Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35696
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. Nie, nie. Murka to kotka (też ze schroniska i też mieszka obecnie z moimi rodzicami). Akurat kiedy ją wzięłam zaczynałam swoją działalność na dogomanii więc stąd nick Murka ;) Ta suńka to Niki (w schronisku nazywali ją Netoperek i Niki to takie zdrobnienie). Miała straszne przejścia i miała być uśpiona w jednej z rzeszowskich lecznic ze względu na agresję... Jak widać strasznie groźna jest :shake: Też mam nadzieję, że Pysia lub Majcia (a najlepiej obie :p) znajdą domek dzięki programowi Kundel :cool3:
  2. i jeszcze jedno: [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/4979/stado1iz0.jpg[/IMG]
  3. [quote name='Ulka18']Pysia widac bardzo szczesliwa na kolanach u Mariusza :loveu: Musze tutaj napisac, ze Murka ma naprawde wyjatkowego Męza :p Poznalam go wczoraj na zlocie w schronisku. Takich facetow nie spotyka sie codziennie, ciesze sie, ze nasza Mureczka ma takiego męza, przyjaciela, niezwyklego opiekuna o cieplym, dobrym serduchu.[/quote] Tu apropo mojego TZa i jego pozytywnych fluidów :lol: [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/2634/stadoai8.jpg[/IMG] Ta suczka po lewej, to sunia z mojego avataru ;) wzięta 8 lat temu ze schroniska w Rzeszowie, normalnie mieszka z moimi rodzicami, ale mama wyjechała na święta za granicę i stąd jest u nas chwilowo.
  4. Cieszę się, że Ami już pochwycony ;) Przystoniak z niego! O której mniej więcej mogę go jutro spodziewać? Na wstępie chłopak zostanie odrobaczony i odpchlony (wraz z zabezpieczeniem przed kleszczami), zobaczymy jak się będzie zachowywał i w zależności od tego zamieszka albo w boksie albo w "psim" domku drewnianym (w naszym domu obecnie są 4 tymczasy + 3 nasi rezydenci więc nic się już nie zmieści).
  5. Nam się nie udało dzisiaj dotrzeć do Zamościa :-( dopiero teraz udało się naładować akumulator i jutro będziemy testować. Także najwcześniej odbierzemy sunię w poniedziałek jak znów (tfu, tfu) się coś nie przydarzy.
  6. Nasz czwartkowy wyjazd do Krakowa jest prawdopodobnie nieaktualny, ale pozostaje jeszcze weekendowy. W razie czego dałam informację na wątkach transportowych, może się coś znajdzie wcześniej :cool3:
  7. No właśnie.. Ja bym proponowała chociaż spróbować z normalnym wetem, żeby jakieś kropelki przepisał, żeby mu się ta zaćma nie pogarszała. Szkoda tych jego oczek :-(
  8. [B]AMELIA[/B], spróbujcie może linki lub atumatycznej smyczy. Zawsze to psinka będzie mieć więcej swobody, a Ty będziesz mieć pewność, że nikt jej krzywdy nie zrobi ani ona nikogo nie wystraszy ;)
  9. Fobosek bardzo prosi o dom, bo smutno mu w stajni [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/1701/fobosekqt6.jpg[/IMG]
  10. Super, że wszystko przebiegło sprawnie :multi: Ciekawe jak tam psiaki, czy bardzo zestresowane i zdezorientowane...
  11. Wczoraj otrzymałam 20 zł na Krówka od Basi1968 ;) Fotki będą, tylko nie wiem kiedy, bo ja teraz się nieco pochorowałam i mam szlaban na wychodzenie z domu. Może TZ cos pyknie ;)
  12. Wczoraj minęło 30 dni pobytu Pysi.. Rozliczenie ;) Wpłaty: [B] 373 zł[/B] - pozostałość po hotelowaniu Andzi [B] 50 zł [/B]- ewatr [B] 50 zł[/B] - Kuba P [B] 25 zł [/B]- Ulka18 [B] 50 zł[/B] - Reno2001 [B] 50 zł[/B] - Jagoda* [B] RAZEM: 598 zł[/B] Koszty: [B] 42 zł[/B] - bilet autobusowy dla Andzi [B] 240 zł[/B] - 30 dni hotelowania [B] 100 zł[/B] - sterylizacja [B] 30 zł[/B] - transport do lecznicy [B] 20 zł [/B]- ubranko pooperacyjne [B] 2 zł [/B]- odrobaczenie [B] 7 zł[/B] - profilaktyczne odpchlenie, zabezpieczenie przed kleszczami, świerzbem i niektórymi pasożytami wewnętrznymi[B] RAZEM: 441 zł[/B] 598 zł - 441 zł = 157 zł [COLOR=Red][B]STAN KONTA NA 14 MARCA WYNOSI 157 zł [/B][COLOR=Black]Mógłby się któryś obserwator w końcu odezwać[/COLOR][B] :mad: [/B][/COLOR]
  13. Nie jest powiedziane, że czegoś nie przepisał :roll:
  14. Ulka, nie mam pojęcia... Kierownik tylko wspomniał, że myślą o tym z wetem. alcha, Tobiś czuje się dobrze, nie byłam u psiaka, bo mieliśmy awarię samochodu, było przy tym dużo zamieszania, Kierownik nas holował i potem pomagał uruchomić złoma, dotarliśmy dużo później do schroniska niż planowaliśmy. Nie zdążyłam odwiedzić Tobisia :-(
  15. [quote name='martaa2']Czyli na święta Magia będzie juz u siebie:cool3:[/quote] Mam nadzieję!
  16. Rubi jak zwykle musi być na wierzchu :evil_lol: A on jest już w domu docelowym czy w tymczasowym takie porządki urządza? Melon i Czaruś już w schronisku w Mielcu, o 2.00 w nocy wyruszają w drogę do Łodzi. Jak widać psiaki w pełni wyluzowane :cool3: [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/5324/wozue4.jpg[/IMG] [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/9149/woz1az6.jpg[/IMG] [IMG]http://img377.imageshack.us/img377/1913/woz2dr5.jpg[/IMG] [IMG]http://img377.imageshack.us/img377/4169/woz3kx7.jpg[/IMG] [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/262/woz4ht0.jpg[/IMG] [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/4017/woz5yd4.jpg[/IMG]
  17. Czaruś już w Mielcu, za trzy godziny wyrusza w drogę do Łodzi... Jechał wraz z Melonem, niewidomum dobermanem, który pojedzie z nim także do Niemiec. Jak widać psiaki w pełni wyluzowane :cool3: Psiaki dostały osobne pokoje w izolatce w budynku, gdzie jest spokój, wiec mam nadzieję, że przetrwają te kilka godzin... [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/5324/wozue4.jpg[/IMG] [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/9149/woz1az6.jpg[/IMG] [IMG]http://img377.imageshack.us/img377/1913/woz2dr5.jpg[/IMG] [IMG]http://img377.imageshack.us/img377/4169/woz3kx7.jpg[/IMG] [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/262/woz4ht0.jpg[/IMG] [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/4017/woz5yd4.jpg[/IMG]
  18. W razie czego byłby prawdopodobnie transport do Krakowa w następny weekend i możliwość dowozu do Bielska-Białej ;)
  19. Jutro zadzwonię (dzięki za telefon) jak już będę wiedzieć czy będziemy mogli przyjechać :cool3:
  20. Niestety Tobiś nie był u weta, bo jemu są potrzebne okulistyczne badania, a w Mielcu ani w żadnym pobliskim mieście okulisty psiego nie ma :-( Kierownik razem ze schroniskowym wetem przymierza się zakupić sprzęt okulistyczny, żeby móc badać oczka schroniskowych psiaków...
  21. A my mieliśmy trochę przygód dzisiaj z samochodem i dopiero niedawno dotarliśmy do domu z trasy :-( Wysiadł nam najprawdopodobniej alternator. Na razie jesteśmy bez samochodu na chodzie. Jutro będziemy coś kombinować i jak się uda to przyjedziemy po sunię! Na fotce widać, że czuje się i wygląda lepiej ;)
  22. [B]Romek[/B], dzięki za badania! W razie czego, jeśli nic innego się dla Klary nie znajdzie, to my możemy po nią przyjechać w sobotę :cool3:
  23. Dopytam :cool3: W każdym razie do Krakowa chyba coś będzie ;)
  24. [B]wuzetka[/B], a dałabyś radę odebrać z Krakowa? :cool3:
×
×
  • Create New...