Ponieważ Gryzia otrzymała ostatnio dużą kwotę na swój dług, a szczebrzeszyniaki u Murki potrzebują pomocy, by znów nie znaleźć się pod kreską, chciałabym zmienić cel bazarku i cały dochód przeznaczyć na ich potrzeby. Mam nadzieję, że żadna z Was nie ma nic przeciwko temu, ale w razie gdyby było inaczej, proszę o informację.
I oczywiście nadal zapraszam na zakupy