-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
[quote name='NightQueen']jest jeszcze 32 :diabloti: Zależy co dla kogo jest zdrowym wyglądem, bo ja np. lubię wystające kości obojczyka i miednicy,[B] można mieć rozmiar 34 i nie być całkowicie wychodzoną osobą[/B], niektórzy mają naturalnie zbudowane tak ciało. Oczywiście nie mówię że nie podobają mi się kobiety w innych rozmiarach bo tak nie jest, aczkolwiek lubię modelowe (na miarę XXIw) ciało kobiety To już zależy od priorytetów, dla mnie ważniejszy ładny wygląd niż zaspokojenie kubków smakowych :evil_lol:[/QUOTE] Bez urazy, ale przeczytaj jak to brzmi :diabloti: Tu nie chodzi o zaspokajanie kubków smakowych, tylko duszy :p Pamiętam.. w zeszłe wakacje jadłam lody na śniadanie, pięknie było :diabloti: Ogólnie jestem bardzo monotematyczna w jedzeniu - myślę, że dieta typu "grejpfrutowa" byłaby całkiem niezła, naprawdę codziennie mogę jeść to samo, tylko po jakimś czasie mam okres odrzutu i nie tykam tego przez kolejne kilka miesięcy :p
-
[quote name='NightQueen']nie będę miała nigdy tego rozmiaru, nawet jakbym się zagłodziła (nie mówię o skrajnych przypadkach jak anoreksja, tylko o zdrowym wyglądzie) to jestem "grubej kości" więc tak czy inaczej się nie wpakuję w 34 :evil_lol: hmm.. czy ja wiem czy byłabym taka nieszczęśliwa, skoro miałabym to co sprawiałoby mi przyjemność, nawet kosztem kalorii :p[/QUOTE] A w rozmiarze 34 da się wyglądać zdrowo? :p To chyba najmniejszy rozmiar dostępny w większości sklepów.. Ja z pewnością bym była. Moim zdaniem można jeść wszystko, tylko z odpowiednim umiarem - nawet pizzę i inne niezdrowe i kaloryczne rzeczy ;)
-
[quote name='NightQueen']hmm z ta ogólnie przyjętą figurą to bywa różnie, dla mnie idealny rozmiar to 34 :diabloti: czyli wieszaki :evil_lol:[/QUOTE] Hehehe no to niestety do 34 to mi brakuje i to sporo :p Jakbyś się uparła to miałabyś 34 pewnie, mimo genów, ale czy byłabyś szczęśliwa całe życie się ograniczając i licząc kalorie? Nie sądzę ;)
-
[quote name='NightQueen']wiem i jakbym była tak szczupła jak ty to bym się nimi nie katowała :p[/QUOTE] Hehe do szczupłości mi trochę daleko, przynajmniej takiej ogólnie przyjętej :lol: :p Pamiętam, kiedyś byłam na diecie, RAZ. I tak jak nie lubię ciast, ciastek, sera żółtego to jak tylko uświadomiłam sobie, że NIE MOGĘ tak nagle mi się wszstkiego chciało :mdleje: A najlepszym sposobem na schudnięcie jest praca :)
-
Problemy skórne, alergia i nie wiadomo co - błękitny staffik
Justa replied to Martens's topic in Dermatologia
Co tam u Was? -
A tak swoją drogą - marudziłaś w tej Warszawie, że pierwszy i ostatni raz na pudle stanęłaś i co? :diabloti: Czekam na foty !!!
- 21590 replies
-
Gratuluję rozpoczęcia Championatu ! :jupi: A masz może fotki z wystawy, bo ciekawa jestem co to za suczka, która się sędziemu bardziej spodobała? Szczylki są mega ! :loveu: Pistacjowy jest przepiękny i ogonek ahhh :loveu: a Różowa panienka też niczego sobie.. :p
-
Zaszaleliście :loveu: Gratulacje !!!
