-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
[quote name='Talagia'] No i zdecydowałam się na studia płatne w Warszawie. Za korki,kursy, jakies madrzejsze ksiazki niz mialam + ksiazki na biologie wyjdzie mi tyle samo a nawet drożej niz opłata za niestacjonarne.[/QUOTE] Najważniejsze, że będziesz robić to co chcesz robić.. Dużo ludzi idzie na rok na inne studia (i nie kończy ich) co dla mnie jest marnowaniem czasu.. Albo coś się robi na 100%, albo wogóle. W takim razie witam na naszym wydziale ;)
-
[quote name='Talagia']Uczelnie z wydziałem weterynarii są tylko i wyłącznie w Warszawie, Wrocławiu, Lublinie i Olsztynie. W każdej z tych uczelni istnieje możliwość studiowania zaocznie (mniej wiecej od 3 tys - 4,5 tys za semestr - wiec kwota niezła...) Jedyny warunkiem jaki musisz spełnić by brać udział w rekrutacji w Wrocławiu mając nową mature to [B][U]minimum!!![/U][/B] 50% z matury ROZSZERZONEJ z chemii i biologii. Identyczna sytuacja jest w pozostałych uczelniach - a więc musi byc chemia i biologia i to wysoko (ponad 80% z kazdego)[/QUOTE] Studiowanie ZAOCZNE oznacza zjazdy kilka razy w miesiącu (najcześciej piątek, sobota, niedziela). Nie ma takiego czegoś jeśli chodzi o weterynarię (i bardzo dobrze..) Jest natomiast możliwość studiowania WIECZOROWEGO. Program, czas zajęć, progi zaliczeniowe są takie same jak dla studiów dziennych. Także wieczorowe są tylko z nazwy. W Warszawie jeśli człowiek przejdzie 4 semestry zostaje automatycznie przepisany na studia dzienne (co może wydawać się łatwe, ale po 1 roku zostało nas w tej chwili 138 osób z 220) Warszawskie progi to około 70% z rozszerzonej chemii i biologii (tak mniej więcej)
-
[quote name='ariss'] Ty zawsze będziesz pierwsza w kolejce:loveu:[/QUOTE] Tośmy sobie nasłodziły :loveu::loveu::loveu:
- 21590 replies
-
[quote name='ariss'] ostatnio w ogóle duzo chętnych na szczyle po Gassuli:crazyeye:tyle że szczyli nie ma:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Późno sie ogarnęli, ja od zawsze chce szczeniaka po niej:diabloti:
- 21590 replies
-
[quote name='weszka']No i zleciał czas MC ;) Teraz trzeba odreagować te stressy i niewygody ;)[/QUOTE] Ototo.. trochę kasy wpadło, trochę na wakacje od rodziców wpadło, teraz można szalec :evil_lol: [quote name='Saint'][url]http://t.patrz.pl/t/2_80_3452.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Jakubie.. powiem jedno. dokładnie T A K. :loveu::diabloti:
-
[quote name='weszka'] A ogony noszą pięknie i absolutnie nie na świnkę :mad: Mają jak we wzorcu w kształcie szabli lub sierpa - zależy od humoru. W każdym razie ładnie i jak należy :loveu:[/QUOTE] Szkoda, że wzorzec ten stworzyli jak Galina już dawno na świecie była :evil_lol: [quote name='weszka'] Masz wolny czas 5 sierpnia - będę w W-wie :razz: to może jakiś spacerek? [/QUOTE] A mnie nie ma :placz::placz::placz:
-
[quote name='Pestka'][url]http://img229.imageshack.us/img229/8444/dsc0002a.jpg[/url] ale zielono :loveu:[/QUOTE] W końcu mamy lato :loveu: [quote name='Agnes']tzn...wakacje wakacje - konczysz prace czy wakacje 3dniowe?:roll::lol:[/QUOTE] Kończę. Całe szczęście. Na zawsze :diabloti: [quote name='ariss'][url]http://img229.imageshack.us/img229/8444/dsc0002a.jpg[/url] sliczności:loveu:[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu: [quote name='KaRa_']W tym roku parę razy będę w Wawie bo w sierpniu i wrześniu :evil_lol: :lol:[/QUOTE] W sierpniu mnie nie ma coprawda, ale we wrześniu jak najbardziej możey się spotkac, bo poza krótkimi wypadami - lublin, wiocha pewnie będę w Warszawie przelotem ;) Jak już wcześniej wspomniałam - dziś kończę moją przygodę z Mc'Donalds. Restauracjo, tracisz bezcennego pracownika :eviltong::cool1:
-
No to tego.. już nie ma co się martwić, że Dirki łapą ogłuszy Vesper :diabloti: Urosła tak szybko.. :mdleje:
-
moje śliczności:loveu:
-
Jeśli chodzi o diety - najlepszy jest mc'donlads :loveu: Wystarczy popracować miesiąc - dwa. Zmiana 11-21. Nie pamiętam kiedy ostatni raz jadłam obiad :mdleje: Czlowiek nie głoduje bo nie ma czasu mysleć o jedzeniu. Człowiek tam nie je, bo przez cały dzień się napatrzy i nawącha.. a jedzenie zaczyna traktować jak przedmiot transakcji. Polecam :diabloti:
