Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/27/14 in all areas

 1. erka dlaczego mnie papugujesz. Człowiekchce być trochę oryginalny z tekstem, a tu, masz....
  2 points
 2. A dogi się ślinią? Nie zauważyłam, tzn. nie zwracam na to uwagi. Mam całą ścianę w glutach, czyli dożej ślinie. Naprawdę tego nie widziałam. Zwróciła mi na to uwagę znajoma, która była z wizytą. Więcej do mnie nie przyjdzie - inspekcje sanitarno-porządkowe niech sobie organizuje u innych.
  1 point
 3. Barnardko dzisiaj to trzeba wysciskac córcię chrzestną - 2 lata temu wiozłam ją do domku :) to dzięki Tobie zdecydowałam się na adopcję Maszeńki :) niesamowite Tinusia z Maszeńką obchodzą urodzinki dzień po dniu :)
  1 point
 4. Już Wam piszę co ;) Po kilku dniach pisania jej, że jest w ciąży, że jej objawy o tym wyraźnie świadczą itp., dostałam takie PW: " Wysłane 18 marzec 2014 - 18:17 Qurwa , pokazało 2 kreski :crazyeye: ale mozliwe że test sie pomylił ? moze musiała bym kupic drugi ? , ja *******e , jak to możliwe ?"
  1 point
 5. Popieram, Mortes gdybyś kotka nie wzięła odszedł by w męczarniach. Chyba tak jest, że te psie i kocie nieszczęścia stają nie tylko na Twojej drodze, ale tylko Ty nie pozostajesz obojętna. I chwała Ci za to!!! Jeśli ktoś Ci zarzuca, że "zbierasz" po okolicy psie i kocie nieszczęścia, to jest niezrównoważony, albo nienawidzi zwierząt. Niestety nie jestem w stanie wspomóc finansowo, lecz tylko bazarkiem http://www.dogomania.com/forum/topic/143596-%C5%9Bliczne-tanie-ciuszki-dla-bia%C5%82ogonk%C3%B3w-i-kici-do-15112014-godz2000/
  1 point
 6. Zapisuję się do koteczka, żeby śledzić jego historię. Mial tyle szczęścia w tym swoim nieszczęściu, że go zauważyłaś Mortes :loveu:
  1 point
 7. To wszystko, co piszecie to szczera prawda. Mortes, żadnego wstydu proszę nie okazywać, bo... nie wypada! :laugh2_2: Ja też czekam tylko na wypłatę i poślę moją "złotówkę" dla Posejdonka Donka Felusia :)
  1 point
 8. Mortes, może byłoby trochę nieobyczajnie :) gdybys poprosiła o drobne 1500 zł na nowe okulary od Gucciego :) chociaż, powiem szczerze, że Ci się należą :) :) gdybyś miała ochotę. Ale prosić dla okaleczonego zwierzęcia??? To wstyd??? Przestań! Proszę! Pomyśl co by było gdybyś go nie wzięła? Mróz, martwa łapka, ona by zamarzała, normalnie na sztywno, bo bez krążenia. Nawet nie chcę sobie tego wyobrażac co by było dalej... W jakich męczarniach by to kocie umierało.
  1 point
 9. Pisałam już na wątku Białogonków i powtórzę tutaj: prośba o wsparcie to nie wstyd, to świadczy tylko o Twojej Iza odwadze. :) Finansowo na razie wesprzeć nie mogę, ale jak pisałam wcześniej, po wypłacie dorzucę się do puszeczki kotka. Imię Feluś bardzo mi się podoba, tak samo jak i Posejdonek. :)
  1 point
 10. A u nas mówi się: piździ jak w kieleckiem.
  1 point
 11. Leżymy w lodzie z Santaną do wiosny. Erka zamroziła nas na golasa. Z bloków lodowych wystają nam tylko włosy - mnie włosy z łydek, a Santanie włosy łonowe.
  1 point
 12. Chyba, że tak ;) I proszę jaki statecznie rozbiegany Impuls na fotkach :) I ja jakieś dodam. Jeszcze świeże, przedchwilowe:
  1 point
 13. Bez bazarków TAKS??? Absolutnie niemożebne. :pissed:
  1 point
 14. okazało się ze Caniviton został Impulsowi podarowany przez dr Daniela
  1 point
 15. 1 point
 16. hejka ;) ładne te liski ;)
  1 point
 17. Hej, hej, pani Węgielkowo! Czy mogłabyś się od czasu do czasu odezwać pełnym głosem, a nie tylko jakieś mmm czy zzz? Stęskniłam się za Twoim poczuciem humoru.
  1 point
 18. Kasia kupiła Impulsowi Caniviton. W czwartek, dzięki Kasi, ma przyjechać do niego dr Daniel - to wet do którego woziliśmy Sama na konsultacje. Nie wiem czy dr Daniel bedzie gdzies jechał i po drodze wstapi czy tez specjalnie 100 km do Impulsa pojedzie
  1 point
 19. No właśnie z tą regulacją to lipa trochę bo lupine ma taką rozmiarowkę, że Zayra jest pomiędzy dwoma (teraz ma 32cm). Te mniejsze są za cienkie a te większe za długie :( w ogóle wygląda na to, że 32 to jest trudny rozmiar dlatego łatwiej mi z handmade'ami gdzie robią indywidualnie
  1 point
 20. Za każdym razem jak widzę ludzi z yorkami w busach czy sklepach. Raz miałam wątpliwą przyjemność siedzieć koło pani ze starszym yorkiem, któremu się nie spodobało, że energicznym ruchem wyciagnełam słuchawki z torebki i postanowił kłapnąć na mnie zębami. 5 godzin jazdy obok tego małego potwora.
  1 point
 21. zaraz pewnie dogo mi znów odbierze mowę jakimiś dziwnymi tekstami w rameczkach.
  1 point
 22. o węgiełkowa widzę,że mowę odzyskałaś na dogo :jumpie:
  1 point
 23. [quote name='A&L']A można wiedzieć po co farbować psa?[/QUOTE] Też mnie to bardzo zastanawia... To głupi pomysł.
  1 point
×
×
 • Create New...