Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/22/26 in all areas

  1. 2 points
  2. 2 points
  3. My to jesteśmy fiśnietę. Pokaż psa, który się nam nie spodoba .
    2 points
  4. Oby więcej takich Goopoli! Nesia dziś biegała po sadzie, wprawdzie ze smyczą, by ewentualnie ją było łatwiej złapać, ale jak obwąchała wszystkie kąty i zapoznała się z Sarą-sąsiadką (Okowata suczka) przez siatkę, przybiegła po smaczek. I wraca bez gadania do kojca i ciepłej budki. U nas kolejny mroźny dzień, nawet w tv mówili o Ostrołęce jako najzimniejszym miejscu w Polsce. Przedwczoraj było o 7.00 rano -21 stopni. Wczoraj - 17.
    1 point
  5. 1 point
  6. 1 point
  7. Dostałam wyniki. Eozynofile na szczęście spadły, za to podwyższone są parametry wątrobowe. Pewnie po narkozie i Metacamie. To teraz wątróbkę trzeba podkurować. pierskalaandrzejpieswikary202601211916.pdf
    1 point
  8. Zastanawiam się czy nie skrócić bazarku do piątku. Psiaczek by wyjechał ze schronu i tego samego dnia miałby imię. Co Wy na to?
    1 point
  9. Fajna i ciepła (a to chyba teraz się liczy ) kurtełka się poleca
    1 point
×
×
  • Create New...