-
[B]Kara[/B], zapraszam :p [B]Beatko[/B], to ten co sie oblizywał na widok Twojego gofra :diabloti: [B]Madziorka[/B], klata już nie taka łysa ;) Szybko zarasta, choć chyba więcej jej nie ogolę tam pod włos. A zdjęcia stare ale jare będą :evil_lol: [B]Sylwia[/B], dzięki :multi: Aktualnie u mnie nic ciekawego jakby kto pytał.. Z pracy wracam standardowo około 22. Szybki prysznic. 2 odcinki House'a. Sen. Praca. I tak w koło macieju.. Jaszczurka standardowo obrażona bo z działki wróciła. Przejdzie jej za jakieś 2 dni. Nie widziała mnie raptem sobotę, niedzielę i cały wieczór okupuje moje kolana, a pisku było łohohooo.. :mdleje: W piątek bierzemy samochód, psa, jedzenie i jedziemy na wiochę :loveu: W końcu wakacje.. :multi: Fotky [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/8444/dsc0002a.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/3716/dsc0051x.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/2880/dsc0570k.jpg[/IMG]
-
Co tu dużo mówić.. jesteście najlepsze ! :multi::loveu:
-
[quote name='Doginka']To ją odpchnij:diabloti: [/QUOTE] już to uczyniłam ;)
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka']Nie mogę do Ciebie napisać PW:placz::angryy:[/QUOTE] No widzisz, tyle ludzi do mnie pisze, że mi się skrzynka zapchała :evil_lol:
- 21590 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[URL="http://img197.imageshack.us/img197/4584/dsc0018h.jpg"]http://img197.imageshack.us/img197/4584/dsc0018h.jpg[/URL] czemu nie jest już październik a dąbrowa jest tak daleko :placz::placz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sylwia, dasz mi jakiś kontakt do właścicielki Nelci? Bo mam fotki z wystawy ;)
- 21590 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[URL="http://img22.imageshack.us/img22/2635/dsc0041qjp.jpg"]http://img22.imageshack.us/img22/2635/dsc0041qjp.jpg[/URL] Pepcia odmłodniała :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
O w życiu on nie wygląda na karego na tych zdjęciach :mdleje: Na sprzedaż? Poproszę jakieś bliższe informacje na PW. Wzrost, cenę, pochodzenie itepe :cool3:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
Wszystkie zdjęcia takie podobne, ale trudno :evil_lol: [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/8106/dsc0508p.jpg[/IMG] -
Jestem jestem, aczkolwiek laba sie skończyła i czas do pracy, rodacy :placz: Raj [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/1625/dsc0540.jpg[/IMG] [IMG]http://img396.imageshack.us/img396/8105/dsc0596.jpg[/IMG] [IMG]http://img398.imageshack.us/img398/3748/dsc0699ii.jpg[/IMG] Resztki z wystawy [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/8231/dsc0495igu.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/9720/dsc0498u.jpg[/IMG] Korn w głośnikach. Taka muzyka jaki humor :roll:
-
Z oczami coś kręciłeś? :razz:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
jeszcze sekretarkę wynajmie, albo agentkę.. coby nas na terminy poumawiała :p- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']a masz włosy w uszach ? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] :placz::placz::placz: jakby tak sie przyjżeć to jestem całkiem podobna do Pepy.. :mdleje: :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']:-x nie naśmiewać się z Pepowej budowy - łapki też ma krzywe jak nieboskie stworzenie - ale zobaczymy jakie Ty będziesz miała jak będziesz miała ze sto lat tak jak Pepa :evil_lol: :loveu:[/QUOTE] boję się pomyśleć - już mam krzywe :placz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='LeCoyotte']tak jasno napisane?:razz: czy całkiem skopane?:shake: czy czegoś może nie zrozumiałaś?:eviltong:[/QUOTE] niczego nie zrozumiałam :evil_lol: [URL="http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2102bw_640.jpg"]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2102bw_640.jpg[/URL] :mdleje: Jeżu kolczasty przestanę tu zaglądać, bo już popadłam w kompleksy :placz: