Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 01/25/26 in all areas
-
3 points
-
Dziś handlowa niedziela! Zapraszamy! Dużo fajnych rzeczy mamy!2 points
-
Jak można to trzeba korzystać! Dzień dobry2 points
-
one sa takie piekne, czy ktos robi takie artystyczne zdjecia?2 points
-
2 points
-
2 points
-
2 points
-
No kierowniczka! Nie ma dwóch zdań "Mój mąż? Mąż z zawodu jest dyrektorem!" Tylko Aśka jest nie z zawodu a z serca2 points
-
1 point
-
1 point
-
Mniam, mniam! Przytyłam już 5 kg a do końca bazarku daleko!1 point
-
1 point
-
Wysłałam PW z kodem nadania.1 point
-
1 point
-
Dziękuję za pochwały zdjęć Tosia i Zosia mają się dobrze, z każdym dniem coraz śmielsze1 point
-
1 point
-
1 point
-
Wspaniała kurtka dziś będzie mieć nowego właściciela1 point
-
1 point
-
Też się nad tym zastanawiałam . Chyba jedno i drugie To zdjęcie jest naprawdę artystyczne.1 point
-
O rany, siódma rano, a wszyscy jeszcze śpią.1 point
-
Dobry wieczór. Poproszę nr 2, 4, 5, 6, 7, 12, 13, 18, 19, 24, 33 – wszystkie dostępne literki1 point
-
1 point
-
To nie ogarniaj, tylko wpadaj na gotowe!1 point
-
1 point
-
Przestańcie, bo mi głupio.1 point
-
Zapraszamy na bazarek dla kociaków. Link w moim podpisie po słowem bazarek1 point
-
Jak zwykle dziękujemy za kciuki. Badanie w kierunku Cushinga przesunie się nam na po 26. W tygodniu, w którym mamy też kardiologa. Mam nadzieję, że terminy będą. Kolano mi się zepsuło i nie dałbym rady pójść z Gajulką. W związku z brakiem sprawnego kolana nie mamy ciekawych spacerków, dopiero przyszły tydzień przyniesie zmianę (pod warunkiem, że kolano będzie się lepiej sprawowało). Za to teraz z małą mordką chodzimy w ortezach Gajulka i Iguś pozdrawiają1 point
-
Moja Peruszka bardzo słabo chodzi, ale cały czas chce z nami wychodzić na spacery. Drepcze chwilę, a potem wsadzam ją do wózka wysłanego ciepłą koldą, odkrywam cieplutkim i miękkim kocem i cały czas sprawdzam, czy nie jest jej zimno. Mam w zapasie drugi koc. Czasami jedzie okryta prawie po nosek i widać jaka jest zadowolona. Nie wyobrażam sobie, żeby miało jej być zimno przez chwilę… Tym mocniej przeżywam takie historie jak tą Śnieżynki, bo nie mieści mi się w głowie, że można być taka bestia wyrzucić psa jak śmieć1 point
-
Super czytać takie wieści.1 point
-
Taki Mikolaj to prawdziwy Mikolaj1 point