-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
Jak jest taka zarośnięta to z pyszczydła faktycznie jak młodziak.. Ale widzę już, że lata dają jej się we znaki, takie szaleństwa jak kiedyś to już nie dla niej.. No ale cóż, taka naturalna kolej rzeczy. [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7610/dsc0990c.jpg[/IMG]
-
Są są są ! zdjęcia :lol: Brzydkie, bo światło nie takie. A pies wygląda jak zarośnięty, ale trudno.. :mdleje: [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/7702/dsc0929ep.jpg[/IMG] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/4776/dsc0986.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/6956/dsc0981x.jpg[/IMG]
-
O rany a tu znowu zdjęcia :lol:
-
[quote name='Kasia&Rika']Ja mam spaniela z futrem bardziej zbliżonym do pudla :P Gops tnie psa koleżanki, który ma sierść jak sznaucer a swojego ma kundelka z miękką sierścią i pudla. Ale faktycznie sierść sznaucerów jest bardziej twarda/szorstka i może szybciej niszczyć maszynkę.[/QUOTE] A tak swoją drogą spanieli się nie trymuje?
-
Przy odpowiednim spięciu mięśni nie powinny boleć. Mnie zajęło tydzień żeby nauczyć się poprawnie wykonywać ćwiczenia. Potem bolą już tylko mm. brzucha :D
-
Eeee.. szlag człowieka trafia dopiero po miesiącu :p
-
Nie to co my - amatorszczyzna :diabloti:
-
[quote name='Kasia&Rika']ja mam taka za 160 i działa idealnie od roku a rika strzyzona jest bardzo czesto. Gops ma tą samą i też jest zadowolona.[/QUOTE] Może to kwestia sierści - sznaucer a spaniel to jednak różnica ;)
-
Mnie też głównie chodzi o temperaturę, szybko sie płuca męczą przy wdychaniu tak zimnego powietrza. Ale to też da sie wyćwiczyć, u mnie na osiedlu są ludzie którzy biegają CAŁY rok. No ale od lat..
-
[quote name='Marta_Ares']na nastepny raz chce juz kupic swoją maszynke i raczej na pewno będe chciała z dłuższym ostrzem go obcinać. a ogon postaram sie jakoś skrócic[/QUOTE] Tylko uważaj na to kupowanie maszynki, bo większość tych tańszych (do 300zł) jest na jedno-dwa użycia..
-
Byłoby dłużej niż pod włos, ale mogłoby być ciężko przy takiej ilości sierści. Ogon wygląda jak od innego psa :lol: Naprawdę myślę, że powinnaś coś z nim zrobić ;) A tak na przyszłość - może dłuższe ostrze? twedy nie będzie widać takiego przejścia głowa - ciałko.
-
Tak tak 42 dni. Fajne są, naprawdę sporo dają - w końcu czuję, że mam mieśnie, ale cholernie monotonne są.. i pod koniec to człowiekowi agresor się włącza i zniechęcacz jak pomyślisz, że każde ćw 24 powtórzenia i takie 3 serie :mdleje: Ale traktowałam to jako wstęp do powrotu do formy, jak jeszcze nie dało sie biegać z racji śniegu. Psom to jednak dobrze - nie sięgają do lodówki, nie chodzą na zakupy, na imprezy, nie ma wiecznych pokus.. :lol:
-
[quote name='Marta_Ares']hehe zdjecie ogona w calosci bedzie pozniej :P Ty mi lepiej powiedz co z tym pyskiem zrobić:D od tylu to on jak sznaucerek wygląda :D[/QUOTE] Jak to co zrobić z pyskiem? Chyba za bardzo nie da się tu nic zrobić, bo na sznaucera go nie zrobisz raczej :lol: Ja mojej małej golę poliki do linii oczu, uszy, ale Ares nie ma brody więc jak to będzie wyglądać :lol: Mogłaś ewentualnie zrobić takie lekkie przejścia tułów - głowa, tylko do tego przydałoby się dłuższe ostrze - ew można kombinować golić z włosem. Z tym ogonem jak sznaucerek? :mdleje: BŁAGAM ! zrób coś z nim ! Najlepiej na zero !
-
O litości :mdleje: Myślałam że pomyliłam galerie ! :lol: Ale ogon to już mogłaś mu ogolić, chociaż z włosem (nie pod włos jak resztę) ;)
-
Ja robiłam ostatnio serię ćwiczeń na wzmocnienie mieśni brzucha i teraz spokojnie mogę zacząć sobie biegać :) Biedna ta Twoja Azowa, jak te hamerykańskie modelki - całe życie na diecie :p
-
Ja wczoraj również wyciągnęłam rower i dzisiaj mam takie zakwasy, że łohohoooo :mdleje: :eviltong: Także tym większe brawa dla Azutkowej ! Ty się tak nie ciesz, bo jeszcze zima wróci :diabloti:
-
[quote name='ariss']Justa, będziemy w NDM:) zastanawiam się czy brać Gass ze sobą, będziesz miała Galę?[/QUOTE] Ja nie biorę Galiny, bo po pierwsze nie ma szczepienia na wściekliznę (alergia) i mnie nie wpuszczą. A pozatym jadę kolejką, a nie samochodem i nie będę dzikuska stresować ;) Jeśli z Gasską to kwestia, że nie będzie jej miał kto przypilnować jak będziesz coś pomagać, to wiesz, że ja chętnie ;)
-
[quote name='bognik']Cześć [B]Kojociku[/B]! ;)[/QUOTE] O litości, kogo to moje zmęczone oczy widzą :mdleje:
-
I tak dla mnie Gasska jest najlepsza, najmąrzejsza, najpiękniejsza i wogóle naj naj naj ! :loveu: A są gusta i guściki, nie zawsze wszystkim da się dogodzić ;) Czekam na zdjęcia!
-
[quote name='Maga100'][B]ależ właśnie rusz się poza obręb i poszukaj TATUSIA wśród motocylistów :evil_lol: Na pewno chętnych będzie sporo [/B][/QUOTE] zawieszę sobie ogłoszenie na szyi i ruszę w tłum ! :lol:
-
Jak dla mnie [URL="http://lh4.ggpht.com/_kZ7gnoM8qRc/S60C61SfNkI/AAAAAAAAAD4/gXE9oy-lJ7M/IMG_9920.jpg"]to[/URL] jest po prostu poruszone. Mało światła, za długi czas naświetlania? Ciężko mi się odnieść, bo nie widzę exief'a.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Justa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] no jest na stronie JEST ... mój TZ i wspólnik hodowlany , żyją w poczuciu że szukam jej domu , bo jest na stronie ... a szczęśliwi obaj , że nie ma domu z platynami i marmurami :diabloti: [/QUOTE] Ah, jak to człowiek lubi sam siebie oszukiwać.. ;) -
[quote name='dbsst']no bardzo blisko :D ale że ja mam ci go zrobić czy jak hahha[/QUOTE] A masz taką moc? :mdleje: [quote name='Maga100'][[B]Ależ Justo, a wproblem w czym? :hmmmm: acha, Justo, 24 kwietnia otwarcie sezonu na Bemowie, wiem, ze już się cieszysz :grins:[/B][/QUOTE] Jakoś nie mogę znaleźć w swoim przedziale wiekowym osobnika płci męskiej, który chciałby już zostać tatusiem :diabloti: Taaaaaaaak, już się cieszę na ten ryk silników, kiedy to człowiek ma ochotę raz w tygodniu się WYSPAĆ, pomijając że człowiek nie może spokojnie wyjść z domu, a tak naprawdę też nigdzie ruszyć się poza obszar osiedla bo wszędzie MASZYNY :diabloti:
-
[quote name='LeCoyotte']A to dlaczego? Myślisz, że komuś by się chciało bawić w M w zmiennych warunkach oświetleniowych?[/QUOTE] MNIE się chce, to najlepsza zabawa w tej całej fotografii! :D
-
[quote name='psiulka']Hej Justa, pierwszy raz tutaj coś piszę, ale zaglądam tutaj od jakiegoś czasu i czytam sobie to wszystko, co piszesz, głównie wychwytując to, co jest o Twoich studiach. Mnie również marzy się studiowanie weterynarii i idąc w tym kierunku jestem na profilu biol-chem-fiz w 1. LO. Wprawdzie to pewnie jeszcze "nic", bo do matury mam jeszcze kawałek, ale ja już wiem, że weterynaria to mój cel i będę się starała do niego dążyć. Chciałam się zapytać po pierwsze, na ile pkt napisałaś maturę, po drugie, "jak" uczyłaś się biologii, żeby te wszystkie nazwy, funkcje, przykłady Ci się nie mieszały i po trzecie, czy brałaś korepetycje z biol i chem w szkole średniej? Robisz bardzo ładne zdjęcia, chciałabym dojść do takiej perfekcji. :cool3: Czekam również na zdjęcia Galiny, widziałam już te z zabiegami fryzjerskimi i na mrówczej pościeli :)[/QUOTE] Masz PW ;) Zdjęcia jak zdjęcia, kiedyś pewnie robiłam lepsze, człowiek wychodzi z wprawy :shake: [quote name='LeCoyotte']i ja też czekam:) Na weekend tez planuję obrobić Sambie podwozie, to porównamy;) i już wiem, że Tobie to lepiej wyjdzie:lol: Czyli mówisz, że ślub na emeryturze to jest to:evil_lol: Trzymaj się tam na wecie!!:)[/QUOTE] A skąd ta pewność, że lepiej? :diabloti: Ja tom taki amator, że szok. Piękne dziury wyskubałam dzisiaj Galinie zdejmując okrywówkę, więc wogóle wstyd ją pokazywać :evil_lol: Na emeryturze to już nie będzie mi potrzebny mąż ! :diabloti: Trzymam się trzymam, właśnie zasiadam do nauki (nie żeby była północ, piątek a właściwie już sobota po ciężkim jak zwykle tygodniu :mdleje: )