Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. Z perspektywy czasu wszystko wydaje sie później jakieś łatwiejsze.. Kiedy pomyślę o histologii to jakoś tak ciepło mi się robi na sercu, a nerwów mi zszargała kiedyś.. Ja myślę, ze studia same w sobie są szalenie ciekawe, tylko niestety tej wiedzy nie ma kiedy zgłebiać, bo ledwo zostaje czasu na nauczenie się tego co potrzeba do zaliczenia. Wszystko jest do ogarnięcia, ale czasu jest mało, a zaliczenia nakładają się na siebie jak chcą - i to stanowi główny problem. Człowiek czasem nie wie za co się zabrać, a systematycznym nie da się zawsze być niestety z uwagi na stan "ciągle coś" Może się pochwalę, że w przyszłym tygodniu dzień w dzień mam coś :D Powodzenia wszystkim w okresie przedsesyjno-sesyjnym !
  2. [quote name='Doginka']Tobie taka wycieczka przydałaby się na odstresowanie;)Masz tyle nauki, że ja na Twoim miejscu już dawno bym się załamała:razz: [/QUOTE] Ja już dawno stwierdziłam, ze nie umiem odpoczywać, więc nie wiem czy taki wyjazd wogóle miałby rację bytu ;) :p
  3. [quote name='Saint']Dwa tygodnie wolnego macie? Mmm. Chyba jeszcze ani razu czegoś takiego nie doświadczyłem..[/QUOTE] Nie martw sie Jakubie, ja również :D I w tym roku również się nie zapowiada.. [quote name='Kaladan']Pod warunkiem , że wszystko pójdzie w I terminach...[/QUOTE] Ja tam nigdy nie jestem taką optymistą :P
  4. Beatko, trzymam kciuki za odnalezienie suni.. Może i swoim poprzednim właścicielom tak czmychnęła zanim pojawiła się u Ciebie?
  5. Ah, ale mi się tatr zachchiało przez te Wasze wyjazdy..
  6. [URL="http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P1030004.jpg"]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P1030004.jpg[/URL] Kiedy jeszcze było mało śniegu.. ;) Erciu, ja zaglądam i czytam tylko napisać nie ma kiedy..
  7. Niezła ta Twoja psica-demolica.. :mdleje: Filmiki widziałam :loveu:
  8. [URL="http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_0733ps.jpg?t=1263417879"]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_0733ps.jpg?t=1263417879[/URL] O litości ja też chce takiego.. :placz: :loveu:
  9. Hmm Dobrywieczór, Dobranoc, Dzień Dobry? :mdleje:
  10. Sesja to pikuś w sumie (przynajmniej te zimowe) w porównaniu do tego co musimy zaliczyć przed sesją. Ale i tak najlepsza jest panika wszystkich wokół (z innych kierunków), bo SESJA ! A my na wecie.. cóż, sesja trwa cały rok. Wiecznie o krok od wywalenia :p
  11. Dziekuję wszystkim za kciuki. Jedynego czego sama nie mogę sobie zapewnić na tych studiach to wsparcie.. Więc cieszę się, że mam Wasze ! :) [B]Bzikowa[/B], kurczaka też mieliśmy, robiliśmy mu mikrobiologiczną sekcję. Nawet mam jakieś nieudolne zdjęcia.. Nie podobało Ci się? Czemu? To fajne zobaczyć jak to wszystko w środku wygląda.. Właśnie, minęła godzina 2.. W sumie wstaję za 5 godzin. Mikrobiologia mnie przygniotła, przytłoczyła i zmiażdżyła. Chyba po prostu 3 kolokwia z 3 najgorszych przedmiotow na tym roku w jednym tygodniu to za dużo. Więc trzeba wybierać, co w I, co w II terminie, bo az tak zdolna żeby zdać wszystko nie jestem. Za dużo, za dużo. Kieruję się w stronę łóżka. A teraz trzymajcie kciuki, żeby poprawy poukłądali lepiej niż 1 terminy ;) Dobranooooc.