- 21590 replies
-
[quote name='malawaszka']efa-olie polecam na sierść, a potem omegan czegoś jej brakuje bo nie powinno w tym wieku jej ubywać włosków - to nie jest stary pies ;)[/QUOTE] Właśnie waszko, bo na sznaucerkowym forum wyczytałam, że używałaś dla Dropsa? Tylko zastanawiam się na ile to będzie skuteczne w naszym wypadku, bo ona nie gubi włosa garściami, ale ten włos jest tak słaby, jakby nie miał siły rosnąć. Jutro odbieram kropelki, wiec zobaczymy ;) [quote name='Doginka']Justa gratuluję zdanych egzaminów:klacz: A czy przypadkiem nie czeszesz na sucho zbyt często łapek Galusi?:hmmmm: I czy nie za rzadko podcinasz te włoski?:hmmmm: Przydałoby sie podciąć je co 2-3 m-ce;-)I podawać efa-olie jak napisała Malawaszka i później gammolen - ten na sierść;-) To na prawdę działa;-) Fajnie było się spotkać na wystawie i pogadać o niczym i o wszystkim:lol:[/QUOTE] Dzięki dzięki ! :loveu: Hmm.. od dłuższego czasu nie czeszę jej w ogóle na sucho, raz w tygodniu myję łapy i podwozie, odżywka i dopiero rozczesuję, wiec nie mam pojęcia co mogło się stać.. Podcinam jej włosy na łapkach zwykle kiedy robię całą resztę, a staram się reguralnie, żeby za bardzo mi nie zarosła ;) Skoro tak chwalisz, to mam nadzieję, że i u nas zadziała !!! Pewnie, że fajnie! Z Wami zawsze jest fajnie ! ;)
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
hej tele :loveu: ten drink to taki gęstawy bym rzekła :diabloti: i pewnie diabelsko słodki? :p -
Hehe, ciesz się dziewczyno ! Mnie ostatnio pani w sklepie o dowód poprosiła, ale mi się miło zrobiło :p
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='betty_labrador']powrót do starych nudów od jutra :/ po urlopie. W czwartek wieczorem mysłałam o TObie i czy byłaś na wystawie :) ja nie byłam :) BYlam 8 dni w Grecji na Krecie i było ekstra. Pozniej dam pare fotek :) ostatni dzień czyli wylot byl niemal koszmarem, ale jakoś wróciłam do Polski cala i zdrowa ;)[/QUOTE] Pracujesz cały czas w tym samym miejscu? Wszystko po staremu czy coś się jednak zmieniło w Twoim życiu? Tak byłam na wystawie w sobotę, ale właściwie cały czas z Ewą od Gassiry i z moimi ulubionymi 2 średniaczkami :loveu: Ale było bardzo fajnie.. WOW ! To odpoczęłaś sobie i pewnie jesteś brązowiutka, co? :p -
Hehe, ja coprawda lekarzem (jeszcze) nie jestem, ale mogę Ci powiedzieć, że u nas w klinice stoi preparat o nazwie Scanomune. Niestety ciężko mi powiedzieć coś o jego działaniu, za mało doświadczona jeszcze jestem ;) Niech Buck szybciutko dochodzi do siebie !!! Ja wiem co to znaczy alergia u psa.. Borykamy się z tym prawie przez całe życie Galiny..
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
Co tam u Was słychać? -
A jak tam się Buck czuje po chorobie? Sierści mu chyba trochę ubyło, co?
-
[quote name='NightQueen'] Moli wygląda wyjątkowo brzydko jak jest cala mokra :diabloti::evil_lol:[/QUOTE] To już wiesz czemu ludzie ją mylą ze sznaucerem :diabloti:
-
[quote name='Kashdog']A jak tam obróżka activdogowa :cool3:?[/QUOTE] Na razie odwleczona.. Wróciłyśmy do różowego rogza bo znów zaczął mi się podobać :loveu: Kasa przeznaczona na activdoga została zainwestowana w specyfiki na marne włosiny, których stanem przeraziłam się gdy obejrzałam sobie zeszłoroczne zdjęcia. Nawet mama, która generalnie uważa że wymyślam zauważyła znaczne wyłysienie łapek. Wydaje mi się, że może to wiązać się z wiekiem, ale w ciągu roku w wieku 8 lat chyba nie powinno następować zmniejszenie objętości włosa o połowę :mdleje: Będziemy coś radzić, może pomoże, a jak nie to trudno i tak kocham jaszczureczkę niezależnie od wszystkiego :loveu: Byłyśmy dzisiaj na długim piłeczkowym spacerze (z racji ochłodzenia aury) i szaleńczy wzrok, radośnie wywalony jęzor oraz pełne zaangażowanie jaszczurki nie może równać się z niczym ! Oszczędzałam ją ostatnio z racji na jakieś problemy z kręgosłupem na przełomie wiosna/lato i upały które trwają i nie chcą się skończyć, ale powolutku będziemy wprowadzać piłeczkę na nowo. Ona tak to kocha.. :) [quote name='weszka']Jedno zdjęcie ale śliczne jak zawsze :) Dobre i to.