren!!! -
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Czarusiowi się baaardzo podoba nowa sytuacja ;) Zero stresu, zero strachu... Zadziwia mnie, że po tylu latach w schronisku nie boi się człowieka, a nawet... tęskni za nim! Zostawiony sam płacze... jeszcze nie wie, że teraz człowiek będzie do niego przychodził często :cool3: Jest spokojny, przyjazny, podchodzi zawołany. Na psy czasem warczy gdy któryś podejdzie, ale nie rzuca się przy każdej okazji. Widać, że ma doświadczenie ze schroniska, że trzeba się bronić... [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/387/c1jb7.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/6338/c3fd0.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/5008/67623727if4.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/3581/c4zt1.jpg[/IMG] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/8107/c2pi0.jpg[/IMG] -
[quote name='ewatr'] Kasiu ja nie wiem czemu masz mine jakbys płakała ale zapewniam Was ze na tym zlocie nikt nie płakał :eviltong: Ja zawsze robię miny jak ktoś mnie pyka przy jedzeniu :oops:
-
Dobermany z Mielca. Wszystkie w SWOICH DOMACH!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Ciekawe jak tam nasz Rubiś... Mam nadzieję, że jest grzeczny, łobuz jeden[B] :cool3: aisaK[/B], jak tylko będziesz mieć wieści, że dotarł do domku, to daj znać, mam nadzieję, że spodoba się swojej Pańci ;) -
Jeszcze nie jesteśmy na tym etapie zaznajamiania żeby macać się po jajkach :evil_lol: W tym tygodniu podjedziemy z nim do weta, więc się sprawa wyjaśni ;)
-
Malutka Słodzizna Pysia Z Mielca - Ma Dom W Krakowie!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Pysia nakolankowa ;) [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/2820/90581397ml7.jpg[/IMG] [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/3191/p1wa7.jpg[/IMG] [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/8833/p2kn8.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/1561/p3at6.jpg[/IMG] [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/729/p4ew7.jpg[/IMG] -
Aha, dziewczyny, które go widziały: jesteście pewne, że on nie jest wyciachany już? Bo jakieś takie mikruskowate ma jajeczka :roll: I p.Janek wspominał, że suka z cieczką go nie ruszała :cool3:
-
Było fajnie ;) I cieszę się ogromnie, że mogłam Was poznać :lilangel: