Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/25/26 in all areas

  1. A piesek miewa się dobrze, powoli się przyzwyczaja, chociaż z jego wzrokiem chyba jednak rzeczywiście nie najlepiej, bo głównie na węchu polega. Koopa wciąż jeszcze rzadkawa, pewnie to jeszcze stres i zmiana karmy robią swoje.
    3 points
  2. Dziś handlowa niedziela! Zapraszamy! Dużo fajnych rzeczy mamy!
    2 points
  3. 2 points
  4. one sa takie piekne, czy ktos robi takie artystyczne zdjecia?
    2 points
  5. Tosia i Zosia mają swój domek. Nie obyło się bez problemów ale pan dał radę
    2 points
  6. No kierowniczka! Nie ma dwóch zdań "Mój mąż? Mąż z zawodu jest dyrektorem!" Tylko Aśka jest nie z zawodu a z serca
    2 points
  7. Mniam, mniam! Przytyłam już 5 kg a do końca bazarku daleko!
    1 point
  8. Na zawsze w naszych sercach i naszej pamięci.
    1 point
  9. Dziękuję za pochwały zdjęć Tosia i Zosia mają się dobrze, z każdym dniem coraz śmielsze
    1 point
  10. Wspaniała kurtka dziś będzie mieć nowego właściciela
    1 point
  11. Też się nad tym zastanawiałam . Chyba jedno i drugie To zdjęcie jest naprawdę artystyczne.
    1 point
  12. 1 point
  13. Dobry wieczór. Poproszę nr 2, 4, 5, 6, 7, 12, 13, 18, 19, 24, 33 – wszystkie dostępne literki
    1 point
  14. 1 point
  15. A tak w ogóle, to wiśnia jestem, bo w pierwszych słowach mego listu powinnam Wam wszystkim przeogromnie podziękować za udział! Za tyle fajnych propozycji i hojne głosowanie. Jesteście wspaniałe! 🪻🪻🏵🪻🪻 Dzięki Wam Sami ma kasę na pierwsze wydatki
    1 point
  16. Zapraszamy na bazarek dla kociaków. Link w moim podpisie po słowem bazarek
    1 point
  17. Jak zwykle dziękujemy za kciuki. Badanie w kierunku Cushinga przesunie się nam na po 26. W tygodniu, w którym mamy też kardiologa. Mam nadzieję, że terminy będą. Kolano mi się zepsuło i nie dałbym rady pójść z Gajulką. W związku z brakiem sprawnego kolana nie mamy ciekawych spacerków, dopiero przyszły tydzień przyniesie zmianę (pod warunkiem, że kolano będzie się lepiej sprawowało). Za to teraz z małą mordką chodzimy w ortezach Gajulka i Iguś pozdrawiają
    1 point
  18. Moja Peruszka bardzo słabo chodzi, ale cały czas chce z nami wychodzić na spacery. Drepcze chwilę, a potem wsadzam ją do wózka wysłanego ciepłą koldą, odkrywam cieplutkim i miękkim kocem i cały czas sprawdzam, czy nie jest jej zimno. Mam w zapasie drugi koc. Czasami jedzie okryta prawie po nosek i widać jaka jest zadowolona. Nie wyobrażam sobie, żeby miało jej być zimno przez chwilę… Tym mocniej przeżywam takie historie jak tą Śnieżynki, bo nie mieści mi się w głowie, że można być taka bestia wyrzucić psa jak śmieć
    1 point
×
×
  • Create New...