  12. [URL="http://i129.photobucket.com/albums/p218/Katerinas15/Michal/michal620.jpg"]http://i129.photobucket.com/albums/p218/Katerinas15/Michal/michal620.jpg[/URL] Ależ rośnie Ci chłopaczek, Kasiu ! I coraz przystojniejszy się robi ;)
  13. witaj RODZINO ! :loveu:
  14. Nie ma tu czego podziwiać, to żaden heroiczny czyn. Po prostu marzenia. Bo oczywiście nie wspominam o tym ile razy mam ochotę rzucić to wszystko w cholerę. Ile razy denerwuję moich bliskich. Ile razy nie mogę spać, bo mam natłom myśli. Ile razy myśle, że się nie nadaję. Czy wreszcie ile razy płaczę - ze zmęczenia i bezsilności. A wiecie co jest najlepsze - że to wszystko na własne życzenie ;)
  15. Witajcie kochani, ja tylko przelotem.. Jeśli chodzi o fretkę, to w żadnym wypadku nie ma ubytków w futerku, a tym bardziej nie jest łysa :P ma różowiutką skórkę, a futerko na brzuszku i częściowo na bokach i grzbiecie jaśniutkie. W zasadzie teraz troszkę zmieniła umaszczenie i jest ogólnie ciemniejsza. Urosła też tak mniej więcej o 1/3. Jest niegrzeczna, gryzie, rzuca się, ale w zasadzie jest w tym nadwyraz rozkoszna :) Jeśli chodzi o Galinę, to teraz mam dramatyczny czas na uczelni, więc niewiele czasu dla psa, ale jest u nas babcia, więc zajmuje się trochę psiną, rozmawia do niej, przytula i podkarmia - także nie jest źle. Pomijam tą dramatyczną pogodę, która panuje na dworze i to, że Galina generalnie nie wychodzi poza korytarze odkopane na osiedlowych chodnikach. Przynajmniej nie sypią już tak solą jak wcześniej, więc nie ma dramatycznych min w stylu 'raaaaaaatuj ! wyżera mi kończynę !' Nie wspomnę może kiedy ostatni raz byłyśmy na lotnisku, o piłeczce nie wspomnę.. Plus jest taki, że cieczka minęła nie wiadomo kiedy i na wiosnę będzie spokój ;) A jeśli chodzi o mnie, to dziś jakimś cudem udało mi się zaliczyć anatomię porównawczą - a szczerze, to na to nie liczyłam, więc tym większa niespodzianka :) Dla odmiany w przyszłym semestrze znów anatomia ! tym razem topograficzna.. Było kolokwium z fizjo dziś również. Nie powiem może kiedy ostatni raz poszłam spać przed 3, ale dziś oto nastał ten dzień - położę się do łóżka, wykończona tym dramatycznym dniem, otworzę książkę, zaparzę sobie herbaty z sokiem truskawkowym i spokojnie oddam odpoczywaniu. Pójdę spać przed północą.. taaaaak. To taki wstęp przed jutrzejszą nauką mikrobiologii. Żeby nudno nie było to w przyszłym tygodniu znów jakieś 3 kolokwia o ile dobrze liczę, potem 3 egzaminy w sesji. Potem sesja poprawkowa. No i można pełnym sił rozpoczynać semestr 4 :D To tak po krótce.. Zdjęcia będą jak się ze wszystkim uporam, czyli.. no, kiedyś będą ;) :*
  16. [quote name='ariss']a po co cieplej!!! wystarczy się ciepło ubrać:cool3:[/QUOTE] A jak dojade na ten Twój wypizdówek w taką pogode? :p
  17. [URL="http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/f6.jpg"]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/f6.jpg[/URL] Ależ on ma rzęsy :loveu: I jaka piękna ślinka mu cieknie z dzioba :loveu: Ale po obcowaniu z psami Magdo, dla nas psiarzy to już nic :p
  18. [URL="http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/8-6.jpg"]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/8-6.jpg[/URL] MOJE MOJE MOJE cudowności ! Niech no tylko cieplej się zrobi a Was odwiedzimy:diabloti:
  19. Aaaaaale cudo ! A jak się debe czuje?
  20. Ależ się cieszę że Jaś już na świecie ! :) :loveu: Gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców i czekamy na zdjęcia !
  21. kurcze ! nie zdazyłam sie zameldować :placz:
  22. Dominiczko, trzymam jutro kciuki za Ciebie i Jasia ! :)
  23. Dziękuję za odwiedziny kochani ! :loveu: [B]Beatko[/B], swój charakterystyczny zapach ma.. ale ja zaprawiona jestem w różnego rodzaju "zapachach" sekcyjno, prosektoryjno, oborowych w związku z czym sama rozumiesz ;) Mam jeszcze jakiegoś dzieciaka z komórki: [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/7145/zdjcie135.jpg[/IMG]
  24. Ewcia, to jest to małe małe, co ostatnio do Polski przyjechało? Bo jeśli tak to już wcale nie takie małe ;) Kruczoczarna jest to na pewno, a póki co to przedewszystkim składa się z łap i dłuuuuugiego ogona :loveu: Co do zaproszenia - nie martw sie wpadniemy większą grupą to Ci się gości odechce :)
  25. [URL="http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/2-4.jpg"]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/2-4.jpg[/URL] A co to za dzieciak?
×
×
  • Create New...