[/QUOTE] weszko właśnie z fotkami jakoś niebardzo ostatnio :shake: totalnie wyszłam z wprawy, ale postaram się poprawić i wiecej fotek robić ! Mam nadzieję, że następne będą przedstawiały moje 2 ulubione średniaki i Galinkę oczywiście :loveu:
-
[quote name='ariss']Kochana dziękuję Ci za super spędzony czas, pomoc, pogaduchy i ogólnie za dobra zabawę:loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Posłodziłabym Ci, ale Ty wiesz :loveu: :loveu: A moja Różyczka jest absolutnie fenomenalna :loveu:
-
Dzięki dziewczyny za gratulacje ! Uwaga, będzie jedno zdjęcie :diabloti: [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/5307/dsc0053qp.jpg[/IMG]
-
[quote name='vege*']Studenci muszą płacić, w tym roku drogo było 20 zł, rok temu było 15 zł, dobrze za ja za darmo wlazłam :evil_lol: (legitymację sprawdzali przy wejściu)[/QUOTE] Ja nie płaciłam, sprawdzili mi legitkę i wpuścili za darmo ;)
-
Już im zaczynają bródki rosnąć :loveu: A masz weszko jakieś fociszki w postawie? :)
-
[quote name='asymetria']W Olsztynie co roku wetę kończy ok. 50-60 osób (to niezbyt dużo, biorąc pod uwagę, że początkowo jest nas 220) i nikt nie ma problemu ze znalezieniem pracy (jak nie w Polsce, to Finlandia jest bardzo chętna - sami wysyłają na UWM oferty pracy dla świeżo upieczonych weterynarzy, Anglia, Szkocja). Jeśli ktoś poszedł na wetę z zamiłowania a nie dla świętego spokoju rodziców, to uważam, że znalezienie pracy po studiach jest kwestią kilku miesięcy. Nie wiem jak tam na innych uczelniach, ale w Olsztynie na prawdę łatwo jest się wkręcić w jakieś programy, czy wymiany przez co poznawanie potencjalnych pracodawców jest proste. Jeśli nie od razu praca, to staż a naprawdę dobrych klinik w Europie jest sporo.[/QUOTE] Rozchwytywanie chyba kojarzę z czymś innym jak znalezienie pracy w ciągu kilku miesięcy ;) W programy jest i w Warszawie łatwo się wkręcić, ze znalezieniem praktyk czy stażu też nie ma problemu.. Ale obawiam się, że ze znalezieniem satysfakcjonujacej pracy w jakiejś większej klinice w której robi się coś ponad odrobaczania, szczepień czy wyciskania gruczołów okołoodbytowych może już nie być tak pięknie. Bo wiadomo każdy by chciał, a jednak te około 100 osób kończy * 4 uczelnie w Polsce * 3 lata (w moim przypadku) to mnóstwo zajętych miejsc pracy. Ale fakt faktem - można już teraz chodzić i się wykazywać masą chęci, to tu to tak, to ktoś nas zapamięta i bedzie wolał kogoś sprawdzonego od tego 'z ulicy' ;)
-
[quote name='Unbelievable']ooo to też :evil_lol: chyba wolę nie pytać co to depresyjny twarożek :mdleje: spoko, jeszcze trochę wakacji zostało :razz:[/QUOTE] [img]http://img.hopaj.pl/images/8/f/8f447c3ca13c64cf3a9b1b1771c07204.jpg[/img] No ja myślę.. :diabloti:
-
[quote name='Unbelievable']oceanotechnika :loveu: dostałam się też na inżynierię materiałową do wawy ale zdecydowałam się na gdańsk ze względu na to, że kierunek bardzo mi się podoba i nie ma na nim chemii :diabloti: nie będzie mnie niestety, rodzice wyjechali i muszę w domu siedzieć ;) innym razem ;)[/QUOTE] Taaa.. i daleko od domu :diabloti: Ooooj... Depresyjny Twarożek jest tobą rozczarowany..