Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. Dominiko, jak my blisko siebie mieszkamy ! :lol: A Jan jest oh ah cud miód orzeszki ! :loveu: Też już chcę takiego :p
  2. [quote name='Bzikowa'] Ooo, którego dnia będziesz ? :) To może się wreszcie poznamy? Ja będę pomagać bezikowej hodowczyni , chyba w niedzielę ;) w każdym razie wtedy kiedy będzie III grupa. Ale co do Hamiltona to nie sądzę, żeby było ich stoisko w NDM... Oni raczej bywają na międzynarodówkach. W ogóle w NDM zawsze mało tych wszystkich stoisk jest, mam wrażenie.[/QUOTE] Będę w sobotę - w każdym razie wtedy kiedy będzie II grupa.. Może to i lepiej, nie będzie kusić - dopiero co się pozbyłam jednej obroży ;) [B]Martyna[/B], stronkę widziałam, nawet Galina się załapała :P
  3. Oj jest przepiękna ! :loveu: :mdleje:
  4. [quote name='Kashdog']Dokładnie :diabloti: Bo jak sobie tak pomyśle ile tam wkuwania będzie itd. to się załamuję, ale jeszcze mam 4 lata do zastanowienia się :cool1:[/QUOTE] Ja tam chciałam od dziecka tą weterynarię i jakoś nie bardzo mnie interesowało czy nauki dużo czy mało. Jakoś tak nigdy o tym nie myślałam pod tym kątem. Ale na pewno na takie życie studenckie z dowcipów raczej liczyć nie można. [quote name='Unbelievable']a ja mam psa bez brody, i uważam go za psa! :diabloti:[/QUOTE] Oj podstawowy składnik nie znaczy jedyny! [quote name='eria']weszłam na stronkę!!!! super jest !!!! i bardzo fajnie się czyta![/QUOTE] Jak mniemam stronę Grama? :p [quote name='Agathee'] p.s. z ciekawości, gdyby ten czas nastał już teraz, to byłby to kolejny sznaucer? czy tym razem coś innego? :razz:[/QUOTE] Sznaucer sznaucer tylko o rozmiar większy ;) Raz sznaucer - na zawsze sznaucer.
  5. [quote name='Unbelievable']no raczej :evil_lol: można kupić w sklepie canifel i na wystawach ;) baardzo dużo róźnych, fajnych klorów leciutka jak piórko ta adresówka :evil_lol:[/QUOTE] Wybieram się do Nowego Dworu to może nabędę. A drogie toto? i jaki to rozmiar? Bo podejrzewam że dla Galiny taki sam. Uh, to może skuszę się na wymianę, bo nasze już nieźle podszargane są.
  6. [quote name='Kashdog']Broda :diabloti: No to nie wiem czy bym się tam nadawała :evil_lol: Czekam na zdjecia ![/QUOTE] Broda to podstawowy składnik psa ! :lol: A czemuż uważasz, że się nie nadajesz?
  7. [quote name='LeCoyotte'] Nie tam żadne manuale do zdjęć dynamicznych, tylko właśnie tryb A (lub S) i korekta ev:p[/QUOTE] Oj Kojot tu mnie zwaliłeś z nóg :mdleje:
  8. [quote name='malawaszka']dostanie następnego pewnie :lol:[/QUOTE] Tak zmieniać partnerów jak rękawiczki, kto to pomyślał..
  9. Hamilton? :mdleje: Chyba jestem bardzo daleko w tyle za nowinkami ze świata psiej mody :lol: Adresówka bardzo fajna, ale czy nie jest zbyt toporna? bardzo ciężka jest?
  10. Zawsze mi zdjęcia tego Twojego stadka poprawiają humor - mają u Ciebie jak w raju ! Na stronie wciaż widzę ogłoszenie o Piranii - a ja myślałam, że to już pewniak, że zostaje u Ciebie?
  11. [URL="http://img690.imageshack.us/img690/8696/dsc0098v.jpg"]http://img690.imageshack.us/img690/8696/dsc0098v.jpg[/URL] :mdleje: Jakaż ona jest rozkoszna ! :loveu: :loveu: Nie możesz waszko oddać kawalera, bo Pepa nie będzie miała z kim się bawić w zabawy dla dorosłych :lol:
  12. [URL="http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/23marca10/DSC_7164.jpg"]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/23marca10/DSC_7164.jpg[/URL] :loveu: Co to za cudna obroża? i adresówka?
  13. http://i248.photobucket.com/albums/gg186/Prejska/Aza-wiosna/DSC_6471.jpg To zielone wskazuje, że i Wy miałyście niezwykle owocny spacer :P
  14. [quote name='ariss']jesteś zboczona:evil_lol::evil_lol::evil_lol:..............ja też:diabloti:[/QUOTE] :diabloti::loveu: [quote name='Kashdog']Dzięki ;)Ale chyba wtedy się nie odzywałaś, bo nie pamiętam zbytnio :eviltong: :evil_lol:[/QUOTE] Bo ja tak po cichu sobie zwiedzam ;) Ale macie fajną tą przezroczystą adresówkę - tylko chyba jest dość przysadzista?
  15. [quote name='Kashdog']Witam po raz pierwszy ;) Twój avatar mnie już od jakiegoś czasu nawiedzał i musiałam Was odwiedzić :diabloti: Jaszczura to masz pięknego :loveu: [url]http://img362.imageshack.us/img362/2254/dsc0292em1.jpg[/url] Jakie extra :cool1: Czyli, że na weterynarii jest tak ciężko jak myślałam :razz:? Nieśmiało zapraszamy do nas :oops:[/QUOTE] A co takiego pociągającego jest w moim avatarze? ;) Lekko nie jest, ale wszystko da się przejść tylko trzeba bardzo chcieć i wierzyć w siebie. Dziękujęmy za komplementy ;) [quote name='weszka']Fajna pościel, śliczne zdjęcia :) A marzenia... coż musimy je mieć żeby mieć napęd do ich realizacji. Justa jeszcze będziesz miała wymarzonego drugiego psa. Takie życie, że czasem nie jest tak jakbyśmy chcieli, niestety... :([/QUOTE] Coś na co długo się czeka smakuje lepiej.. :) Wiem chociażby po Galinie, ile się na nią naczekałam.. To pierwsze takie duże marzenie jakie udało mi się zrealizować. [quote name='Korciaczki'][URL]http://img515.imageshack.us/img515/4835/dsc0895.jpg[/URL] ależ piękny portert pięknego psa : ))))[/QUOTE] :loveu: [quote name='Doginka']Zostaniesz vetem i wtedy kupisz sobie szczeniaczka, o ile znajdziesz więcej czasu;-)[/QUOTE] Chyba z tym czasem będzie podobnie jak teraz. Ale może kiedyś będę miała fajnego męża z którym podzielę się obowiązkami. [quote name='Agathee']Zgadzam się z ariss, ale pamiętaj, że marzenia się spełniają ;) Mi też marzy się w końcu szczeniak, którego mogłabym wychować tak jakbym to chciała, czyli w kierunku sportów np, ale sam fakt, że mam już dwa psy i dwupokojowe mieszkanie przywraca mnie na ziemię :diabloti: Ty masz pewnie podobnie ze studiami, więc jak dla mnie warto poczekać te parę lat aż w końcu na wszystko przyjdzie czas :) Dzielna frecia :P ;)[/QUOTE] Oj to widzę, że nie tylko mnie brakuje tych niezdarnych czterech łapek, które mogłabym zapisać jak czystą kartkę - jak tylko zechcę. Chciałabym psa, który będzie tylko mój, bo Galina tak naprawdę jest nas wszystkich w rodzinie. A ja chciałabym mieć psa który będzie mój od początku do końca - do tego jednak muszę najpierw sama się usamodzielnić. Zresztą nie kryjmy to ogromne wydatki, a ja z racji studiów póki co nie jestem w stanie podjąć pracy.. Ale uda się - wierzę w to :) Frecia jest nieustraszona ! [quote name='ariss']Justa, wszystko z czasem przyjdzie, teraz ani Ty ani pies nie bylibyście usatysfakcjonowani z Twojego braku czasu;)[/QUOTE] Jak zwykle masz rację Ewcia.. ;) Trzeba poczekać na jakiś obrót wydarzeń - albo skończenie studiów, albo wyrzucenie z nich (tfu tfu!) :diablotin: [quote name='ariss'][B]Justa[/B], haaaaaaaaaaaaalllllllllllllllloooooooooooooooooooooooooooo, zakurzyło się strasznie u Ciebie!!!!![/QUOTE] Wiem wiem, ale jakoś nie mam głowy do niczego. Już 1/3 semestru za mną, jak ten czas leci.. Niedługo się wybieramy do Was, nie wiem czy jestes tego świadoma :diablotin: A póki co dzisiaj wyrwałam Galinę. Jeszcze łapki i firanka w weekend. A w święta ogolę jej doopkę, uszki i inne bzdety. Postaram się o jakieś zdjęcia, ale w okolicach świąt dopiero bo we wtorek mam ostatnie ważne kolokwium przed świętami. Trzymajcie kciuki ! ;)
  16. A ja u Was już byłam ostatnio i Fifka jest prześliczna i wydaje się być taka radosna ;) No i ma to co pies mieć powinien - brodę :loveu:
  17. [URL="http://img339.imageshack.us/img339/2193/beztytuu2kf.png"]http://img339.imageshack.us/img339/2193/beztytuu2kf.png[/URL] Nie bardzo rozumiem te kadry - cięcie w pierwszym jest dla mnie niezrozumiałe - modelka patrzy w dół, ale nie wiadomo na co, bo to brutalnie obcięłaś. Na górze niewyjaśniona przestrzeń - jeśli tniemy drastycznie to tnijmy drastycznie, ale z każdej strony ! Nie rozumiem pozy modelki, jest bardzo nienaturalna, a jednocześnie przypadkowa bo właściwie te powyginane ręce nic nie dają temu zdjęciu, nic nie przekazują. Podobnie niestety jest z twarzą, zero emocji (szczególnie zdjęcie 2) W tym wypadku zdjęcie 1 mimo, ze niewiele na nim widać wydaje się być bardziej emocjonalne. Krzywy kadr w jednym i drugim jakoś zaburza mój spokój i nie pozwala oddać się spokojnemu oglądniu. [url]http://img248.imageshack.us/img248/2566/dsc06102d.jpg[/url] Jeśli chodzi o to zdjęcie, to może miało być to albumowe, proste zdjęcie do postawienia sobie nad kominkiem.. ale jeśli już nie skupiamy się na emocjonalności, to nie amputujmy w tak niewyjaśniony sposób kończyn. Ręki nad głową znów nie rozumiem, proponowałabym bardziej luźną pozycję do takich luźnych portretów. Pozdrawiam :)
  18. [quote name='LeCoyotte']Ale jakże prawdziwe:fadein: Przecież ona jest genialna;) [SIZE="1"](zaraz mnie pogonisz za powtarzanie się:diabloti:)[/SIZE][/QUOTE] Pozatym o uczucie trzeba dbać ! :diabloti:
  19. [quote name='ariss']jakbym wyszukała Twoje wpisy tu, to wszystkie byłyby identyczne:diabloti::evil_lol:[/QUOTE] To co? Mam przestać? :placz:
  20. :mdleje: UWIELBIAM JĄ ! :loveu:
  21. [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/2860/dsc0901.jpg[/IMG] rogz green tartan 16mm. zapraszam na pw ;) NIEAKTUALNE !
  22. [quote name='Unbelievable']Pies mi się popsuł :placz: zabawkę ma totalnie w tyłku, nawet w domu :placz: w slalom też brzydko wchodzi :placz:[/QUOTE] Potrzeba Ci owczarka ! :D
  23. [quote name='Bolsbokser']Tak nie do końca, ponieważ to, że w nazwie obiektywu występuje wyraz macro nie oznacza,że jest on stricte do tego przeznaczony.[/QUOTE] Jasne, ale w pewnym stopniu może nakierować. A to czy człowiek ślepo uwierzy, czy postara się poszukać testów, opinii, przykłądowych zdjęć czy czegokolwiek - to już jego sprawa. Ja od siebie mogę powiedzieć tylko tyle, że jak na moje możliwości te 70mm sprawuje się doskonale. Nie zamieniłabym go na żaden inny podobnej klasy.
  24. [quote name='Bolsbokser']Może do macro się nie nadaje.[/QUOTE] W zasadzie ja macro nie robię, ale chyba to MACRO w nazwie do czegoś zobowiązuje Sigmę? Tak na dobrą sprawę, moim zdaniem jeśli ktoś chce naprawdę dobry obiektyw do portretu i do macro to zwyczajnie powinien sobie sprawić DWA obiektywy. Nie ma pośrednich rozwiązań, które dawałyby 100% wydajności. W innym wypadku trzeba ustąpić - pytanie czego robi się więcej - portretu? macro? sportu? krajobrazów? A na upartego można zrobić to wszystko 70 (no może najciężej z tym ostatnim) Tak dla przykładu - jakieś tam stare macro (albo coś do niego zbliżonego) z tego obiektywu. Zaznaczam, że nie lubuję się w tego typu zdjęciach, więc to raczej takie pstryki [URL="http://img691.imageshack.us/img691/5333/dsc0519i.jpg"]http://img691.imageshack.us/img691/5333/dsc0519i.jpg[/URL] [URL="http://img31.imageshack.us/img31/4699/dsc0517z.jpg"]http://img31.imageshack.us/img31/4699/dsc0517z.jpg[/URL]
  25. [URL="http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/dziesiatymarca10klatka/DSC_7131.jpg"]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/dziesiatymarca10klatka/DSC_7131.jpg[/URL] Kocham GO ! :loveu:
×
×
  • Create New...